>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - WTA Toronto 5.08 - 11.08

Status
Zamknięty.
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
WTA Toronto

Nawierzchnia: Twarda
Pula nagród: $2,369,000
Dyrektor/organizator: Karl Hale


Oficjalna strona turnieju: http://www.rogerscup.com/
Drabinka kwalifikacji: http://www.rogerscup.com/women/pdf/draws/2013/QS.pdf
Drabinka turnieju: http://www.rogerscup.com/women/pdf/draws/2013/MDS.pdf

Z ciekawostek nie zagra ulubienica publiczności Maria Sharapova z powodu biodra:
&#39;I&#39;m extremely disappointed that I&#39;m unable to play in Toronto next week as it&#39;s one of the best and most important tournaments of the year&#39;
&#39;I was looking forward to making a healthy return to the courts in front of my Canadian fans but unfortunately I&#39;m just not recovered yet.&#39;
Jest możliwość też zadania pytania takim zawodniczkom jak: Serena Williams , Victoria Azarenka , Agnieszka Radwańska , Li Na , Sara Errani , Petra Kvitova , Marion Bartoli i Eugenie Bouchard i wiele więcej się mi zdaje.
Jak przesłać pytanie?
Twitter i kanał ten
Facebook i post ten
Google tutaj
A stream jest tutaj:
Zapraszam do dyskusji, monologów i wszelkiego tego typu maści postów związanych z turniejami, zawodnikami, etc.​
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Toronto Kwalifikacje 1 runda
A.Rodionova-T.Paszek/1 1,62 bet365✅✅ (to dla pewnych zawistnikow na tym forum :zoltakartka ????

Bardzo fajny kurs wyłapałem w tym turnieju, kurs ciagle spada i bedzie spadać bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie zagra nic w strone Tamiry Paszek:cool: ktora deliktanie mowiac przezywa kryzys w swojej karierze.
Paszek obecnie 106 w rankingu, ostatnie swoje spotkanie wygrala 3! miesiące temu z bardzo kiepska 287 w rankingu Keothovang (GBR) Ciekawa sprawa Tamira od wrzesnia 2012 r.(info dla dx2) w WTA TOUR.. rozegrala 26 spotkan z ktorych zwyciezko wyszla tylko 2 razy !1(2/26)fajnie by było gdyby Tamira nareszcie sie przełamałała wkoncu austryjaczka długo znajdowała sie w pierwszej 40 rankingu i papiery na granie w tenisa jak najbardziej posiada, pech chcial ze trafilla w losowaniu na Australijke której forma rewelacyjna nie jest.
Podsumowując obie panie nie sa w formie i graja ponizej oczekiwan ale wieksze szanse w tym akurat turnieju i na tej akurat nawierchni widze po stronie Anstasji Rodionovej
Dla odważnych 2:0 /2,62
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
A.Rodionova-T.Paszek
Nie obraz sie, ale te Twoje analizy to z reguly wywoluja u mnie lekki smiech. Abstrahujac od samego typu to ja Ci przedstwie kilka bledow rzeczowych w Twojej analizie i to bynajmniej nie ze zlosliwosci, ale zeby przekonac kogos ze moim zadaniem niewarto jednak tak zagrac.
chyba nikt o zdrowych zmysłach nie zagra nic przeciwko Tamirze Paszek
Przeciez sam grasz przeciwko Tamirze Paszek.
Tamira ostatnie swoje spotkanie wygrala 2 miesiące temu z bardzo kiepska
Z tym sie absolutnie zgadzam. Paszek gra fatalnie od poczatku sezonu wrecz.
szwajcarka długo znajdowała sie w pierwszej 40 rankingu
Tamira Paszek nie jest Szwajcarka, lecz Austriaczka. A zeby bylo barwniej to ma korzenie arabskie i generalnie rezyduje w Dubaju.
pech chcial ze trafilla w losowaniu na Australijke której forma tez dendencja znizkowa wiec gdzie sie nie przełamac jak nie przy swojej publiczności
Chyba &quot;tendencje&quot; (?). Nei kapuje natomiast fragmentu o &quot;swojej publicznosci&quot;, poniewaz Toronto jest w Kanadzie a nie Australii, jezeli wiedza geograficzna mnie nie myli.
W koncu najwazniejszy argument dla ktorego typu nie polecam. Otoz Tamira Paszek rok temu w ROgers Cup byla w cwiercfinale. Paszek pokonala kolejnoGoerges, Azarenke, Suarez N i przegrala dopiero z Kvitova, ktora wygrala caly turniej. Nie wiem jak mozna w ogole nie sprawdzac takich rzeczy przy tak waznym turnieju. A wiec typu absolutnie nie polecam, a zeby nie bylo ze nie na temat, a post jest tylko prowokujacy to dam na przekor za mala kwote:
An. Rodionova-Paszek 2 @ 2.20
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Karatantcheva - Martic
Typ: Karatantcheva ⛔
Kurs:2,1 bet365
Ostatnio stawialem na nia w meczu z goerges bo widzialem dobre value. Tu moge napisac, ze martic na chwile obecna duzo slabiej niz goerges wiec kazaczka powinna ogarnac. Value bardzo duzo imo. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Govorstova 1.44 Paddy Power
Białorusinka jest w przyzwoitej formie, ostatnio dobre wyniki, lubi grać na hardzie, w przeciwieństwie do rywalki , która nawet na swojej ulubionej ziemi nie gra nic specjalnego. Govorstova co roku na clayu czy grassie osiąga słabe wyniki by potem na hardzie prezentować się przyzwoicie. Kurs nie rozpieszcza ale patrząc na rywalkę to nie ma co narzekać, zapewne potem spadnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Bardzo fajny kurs wyłapałem w tym turnieju, kurs ciagle spada i bedzie spadać bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie zagra nic w strone Tamiry Paszek:cool: ktora deliktanie mowiac przezywa kryzys w swojej karierze.
Paszek obecnie 106 w rankingu, ostatnie swoje spotkanie wygrala 3! miesiące temu z bardzo kiepska 287 w rankingu Keothovang (GBR) Ciekawa sprawa Tamira od wrzesnia 2012 r.(info dla dx2) w WTA TOUR.. rozegrala 26 spotkan z ktorych zwyciezko wyszla tylko 2 razy !1(2/26)fajnie by było gdyby Tamira nareszcie sie przełamałała wkoncu austryjaczka długo znajdowała sie w pierwszej 40 rankingu i papiery na granie w tenisa jak najbardziej posiada, pech chcial ze trafilla w losowaniu na Australijke której forma rewelacyjna nie jest.
Podsumowując obie panie nie sa w formie i graja ponizej oczekiwan ale wieksze szanse w tym akurat turnieju i na tej akurat nawierchni widze po stronie Anstasji Rodionovej
Dla odważnych 2:0 /2,62
Widzę, że analiza była już edytowana, bo te byki zmieniające narodowość Paszek i położenie Toronto to jakaś masakra ????
Co do wyboldowanego przeze mnie zdania: jak to w końcu jest, trafia na słabą zawodniczkę i ma pecha? Główny argument tej analizy jest taki, że Paszek wygrała 2 mecze od września (tak naprawdę wygrała trzy, jeszcze doliczyć trzeba krecz Kudryavtsevej) i dlatego Rodionova jest faworytką. Ok, prześledźmy kogo odprawiała Australijka. Choć tego nie lubię będę posiłkował się rankingiem, aby lepiej uzmysłowić to jak wszystko wygląda. Najlepsza z poniższej listy jest Zheng (54 miejsce), potem Garcia (82), reszta poza setką. Austriaczka po prostu grała z lepszymi zawodniczkami ze względu na wyższy ranking.
Listopad 2012: Shapatava, Bychkova, Puchkova,
Listopad 2012: Keothavong, Zaja,
Grudzień 2012: Rogers,
Styczeń 2013: Burnett, Lertcheewakarn, Diyas, King,
Luty 2013: Zheng,
Marzec 2013: Sevastova,
Kwiecień 2013: Garcia,
Maj 2013: Mayr-Achleitner,
Czerwiec 2013: Bamburac,
Odwracaj dalej kota ogonem: zmieniasz narodowość zawodniczki i położenie miast, sam robisz ortografy a sprytnie sprowadzasz wszystko do &quot;nei&quot; ;)
Sam nie ruszam tego meczu, po prostu Twoje argumenty są mocno naciągane.
-------------------------
Spośród meczów kwalifikacyjnych w Toronto w oko wpadły mi dwa spotkania. Pierwszym z nich jest starcie Mority z Sanchez. Japonka ostatnio w słabej formie, ale wierzę w jej umiejętności bo to jednak połka wyżej od dzisiejszej rywalki. Na hardzie grać potrafi, w tym roku odprawiła na tej nawierzchni Hantuchovą, Beck, Ivanovic, Urszulę Radwańską czy dwukrotnie Wickmayer. Powiecie, że to było dawno. Nie wypada się z tym nie zgodzić. Jednak Azjatka kilka dni temu stoczyła wyrównany bój z Robson co oznacza, że tragicznie nie jest. Sanchez ze względu na swój ranking gra w mniejszych turniejach a do tych większych czasem próbuję przebrnąć przez kwalifikacje. Najlepszy jej występ w ostatnim czasie to ten w Birmingham, gdzie doszła dość daleko jak na nią (1/8 finału). Ostatnie tygodnie to jednak porażki z takimi tuzami jak Lisjak czy Jones, co oznacza, że 1.40 na faworytkę wygląda dość sensownie.
Drugie spotkanie to mecz Larsson z mała znaną Kolumbijką Castano. Tutaj nie ma co się zbytnio rozpisywać. Szwedka zagrała bardzo dobry turniej na swojej ziemi,gdzie odpadła dopiero w finale z Sereną Williams. Forma, doświadczenie - to wszystko będzie dzisiaj po stronie Skandynawki.
W obydwu przypadkach stawiam na faworytki, które nie powinny zawieść. Grają ze zdecydowanie słabszymi rywalkami a kursy wcale się są takie złe.
Morita A. + Larsson J. (1.40*1.33) 1.86 ✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
A od siebie dodam, że de la Brito w moim odczuciu wygra z P. Ormaechea, z obserwacji obu pań w ostatnim półroczu, bardziej wierzę w umiejętności 20 letniej Portugalki i pierwszy mecz tych zawodniczek widzę na jej korzyść.
kurs 2
buk: bet365.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
tez jestem za i to byl pierwszy mecz ktory mi wpadl w oko. dalem 2:0 po kursie 2. forma doswiadczenie, wszystko przemawia za faworytka. GL
z tego co widac bo suchych wynikach Olga gra piach na maxa jak bedzie tak dalej to 0:2 w plecy od zawodniczki która była do tej pory bez formy i na hardzie nigdy nie powalała
przy serwisie rumunki białorusinka nie istnieje a jaki ma serwis Dulgheru to wie kazdy cos na pzoimie tych hiszpanek typu Pous Tio Lino itp.czyli serwis słaby w drugi to wogóle szkoda słów
aktualnie 1:5 wstyd na maxa....nawet swój serwis ma do bani kasa oby ogarneła sprawe bo turniej duzy i ładna kasa
1:6 ach te baby za nimi nie trafisz nigdy WTA tralalallalalalala
Dulgheru jest niesamowita leci z tematem
Olga nawet 30:0 w gemie to zamało aby go wygrac 1:6 0:2 żal.pl
wyjeła seta na 6:3 tylko po to by 3 set zaczac od 0:3 ...nikt nigdy nie zrozumie WTA ...znowu dalismy sie nabrac
rece opadaja serwis rumunki białorusinka powinna odrabiac straty a Olga stoi 0:15 ...0:30 0:40 i 1:4
Katastrofalna Govortsova- słaba Dulgheru 1:6 6:3 2:6 ...rece mi opadły WTA to jak rzut kostka kazdy z kazdym moze wygrać ........lepiej juz kregle obstawic
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Jak założyłem temat by wyłapać perełki z kwalifikacji i zobaczyłem, ze jest 9postów tam o godzinie 11 to aż uśmiech mnie się na twarzy pojawił, ze przez parę godzin jest tyle postów a w Carslbad i Washington przez cały turniej prawie tyle było. Jak wszedłem (do obecnej chwili) to zrobiliście z tego tematu &#39;teksańską masakrę piłą łańcuchową&#39;, wstyd i hańba i dziwić się, ze ludzie nie zagladają do działu, bo ad.1 WTA jest wszechstronne, ad.2 poziom WTA od postów tutaj w niektórych przypadkach upadł jeszcze bardziej niż na poziom płyty chodnikowej, dalej nie będę pisał bo Maciek na-wołał odpowiedni służby do posprzątania tego bajzlu więc nie ma co drążyć tematu.

Mattek-Sands B. - Rosolska A. na powrót Mattek czekałem już chwilę po Miami, aby wróciła na szybkie korty, co prawda cegła Stuttgarcie czy Paryżu nie była wolna i Mattek miała tam dosyć dobre wyniki, bo potrafiła się szybko wczuć w kort, a jej nieprzewidywalny i frustracji sposób gry przy tym wczuciu (brak wielu niewymuszonych błedów) pozwalał jej do półfinału czy 4rundy, chociaz tutaj chodzi mi raczej o zawodniczki które pokonała, a nie gdzie nawet doszła. Lisicki, Errani, Na Li, równa walka z Marią, ten sezon jest dla niej, ogólnie analiza pod zawodniczkę, ale jej oburęczny beckhend (po za stylizacjami) zrobił na mnie wrażenie w tym sezonie. A Alicja nie jest zawodniczką na tyle ograną, aby była w stanie powalczyć z Sands (z mojego punktu widzenia)
Mattek-Sands B. DW 2:0 @1.22 10/10 (pod limit) BetCity.

u BetVictroy było @1.09 w Bet365 @1.05.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Jak założyłem temat by wyłapać perełki z kwalifikacji i zobaczyłem, ze jest 9postów tam o godzinie 11 to aż uśmiech mnie się na twarzy pojawił, ze przez parę godzin jest tyle postów a w Carslbad i Washington przez cały turniej prawie tyle było. Jak wszedłem (do obecnej chwili) to zrobiliście z tego tematu &#39;teksańską masakrę piłą łańcuchową&#39;, wstyd i hańba i dziwić się, ze ludzie nie zagladają do działu, bo ad.1 WTA jest wszechstronne, ad.2 poziom WTA od postów tutaj w niektórych przypadkach upadł jeszcze bardziej niż na poziom płyty chodnikowej, dalej nie będę pisał bo Maciek na-wołał odpowiedni służby do posprzątania tego bajzlu więc nie ma co drążyć tematu.

słuszna racja jakieś sprzeczki są bezsensowne tym bardziej jak widać w WTA wsio możliwe
Pograli...
Analizy, przewidywania , statystyki.... pipa wychodzi :smile:
Czas grać na niefaworytów.
cóż po raz kolejny mogliśmy się przekonać co WTA, ogólnie kiedy sięgnę pamięcią zawsze w wakacje ciężko typuje się tenis, nie tylko w WTA ale zobaczmy co się dzieje w męskich turniejach. Akurat zauważyłem że w poprzednim tygodniu bardziej chalki były do ogarnięcia.
Cóż przepraszam wszystkich tych którzy przeze mnie wtopili hajs.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Jak założyłem temat by wyłapać perełki z kwalifikacji i zobaczyłem, ze jest 9postów tam o godzinie 11 to aż uśmiech mnie się na twarzy pojawił, ze przez parę godzin jest tyle postów a w Carslbad i Washington przez cały turniej prawie tyle było. Jak wszedłem (do obecnej chwili) to zrobiliście z tego tematu &#39;teksańską masakrę piłą łańcuchową&#39;, wstyd i hańba i dziwić się, ze ludzie nie zagladają do działu, bo ad.1 WTA jest wszechstronne, ad.2 poziom WTA od postów tutaj w niektórych przypadkach upadł jeszcze bardziej niż na poziom płyty chodnikowej, dalej nie będę pisał bo Maciek na-wołał odpowiedni służby do posprzątania tego bajzlu więc nie ma co drążyć tematu.

słuszna racja jakieś sprzeczki są bezsensowne tym bardziej jak widać w WTA wsio możliwe

cóż po raz kolejny mogliśmy się przekonać co WTA, ogólnie kiedy sięgnę pamięcią zawsze w wakacje ciężko typuje się tenis, nie tylko w WTA ale zobaczmy co się dzieje w męskich turniejach. Akurat zauważyłem że w poprzednim tygodniu bardziej chalki były do ogarnięcia.
Cóż przepraszam wszystkich tych którzy przeze mnie wtopili hajs.
nie masz kogo przepraszac nikogo nie zmuszałes do grania sam wczoraj zdecydowałem ze z WTA dobrze wyglada Morita i Olga jedno mnie dziwi po co ona wygrała seta numer 2 przegrywała 0:2 w drugim secie mogła puscic mecz i skasowac wpisowe czy startowe jak to sie tam zwie i pod prysznic a nie wygrała seta zamiast isc za ciosem to set trzeci to dramat
a jak nazwac to co robi Becker......według mnie to kryminał z kolesiem o dwie półki niżej i to w turnieju ATP 1000 .....ja juz nic z tego nie rozumiem
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Voskoboeva Galina 1.57 bet365
Galina jak chce to potrafi już nie raz to udowadniała, grałem ją parę razy w tym roku w kwalach i co by nie mówić dobrze na tym wychodziłem, co jak co ale kwale to przechodzi śpiewająco. Typ opieram głównie na tym iż uważam i pomimo wczorajszego niespodziewanego zwycięstwa to Dulgheru nie jest zawodniczką, która może coś tu zwojować, to zawodniczka na ziemne nawierzchnie, na hardzie zdecydowanie nie pasuje. Wczorajszy mecz Rumunki pokazał że wszystko może się zdarzyć, jednak mam nadzieję że dzisiaj Galina przywróci mi wiarę w WTA.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Toronto - kwalifikacje
Mecz: Scheepers C. - Garcia C.
Data: 04.08.2013 16:00
Typ: 2:0
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Druga runda kwalifikacji do turnieju głównego w Toronto. Przeciwko sobie staną 20 - letnia Francuzka caroline Garcia oraz o 9 lat starsza i bardziej doświadczona reprezentantka RPA Chanelle Scheepers. Faworytką oczywiście Scheepers i według mnie powinna ten mecz spokojnie wygrać. Nie mówię tutaj, że caroline Garcia nie ma talentu do gry w tenisa, bo go ma, jednak w swojej karierze nie ma tyle ogrania co jej dzisiejsza przeciwniczka. Oglądałem raz caroline Garcie w meczu z Szarapową i powiem, że jej gra czasami mogła cieszyć oko, no i kilka gemów urwała Szarapowej. Dlaczego stawiam więc przeciwko niej? Od Wimbledonu, gdzie przebrnęła przez kwalifikacje i odpadła w drugiej rundzie, Francuzka brała udział w małej ilości turniejów. Najpierw w Palermo odpadła z Dentoni przegrywając 7:5, 4:6, 4:6, a później w Bastad przegrała z Dulgheru 6:7, 1:6. Pod koniec lipca udała się za ocean do Waszyngtonu, gdzie pokonała Gruzinkę Tatishvili 0:6, 7:6, 6:4. Później przegrała z Makarową, ugrywając Rosjance 2 gemy w ciągu całego meczu. W takim samym stosunku pokonała wczoraj w pierwszej rundzie kwalifikacji nieznaną Hsu. 70 w rankingu Scheepers wygląda solidniej, od Wimbledonu zaliczyła w Europie dobre występy w Budapeszcie i Bad Gastein. Swój debiut na nawierzchni twardej zaliczyła w Baku, gdzie w pierwszej rundzie ograła Hlavackovą 3:6, 6:3, 6:4, a w drugiej odpadła z Peer przegrywając 6:2, 5:7, 3:6. W pierwszej rundzie kwalifikacji na Scheepers czekała bardziej wymagająca przeciwniczka - Pegula. Scheepers wygrała 6:1, 6:1. Według mnie Chanelle powinna spokojnie zakończyć ten mecz w 2 setach.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Lekkie zdziwienie mnie nastało kiedy to zobaczyłem, że Gabriela przeszła rundę dalej. Nie ma się co oszukiwać Karolina potrafi grać na nawierzchni twardej.. Ale, że nie ma streamów do kwalifikacji to trzeba zobaczyć w statystki i zobaczyć co tam się działo. Serwis nie siedział to ad.1 liczba podwójnych błędów jak na 6gemów też i spora i mała, ale 9ć ich zrobiła ad.2 drugi serwis/podanie wogóle u Pliskovej nie funkcjonowało 5/25 wygranych piłek - procentowo 20% to jest ad.3 Karolina w tym sezonie nie zachwyca idąc w jej h2h spotkań to z zawodniczek, którymi moze się pochwalić jest Alison Riske z Charleston, ale to było tez rozpoczęcie sezonu i ona wtedy była poza formą więc teraz inny wymiar miałby ich tenis.
Ale Gabriela - Julia typ więc trza coś rzec w konsens jednej z nich. Gabriela ma &#39;mocny&#39; serwis, ale przy typ popełnia wiele niewymuszonych błędów i brakuje jej gry z zaplecza jest bardzo przewidywalną zawodniczką, i jezeli ktoś jej gre jest w stanie szybko przeczytac to o brejka nie będzie ciężko, bo po za serwisem/2gim podaniem Gabriela szuka błędów zawodniczki, bije wprost, asekuracyjnie, nie szuka punktów przy linii (chyba, ze coś autuje). Tutaj do tych plusów/minusów dochodzi to, że akurat panie dobrze się znają, mają za soba 4oficjalne spotkania i 4wygrała Glushko z czego 3spotkania były na hardzie, ale były to spotkania w 11&#39; i 12&#39;, w tym roku natomiast spotkały się w finale Waterloo na cegle i dość zdecydowanie wygrał Glushko 6:1, 6:3 dodać mogę, że cegła w Waterloo wcale do wolnych nie należy, kurs jaki oferuje Pinnacle jest za duży.
Glushko J. wygra. @1.60 7/10 PinnacleSports

W drugim spotkaniu biorę dwie mocno bijące zawodniczki, serwis to główny ich atut. Z tym, że Mattek wczoraj pokazała, że musiała się pare razy bronić, a i odrabiać straconego break&#39;a na rozpoczeciu 2gie seta. Jak na moje nie jest jeszcze dobrze nastrojona i jezeli zagra poczatek seta 1wszego tak jak z Hantuchova w Birmingham czy Cristeą w Washington to tego seta jest w stanie ugrać dość spokojnie.
Riske A. +1.5seta @1.75 1.5/10 Sbobet
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Morita A. - Martic P (1.83)
Japonka, przeciw Chorwatce. Patrząc na wczorajszy mecz Mority, to był dopiero taki początek wdrażający się na twardych kortach. Co prawda w 1 secie, wygrywała już 3:0 i nawet była łamana, i przegrywała 3:4 ale, stanęła na wysokości zadania i podołała wygrywając seta. Dzisiaj po drugiej stronie nieco bardziej ambitniejsza zawodniczka, niż rywalka Mority, i z pewnością będzie trudniej, ale tutaj raczej spokój ducha, jaki posiada Morita, poprowadzi do zwycięstwa. Chociaż taką mam nadzieje.
B365
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Wybaczcie mi, ale nie moglem sobie darowac jak sie zalogowalem.
A.Rodionova-T.Paszek/1 1,62 Bet365 (to dla pewnych zawistnikow na tym forum )
Przypomniec wynik ? 7-6 5-7 7-6 dla Rodionovej. Ciekawe co bys napisal, gdyby sie skonczylo np. 7-6 5-7 6-7 ? TO SIE NAZYWA SZCZYT HIPOKRYZJI ! (Teraz trzeba zapewne sprawdzic co to jest &quot;hipokryzja&quot;)
Oczywiscie mega pewniak, wszeld na luzie. DObrze, ze sobie wpisales &quot;plus&quot;
Dla odważnych 2:0 /2,62
Tutaj jakos plusa zabraklo...Ciekawe dlaczego ? Moze ktos byl &quot;odwazny&quot; tez chcialby podziekowac.
Ale w sumie to nalezy koledze pogratulowac... Typ wszedl &quot;na luzie&quot;. 2-0 bylo formalnoscia tez. Naprawde niezly wynik jak na kogos dla kogo przed godzina 11-ta wczorajszego dnia Toronto lezalo w Australii, zawodniczka szybko zmienila narodowosc ze Szwajcarki na &quot;Austryjaczke&quot; (lol), a ow uzytkownik &quot;żadko&quot; robil bledy. Takze jestes wielki, a osobiscie uwazam, ze nie sprawdzajac wynikow turniejow z ubieglych sezonow dojdziesz na sam szczyt jak ze swoja ortografia.
A tak... Coz tam te bledy. W koncu stwierdziles, ze robisz je, poniewaz &quot;szybko piszesz&quot;. To rzeczywiscie mega usprawiedliwienie. Domyslam sie, ze jak musisz nagle isc w pospiechu do ubikacji to tez klapy nie opuszczasz, bo to na szybko. Takze jeszcze raz szczerze gratuluje. P.S. O zoltych kartakch decyduja moderatorzy, a nie Ty.
Droga administracjo... Mozecie mi dac żółta kartke, nawet bana. Powaznie, bo poziom dyskusji z w/w uzytkownikiem siegnal dna, a logika jest daleka jak odleglosc z Toronto do Australii. Dziekuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
WTA Toronto (Kanada) 2 r Kwalifikacji
Scheepers-C.Garcia 2/2,62 bet365⛔ no niestety

Bukmacherzy w tym spotkaniu faworyzuja Scheepers troche mnie to dziwi ale niech im bedzie lepiej dla mnie :grin: Scheepers najlepiej czuje sie na nawierzchniach ziemnych i na tych nawierzchniach odnosi lepsze rezultaty.W Baku na twardej nawierchni uległa Izraelce Shahar Peer ktora nie jest w swojej optymalnej dyspozycji (niegdys 30 rakieta swiata,obecnie 109)
Garcia to wielki talent i wielka nadzieja francuzkiego tenisa bardzo dobrze czuje sie na szybkich kortach.Ogładałem jej spotkanie z Tatishvili kiedy przegrywała 0:6 1:4 z takiego bagna potrafiła sie wydostać,odwrócić losy spotkania i wygrac.
Styl gry Scheepers powinien pasowac francuzce ktora jest zwykła przebijaczka,nie posiada atomowego serwisu,czesto nie trafia pierwszym podaniem wiec bedzie okazja na wygranie wielu punktow z returnu.Scheepers jest w zasiegu francuzki a kurs zacheca
:grin:
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Bez jakiejś grubej rozpisówki.
Radwańska -Pennetta 1
Cirstea - Savchuk 1
Barthel - Zheng 1

Ula gra dziś z włoszką, która powiedzmy sobie szczerze ten sezon ma średnio udany.
Ostatnio cechuje ją przede wszystkim masa niewymuszonych błędów - multum.
Polka zagrała już w USA na twardzielu najpierw w Stanford gdzie uległa triumfatorce - Cibulkovej i w Carslbad gdzie musiała uznać wyższość finalistki dobrze znanej sympatykom tenisa - Azarence z którą zresztą obie siostry sobie ewidentnie nie radzą.Pojedynki bezpośrednie : 1-0 dla Radwańskiej. W obecnej dyspozycji Polka jest dla mnie zawodniczką lepszą i powinna dziś spokojnie ogarnąć.

Barthel - Zhang
Niemka gra z azjateczką. Barthel zaczęła już swoją przygodę z nawierzchnią twardą za oceanem. W pierwszym swoim turnieju na hardzie wygrała z voegele po czym musiała uznać wyższość finalistki Petkovic. Styl niemki pasuje mi pod tę nawierzchnię. Dużo bicia z głębi kortu, dobra praca nóg, nienajgorszy serwis no i ... masa błędów jeśli jej nie idzie.
Jie Zhang nie grała od Wibledonu gdzie przegrała szybko bo już w 1 rundzie z Garcią.
Nie grała jeszcze po przerwie na hardzie co może mieć negatywny skutek dlań.
Niemka w swojej optymalnej dyspozycji powinna sobie poradzić.

Cirstea - Savchuk
CD-ROM gra z ukrainką. Hmmm... dziewczyny różni przede wszystkim to, że Cirstea już od kilku lat(a ma dopiero 23lata) gra z najlepszymi, Savchuk zaś to poziom challengerowy. Obie pograły już trochę na hardzie. Savchuk grała odpowiednio : Lexington 2r z Doi 2-6 2-6,Carlsbad 3r kwalifikacji z Vandeweghe 0-2 i obecny master w którym przebiła się przez kwalifikacje.
Rumunka też zdąrzyła się już zaznajomić z nawierzchnią twardą: w Stanford odpadła w 1/2 z Cibulkovą, a podczas Citi Open doszła do 1/4 gdzie musiała uznać wyższość Cornet. Obie grały nie tak dawno z Vandeweghe : Cirstea wygrała gładko 6-3 6-3, Savchuk przegrała 6-7 3-6. Dotychczas grały ze sobą tylko raz w 2007 roku gdzie górą okazała się Cirstea 7-5 6-0. Myślę, że dziś będzie podobnie.

Pozdrawiam.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
WTA Toronto 1 runda
K.Zakopalova-L.Safarova/2 ,2,25⛔ ah ta Lucie
Nie bede sie bardzo rozpisaywal mysle że kArtka a4 powinna mi wystarczyc na analize :razz:
Kurs który odrazu rzucił mi sie w oczy napewno panie zafunduja nam festiwal niewymuszonych błedów i przełaman , graja 2 czeszki ,ktore dysponuje bardzo ofensywnym stylem gry,Klara 35 w rankingu,Lucie 29,szczerze powiem że nie lubie stawiac na jakakolwiek czeszke w tourze(Kvitova,Savarova,Hradecka,Safarova) bo wiąże sie to w moim przypadku z palpitacja serca i obgryzieniem wszytkich paznokci , szczególnie mowa o Safarovej ktora często potrafi grać równo przez cały mecz az nagle zaczyna wyrzucac wszytko jak leci bez znacznej przyczyny :grin:ale mimo to obok takiego kursu nie moge przejśc jednak obojetnie i wybieram lepsze zło i stawiam na zdolniejsza ,bardziej utytulowana i mniej chimeryczna z tej pary.W obecnej dyspozycji to Lucie spokojnie powinna poradzic sobie z Klara
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Serena Williams wygra Rogers Cup - Toronto. @1,72 6/10 Bet365
Zagrałem sobie tak, bo:
Williams has been the clear-cut best player in the world for about 16 months now, going 99-5 since the start of last year&#39;s clay court season and picking up 14 WTA titles in that span - seven last year (including Wimbledon and the US Open) and seven more this year (including the French Open). And this has been a fantastic tournament for her as well - she has won it twice, both times in Toronto as well, in 2001 (beating Jennifer Capriati in the final) and 2011 (beating Sam Stosur in the final).
Do ćwierćfinału nie sądzę, aby zmęczyła się specjalnie, potem półfinał z Errani? Mała filigranowa, ale to już nie jest cegła i zmęczenie da o sobie znać zapewne tym bardziej, że jeżeli dojdzie do tego półfinału to będzie miała za sobą spotkania z Zakopalova/Kirlienko/ i Stephens/Robson więc zawodniczkami, które ganiać się i grać po korcie potrafią.
Natomiast u Sereny ma się to tak: pokonanie Scheepers powinno być formalnością (pomimo, że dość dobrze weszła w kort i fajnie przeszła kwalifikacje), Flipkens zje adrenalina jak w finale z Bartoli, a Bartoli zagra z Williams jak Flipkens - czyli dobrze, ale niewystarczalnie.
W finale prawdopodobnie spotka się z Kerber/Li Na lub Stosur/Azarenką, jeżeli będzie to Chinka bądź Stosur będę robił sure-beta.

Tak jak wyżej pisałem kogo bym widział na poszczególnych rundach gry. Tak Klarę pamiętam z Palermo z półfinału z Sarą, Bastad i połfinału z Sereną, jej gra jest dobra, można by rzec mądrze przemyślany tenis bez głupich i niewymuszonych błedów. Jak zagra tak jak w Palermo to widzę ją rundę dalej.
Zakopalova K. wygra. @1.66 3/10 PinnacleSports

Drugi typ jest na jutro, w zasadzie kieruję się tu długa przerwą, chorobą i porazką z Ulą. Venus przegrała z Ulą dość równo, a Flipkens wygrała z Ula przy tym jak całe spotkanie masażysta &#39;leczył&#39; Flipkens (nie jest to najwazniejsze, bo Flipkens lubi udawać i kto wie czy miała kontuzje czy po prostu chciała wybić Ulę z rytmu..) drugi punkt na który patrzę to, że spotkanie Venus zostało rozstawione jako ostatnie spotkanie (jeżeli organizatorzy nie zmienią nic), a dla Venus jest to dość znaczne, ponieważ przy zespole Sjoegrena oczy w nocy/pod wieczór strasznie bolą. Także sądzę, że jak organizatorzy nie zmienią harmonogramu spotkań(a nie widzę powodu dla ultimatum kogokolwiek) to może odegrać to znacza rolę na zmęczenie.
Ten z główniejszych atutów, to - to że Flipkens potrafi grać w tenisa, a w rundach 1-3 nie ma z sobą emocji, potrafi zagrać dobrze z beckhendu na linie, poprawny drop czy dojść do siatki.
Flipkens K. wygra. @2.27 2/10 PinnacleSports
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom