>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wimbledon (03.07.2023 - 16.07.2023)

Status
Zamknięty.
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Keys - Sabalenka 2:0 @ 2,24 Fortuna

Serio?. Dla mnie to jest bet dnia, kto widział Keys w meczu z Adrieieva oraz Sabalenke z Aleksandrova wie o czym mówię. Przecież formy tych zawodniczek nawet nie ma jak porównać. Już nie chodzi o same statystyki, to jest przepaść jeśli chodzi o przygotowania, Keys w tej formie to może co najwyżej piłki podawać w tym turnieju. Wiem, że rywalizacja kobiet rządzi się swoimi prawami, ale widząc oba mecze, nie ma innej opcji. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1092
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Keys +4,5 gema 1,40
Normalnie grałbym Keys, ale różnie ten mecz może się potoczyć. Skorzystam więc z handicapu gemowego, dość pokaźnego, bo aż z linią 4,5 gema. Keys podobnie jak Kvitova to zawodniczka misyjna. Nie za wiele turniejów, dobre przygotowanie i wio do dzieła. Wygrana w Eastbourne była potrzebna do mentalu i dotarcia się z nawierzchnią. A Sabalenkę to wszyscy znają. Jest w stanie ograć każdego, ale jak czajnik jej wybuchnie, to niemal z każdym może przegrać. Zrobiła progres, dużo rzadziej jej się to zdarza, ale się zdarza. Jak ktoś stabilny, konsekwntny i upierdliwy zjawi się po drugiej stronie siatki, to jej psychika momentalnie wysyła pomarańczowe światło. Liczę, że tak się stanie tym razem, że jej gra padnie i Keys będzie znów triumfować. A jeśli nie, trudno, mamy przecież niezły handicap.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Svitolina +3,5 gema 1,50
Vondrousova wygrała, bo Pegula w deciderze się zacięła. Nie wiem ile w tym zasługi było samej Czeszki, a ile Amerykanki. Jak się zacinasz, to ostatecznie raczej twoja zasługa. Svitolina niestety wyrzuciła Świątkową z programu Wimbledon i pokazała pazur. Oczekuję tego samego pazura w meczu z Vondrousovą, która zeszła na ścieżkę pod tytułem "gram trzysetówki", więc zaczyna się dziewczyna męczyć ze swymi przeciwniczkami. To dobry prognostyk dla Svity. Cóż, jeśli się nie uda, bo może, to zawsze mamy małe zabezpieczenie.
 
R 618,7K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: tenis- Wimbledon- WTA
Godzina: 14:30
Spotkanie: Jabeur - Rybakina
Typ: Rybakina
Kurs: 1,63
Bukmacher: fortuna
Powtórka ubiegłorocznego finału, w którym Ons Jabeur po wygraniu pierwszego seta dość gładko przegrała dwa kolejne i Elena Rybakina osiągnęła swój największy sukces w karierze. Teraz obie tenisistki spotykają się już w ćwierćfinale ale stawka tego meczu jest również bardzo wysoka. Obydwie znakomicie czują się na trawie i zagadką jest czy Jelena będzie w stanie skutecznie powalczyć o obronę tytułu, bowiem podrażniona Tunezyjka z pewnością jej tego zadania nie ułatwi. W drodze do ćwierćfinału Jabeur męczyła się z Kanadyjką Andreescu ale swoją moc pokazała w poprzedniej rundzie dając ugrać tylko trzy gemy Kvitovej. Rybakina w poprzedniej rundzie miała luz po kreczu Haddad Mai. Pojedynek zapowiada się zatem na bardzo zacięty ale wydaje się, że Tunezyjka w chęci rewanżu może zagrywać zbyt nerwowo, co skrzętnie wykorzysta Rybakina i to ona zagra ze zwyciężczynią z pary Keys - Sabalenka.
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ons Jabeur - Elena Rybakina
Super Kursy: Elena Rybakina @ 1,66 6-7 6-4 6-1
Betclic

Powtórka finału sprzed roku i myślę, że tym razem Rybakina jest dużo większą faworytką niż wtedy. Kazachszka w pierwszym secie turnieju w meczu z Rogers przegrała seta, za to potem nie tylko nie przegrała już żadnego to nie dała się również ani razu przełamać w czy pomogło jej niewątpliwie 86%. Wygranych punktów po pierwszym serwie. Taka statystyka nawet wśród mężczyzn byłaby imponująca a co dopiero wśród kobiet. Więc jeśli chodzi o wygraną w meczu to zdecydowanie stawiam na Rybakinę.

Ons Jabeur - Elena Rybakina
Kto więcej asów serwisowych? Ons Jabeur @ 4.00 8-7
BETFAN

Natomiast ciekawą opcją mogą być również asy, bo tutak mam wrażenie te kursy są kompletnie rozstrzelone. O ile w turnieju Rybakina zdecydowanie więcej asów zrobiła od Jabeur (26-18) to jednak w takich typach lepiej brać staty z ich poprzednich bezpośrednich pojedynków na tej samej nawierzchni lub równie szybkiej. I tutaj na 4 takie mecze to Tunezyjka ani razu nie przegrała takiej statystyki, 2 razy miała więcej asów i 2 razy był remis. Np. rok w temu w finale Wimbledonu w asach było 4-4. Dlatego takie wysokie kursy na więcej asów Tunezyjki są po prostu przesadzone. Można też podeprzeć się remisem po kursie @8.00, bo przy takich wysokich kursach nawet przy niewielkiej stawce ryzyko jest żadne a zwrot może być pokaźny.

Najwięcej asów: Remis @ 8,00
Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1583
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - Wimbledon 2023
Godzina: 14:30 CET
Spotkanie: Ons Jabeur - Elena Rybakina
Typ: Jabour i over 22/5 gema
Kurs: 4,00
Bukmacher:superbet.pl
Amaliza:
Ja oczywiście zaczają się na livie ale 6:0 Ons w pierwszym secie z Kvitovą wygląda groźnie a jak spojrzymy w h2h Ons z Petrą i że dostała czeszka Koło od roweru na trawie to wygląda groźnie w dwójnasób.Jabour od US open w ubieglym roku nie ma szczęscie , boryka się kontuzjami , poza wygraną w Charelestone nie udało się nic a jesli przegra dzisiaj nie obroni ubiegłorocznego finału za które i tak obie nie dostały punktów.Po meczu Tunezyjka powiedziała buńczucznie ze nie może doczekać się rewanżu za ubiegłoroczny finał.
Hm Rybakina ma swietny sezon , kilka wygranych turniejów i finał w Australi , po którym zrewanżowała się juz Sabalence ale mocno rozczarowała na Garossie podwijając ogon przed Sorribes-Tormo .A tu na Wibledonie chyba jeszcze nie do konca wiadomo w jakiej jest formie , nie miał jej kto sprawdzić .Jakąś odpowiedź przyniósł by mecz z Haddad ale nie potrwał zbyt długo.
Podobno jest w w WTA jakaś wielka trójka ale moim zdaniem jest Świątek , przerwa a potem reszta stawki w której brylują Rybakina i Sabalenka ale Ons wiele nie odstaje.Zobaczymy co pokarze dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2267
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Mecz trwa ale bez sensu jest sienoenoeci do męczy z Kvitova gdzie Czeszka pokazała swoją starą dobra, poczciwą twarz pod tytułem "Kontuzja mózgu". Ona miała 4 kończące piłki i 26 niewymuszonych błędów. Punkty po pierwszym serwisie 46%, po drugim 24%. Można mówić, że jebuar postawiła takie warunki ale to Kvitova kvitova sama oddała mecz bez walki.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jabeur 2-1 5,60
Jabeur na pełnym dystansie nie daje rywalkom szans. W dwóch setach również. Nie doceniałem jej w tym turnieju aż do dzisiaj. Wyrzucić dotychczasową triumfatorkę to nie lada wyczyn. Do tego pół roweru w 1.secie z Kvitovą też coś w sumie znaczyło. Jabeur zrewanżowała się Kazaszce za zeszłoroczny finał i jeśli przejdzie Sabalenkę teraz to czy Svitolina lub Vondrousova zdoła ją zatrzymać. Sądzę, że to mało prawdopodobne. A więc Jabeur zgarnia trofeum. Wszystko na to wskazuje. Tylko musi zagrać najlepiej jak umie w tym przedwczesnym finale z Białorusinką. Myślę, że nie zatnie się jak Pegula czy Keys, a dojedzie do mety i będzie win. No i dlaczego trzy sety a nie dwa? Saba będzie bezlitosna i tego seta powinna złapać. Tyle ode mnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2531
R 618,7K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: tenis- Wimbledon- WTA
Godzina: 16:00
Spotkanie: Jabeur - Sabalenka
Typ: Sabalenka i powyżej 22,5 gemów
Kurs: 3,30
Bukmacher: betfan
we wczorajszych ćwierćfinałach Sabalenka bardzo gładko odprawiła znakomicie do tej pory grającą tutaj Madison Keys, natomiast Ons Jabeur zrewanżowała się za ubiegłoroczny finał Elenie Rybakinie. Pojedynek był bardzo żywiołowo rozgrywany ze strony Tunezyjki ale też z dużą dozą szczęścia, gdy w superważnych momentach piłka o milimetry zahaczała o linię wprowadzając publikę w euforię. Rybakina wczoraj przez mecz chciała się prześlizgać jak przez pierwszy set ale później to nie zadziałało- grała tak apatycznie i słabo taktycznie, jakby to był mecz rangi ITF a nie ćwierćfinał Wimbledonu. Sabalenka przed dwoma laty pokonała Jabeur na wimbledońskiej trawie w ćwierćfinale ale teraz stawka jest już znacznie wyższa. Praktycznie cały Centralny Kort będzie dzisiaj kibicował Tunezyjce, stąd też jeśli Sabalenka wytrzyma presję i zagra na swoim poziomie to powinna awansować do finału. Jabeur wczoraj miała już swój nadmiar szczęścia w niesamowitych punktach ale raczej "nic dwa razy się nie zdarza" to po zaciętej może nawet trzysetowej walce typ jednak na Sabalenkę.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Jabeur 2-1 5,60
Jabeur na pełnym dystansie nie daje rywalkom szans. W dwóch setach również. Nie doceniałem jej w tym turnieju aż do dzisiaj. Wyrzucić dotychczasową triumfatorkę to nie lada wyczyn. Do tego pół roweru w 1.secie z Kvitovą też coś w sumie znaczyło. Jabeur zrewanżowała się Kazaszce za zeszłoroczny finał i jeśli przejdzie Sabalenkę teraz to czy Svitolina lub Vondrousova zdoła ją zatrzymać. Sądzę, że to mało prawdopodobne. A więc Jabeur zgarnia trofeum. Wszystko na to wskazuje. Tylko musi zagrać najlepiej jak umie w tym przedwczesnym finale z Białorusinką. Myślę, że nie zatnie się jak Pegula czy Keys, a dojedzie do mety i będzie win. No i dlaczego trzy sety a nie dwa? Saba będzie bezlitosna i tego seta powinna złapać. Tyle ode mnie.
Powodzenia, ale Sabalenka idzie po tytuł. Mega agresywna, do tego bardzo mało błędów. Tego walca juz nikt nie zatrzyma.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Svitolina-Vondrousova 2 @1.8 <nie trzeba bylo asekuracyjnie ... relatywnie latwa wygrana Vondorousovej>

Naprawde trudno stwierdzic, co sie w tym meczu do konca wydarzy, wiec tu typ symboliczny. O Svitolinie duzo cieplych slow napisalem w tym sezonie, gra naprawde tu bardzo dobrze, lepiej przebija pileczke niz rywalki i jest determinacja, ale mjac wybrac to wybralbym jednak ta wygrana Vondorousovej. Nie mozna zaprzeczyc, ze Vondrousova tez zlapala wysoka forme i wygrala kilka swietnych mczow. Pod ten typ jednak przekonuje mnie tej jej ostatni mecz z Pegula, gdzie ogladalem tylko co prawda ostatniego seta, ale wspanialy tenis tam byl z obydwu stron. Paradoksalnie Pegula miala okazje wyjsc na 5-1 z podwjonym przelamaniem, ale Vondrousova wybronila to, a pozniej mecz wszedl na fantastyczny poziom i byly tam mega wymiany czasem po 20 + uderzen. I nawet trudno krytykowac tu Pegule, bo ona tez grala siebie, ale Vondrousova zlaapal taki flow, ze myslila sie jeszcze mniej. Druga czesc tego decidera to prawdodpdobnie najlepszy mecz tenisa na kortach trawiastcyh w tym sezonie.

Svitolina ma fajniejsze nazwiska na rozkladzie, bo jednak patrzy sie w drabinka i tam w pokonanym polu Swiatek i Azarenka i to podkresle po naprawde bardzo dobrych meczach, ale paradoksalnie uwazam ze Ukrainke moze zatrymac Vondrosusa gdy zlapie ten swoj rytm. Svitolina jest za caloksztalt tenisistka lepsza, ale czy w tym turnieju ciezko wrozyc. Vondrousova byla juz finalistka szlema na French Open, gdy stanela naprzeciwko Ashleigh Barty i jest szansa, ze po dluzszym czasie znowu sie tam zamelduje, a wydaje mi sie ze jest blisko podobnej dyspozycji.
Uwazam, ze to bardzo trudny mecz do typowania, gdzie trudno wskazac czy wygra jedna czy druga, ale jak wspomnialem typ na Vondorusova dla lepszego ogladania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2077
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jabeur @2,56:7 6:4 6:3
superbet

Aryna jeżeli wygra ten mecz półfinałowy awansuje na nr 1 w rankingu i będzie mieć szanse na drugi tytuł WS w tym roku. Pokazuje, że jest najlepsza zawodniczką w tym sezonie. Trzeci minimum półfinał Wielkiego Szlema na trzech różnych nawierzchniach. Ale po drugiej stronie stanie Jabeur. W zeszłym roku przegrała dwa finały WS, Wimbledon i US Open. Teraz po słabszym okresie na kortach ziemnych, gdzie zmagała się też z kontuzją, złapała formę na ten właśnie turniej. Wczoraj bardzo dobry mecz z Rybakiną. Głównym atutem Jabeur jest jest różnorodność w grze. Dużo gra slajsem, zmienia tempo gry. Nie ładuje ciągle z lini końcowej. Miesza uderzeniami, gra skróty, chodzi do siatki. Czyli pod grę na trawie idealny styl. Sabalenka momentami gra jak robot, jak wpadnie w trans to nie ma siły żeby ją zatrzymać. Czego dowodem był finał turnieju w Madrycie. Jednak uważam, że Jabeur zmianą tempa może ją rozregulować, co może prowadzić do frustracji Aryne. Podobnie było podczas półfinału RG z Muchovą, która też mieszała uderzenia. Zapowiada się ciekawy pojedynek i jest duża szansa, że wygrana tego półfinału wygra cały turniej.

Jabeur +1,5 seta @1,53
Svitolina +1,5 seta @1,47
ako: 2,24
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1960
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Sabalenka - Jabour

Jabour kurs 2.5 superbet
Jabour 2:0 4.33 Betfair

Przedewszystkim w dwóch ostatnich meczach pokonała dwie inne (lepsze Sabalenki).Kvitovej nie pomogło ani h2h ani forma przywieziona z Berlina , a wczorajszy mecz z Rybką Ons zagrała świetnie.Mozna się przyczepić że Ons nie zamkneła pierwszego seta , a potem przegrała tajbrek mimo że prowadziłą w pierwszym secie ilościa pojedynczych punktów , to w dwóch kolejnych odsłonach nie zeszła z jakości a nawet ciut ją podniosła.8 asów 35 winerów i prawie 0 złych decyzji.Jeden durny dropshot z za linii po drugim serwisie ,
którego Rybka zabiła bez problemu , nie wiem ale to chyba gierka psychologiczna.Mnie się podobał trzeci set i piłki grane Rybakinie pod nogi.
Sabalenka drobne kłopoty w meczu z Gratchevą ale Vera rzuciła wszystkie zasoby w pierwszym secie a na dwa kolejne nic novego nie dorzuciła.Sabalenka gra jak robot i nie wiele pomaga , nie popełnia wiele błędów , ale chyba nikt na niej nie wymusił popełniania błędów.
Mnie się prypomina pólfinał US open z Garcią.Wszyscy się zacgwucali Caroline , jej serwisem , skupieniem agresją , hormony aż kipiały.
A mała lekko przy kości babeczka ani brzydka ani ładna wyszła na kort i zmieniła się w demona , shrupała Garcię , wypluła kosteczki , beknąła i poszła na wywiad.Godzina 7 minut.
Kolejny mały argumęt , Tajbrek .Sabalenka ostatniego tajbreka nawet 2 grała w półfinale garossa z Muchovą , a Ons w tym sezonie na trawie grała 2 z Grubą Julką i z Rybką wczoraj , więc ma wojnę nerwów przećwiczoną , co prawda oba tajbreki przegrała ale tym bardziej dzisiaj ewentualnie może jej się udac.
Ale nie lekceważmy Sabalenki jest argumęt za nią h2h , prowadzi 3:1 z Ons w tajbrekach 1:1.
Reasumując ja się przyczaje na livie , zobacze kto białymi kto czarnymi i pierwszych parę ruchów na szachownicy , jeśli z Ons znowu wyjdzie demon to takie są moje typy.

Saba - gdy byłem dzieckiem moja ciocia miała psa , sukę owczarka podhalańskiego o imieniu Saba.Wielkie wredne psisko , ale czasem pogonił ją mały kundelek z harakterem.
Zatem Jabba -kiełbacha do góry rakieta w dłoń , boleszewika goń , gon , goń!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1724
H 91K

hasbaart

Typer
Svitolina over 2,5 DF - 1,85
Vondrousova over 2,5 DF - 1,50
Vondrousova 2,5 asów - 1,57
Ako 4,35 (@superbet)

Myślę, że w walce o final paniom dziś trochę zadrżą ręce. O ile Switolina cały turniej serwowała pewnie, o tyle już w spotkaniu z Iga zrobiła 9 DF. Myślę, że jest duża szansa, że przekroczy dziś linie trzech. Czeszka natomiast 1,4,2,3,2 więc dziś wypada over 😉😁
Co do asów to Iga wczoraj Svitolinie zaserwowała 3 więc myślę że Vondrousova jest tym bardziej w stanie to zrobic. (W Betclic so złapania za... 1,95)

Generalnie wydaje mi się, że to będzie bardzo chaotyczny mecz i trochę ciężko mi wytypować zwycięzcę. Wydaje mi się jednak, że kolejna niespodziewana czeszka w finale kolejnego Szlema to trochę za dużo. Finał Svitolina - Sabalenka byłby gorącym wydarzeniem pełnym podtekstów politycznych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +282
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Svitolina - Vondrusova
tutaj obejrzę nie wiem czy coś postawię i jestem rozdarty międzu Vondrusova 2:0 a Svitolina 2:1 choć pierwsza obcja wydaje mi się bardziej prawdopodobna.
Oglądałem mecz Vondrusova - Pegula przełanczając się na mecz Świątek - Svitolina po koncach wymian i w przerwach po nieparzystych gemach.
Obie chyba limit szczęscia na wyczerpaniu , Vondrusovą uratował deszcz i przerwa na zamknięcie dachu , bo złapała oddech i wróciła świerzość i doszła pegulę w końcówce i wyprzedziła na finiszu.
Svitolina miała sporo szczęscia w meczu z Azarenką odwróciła tajbreka meczowego ze stanu 7:4 do 9-11 ale tam też mogło być 2:0 dla
Azarenki miała seta i przełamanie .
w h2h 3:2 dla Svitoliny ale dwa ostatnie mecze na Mastersie w Rzymie 2020 6:3 6:0 i w Tokio na Igrzyskach 6:3 6:1 oba wygrała Marketa .Wydaje mi się że Czeszka jest silniejsza fizycznie a ukrainka mocniejsza mętalnie i pokazała harakter w deciderach,
a z nimi miewa problemy Vondrusova , juz parę razy widziałem że w decydującym secie spadała jakośc .
ham też się przyczaję na livie ale dosyć lania wody w końcu trzeba coś wybrać a przy takich dylematach ostatecznie powinnismy się kierować $$$$$
Svitolina 2:1 kurs 4.00 superbet
hm wczoraj udany rewanż za ubiegłoroczny finał , to może dzisiaj udany rewanż za ćwierćfinał mastersa i pólfinał Igrzysk???
miało by to sęs , a jest za tym jeden duży argumęt ,
W KONCU SVITOLINKA POKONAŁA NR1 ŚWIATOWEGO TENISA - naszą Igłę Kwiatek
a każda wariatka ma w głowie kwiatka , rózę tulipan albo bławatka.:)hm jeszcze Gael w boxie też chyba jakąś cegiełkę do tych wyników dokłada.
hm to starcie powinno się nazywać Monflisova - Vondrusova było by jeszcze bardziej czeskie:)))))
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Svitolina-Vondrousova 2 @1.72 Fortuna

Svitolina ostatnio pokonała nigdy daleko nieidącą, ale zawsze mocną Azarenkę (Sabalenka junior) bijącą mocno, ale tak jakby bez ryzyka, co według mnie gubi w meczach o największą stawkę Białorusinkę + Igę Świątek, gdzie większość tutaj zgromadzonych oglądała grę Igi i jej brak czucia kortu, niewymuszone błędy i zacinający się serwis. Vondrousovą uratował zamykający się dach i końcówkę meczu z Pegulą zagrała perfekcyjnie. Czy nic dwa razy się nie zdarza ? Sądzę, że gdyby przeciwniczką Svitoliny była Pegula to ludzie chętniej graliby na win reprezentantki USA. Svitolina czy też Monfils, potrzebuje naprzeciw siebie żeńskiego Rublova, kogoś kto czuje się pewnie, nie psuje wygranych piłek i niszczy defensywny styl gry. Jeśli Svitolinie nie będzie siedział serwis to myślę, że Voundrosova nie powinna mieć kłopotów, no może 2-1. Czeszka grała już przeciwko defensywnemu stylowi gry co prawda bardziej biegaczce (Bouzkova), ale sądzę, że dzięki temu spotkania poczuje się jeszcze pewniej w ofensywie. Najbardziej ciekawi mnie serwis po jednej i po drugiej stronie :) Wiadomo półfinały, ciężko tutaj stawiać i wynik może iść w każdą stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1625
Pablito91 550,3K

Pablito91

Użytkownik
Sabalenka wygra 1 seta, w meczu będzie mniej niż 2.5 seta oraz nie będzie tie breaka. @3.10 Fortuna

Już za moment drugi z półfinałów tegorocznego Wimbledonu. Zmierzą się w nim tunezyjka Jabeur z Białorusinką Sabalenka. Typuje w tym meczu pewne zwycięstwo Sabalenki w dwóch setach. Aryna idzie jak burza. Jedynym jej przeciwnikiem może okazać się głową i perspektywa objęcia przewodnictwa w rankingu WTA. Może to mieć jakichś wpływ na nią zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Ons również złapała formę na Wimbledon, ale uważam że na Sabalenke to będzie za mało. Grała wczoraj 3 sety z Rybakina może to mieć znaczenie.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
M. Voundrasova - O. Jabeur

Marketa powyżej 1.5 asa @2.30 Betclic
Marketa poniżej 2.5 przełamań serwisu @1.83 Betfan


Finały się ogląda , ale coś dla zabawy postawić trzeba. Jeśli chodzi o wygraną , to myślę , że do trzech razy sztuka i Tunezyjka w końcu zgarnie tego upragnionego Szlema - zdecydowanie zasłużyła , pokonała w drodze do finału dwie główne faworytki do tytułu i to w jakim stylu.
Jeśli chodzi o asy , to bywa z tym różnie , ale linia nie jest za wysoka i praktycznie każda rywalka Ons była w stanie posłać jej minimum dwa asy w meczu - liczę na rozluźnienie w którymś gemie, przewagę przełamania Jabeur , która skupia się głównie na utrzymaniu własnego podania , zresztą leworęczna Czeszka potrafi zaskoczyć własnym podaniem , więc po jednym asie w obu setach i zakład do przodu.
Jeśli Rybka i Saba, które grają niezwykle ofensywnie i mają pioronujące returny, miały problemy z przełamaniem serwisu Ons , to tym bardziej będzie je miała Marketa - zresztą żadna rywalka w Wimbledonie nie zrobiła tego więcej niż dwa razy. Oczywiście teraz dochodzi presja finału , dyspozycji dnia i serwisu , ale myślę , że serwis to duży atut zawodniczki z Tunezji i tym razem będzie podobnie i więcej niż dwóch przełamań nie będzie.
 
R 618,7K

rr62dga

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: tenis- Wimbledon- WTA
Godzina: 15:00
Spotkanie: Vondrousova - Jabeur
Typ: Jabeur i powyżej 18,5 gema
Kurs: 2,02
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Trochę niespodziewany ale dla tych zawodniczek w pełni zasłużony finał turnieju wimbledońskiego. Marketa Vondrousova w półfinale ze Svitoliną grała "do jednej bramki" ale wcześniej w pojedynku z Pegulą pokazała moc i wielką determinację, gdy w trzecim secie potrafiła wyciągnąć wynik ze stanu 1:4 i wygrać 6:4. Tunezyjka w meczach zarówno z Rybakiną i potem z Sabalenką również wielką ambicją wygrywała praktycznie już przegrane sety. Once Jabeur czaruje swą różnorodnością i nieprzewidywalnością na korcie i zapewne będzie trudną rywalką dla Czeszki a wg notowań bukmacherów zbyt trudną i swój pierwszy tytuł świętować będzie właśnie Tunezyjka. Mecz sam w sobie powinien być zacięty a wynik gemowy do pewnego momentu wyrównany, stąd też przy wygranej Jabeur w miarę bezpieczna suma gemów nawet przy dwusetówce.
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jabeur @1,5 4:6 4:6
DW 2:0 @2,20
superbet

ehh, wywalic sie na ostatnim płotku. Szybko to ona szlema nie wygra.


Finał turnieju kobiet. Ons po raz trzeci w ciągu roku stanie przed szansą wygrania tytułu wielkoszlemowego. Przed rokiem uległa na Wimbledonie Rybakinie, a w US Open lepsza okazała sie Iga. Teraz wydaje sie, że to co najgorsze ma za sobą. Wygrała dwa mega wymagające pojedynki w ćwierćfinale i półfinale, dwukrotnie odwracając losy meczu po przegranym pierwszym secie. A rywalki były najmocniejsze z możliwych czyli Rybakina i Sabalenka. Tak jak pisałem przy analizie meczu półfinałowego, Jabeur trafiła z formą na ten właśnie turniej. Jej styl idealnie pasuje do gry na trawie. Poza uderzeniem z lini końcowej potrafi też mieszać zagraniami i zmieniać tempo gry poprzez wprowadzenie slajsa w wymianę czy tez w najmniej spodziewanym momencie zagrać skrót albo ruszyć do siatki. Marketa dotarła do finału wykorzystując słabość górnej drabinki. Większość zawodniczek, które były wymieniane w gronie faworytek były w dolnej części. Ale do tego finału też trzeba było dojść, co nie udało się chociażby Idze. Ja jednak ide w stronę Tunezyjki, bo pokazała że prócz dużego repertuaru teniosowego, ma tez mocny mental i w kluczowych fazach potrafi zagrać swój najlepszy tenis. Zbyt wiele zrobiła w tym turnieju, by wyłożyć się na ostatniej przeszkodzie po pierwszy wielkoszlemowy tytuł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +283
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom