>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - WTA Toronto 5.08 - 11.08

Status
Zamknięty.
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Ula gra dziś z włoszką, która powiedzmy sobie szczerze ten sezon ma średnio udany.
Ostatnio cechuje ją przede wszystkim masa niewymuszonych błędów - multum.
Polka zagrała już w USA na twardzielu najpierw w Stanford gdzie uległa triumfatorce - Cibulkovej i w Carslbad gdzie musiała uznać wyższość finalistki dobrze znanej sympatykom tenisa - Azarence z którą zresztą obie siostry sobie ewidentnie nie radzą.Pojedynki bezpośrednie : 1-0 dla Radwańskiej. W obecnej dyspozycji Polka jest dla mnie zawodniczką lepszą i powinna dziś spokojnie ogarnąć.
tutaj byłbym ostrożny ,także licze po cichu na zdolna Ule tylko ile razy juz było tak że po wspanialym meczu z zawodniczka z czołówki w nastepnej r odpadała z duzo słabsza i niżej rankingowa...
ESTORIL win-Cibulkova,next round porażka A.Morita
RZYM win Ivanovic,next porażka A.Morita
ROLAND G. win V.Williams (świetne widowisko, Ula zagrała moim zdaniem życiowy mecz)i niestety nex round porażka z Pfizenmaier?
wniosek taki ze Ula ma zdolnosci talent ale wciąż ja zawodzi psychika w waznych momentach,jest mega skoncentrowana i zmobilizowana i jest wstanie walczyc i wygrywać z najlepszymi(Jankovic,Cibulkova,Vinci,Bartoli,Ivanovic,V.Williams) ale z zawodniczkami z ktorymi powinna wygrywać bezwzględnie ma problemy i przegrywa bez walki,szkoda bo osobiście wole ogladać zmagania Uli niż bardziej utytulowanej z sióstr Radwańskich

Flavia Penetta-U. Radwańska /over 2,5 seta kurs 2,25✅✅ (grałem itak win wloszki)

J.Zheng-M.Bartel typ 1 kurs 3,75 bet365
⛔ hehe było blisko ale bravo dla Mony
Lubie doszukiwać sie value i niespodzianek w tego typu spotkaniach szczególnie w tenisie kobiecym,Mona nie gra obecnie nic szczególnego ,jesli ma dzien , wszytko wychodzi i jest w miare skoncentrowana i trafia to git majonezo , ogarnia i nie da sie jej zatrzymac a nie daj Bog jesli nie ma dnia ojojoj i nie trafia to robi masakryczne błedy niczym Petra Kvitova , ja licze dzisiaj na ten z gorszych dni ofensywnej niemki , po drugiej stronie mega walczak z chin napewno to wykorzysta ,chinka nie posiada rażącego podania a wiec Mona będzie starała sie wszytko returnowac znajac Mone ciekawe czy celnie....Zheng potrafi prowadzic długie wymiany i zmieniac czesto rytm gry co może doprowadzić do szewskiej pasji niecierpliwa niemke.
Licze na niespodzianke,napewno sprobuje za mała kwote
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Flavia Penetta - Urszula Radwańska (1.70)
Nie będę się za bardzo rozwodził na temat tego spotkania, ale Włoszka na Hardzie, nie imponuje wynikami, popełnia często DF, i co ważne, często jest łamana. A Ula, jest w gazie, po bardzo dobrym ostatnim turnieju, można ją podziwiać, za jej determinację i walkę do samego końca. Patrząc nawet na same podania, to Ula, biję Flavię na głowę. W dłuższych wymianach, to Polka wyglądać będzie lepiej. Penetta, z pewnością będzie chciała wygrać, ale nie widzę jej tu w kolejnej rundzie, z racji tego, że to nie jest jej ulubiona nawierzchnia a dwa, to, że często psuje bardzo łatwe punkty do wygrania, właśnie na tej nawierzchni. Ulka, spokojnie dzisiaj - choć pewnie zobaczymy mnóstwo przełamań, bo to WTA, ale z nawiązką dla Ulki.
Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
madeinpln1992 3

madeinpln1992

Użytkownik
Yanina Wickmayer-Bettanie mattek sands 1 / 2,50 bet365, brytyjka odpuscila sobie,zamiast Robson ,battek Sands ,ktora ma second chance✅✅ Wickmayer 6:4 2:6 6:4

Belgijka zalicza obecnie porażkę za porażką być może w tym turnieju dojdzie do przełamania złej passy i
zamelduje sie w 2 rundzie.Laura Robson utalentowana i grożna mloda brytyjka ,sama Agnieszka niedawno przekonała sie
na własnej skórze o niebywałym zdolnościach Laury.Jeśli Belgijka wejdzie dobrze w mecz i nie bedzie sie denerwować
może ogarnąć młodą i niedoświadczoną brytyjkę

Flavia Penetta-Urszula Radwańska over 21,5 gema / 2,00 bet365✅(MECZ TRWA ALE WSZYTKO SIE SPRAWDZILO)

W tym spotkaniu nie widze faworytki w przeciwieństwie do innych forumowiczów,Flavia potrafi być równie grożna jak
i mlodsza z sióstr ,włoszka nie jest typowa dziewczynka do bicia mimo iż forma Uli powiedzmy jest optymalna
myślę że panie zafunduja nam wiele zwrotów akcji w meczu i sporo emocji,nie wykluczam 3 setów
,over gemowy jest tu mega prawdopodobny

Julia Goerges-Roberta Vinci 0 : 2 / 1,57 bet 365

W przeciwieństwie do włoszki nie jestem wstanie powiedzieć ani jednego dobrego słowa w strone pięknej
Juli zawodzi na całej lini,odpada z anonimami w 1 rundach,porazke z Petkovic jestem wstanie wybaczyć
ale takie persony jak Karatantcheva,Duque-Marino M czy Kucova niemka powinna pokonywać na jednej nodze
Wloszka w formie ,klasa sama w sobie ,mysle że gładko pokona Goerges w 2 setach
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Cepelova - Cibulkova
Pojedynek dwóch Słowaczek, z którego zwycięsko powinna wyjść ta bardziej doświadczona, czyli Dominika. W tym roku na hardzie 12/7, ostatnio wygrała turniej w Stanford, pokonując w finale Agnieszkę Radwańską 2-1 i to był jedyny mecz w którym straciła seta na tamtym turnieju. W Carlsbadzie odpadła już w pierwszej rundzie z Ivanović. Ostatni raz grała tutaj w 2011 roku i zakończyła udział na pierwszej rundzie, w której odniosła kontuzję. Teraz powinno być lepiej, bo na start dostała rodaczkę, która nie bez trudu przeszłą kwalifikacje. W obu meczach mierzyła się z zawodniczkami, które w rankingu zajmują odległe miejsca, pod koniec trzeciej setki i z każdą z nich traciła seta.
Cepelova jest na pewno mniej doświadczona od rywalki i jednak te wyniki kwali sugerują, że to powinno być łatwe zwycięstwo Dominiki.
Cibulkova -1,5 seta @ 1,53 / Unibet ✅ 5-7 4-6
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Cepelova(+1,5s) - Cibulkova 1 @ 2,80
Nie zgadzam się z typem BSNT. Moim zdaniem Cepelova powalczy ze swoją rodaczką i zapewne nie będzie mieć żadnych kompleksów. Wiadomo, że Cibulkova popełnia sporo błędów, nie jest regularna i gra takimi falami. Gra na hardzie dla Cepelovej nie jest obca, patrząc na jej tegoroczne mecze to nie jest najgorzej. Pokonywała zawodniczki na swoim poziomie, ale nigdy łatwo nie oddawała. Udało jej się nawet na początku roku ugrać seta z Kuznietsovą, wiec coś tam zapewne potrafi. Na pewno jest w stanie ugrać seta jeśli zagra skoncentrowana i na dość przyzwoitym poziomie. Tak czy siak będzie to ciekawy mecz.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Toronto
Mecz: Lepchenko V. - Morita A.
Data: 05.08.2013 21:00
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza: Spotkanie pierwszej rundy turnieju pań w Toronto. Na przeciwko siebie staną: 37 w światowym rankingu Amerykanka Varvara Lepchenko oraz 53 rakieta na świecie Japonka Ayumi Morita. Faworytką jest reprezentantka gospodarzy i ja podzielam zdecydowanie tą opinię. Morita od dłuższego czasu przezentuje się na korcie bardzo słabo, a tutaj stanie jej się zmierzyć z silną Lepchenko, która ten mecz powinna spokojnie skończyć w dwóch setach. Po odpadnięciu z Wimbledonu Morita miała miesięczną przerwę i na korty wróciła dopiero w Stanford, gdzie przegrała w 1 rundzie z Cirsteą 2:6, 2:6. Następnie porażka w trzech setach z Laurą Robson w carlsbad. W Toronto pokonała Amerykankę Sanchez i przegrała w 3 setach z Petrą Martic w kwalifikacjach do turnieju głównego, jednak mimo wszystko w nim wystąpi. Jak widać jej wyniki nie powalają. Dzisiaj przyjdzie jej grać z groźną Lepchenko, która gra przed własną publicznością, co napewno także ją zmotywuje do walki. Varvara podobnie miała miesięczną przerwę i po Wimbledonie na kort wróciła w Stanford, gdzie pokazała się z całkiem dobrej strony. Pokonała Larcher de Brito 6:2, 6:4, Tamirę Paszek 6:4, 6:4 i przegrała z Isią (turniejowa &quot;jedynka&quot;) 6:7, 6:3, 3:6. W Carlsbad Lepchenko przegrała już w 1 rundzie, lecz z Samanthą Stosur, która na tym turnieju doszła bardzo daleko, pokonując m.in. starszą z sióstr Radwańskich. Dzisiaj nie widzę żadnych szans dla Japonki, chociażby urwanie seta przez nią było by dla mnie dużym zaskoczeniem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Chciałem się tylko podzielić takim spostrzeżeniem wczorajszym. Oglądałem wczoraj mecz Georges z Vinci i nie wiem jak można przegrać mecz z tak słabo dysponowaną Vinci. Georges to jeździec bez głowy jak Belucci wczoraj z Klizanem ???? Tylko siła, siła a nic nie myśli. Uderzanie z całej siły wszędzie gdzie się da, a nie wszędzie była potrzeba. Przestrzegam na granie Georges w jakimkolwiek turnieju.
Zastanawia mnie jednakże wysoki ranking Vinci i jestem całkowicie pod wrażeniem jak ktoś grający bekhendy tylko slicami (bardzo dokładnymi, z dużą rotacją), ale to nadal są tylko slicy, może być w czołówce WTA. Nie jestem żadnym specjalistą, nie chcę się wymądrzać, ale gram od 6-7 lat w tenisa amatorsko i jak ktoś puszcza mi slice na bekhendzie to nie zastanawiam się, tylko cierpliwie czekam na moment kiedy mogę mocniej uderzyć na bekhend i lecę do siatki. Tak się eliminuje każdego bk slicera. Oczywiście Vinci gra z dużą rotacją i piłka po kontakcie z kortem, zwłaszcza hard/trawa dostaje charakterystycznego przyspieszenia i punkt uderzenia jest trudniejszy do wyłapania, stąd też slicy ciężko się czasami atakuje. Oprócz tego Vinci dobrze lobuje, więc uderzenia na jej stronę bekhendową powinny być stosunkowo mocne, by uniemożliwić jej poprawne loby. Ale tak ogólnie, gracze slicowi nie powinni mieć prawa bytu ????
W ATP slice puszczają, żeby odpocząć na chwilę albo jak już nie mają wyjścia ????
Mam nadzieję, że nie wywołam burzy i fali krytyki. Tak po prostu ciekawi mnie Wasza opinia na ten temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Kirilenko M. v Martić P. ✅
1,38 Pinnacle Sports
Maria Kirilenko po przerwie od Wimbledonu wraca na swoje ulubione korty. W pierwszej rundzie wyzwanie nie powinno być wymagające, rywalką będzie Petra Martić. Chorwatka ten sezon ma bardzo kiepski, dodatkowo na hardzie nie osiąga zbyt dobrych wyników. Jak na twardej nawierzchni gra MaKiri wie każdy, w tym roku bilans 17/6. Wiele bardzo dobrych wyników. R16 w Melbourne, wygrana w Pattaya, półfinał w Indian Wells, trzecia runda w Miami i półfinał w Monterrey. Te wyniki powinny Was utwierdzić w tym, że Maria jest w jedną z najlepszych zawodniczek na hardzie. Kurs lekko według mnie zawyżony, zapewne spowodowany tym, że Maria miała długą przerwę od gry na zawodowych kortach. Martić w kwalifikacjach do turnieju głównego pokonała m.in Ayumi Moritę, jednak z przebiegu meczu było widać, że z grą Japonki jest coś. Dodatkowo utwierdziła nas tym wczoraj, gdzie wystąpiła w turnieju głównym (dzięki lucky loser) i przegrała sromotnie z Lepchenko. Tak jak wyżej zaznaczałem, ja nie daję Petrze praktycznie żadnych szans, od dłuższego czasu ma problem z przebiciem się do jakiegokolwiek turnieju WTA, a Maria ma najlepszy sezon w karierze. W rankingu spadła o sześć pozycji ale jest to spowodowane nie obronieniem punktów za ćwierćfinał Wimbledonu w 2012r, gdyż w tym roku pożegnała się z imprezą w pierwszej rundzie. Co do typu to gorąco polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Glushko - Stosur
Stosur w gazie, wygrała ostatnio turniej w Carlsbadzie pokonując w finale Azerenke 6-2 6-3. Wcześniej ogrywała Radwańską czy Razzano. Lubi grać na hardzie, która jest jej główną nawierzchnią. W tym roku 13/6, ćwierćfinały w Doha, Dubaju czy na Indiana Wells. Lubi grać w Toronto, w 2011 doszła do finału w którym przegrała z Sereną, w 2009 doszła do ćwierćfinału.
Glushko to poziom ITF i tam głównie grywa. To jest dopiero jej drugi awans po kwalifikacjach do większego turnieju w tym roku. W kwalifikacjach pokonała McHale 2-1, która ostatnio jest całkowicie bez formy, a w drugiej rundzie wygrała z Gabrielą Dąbrowski, która zajmuje miejsce w drugiej setce rankingu. Teraz przyjdzie jej grać z czołową tenisistką świata i raczej jest skazana na pożarcie.
Stosur jest tutaj mocną faworytką, za która przemawia praktycznie wszystko, a Glushko będzie ciężko ugrać chociażby sześć gemów. Stawiam w tym spotkaniu na under 18,5 gema i liczę że Samantha nie zlekceważy rywalki i pewnie wygra.
Under 18,5 gema @ 1,83 / Bet365
 
madeinpln1992 3

madeinpln1992

Użytkownik
Maria Kirilenko-Petra Martic TORONTO 1 r
Liczba setów over 2.5/ 2,50 bet365
Liczba gemów over 22/ 2,25 bet365
Mizernie wygląda dzisiejsza oferta w tenisie kobiecym ale wypatrzyłem ciekawe zdarzenie mianowicie
16 rakieta swiata zmierzy sie z 97 ,faworytka oczywiście bez wątpienia jest rosjanka ale czy napewno dojdzie do tzw &quot;rowerka&quot; ? ogladałem 2 ostatnie spotkania Marii i grała bez polotu byc może obniżka formy perhaps
Kirilenko to lepsza zawodniczka i powinna poradzic sobie z chorwatką,która z kolei ograła Ayomi Morite.
Ayomi Morita grała z Lepchenko i miałem (NIE)przyjemność ogladania ją w akcji ( 1 seta dałem rade) przyznam szczerze ze gorzej już zagrać chyba sie nie dało
nawet nasza Ulcia troche lepiej sie spisała z Penetta (na marginesie potym spotkaniu Ula udowodniła że nigdy nie zwojuje damskiego tenisa- mniej niż zero) Do czego zmierzam może i Martic ma kiepski sezon (ktora tenisitka go nie ma ?) może i w rankingu daleko ale jest doswiadczona zawodniczka i w tenisa grac potrafi także wierze że jest w stanie urwać seta rosjance,która ma swietny sezon ale chwile dekoncentracji często sie jej zdarzaja w meczu czemu Martic miałaby tego nie wykorzystać :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
V. Williams - K. Flipkens @2.00 Unibet ✅
Ostatnio trochę zaniedbałem WTA, ale taka perełka się może drugi raz nie trafić, dlatego postanowiłem napisać parę słów. Po pierwsze forma Venus jest tragiczna, w tym roku nie pokonała nikogo znaczącego, gra po prostu katastrofalnie, masa niewymuszonych błędów, brak timingu, źle pracuje na nogach. Ogólnie rzecz biorąc jest kompletnie nieprzygotowana do gry w tym sezonie i to widać na pierwszy rzut oka. Mało gra, od RG i porażki w 1 R z Ulą Radwańską miała ponad 2 miesiące przerwy. Ciężko powiedzieć, czy przez ten czas jej forma się poprawiła, ale zważywszy na to że Flipkens jest w dobrej formie to nie widzę tutaj Venus w roli zwycięzcy. Kirsten miała świetny Wimbledon, wcześniej finał w Holandii. Po grassie miała miesięczną przerwę. Na obecną chwilę jest jak dla mnie zdecydowanie bardziej solidną zawodniczką, bardziej regularną, przede wszystkim gra rozważniej niż Venus, która skraca wymiany do minimum waląc po autach lub zrywając siatkę w połowie długości. Trochę przykro to mówić, ale na obecną grę Venus wystarczy dać jej uderzać, a ta już sama się wykończy. Niestety jej oglądając mecze w tym roku takie można odnieść wrażenie. Taki stosunek UE do winnersów nie może dać wygranej w meczu. Jeśli nie poprawiła swojej gry przez ten czas to raczej nie ma czego szukać w meczu z Belgijką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Glushko J. opisałem już w Toronto w poście #14. O tyle ile się porównuje zawodniczki poziomami*(tak zrobiłem Glushko - Dąbrowski) tak samo miejsca ma się tutaj. Samant(h)a ma wszystko to o poziom* dwa znacznie lepiej dopracowane, co ważniejsze Julia gubi się z Gabrielą było dosyć wiele przełamań jak na wynik 6:3, 6:4, a pomimo że o sam wynik się nie bałem tak Julia miała problemy z swoim podaniem, utrzymaniem go czy pewnym skończeniem gema.
Samanta zaliczyła już przejście z cegły/trawy na hard - finał Carlsbad w którym zagrała bardzo fajnie dla oka (i nie chodzi tu o sam serwis). Mały zwiastun najciekawszych urywków, by ktoś nie pisał iż był to jednostronne spotkanie.
hot shot (tam też jest, ale tu z innej kamery)

Stosur S. DW 2:0 @1.38 6/10 BetCity
Stosur S. 1st. Set -1.5gema @1.33 8/10 MarathonBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Dominika C. 1.85✅

Dominiczka złapała wiatr w żagle. W końcu forma przyszła. Jej agresywny i siłowy tenis wystrzelił w górę. To z jakiego błota wyszła w meczu z Radwańską to naprawdę szacunek. Styl jaki prezentuje Dominika bardzo pasuje na twarde korty. Miała kilka dni na odpoczynek. Jak będzie dobra dyspozycja dnia plus zimna i spokojna głowa to jest duże prawdopodobieństwo że wygra z Niemką.

Kerber ostatnio słabiutko. Z jej dobrego tenisa niewiele pozostało. Słabe podanie, foch na twarzy i słaba forma. Od czasu do czasu ładnie poprzebija w swoim stylu, zagra ładnego dropszota, czy drajwa wolejowego...i to by było wszystko, do tego masa błędów, kuriozalne decyzje i gorąca głowa....obrażona na cały świat....


Stawiam na Dominike. Jak będzie kort pokaże. Ostatnio to co się dzieje na kortach WTA to groteska, skrajność a niekiedy śmieszność....wygrana faworytki to niespodzianka, przed US OPEN dzieją się cyrki...jak to zazwyczaj bywa.


Andre@
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Podpisuje sie pod typem kolegi wyżej widze ze poszła masówka na Niemke kurs od wczoraj na Słowaczke wzrósł do 2,00 widocznie wiekszośc sugeruje se wysokim rankingiem Kerber(jeszcze troche) ,granie przeciwko Niemce to dla mnie przyjemnosc ta pani bardzo mi zalazła za skóre swoim pamietnym meczem w Doha z Bartel (troche umoczyłem wtedy:;/ ????
Domi nie nalezy do równych tenisistek ale jestem wstanie jej zaufac tym razem po wygranej w wielkim stylu w Stanford.
Kerberówna słabiutko ostatnio,gra ale bez wiekszych sukcesów,duzo nerwów na korcie ,dąsania sie itp
Warto zarezykowac:grin:

Angela.Kerber- Dominiczka Cibulkova $ 2.00✅✅( Fajny mecz z 1:4 dominika wyciagneła na 7:5 szacunek)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Bouchard E. v Kleybanova A. ⛔
2,75 William Hill
Kleybanova wraca na korty WTA po bardzo długiej przerwie spowodowanej chorobą nowotworową. Alisa rozgrywała już oficjalne mecze w tym sezonie i nie można ani chwalić za zwycięstwo ani gańbić za porażkę. Rywalką reprezentantka gospodarzy Eugenia Bouchard, która gra bardzo w kratkę. Potrafi wygrywać na Wimbledonie z Ivanović gdy kilka dni wcześniej odpada w kwalifikacjach do ITF-u. Teoretycznie Kanadyjka powinna być w lepszej sytuacji, gra u siebie, wsparcie widowni, jednak wiemy jak to jest z kobietami. Kilka zepsutych piłek i od razu zaczynają się nie potrzebne nerwy. Co do Alisy to powroty najczęściej wzbudzają dodatkową energię, gra się na takiej adrenalinie, że wchodzą niesamowite. Dodatkowo spotkanie odbędzie się na hardzie, na nawierzchni na której Rosjanka odnosiła największe sukcesy. Bouchard na hardzie w tym sezonie bardzo słabo, bilans spotkań Kanadyjki to 2/6, najlepsze osiągnięcie to druga runda w Miami. Mówi to samo za siebie. Przed feralną chorobą Kleybanova była zdecydowanie lepszą tenisistką od Eugeni, jak będzie teraz, tego nie wiemy, jednak kurs jest na tyle wysoki aby zaryzykować. Zobaczmy na koniec jeszcze jak Alisa fantastycznie prezentowała się na hardzie przed prawie trzyletnią przerwą..
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=iSViiMeV-is
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
06.08.2013 23:30



Julia Glushko - Samantha Stosur - poniżej 18,5 gemów @ 1.80 Bet365 ⛔

Julia Glushko - Samantha Stosur (-1,5 sets) 1.30 Sportingbet ⛔



Jedenasta zawodniczka światowego rankingu - Samantha Stosur zmierzy się dziś z będącą na 137 miejscu Izrealką. Stosur ostatnimi czasy jest w bardzo dobrej formie. Odprawiła z kwitkiem takie zawodniczki jak np. Agnieszka Radwańska, będąca w dobrej dyspozycji Razzano czy też trzecia rakieta świata Azarenka. Tą ostatnią pokonała 6:2, 6:3. Jej dzisiejsza przeciwniczka - Glushko nie przentuje nic nadzwyczajnego. W Toronto musiała zaczynać od kwalifikacji. Można ją jedynie pochwalić za wyeliminowanie w nich McHale. Jest ons jednak zawodniczką z zupełnie innej półki niż Stosur. Myślę, że Samantha nie pozwoli tutaj wygrać Glushko więcej niż 5/6 gemów. Forma w jakiej znajduje się obecnie Australijka jest fantastyczna. Azarenka była w stanie
ugrać z nią tylko pięć gemów! Myślę, że linia 18,5 po takim kursie jest świetnym rozwiązaniem. Można też bez wahania brać -1,5 seta. Mimo iż kurs niski to cud by się chyba musiał stać aby Glushko wygrała seta. Polecam wszystkim ten typ!
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Glushko(+6,5g) - Stosur 1 @ 1,98 - Pinnacle✅
Glushko(+7,5g) - Stosur 1 @ 1,53 - Pinnacle✅

Ja inaczej trochę widzę to spotkanie niż reszta. Według mnie Izraelka powalczy, zawsze słabsze zawodniczki się motywują na te z czołówki, a Samantha jest taką zawodniczką, która może zlekceważyć swoją rywalkę zwłaszcza po wygranej w Carlsbadzie. Jest w formie, ale nie oznacza to, że jest ciągle regularna. Będąc rozluźniona może popełnić sporo błędów zwłaszcza przy returnie. Sześć gemów może się wydawać sporo do ugrania, lecz nie jest to niemożliwe. Pokonała tutaj McHale, Dabrowski, sądzę, że jej się uda ????

e: Jedyne typy, które weszły w tym meczu, było mnie słuchać ;)
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Witam, zastanawiam się dziś nad pograniem na Ekaterine Makarova w spotkaniu z Roberta Vinci.
Vinci gra fatalnie, serwis dno, return słabo, masa błędów, df. To co stało się z parą włoskich deblistek jest dla mnie co najmniej dziwne(Errani gra podobny piach).I nie mówie tu o stanie teraźniejszym, ową formę włoszki utrzymują od RG gdzie przegrały debel. W moim odczuciu był to moment kulminacyjny.Gra slice&#39;em na tej nawierzchni nie jest aż tak efektywna jak choćby na ziemi. Wiem wiem, nawierzchnia nie jest ulubioną Vinci, ale nie musi taką być aby radzić sobie z niżej klasyfikowanymi przeciwniczkami.Co jeszcze świadczy o braku formy Vinci ? Ano 1 runda z Goerges. Julia nadal śliczna; gra od pewnego momentu na swoim równym poziomie - bije wszystko co może, psuje wszystko co może, a jednak pierwszy set dość sensacyjnie wygrała niemka.W ogólnym rozrachunku skończyło się 2-1 ale przy dobrych wiatrach to nasza Linetty ???? pyknęła by germankę.
Makarova to zawodniczka dość regularna. Ostatni turniej -Citi Open zakonczyła w półfinale gdzie przegrała z Rybarikova(późniejszą triumfatorką).Tutaj w 1 rundzie ograła swoją rodaczkę Rodionova 2-0.
Myślę, że obecna forma, a dokładnie jej brak w przypadku Vinci- faworyzuje Makarovą. Jeśli włoszka nie poprawi swojej gry to prawdopodobnie dziś pożegna się z publicznością w Toronto. Kursów nie znam ale grałbym coś w stronę Makarovej.

No i jeszcze taki trypel...
Cirstea - Woźniaki 2
Cirstełka zagrała już kilka meczów w Ameryce Pólnocnej na hardzie, najpierw 1/4 w Citi Open, teraz gładko 2-0 w 1r z Savchuk. Nie mniej jednak dziś jako faworytkę spotkania podobnie jak buki widzę dunkę Woźniaki. Karolajna nie grała od Wimbledonu gdzie gładko uległa Zakopalovej. Zresztą forma jaką ostatnio prezentowała nam była numer 1 rankingu WTA to jakaś kpina.
Typ nie tylko na odbudowanie, podpieram go dobrymi wynikami jakie osiągała Woźniaki na owej imprezie. Należy przypomnieć choćby zwycięstwo z 2010 roku.
Liczę na to, że dunka wróci do swojej normalnej dyspozycji już tu w Toronto.
Bezpośrednie pojedynki 3-2 w tym 2 ostatnie to zwycięstwa Woźniaki właśnie na hardzie.

Pennetta - Ivanovic 2
Tutaj sprawa wygląda podobnie, faworytka bardzo mocno zaakcentowana przez bukmacherów.
I tak obie zaczęły od turnieju w Carlsbad - Pennetta: 1r Schiavone 1-2; Ivanovic - 1/2f Azarenka 1-2. Trzeba przyznać, że Ana zagrała naprawdę dobry turniej i fajnie się ją oglądało w meczu z Azą.
Pennetta stoczyła włoski pojedynek i szybko pożegnała się z turniejem. Tutaj w Tornoto rozpoczęły od zwycięstwa w 1 rundzie. Pennetta wygrała z naszą Ulą, osiągnięcie to żadne bo nasza tenisistka nie jest zdrowa na umyśle -świadczą o tym jej dotychczasowe wyniki(ma problemy z głową w najważniejszych momentach przez co przegrywa wygrany mecz). Ivanovic pojechała gładko z tajpejką. Obecna forma na pewno po stronie serbki, odbudowuje się dziewczyna po bardzo mizernym początku sezonu. Bezpośrednie pojedynki na korzyść Any 2-0, oba na hardzie.

Lepchenko - Rybarikova 2
Słowaczka zagra dziś z leworęczną amerykanką, która w 1 rundzie pokonała gładko Morite odpowiednio 6-3 6-1. Lepchenko najlepiej czuje się właśnie na hardzie i na tej nawierzchni rozegrała największą liczbę spotkań. Lipcowy hard zaczęła od dojścia do 1/4 w Stanford gdzie przegrała z Isią - nową gwiazdą sesji rozbieranych ( nie wiem czemu ludzie robią o to tyle krzyku, nic ciekawego nie pokazała,a mogła choć cyca). Następnie szybko odpadła bo już w 1 rundzie ze zwyciężczynią Carlsbad - Samantą Stosurową. W tym roku na hardzie 5/9 także szału nima.
Ryparikowa zaczęła od szybkiej porażki w Stanford w 1 rundzie z Keys, po czym wygrała turniej o nazwie Citi Open rozgrywany na kortach w Waszyngtonie - pokonując między innymi: Kerber, Makarova czy też w finale Andree Petkovicia. W Toronto gładko 2-0 z kwalifikantką Dulgharu.
W tym roku na hardzie 12/6.
Co przekonuje mnie do typu ? Na pewno nie liczby. Oglądałem Ryparikowa na turnieju w Waszyngtonie i trzeba przyznać, że gra bardzo mądrze i taktycznie. Nie strzela z pierwszej lepszej piłki tylko próbuje sobie wypracowywać sytuacje. Wiadomo błędy też się pojawiają ale obecna gra sąsiadki zdecydowanie przypadła mi do gustu. Kurs chyba nieco wyższy na Rype i wydaje mi się, że jeśli nie będzie zmęczona to kogoś takiego jak Varvara jest w stanie pokonać.
Taki trypel na szybkości - witam was w rzeczywistości.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Makarova-Vinci 2 @1.65
Typuje wygrna Vinci. Jak zwykle dwa czynniki wchodza w gre za tym typem. Po pierwsze, dobry mecz z Goerges, gdzie naprawde Niemka grala na poziomie od dluzszego czasu i Wloszka musiala sie naprawde wykazac na tle sily Julki. A dwa, to Roberta duzo lepiej wypada w tych kanadyjskich odslonach, czy to w Toronto czy Montrealu niz w Cincinatti. Ostatnie dwie edycje Rogers Cup to dwukrotnie cwiercfinal w wykonaniu Vinci. Makarovej nie widzialem, troche nieprzewidywalna, ale Rosjanka miala latwiejsza przeprawe w 1 rundzie z An. Rodionova i moze byc ciezko od razu wejsc na ten poziom, ktory Vinci zaprezentowala z Goerges, wiec licze na wygrana Wloszki, ze potwierdzi dobra dyspozycja w tym turnieju.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Poruszę taki temat i mam nadzieję że uzyskam od was jakieś ciekawe opinie. Dziś Stosur zagra z Suarez-Navarro. Samantha ciągnie maraton i wczoraj ponad 2 godzinny pojedynek...prędziej czy później jej organizm musi sobie zrobić przerwę a dziś gra z Carlą która na pewno ma lepsze umiejętności niż Glushko. W pierwszej rundzie odprawiła faworyzowaną Hampton i może tutaj też powalczyć a kurs 3,25 bardzo kusi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom