>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - WTA Toronto 5.08 - 11.08

Status
Zamknięty.
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Ana Ivanovic - Na Li : 2 @ 1.40 ✅✅✅ / Betsson
Ana, ostatnio złapała całkiem fajną formę, gra świetny tenis. Lecz wydaję mi się, że będzie to troszkę za mało na Chinkę. Nie lubię stawiać meczów na Li Na ponieważ już nie raz się potknąłem i jakoś zawodniczki czy nawet zawodnicy z Azji mnie nie przekonują (taka moja własna opinia). Lecz patrząc na ostatnie wydarzenia jakie miały miejsce, skłaniam się tutaj, dać kredyt zaufania Chince ze względu na kilka ważnych faktów. Po pierwsze Chinka broni tutaj punktów za finał z poprzedniego roku, więc jest o co walczyć. Drugim elementem jest stan zdrowia Ivanovic, wczoraj w meczu z Pennettą, potrzebowała medicala, uraz nie wyglądał na dość poważny ponieważ Ana grała swoje, biegała, gorsza gra nie była zauważalna. Nie wiadomo jak będzie w tym meczu, jedno jest pewne że biegać będzie trzeba i o ile Chinka będzie grała swój tenis z małą ilością błędów, to Ana będzie musiała biegać i to bardzo dużo. A nie wiadomo czy dzisiaj ten ból uda nie będzie znowu doskwierał, mało czasu na zregenerowanie się w pełni. Liczę w tym meczu na solidną grę Chinki, podejście do meczu w pełni skoncentrowanym.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA
Mecz: Ivanovic A. - Li N.
Data: 08.08.2013 19:00
Typ: 2:0
Kurs: 5.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Turniej kobiet w Toronto rozgrywany na nawierzchni twardej. Spotykają się ze sobą Chinka Na Li oraz Serbka Ana Ivanović. Na pierwszy rzut oka, obydwa nazwiska bardzo dobrze nam znane. Faworytką jednak jest Chinka. Dlaczego? Nie mam pojęcia. Wczoraj powróciła na korty po miesięcznej przerwie, po odpadnięciu z Wimbledonu z Agnieszką Radwańską. W pierwszej rundzie turnieju miała wolny los, wczoraj w drugiej rundzie pokonała Pawliuczenkową 6:1, 6:4. Oglądałem troche tego meczu i zdziwiony jestem, że Na Li jest faworytką w starciu z Ivanović. Chinka nie zagrała niczego szczególnego. Dobrze trzymała serwis, jednak to, że wygrała to zasługa bardziej Rosjanki niż Li, która też nie wystrzegała się głupich błędów. Miała co prawda kilka dobrych uderzeń, ale też trzeba przyznać, że miała szczęście - na siatce, przy challengach itp. Ogólnie Rosjanka niezbyt się postawiła Chince. W meczu z Ivanović będzie całkowicie odwrotnie. Nikt tak na prawdę nie wie jak zaprezentuje się w tym meczu Chinka, bo dopiero na korty powraca. Wczoraj mnie nie porwała swoją grą. Z drugiej strony, Ivanović po odpadnięciu z WImbledonu zaliczyła już turniej w Carlsbad, gdzie pokonała Cibulkovą, Vandeweghe, Vinci i przegrała dopiero z Azarenką w 3 setowym boju. W Toronto w pierwszej rundzie pokonała Hsieh 6:1, 6:2 w niecałą godzinę oraz Penettę 6:4, 6:4 w zaciętym pojedynku. Kurs na zwycięstwo Serbki biorę z pełnym ryzykiem. Na hardzie prezentuje się bardzo dobrze i dzisiaj także liczę na dobry występ z jej strony.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Faworytką jednak jest Chinka. Dlaczego?
Może dlatego, że Ana ma problemy z mięśniem uda. Narzekała wczoraj bardzo podczas meczu z Pennettą i po każdej dłuższej wymianie przykucała i łapała się za lewe bodajże udo. Brała także medicala, więc może dlatego te kursy ???? Pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Chinka nie zagrała niczego szczególnego. Dobrze trzymała serwis, jednak to, że wygrała to zasługa bardziej Rosjanki niż Li, która też nie wystrzegała się głupich błędów. Miała co prawda kilka dobrych uderzeń, ale też trzeba przyznać, że miała szczęście - na siatce, przy challengach itp. Ogólnie Rosjanka niezbyt się postawiła Chince.
Zacytowałem perełkę, bo takich bredni to nawet AKA SHAKAL nie pisze przy analizach. Ja też oglądałem wczorajsze spotkanie i Li była w takim &#39;gazie&#39;, że pierwszy raz na tym turnieju tak miło oglądało mi się któreś z spotkań. Oczywiście wynik jest różny, set pierwszy a set drugi i tutaj trzeba po prostu umieć odróżnić grę (jezeli ktoś oglądał) po prostu Li zagrała trochę inaczej w secie dwa, ale cały set kontrolowała już nie chciała bić niemiłosiernie po kres możliwości, a zagrała dobry techniczny tenis. Po brejku na 2:1 bodajże przy 4gemie (z głowy przytaczam, moge się mylić o gem 4/5) miała 15:40 i tam z tego spokojnego tenisa, zagrała na zawołanie jak w secie poprzednim..
Wydaje mi się, że właśnie miało to wpływ na to iż nie musiała robić egzekucji pokroju 6:1, 6:1. O Anie słowem napisał ArQusiek w poście wyżej.
dodam jeszcze:
&quot;In practice, if you make a mistake, you say, &#39;Okay, who cares? It&#39;s practice,&#39;&quot; Li said. &quot;But in a match, if you miss a shot, they take a point. Sometimes I feel like I&#39;m playing very well in practice but then I&#39;ll come to a match and get nervous, and I&#39;ll only play 60% or 80% of what I can play. So it&#39;s tough
Ja nie widzę sensu szukania na siłę wygranej Any, ale też jestem świadom predyspozycji Li, więc gram na nią, ale z umiarem.
Na Li wygra @1.48 2/10 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Rybarikova - Bartoli 2 @ 1,53
Sądzę, że w tym meczu nie ma co się doszukiwać jakieś niespodzianki. Po prostu Bartoli jest znacznie lepsza od Rybarikovej jeśli chodzi o umiejętności. Zwyciężczyni Wimbledonu po przerwie rozegrała mecz z Davis, wygrała go bardzo pewnie i łatwo i sądze, że to samo zrobi ze Słowaczką w dzisiejszym meczu. Magda wygrała turniej w Waszyngtonie, pokonała tam Kerber, Makarovą czy Petković, ale nie sądzę, by miała tę formę utrzymać długi czas. Nie ma się co rozpisywać, Francuzka jest w formie i 2-0 dzisiaj pewne ????
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Cibulkova (+1,5 sets) - Vinci @ 1.47 Pinnacle ✅





Cibulkova w Toronto pokonała w ostatnim swoim występie faworyzowaną Kerber. Bardzo przyjemie oglądało się momentami jej grę. Widać, że jest w niezłej dyspozycji. W Stanford prezentowała się także świetnie, pokonując Isię pokazała, że w tenisa grać potrafi. Jej ostatnie występy pokazują, że forma jest. Jej dzisiejsza rywalka - Włoszka Vinci nie jest ostatnimi czasy w najlepszej dyspozycji. Straciła seta grając z Goerges, następnie przyzwoicie zaprezentowała się w meczu z Makarovą. Dzisiaj jednak zapowiada się na wyrównany pojedynek. Myślę, że Cebula nie powinna mieć większych problemów z wygraniem przynajmniej jednego seta. Mimo iż kursy niskie, gram bez wahania.



 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Chinka nie zagrała niczego szczególnego. Dobrze trzymała serwis, jednak to, że wygrała to zasługa bardziej Rosjanki niż Li, która też nie wystrzegała się głupich błędów. Miała co prawda kilka dobrych uderzeń, ale też trzeba przyznać, że miała szczęście - na siatce, przy challengach itp. Ogólnie Rosjanka niezbyt się postawiła Chince.
od stanu 5:2 polecam oglądnąć.
Zalezy to od bukmachera??
zawsze
tutaj jest większośc, co prawda niektóre niezaktualizowane ale są i zazwyczaj się dowiesz czy wygrałes czy przegrałeś jeżeli jest to bukmacher internetowy
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dziekuje za info.
Jak Drodzy Gracze zapatruja sie na mecz Kvitovej przeciw Sam Stosur? Ja osobiscie pogralem w strone Australijki a tymczasem kursy mocno rosna... Troche mnie to dziwi bo Stosur ostatnio w swietnej dyspozycji a Czeszka caly rok nijaki... Pozdrawiam.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Cibulkova-N.Li 2 @1.45
Co tu duzo pisac. Na Li z Ivanovic jak dotad z pewnoscia mecz turnieju. Chinka klasa sama w sobie mimo, ze zaczela mecz od 3-6 0-1, bedac przelamana na poczatku drugiego seta. W trzecim secie tez Na Li dlugo gonila, najpierw z 0-3, pozniej 4-5 i podanie na mecz Ivanovic. Tenis jednak w tym meczu niesamowity.
Cibulkova wczoraj wygrala, ale mecz by dziwny. Tutaj z kolei zaczelo sie od 6-3 3-0 dla Cibulkovej, po czym gra Vinci diametralnie sie zmienila na plus. Z 0-3 w drugim secie, stalo sie 5-3 oraz 40-30 przy serwie Vinci. I tego co stalo sie przy punkcie setowym dla Vinci raczej nikt sie nie spodziewal. Vinci mial konczaca pilke w gorze, wykonala smecz na dosc szybo lecacej pilce, a Cibulkova wygrala punkt instynktownie przystawiajac glowke rakiety. Raczej szokujace. Jeszcze byl tie-break, ale Wloszka wyraznie sie podlamala ta sytuacja. Dzis jezeli zawodniczki zagraja podobnie, to Na Li jest zdecydowana faworytka. Zreszta jak napisalem wczoraj, Chinka rok temu w duecie Montreal-Cinci osiganela odpowiednio final oraz turniejowa wygrana, wiec trzeba probowac robic wynik, o ile nie ten sam, to na podobnym poziomie.
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
Cibulkova-N.Li 2 @1.45
Co tu duzo pisac. Na Li z Ivanovic jak dotad z pewnoscia mecz turnieju. Chinka klasa sama w sobie mimo, ze zaczela mecz od 3-6 0-1, bedac przelamana na poczatku drugiego seta. W trzecim secie tez Na Li dlugo gonila, najpierw z 0-3, pozniej 4-5 i podanie na mecz Ivanovic. Tenis jednak w tym meczu niesamowity.
Cibulkova wczoraj wygrala, ale mecz by dziwny. Tutaj z kolei zaczelo sie od 6-3 3-0 dla Cibulkovej, po czym gra Vinci diametralnie sie zmienila na plus. Z 0-3 w drugim secie, stalo sie 5-3 oraz 40-30 przy serwie Vinci. I tego co stalo sie przy punkcie setowym dla Vinci raczej nikt sie nie spodziewal. Vinci mial konczaca pilke w gorze, wykonala smecz na dosc szybo lecacej pilce, a Cibulkova wygrala punkt instynktownie przystawiajac glowke rakiety. Raczej szokujace. Jeszcze byl tie-break, ale Wloszka wyraznie sie podlamala ta sytuacja. Dzis jezeli zawodniczki zagraja podobnie, to Na Li jest zdecydowana faworytka. Zreszta jak napisalem wczoraj, Chinka rok temu w duecie Montreal-Cinci osiganela odpowiednio final oraz turniejowa wygrana, wiec trzeba probowac robic wynik, o ile nie ten sam, to na podobnym poziomie.
Co tu dużo pisać, zgadzam się z autorem postu. Sam miałem napisać analize, ale kolega mnie ubiegł. Dorzucę jednak swoje 5 groszy. Oglądałem wczoraj mecz Cibulkovej. Ona nie gra nic specjalnego, gdyby nie to, że Włoszka gra cały czas to samo - jedno zagranie to by Cibulkova mogla odpaść. Teraz trafia na zawodniczke najwyzszej klasy wiec nic innego nie pozostaje jak grać na Na Li.

????Petra Kvitova - Sorana Cirstea 1.44 bet365
Rumunka w dość dobrej dyspozycji w tym roku. Co nie można powiedzieć o Czeszce, od niej wymaga się lepszej gry. W H2H jest 3-1 dla Kvitovej. Zawsze ktoś może napisać H2H nie gra, lecz daje to obraz jak im sie gra ze sobą. Rumunka pokonała w tym turnieju Wozniacki i Jankovic. Pierwsza już od dawna jest w beznadziejnej formie, druga od jakiegoś czasu też obniżyła loty, więc te zwycięstwa nic wielkiego nie oznaczają. Natomiast Czeszka pokonała słabą Bouchard oraz będącą ostatnio w bardzo dobrej formie Stosur. Wydaję się że Czeszka wraca na właściwe tory. Dodatkowym współczynikiem motywującym powinno być to, że Czeszka jest w rankingu 7. Jeśli chce zatrać w MASTERS to musi zdobywać punkty żeby nie spaść nizej. Nie pozostaje nic innego jak na nią zagrać.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy.
???? Agnieszka Radwańska - Sara Errani 1.36 bet365

Polce bardzo dobrze się gra z Włoszką, ponieważ nie jest to zawodniczka siłowa. Ma z nią bilans 6-2 do przodu. Polka nie przegrała z nią meczu na innej nawierzchni niż clay, więc jest to kolejny argument. Obie w tym roku w bardzo dobrej formie, aczkolwiek ostatni obniżył trochę swoje loty. W kolejnej rundzie Polka zagrałaby prawdopodobnie z Sereną, więc raczej odpadnie. Choćby z tego powodu trzeba ten mecz wygrać, bo wiadomo kasa,pkt w rankingu. Polce po prostu Errani siedzi i trzeba dziś z tego skorzystać.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy.
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Sara Errani : 1 @ 1.35 ✅✅✅ / Betsson
Co tu dużo pisać? Ameryki nie odkryłem, stawiam na Polkę, faworytkę tego spotkania. Aga prezentuje równą formę w Toronto, mając na rozkładzie Wickmayer i Stephens. Oba spotkania wygrane w dwóch setach. Dzisiaj kolejna runda, gdzie Radwańska zmierzy się z Errani h2h zdecydowanie na korzyść Polki. Ostatni pojedynek, co prawda zakończył się zwycięstwem Włoszki, ale było to na Rolandzie (nawierzchnia ziemna), gdzie Errani czuje się po prostu bardzo dobrze, a poza tym broniła punktów za udział w finale z roku 2012. Tym razem spotkanie odbędzie się na nawierzchni twardej, co prawda korty są wolniejsze niż przypuszczano ale nie zmienia to faktu iż sprzyjają one bardziej Agnieszce. Styl gry obu pań jest bardzo podobny, nie ma tu siłowych uderzeń i masy winersów. Gra jest techniczna, która z zawodniczek zaskoczy uderzeniem, lepiej uplasuje piłeczkę, zmusi do biegania rywalkę. Wszystkie aspekty są na korzyść Agnieszki, która nie powinna mieć większych problemów z ostatnio co raz słabiej spisującą się Errani - niestety kiedyś spadek formy musi przyjść. Stawiam na Agnieszkę!
Dominika Cibulková - Na Li : 2 @ 1.45 ✅✅✅ / Betsson
Kolejnym spotkaniem, które biorę pod lupę jest spotkanie Cibulkovej z Chinką Na Li. Tak jak już pisałem wcześniej odnośnie meczu Chinki z Ivanovic, Li broni tutaj sporą liczbę punktów za finał z 2012 roku, więc jest o co grać. Wczoraj znakomity mecz Li z Ivanovic, kto oglądał to wie jak zmieniały się wydarzenia i z jakich opresji wyszła. Dzisiaj liczę na spokojniejsze, mniej nerwowe spotkanie ze strony Chinki i regularną grę, która jest kluczem do zwycięstwa. Jeśli Chinka nie będzie popełniała błędów, wygra to spotkanie bez problemów.
@E: ładnie i przyjemnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Pozwolę sobie przytoczyć co nieco z ćwierćfinału w Paryżu. Podsumowanie formy Errani na tamtą chwilę 26.10&#39; wygladało tak:
&#39;&#39;Errani&#39;s 35 wins on the season is second only to Serena Williams, who scored her 40th on Sunday.&#39;&#39;
Aga po spotkaniu w Istambule do Sary nabrała pokory:
&quot;What I remember most about that match is I couldn&#39;t walk the next day.&quot;
To postu z tamtym turniejem nie chce mi się wracać, ale Widzu podsumował Iśkę iz powinna zaczać grac ona w ITF&#39;ach z tenisem, a tenis który zobaczyłem sobie potem na filmach był jednym z lepszych jaki Aga dała dla publiczności od ostatniego czasu (bo wtedy grała znacznie poniżej tego co w roku ubiegłym).
tutaj widać coś jak to wyglądało:


Teraz coś na temat tego spotkania. Wczoraj Radwańska zagrała jak nie ona, nie była stateczna, nudna do bólu a grała dobry defensywny tenis. Lecz siły jej starczyło na set pierwszy, w secie drugim gdyby nie błędy Stephens, a było ich dosyć sporo tak mielibyśmy 3setówke, a tam kondycja odpowiedziałaby kogo dzisiaj grać. Aga po tych 2ch setach z kortu zeszła bardzo zmęczona - w końcu jest to hard i dlatego, że jest bardzo wolny to o każdego punkta trzeba się porządnie nabiegać, a że grała defensywnie to dziś to może mieć znaczne znaczenie - ja nie uwazałem Agi nigdy za super tenisistkę, która potrafi się regenerować zbyt szybko.

Sara miała natomiast znacznie równiejszą zawodcznikę, w secie drugim przy 5:1(bodajże) już mogła śmiało oddać partię, ale od tego momentu zagrała bezbłędnie na każdym swym zapleczu. W secie otwarcia też dawno nie widziałem tak nieporadnej Sary przy swoim serwisie. I to nie piszę o tym, że nie bylo 2giego serwisu czy pomysłu na punkt, a właśnie Cornet grała swóje jedno z lepszych spotkań w tym sezonie chyba.
Podsumowanie me wygląda tak - Sara lekko nie miała, tak jak pisałem w zakładzie długoterminowym na Williams - że tutaj zmęczenie powinno już wyjść i wczoraj i u niej było to widać, ale ambicja i tym do czego mnie przyzwyczaiła po prostu daje mi spostrzeżenie na to spotkanie, że i tutaj może zaskoczyć. Chociaż może też wejść lekko typ na Agnieszkę, ale dla mnie głupotą jest grać po takim kursie - Aga już nie raz w tym sezonie potrafiła, że potrafi przegrać wygrane spotkanie i zagrać (w sumie rzeczywiście) na poziomie ITF po dość dobrym spotkaniu runde wcześniej.
Przedmeczowo nie gram nic. Czekam na live i wtedy coś zagram.

z FP Agi:

&quot;Grałyśmy już tyle razy ze sobą, na wszystkich nawierzchniach. To jest zawodniczka z Top 5, która gra tak solidny tenis, że będę musiała zagrać podobnie jak dzisiaj. Swoje, agresywnie, próbować kreować akcje, kończyć piłki, bo to kolejna tenisistka jak ściana, która nie oddaje żadnych punktów za darmo.&quot;
Największe atuty Errani? - &quot;Solidność gry, równe uderzenia, bardzo dobrze się porusza. Jest też w stanie zagrać wszystko: skrót i slajsa z forhendu i z bekhendu, topspinowo, płasko. To zawodniczka, która ma wszystkie uderzenia.&quot;
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Williams S. v Rybarikova M. (+8,5g) ⛔
1,321 Pinnacle Sports
Ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe turnieju Pań w Toronto, faworytka całego turnieju zmierzy się z będącą ostatnio w fantastycznej formie, Słowaczką Magdaleną Rybarikovą. Co do Sereny to tutaj każdy wszystko wie, nie ma co pisać. Niszczy swoje rywalki, w Toronto w dwóch meczach oddała tylko osiem gemów przeciwniczką (5 - Schiavone, 3 - Flipkens). Z drugiej strony, Magdalena, która nie przegrała już od ośmiu spotkań, tracąc ogółem trzy sety i po drodze wygrywając turniej w Waszyngtonie. Ja tutaj wchodzę dość mocno w handi +8,5g, Słowaczka w tej chwili jest zdecydowanie lepszej formie niż pokonane przez Serenę Flipkens i Schiavone. Oczywiście kurs nie rozpieszcza ale warto rozważyć ten typ. Rybarikova gra bardzo fajny tenis, do pokrycia handi potrzebujemy czterech wygranych gemów. Obie zawodniczki są w gazie, więc poza czterema gemami Rybarikovej, liczę na dobre wyrównane spotkanie.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Formę Radwańskiej opisałem w poście #73 tzn, może nie formę ale przemyślenie jak wyglada jej kondycja. W spotkaniu wszystko się potwierdziło - z tym, że Sara przy swoim serwisie grała równie niepewnie (słabo/gorzej). W pierwszym secie było 10przełamań, więc to opowiada na pytanie jaki był poziom spotkania - dla mnie równy, tylko czasem cos wyszło Adze, a Sarze nie. dwa returny Agi miały swój poziom tego spotkania, ale tak czy tak było słabo..
Sara grała przy swoim wszystko płasko, przyśpieszeń i zmian było mało u Sereny coś takiego jak mało nie istnieje. Wszystkie swe dotychczasowe spotkania przechodzi gładko więc zmęczenie nie powinno wystąpić. Aga chcąc nie chca ma za sobą 2 cięzkie spotkania.
Williams S. -1.5g. 1.st set @1.30 4/10 MarathonBet
Williams S. -1.5g. 2.st set @1.30 4/10 MarathonBet
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Na Li - Sorana Cirstea : 1 @ 1.30
Konsekwentnie na Chinkę, chociaż tak jak pisałem już wcześniej nie lubię stawiać na zawodniczki czy zawodników z Azji, (jakoś im nie ufam). Lecz takiej szansy na finał Na Li po prostu nie może zmarnować, grała z Sorana wiele razy i h2h jest zdecydowanie na korzyść Chinki. Sorana, to chyba najłatwiejsza rywalka w półfinale dla Li, gdzie mogła grać chociażby z Kvitova, która niestety skopała wczorajszy mecz na maksa i dlatego to Cristea gra w 1/2. Nie spodziewam się innego wyniku jak wygranej Chinki w tym meczu.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Na Li - Sorana Cirstea : 1 @ 1.30
Konsekwentnie na Chinkę, chociaż tak jak pisałem już wcześniej nie lubię stawiać na zawodniczki czy zawodników z Azji, (jakoś im nie ufam). Lecz takiej szansy na finał Na Li po prostu nie może zmarnować, grała z Sorana wiele razy i h2h jest zdecydowanie na korzyść Chinki. Sorana, to chyba najłatwiejsza rywalka w półfinale dla Li, gdzie mogła grać chociażby z Kvitova, która niestety skopała wczorajszy mecz na maksa i dlatego to Cristea gra w 1/2. Nie spodziewam się innego wyniku jak wygranej Chinki w tym meczu.
Ja tam po takim kursie w życiu nie zagram na Li, Cirstea w gazie ;) Jak trafia to nie ma co zbierać, bo gra agresywnie. Chinki mogłoby już nie być po meczu z Ivanović ale Ana nie potrafiła dowieść prowadzenia w 3 secie. Ja nie mówię, że Li nie wygra, ale kurs nie jest wart ryzyka a sam gdzieś pogram w stronę Rumunki.
 
O 0

olencjusz

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Williams - Radwańska, sądze że 2:0 wejdzie bez problemu, po kursie 1,3 do jakiejś taśmy czy dubla jak znlazł.
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Williams - Radwańska, sądze że 2:0 wejdzie bez problemu, po kursie 1,3 do jakiejś taśmy czy dubla jak znlazł.
1.30 kurs niewarty gry. Wiadomo Serena jest najlepsza, ale czasami ma dziwne przestoje i w głowie pstro. Dokładne 3 miesiace temu grała Anabel Mediną i przegrała bodajże seta 6:0 matko kochana co piłka to w siatkę. Same błędy potem się ogarnęła tutaj też może być podobnie jak Radwańska będzie prowadziła w drugim secie (uprzednio pierwszego nasza rodaczka przegra) z przewagą przełamania to Serena może odpuścić by się nie forsować przed Cincinatti bo i tak wiadomo 3ciego wygra gdy Radwańska włoży 200% by utrzymać przewagę przełamania. Taki ot scenariusz całkiem możliwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom