>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Wimbledon (03.07.2023 - 16.07.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Linette, która gra ostatnio tragicznie, miała z Bencic 9 BP i wykorzystała uwaga 0, to trudno było o wygraną. Iga takich szans będzie miała pewnie o wiele więcej , i tu już limit szczęścia Szwajcarki się skończy, bo Polka potrafi takie szanse skrzętnie zużytkować. Analiza taka trochę pod typ, bo Bencic umie grać na trawie, bo dotarła rok temu w Berlinie do finału, a Iga mówi, że nie przepada za trawą - problem w tym, że w tym roku gra w Londynie bardzo dobrze, miewa przestoje, proste błędy jak z Martic w drugim secie, ale to samo można powiedzieć o Bencic, która tych niewymuszonych błędów ma dużo i sporo podwójnych błędów serwisowych. Szwajcarka od kwietnia zmagała się z kontuzją biodra, opuściła Madryt, Rzym, w Paryżu bez formy przegrała w 1 spotkaniu i wróciła dopiero na Wimbledon - do formy z początku sezonu jeszcze daleka droga. Nie mówię, że to będzie spacerek Igi , bo mecz z Martic pokazał , że rywalka potrafi napsuć dużo krwi, ale nie wierzę, że Bencic w takiej dyspozycji ogra liderkę światowego rankingu - może ten set wyszarpie, ale w ostateczności górą powinna być nasza rodaczka. Ja pójdę inną drogą, Szwajcarka ma problemy na serwisie, popełnia dużo podwójnych błędów , więc idę w tym kierunku, bo Iga lubi zaatakować drugie podanie rywalki, więc Bencic będzie musiała ryzykować i tutaj mogą pojawiać się kolejne błędy - mam nadzieję, że trochę gemów dziewczyny zagrają i będzie szansa na pokrycie tej linii.

Belinda Bencic powyżej 4.5 podwójnych błędów serwisowych @1,85 Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1377
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Azarenka - Svitolina @ 2,18 Fortuna

Widziałem Azarenkę przed Wimbledonem i powiem szczerze, że jakoś nie pokazała nic szczególnego, żeby na tym turnieju mogła zawalczyć. Ot tenis na dobrym poziomie, chociaż motoryka już nie ta i ciężko się zbierać do niektórych piłek, w tym elemencie Svitolina będzie miała przewagę, bo widać że mocno popracowała i jest przygotowana na nogach do każdego uderzenia, Serwisem obie sobie krzywdy nie zrobią, o losach meczu zdecyduje jak wytrzymają wymiany, gdzie myślę Svitolina sobie poradzi jeśli pogra bardziej kątowo a Białorusinka zacznie więcej biegać, nie mówiąc już o startach i grze przy siatce. Kenin była w dobrej formie, patrzyłam mecz jak wygrała z Gauff, Elina teraz Kenin zrobiła w dwóch setach. Od AO Azarenka nie wychodzi poza 3 rundę, teraz też nie wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1309
Pablito91 510,5K

Pablito91

Użytkownik
Morozowa/Martins @1.85

Typuję w tym spotkaniu na duet bialorusko-brazylijski. Widać, że idzie im wspólna gra na trawie. Wygrały pewnie turniej poprzedzający Wimbledon a więc w niemieckim Bad Homburg. Tutaj też pewnie ograły reprezentantki gospodarzy dość znany duet Barnett/Nichols. Ich dzisiejsze rywalki to reprezentantki Rumuni Cristian/Bogdan. Obie to raczej singlistki aniżeli deblistki. Postanowiły się dobrać na ten turniej po dwóch latach przerwy. Rozegrały że sobą po przerwie jedno spotkanie, tutaj na Wimbledonie gdzie w pierwszej rundzie pokonały Amerykanki Collins/Riske. Stawiam tutaj na zgranie i lepszą dyspozycję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1556
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Azarenka - Svitolina @ 2,18 Fortuna

Widziałem Azarenkę przed Wimbledonem i powiem szczerze, że jakoś nie pokazała nic szczególnego, żeby na tym turnieju mogła zawalczyć. Ot tenis na dobrym poziomie, chociaż motoryka już nie ta i ciężko się zbierać do niektórych piłek, w tym elemencie Svitolina będzie miała przewagę, bo widać że mocno popracowała i jest przygotowana na nogach do każdego uderzenia, Serwisem obie sobie krzywdy nie zrobią, o losach meczu zdecyduje jak wytrzymają wymiany, gdzie myślę Svitolina sobie poradzi jeśli pogra bardziej kątowo a Białorusinka zacznie więcej biegać, nie mówiąc już o startach i grze przy siatce. Kenin była w dobrej formie, patrzyłam mecz jak wygrała z Gauff, Elina teraz Kenin zrobiła w dwóch setach. Od AO Azarenka nie wychodzi poza 3 rundę, teraz też nie wyjdzie.
Wszystko sie zgadza, tylko że w h2h nigdy nie wygrała z Azarenką Svitolina, a grały wiele razy.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Wszystko sie zgadza, tylko że w h2h nigdy nie wygrała z Azarenką Svitolina, a grały wiele razy.
Dokładnie 5 razy .
hm klasyczny dylemat : Historia lubi się powtarzać , kontra , każda seria kiedyś się kończy.
Widziałem Vikę w meczu z Podoroską i sprawiała wrażenie pod formą , ale na Śvitolinę na pewno podniesie poziom
chyba tutaj 50/50 i z decyją wstrzymał bym się na live.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Nie no , teraz to polecieli.
Linie na asy w meczu Jabeur - Kvitova:

Betclic : powyżej 7.5 @1.85
Betfan : 11+ @1.90

Nie wiem jaka linia jest odpowiednia , nie chce nic sugerować , bo ostatnio asy nie wchodzą i Panie jakoś się nie kwapią z wysokimi ilościami , ale obie Panie potrafią serwować..
 
Tenis by Dawid 889K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Haddad Maia vs. Rybakina
Arcyciekawe spotkanie turnieju pań o ćwierćfinał wielkiego szlema, w którym dość wyraźną faworytką jest reprezentantka Kazachstanu, lecz nie do końca jestem przekonany czy na pewno wygra to spotkanie. Na początek warto wspomnieć, że jedna jak i druga miały swoje problemy w ciągu turnieju i z problemami przeszły I i II rundę, lecz już w III bardzo pewnie ograły swoje oponentki. Brazylijka bardzo męczyła się z Putintsevą oraz Cristian czyli zawodniczkami, które teoretycznie na trawie powinny nieco odstawać, a za to rozgromiła Cirsteę czyli teoretycznie najtrudniejszą rywalkę, grając bardzo ofensywnie i efektywnie jak to ma w zwyczaju. Taki właśnie tenis jest najlepszym sposobem na Rybakinę, która najlepiej czuje się ofensywie, a zepchnięta do defensywy traci sporo atutów. Beatriz jest w stanie to zrobić, tym bardziej, że w tym roku już dwukrotnie ją ograła i to także w dość szybkich warunkach na betonie oraz cegle (hala). Dla Eleny będzie to idealna okazja do rewanżu na swojej ulubionej nawierzchni, lecz pamiętajmy, że cała presja będzie skierowana na nią, bo nie dość, że jest faworytką to do tego broni tytułu, a to zawsze jest trudniejsze od zdobycia go po raz pierwszy. Kazaszka w tym turnieju także nie miała łatwo, bo ogromne problemy sprawiła jej Rogers, a później Cornet czyli zawodniczki doświadczone, obyte z trawą, ale teoretycznie klasę gorsze na ten moment. Za to bezwzględna była dla Boulter czyli ostatniej nadziei dla gospodarzy, która pokazywała się z bardzo dobrej strony w trakcie turniejów poprzedzających Wimbledon, wygrywając jeden z nich. Brytyjce jednak zabrakło argumentów, a może także chłodnej głowy, bo sama ofensywa na Rybakine to zdecydowanie za mało i trzeba też potrafić bronić. To wszystko ma Brazylijka, choć oczywiście martwią jej duże problemy z początku turnieju. Pamiętajmy jednak, że rywalka jej leży, a ona jedynie może, a nic nie musi, co w tenisie, a szczególnie w kobiecym wydaniu jest bardzo ważne. Korzystam z dość wysoko ustawionych handicapów. Na koniec dwa słowa na temat asów serwisowych, od czego specjalistką jest rzecz jasna Kazaszka, ale moją uwagę zwróciła linia na Brazylijkę i zacznę od atutów tego kierunku. Po pierwsze w tegorocznej edycji nie zeszła jeszcze poniżej 4 asów na mecz, a w tym najkrótszym wykonała ich aż 5. Po drugiej Rybakina ze względu na warunki fizyczne ma utrudniony ruch do returnu i naturalne jest, że nie wybroni wszystkich piłek, szczególnie stojąc niezbyt głęboko. Jednak są też wady, ponieważ Elena w tym turnieju o dziwo nie wpuściła więcej niż dwóch asów w meczu, a do tego w ich poprzednich meczach Haddad Maia zaliczyła po 2 asy, więc także poniżej linii. Pamiętajmy, że jednak grają na trawie, więc piłeczka nieco bardziej przyśpiesza po kontakcie z nawierzchnią, a do tego liczę, że ten mecz niekoniecznie będzie jednostronny i panie troszkę pograją, co będzie sprzyjać temu kierunkowi. Bardziej liczę na pierwszą propozycję, ponieważ jeśli ta wejdzie to znacznie urośnie szansa tej drugiej, która przy krótkim scenariuszu może się nie udać.

👉 Haddad Maia +5 gemów (ha azjan) @1,44 (forBET) 🔄 ZWROT
👉 Haddad Maia powyżej 2,5 asów @1,85 (betclic) 🔄 ZWROT

Typ bez analizy:
👉 Jabeur wygra seta @1,45 (vs. Kvitova) forBET ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
R 595,1K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- Wimbledon- WTA
Godzina: 12:00
Spotkanie: Keys - Andriejewa
Typ: dokładny wynik - 2:0
Kurs: 1,97
Bukmacher: fortuna
Madison Keys przed turniejem wimbledońskim wygrała dość prestiżowy turniej Eastbourne na kortach trawiastych nie tracąc seta pokonując min Gauff, Martic i Kasatkinę. Na Wimbledonie kontynuując swą serię wygranych po 2:0 z Kartal, Golubic i Kostjuk znalazła się już w czwartej rundzie. Zajmująca aktualnie 102 miejsce w rankingu WTA jej dzisiejsza przeciwniczka Mirra Andriejewa ma zaledwie 16 lat ale na tegorocznym turnieju spisuje się rewelacyjnie, bowiem po wygraniu kwalifikacji wyeliminowała znacznie wyżej notowane Krejcikovą i Potapową. Keys należy do zawodniczek, które grają skuteczny i bezwzględny tenis nie dając swym przeciwnikom chwili wytchnienia czy setowych prezentów. Dla 16-latki awans do czwartej rundy to już życiowy sukces ale lubiąca grę na trawie i będąca znakomicie przygotowana do tego turnieju Keys to już za wysokie progi.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Svitolina +5,5 gema 1,90
Nie stawiam przeciwko Polsce, że przegra ten mecz, ale idę w strone handicapu dodatniego pod Svitolinę. Jak wygrywasz po bardzo wyrównanej walce w meczu przed, to potem masz takiego powera, że bardzo trudno cię powstrzymać. Iga może ten zapał ocywiście ostudzić, ale linia +5,5 zrobi swoje i ten nie będzie dla naszej rodaczki łatwy. Jeśli z Bencic tak się męczyła i w sumie też ten mecz był dość wyrównany, więc w sumie również możemy się spodziewać mocy od Świątek... Svita walczy jak żołnierz na froncie, dlatego jest taka ciężka do pokonania i namolna na korcie. Dlatego biorę ten handicap na nią z pocałowaniem ręki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +988
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Nie no , teraz to polecieli.
Linie na asy w meczu Jabeur - Kvitova:

Betclic : powyżej 7.5 @1.85
Betfan : 11+ @1.90

Nie wiem jaka linia jest odpowiednia , nie chce nic sugerować , bo ostatnio asy nie wchodzą i Panie jakoś się nie kwapią z wysokimi ilościami , ale obie Panie potrafią serwować..
ciekawe, naprawdę ciekawe linie. Tym bardziej jeśli ktoś szuka value to na forbecie jest Jabeur więcej asów serwisowych @1,9, a na Betclicu Kvitova @3,25, a sądze, że może iść w każdą stronę więc unikam. Jeśli widzicie faworytkę w asach polecam walić śmiało.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ciekawie by było jakby dali jeszcze do oferty na betfan undery asow. A nie tylko zawyżone linie na overy po marnych kursach. Nie dajcie się nabierać na takie sztuczki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +266
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Świątek - Svitolina
Svitolina wygra przynajmniej jeden set @ 2.89 Fortuna 14:30


Nie jestem specem od tenisa , ale uważam że kursy wystawione w tym spotkaniu są stanowczo nieadekwatne do rzeczywistości . Sam fakt że to ćwierćfinał imprezy sprawia że @1.15 na Świątek przy @6.20 na Ukrainkę kole w oczy , a trzeba przyznać że nie mamy do czynienia z zawodniczką typu No Name ( Ukrainka) , czy jakąś kwalifikantką która rozgrywa akurat życiowy turniej . Oczywiście jest Iga faworytką bez dwóch zdań , ale wygranie jednej partii przez Svitolinę uważam za rzecz realną. Obydwie w poprzedniej rundzie wygrały w 3-ech setach z rywalkami o zbliżonym potencjale i obydwie mogły równie dobrze być już poza burtą turnieju . Świątek broniła dwie piłki meczowe w secie 2 - gim, Svitolina natomiast tie - break trzeciego seta wygrała 11:9 gdzie też różnie mogło być.
O rankingu obu zawodniczek można wspomnieć jedynie z grzeczności bo nie ma on kompletnie znaczenia (1 - 76), liczy się aktualna forma a ta w obu przypadkach zdaje się być dobrą.

Wiadomo też w jak emocjonalny sposób podchodzi nasza zawodniczka do tego co dzieje się za wschodnią granicą eksponując na każdym kroku wsparcie i jestem daleki od tego by stwierdzić że podaruje seta rywalce , ale być może w pewnym momencie pozwoli na nieco więcej Ukraince która może to wykorzystać. Wreszcie na koniec jeszcze jedno oklepane ale prawdziwe stwierdzenie że to tenis kobiecy a więc dużo bardziej nieobliczalny i zaskakujący.

Podsumowując , sądzę że stać Svitolinę na wygranie przynajmniej jednego seta , zwłaszcza jeśli słabiej zagra nasza zawodniczka w którejś części spotkania , czego nie można wykluczyć. Kurs na takie rozstrzygnięcie wart próby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1501
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Świątek - Svitolina
Typ: Svitolina
@6.20 Fortuna

Podobnie jak w poprzednim pojedynku Świątek stawiam przeciwko niej. Bencic co prawda nie wygrała z Igą ale wygrywając seta i 16 gemów dała dobrze zarobić. Dziś będę powielał swoje zakłady tylko tym razem w stronę Ukrainki. Widać, że trawa mówiąc delikatnie nie jest ulubioną nawierzchnią Igi. Nawet ona sama nie kryje tego faktu ale widać to także podczas jej spotkań. Bencic postawiła bardzo trudne warunki Świątek ale ostatecznie zabrakło małych niuansów, które zadecydowały o zwycięstwie Polki i niewątpliwie bardzo dużym sukcesie jakim jest dotarcie do 1/4 finału. Teraz jednak czeka ją jeszcze trudniejsze zadanie. Svitolina po powrocie na kort po urodzeniu dziecka prezentuję się coraz lepiej. Jej gra jest bardzo równa i bardzo rzadko faluje. W porównaniu do Igi miała dużo trudniejszą drogę do ćwierćfinału. Ogrywała ona kolejno: V. Williams 2:0, Mertens 2:1, Kenin 2:0 oraz Azarenkę 2:1. Przegrywała ona w super tie-breaku już 7:4 z Azarenką lecz potrafiła wejść na jeszcze wyższym poziom i wygrać. Svitolina ma aktualnie niewątpliwie więcej atutów od Bencic, które może skrupulatnie wykorzystać przeciwko Idze. Zanosi się dziś na piękne widowisko na korcie centralnym w Londynie, więc wypada się tylko wygodnie rozsiąść w fotelu i delektować się kwintesencją tenisa jaką niewątpliwie zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1535
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dolehide C / Zhang S - Kalashnikova O / Shymanovich I

Kalashnikova O / Shymanovich I - kurrs 4.00 superbet

hm 1.25 faworytki - 4.00 dogi ????
zasyanawiam się ską taka rozbierznośc w kursach - chyba za nazwisko Shuai Zhang , zgoda to najlepsza tenisistka w tym towarzystwie
ale Zhang to już przeszłośc - ostatni mecz w singlu wygrała w styczniu w Australi i to z Brengelle , to najgorszy sezon w jej karierze 6:1 6:1 z Fręch 6:0 6:0 z Friedsam chyba nie trzeba więcej.
.Ktoś może powiedzieć singiel to nie debel a w deblu Zhang ma 14 tytułów , zgadza się ale w tej formie moim zdaniem Shuai może być woźnicą w tym zaprzęgu a jeśli Dolehide ma być koniem pociągowym to jest to raczej średni konik , a singlowo to nawet z Brengelle Dolehide przegrywała 2:1 w tym sezonie.
Ktoś może powiedzieć to para a nie składak , zgoda ale w bilansie 3 starty 8 meczów , trzecia runda w Charleston w ubiegłym roku
i wyrównany mecz z Chradecką i Mirzą (ale one to też już przeszłość) , ale terz przegrały po supertajbreku.
Ostatnio w Esbourne z Pegulą i Gauff dostały 6:3 6:1 , a to może być jakiś wyznacznik.

Kalashnikova i Shymanovich to składal ledwie 4 mecze ale obie z nie jednego deblowego pieca chleb jadły.Widziałem je w Birnibham w meczu z Kostiuk i Kreycikovą (nawet żle obstawiłem ) i przegrały 2:1 po super tajbreku ale były dość blisko zwycięzstwa 2:0 .A na Wimbledonie 3 zwycięzstwa po 2:0 a w pierwszej rundzie pokonały Aoyamę i Shibaharę(finalistki ostatniego AO) a dla mnie to niezła rekomędacja.
Ponadto Shymanovic na Garossie zagrała w singlu bardzo dobry mecz z Sabalenką , wunik 7:5 6:2 ujmy nie przynosi.
Ten deblowy zapszęg chyba oba koniki mogą równo pociągnąc.
Typ trochę w ciemno bo nie oglądałem nic z debli na Wimbledonie jeszcze i może panowie macherzy wiedzą o czym o czym ja nie wiem
ale kurs 4,00 wydaje mi się zawyżony.
Mówią to WTA i logiki w tym nie ma i tu też się zgodze , ale moim skromnym zdaniem w tych kursach logiki jest jeszcze mniej.
Nie poszaleję ze stawką może coś grubiej na live.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Svitolina ma aktualnie niewątpliwie więcej atutów od Bencic,
Typu oczywiście nie neguje, ale chciałbym się dowiedzieć o te większe, lepsze atuty Svitoliny od Bencic? No może poza lepszą grą Ukrainki w defensywie ja nie widzę innych...
 
Otrzymane punkty reputacji: +281
R 595,1K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- Wimbledon- WTA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Pegula - Vondrousova
Typ: Pegula
Kurs: 1,74
Bukmacher: fortuna
Dla Markety Vondrousovej w poprzednich latach trawa nie była ulubioną nawierzchnią ale w tym roku na turnieju wimbledońskim spisuje się nadspodziewanie dobrze docierając już do ćwiećfinału, co już jest jej życiowym sukcesem. Ambitna Czeszka odprawiła min Kudiermietovą, Vekic i rodaczkę Bouzkovą i w tej rundzie zmierzy się z Jessicą Pegulą. Amerykanka notowana obecnie w rankingu WTA na czwartym miejscu miała nieco łatwiejsza drogę do ćwierćfinału pokonując kolejno: Davis, Buscę, Cocciaretto Tsurenkę a tegoroczny bilans na trawie ma identyczny jak dzisiejsza przeciwniczka czyli 6 wygranych i jedna porażka. W notowaniach bukmacherów kursy są bardzo wyrównane z lekkim wskazaniem na Pegulę i z tym trzeba się w tym meczu zgodzić - zatem prosty typ na wygraną Amerykanki. Ciekawostką jest fakt, że w poprzedniej rundzie obydwie tenisistki wraz z przeciwniczkami nie zagrały żadnego asa.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Garcia/Stefani @2,08 6:7 4:6
fortuna

Garcia ze Stefani grają ze sobą drugi turniej. Ale patrząc jak dobrze się dogadują i jakie wyniki osiągają, ich współpraca wygląda bardzo dobrze. Pierwszy turniej jaki zagrały to Berlin trzy tygodnie temu i ten turniej wygrały. Na Wimbledonie idą jak burza. Wyeliminowały rewelacje tego sezonu Fernandez/Townsend i mimo że przegrały jeden set w tb praktycznie cały mecz były parą dominującą na korcie. Należy wspomnieć że w trzech meczach nie przegrały ani jednego gema przy własnym serwisie co u kobiet jest rzeczą mało spotykaną. Garcia po porażce w singlu występuje jedynie w deblu. I pojawiła się szansa na wykręcenie dobrego wyniku. Ich rywalki to doświadczone deblistki. Strycova, która wraca do touru i próbuje jeszcze swoich sił w singlu, podobnie jak Hsieh. Jednak wydaje się, że najlepsze lata mają za sobą. W 2020 zanotowały m.in finał AO czy wygrały turnieje w Dubaju, Doha czy Rzymie. Świat tenisa pędzi do przodu i głównie liczy się siła w obecnej grze, a tego Hsieh czy Strycovej może brakować. Spodziewam że bliskiego meczu, jednak liczę na polot świeżości, który wprowadziła francusko-brazylijska para do debla, i że to ona finalnie okaże się wygraną.

Bodnar/Minnen @2,5 3:6 6:3 3:6
 
Ostatnia edycja:
SEBPUD 2,4K

SEBPUD

Użytkownik
Spotkanie: Jessica Pegula vs Marketa Vondrousova
Typ: Pegula Handicap (-2.5) gem
Kurs: @2.1
superbet

Jak dla mnie Pegula rozgrywa fantastyczny turniej na trawie, potrafi rozegrać mecze na najwyższym poziomie gdzie rywali po prostu nie dorastają jej do pięt. Nie ujmuje tutaj oczywiście Markecie no ale uważam, że nie ma co liczyć z tak dysponowana rywalką. Trawa rządzi się swoim prawem lecz po obejrzeniu kilku spotkań oby Pań i kilku zagrań to obserwacja bardziej przemawia nad przewagą Peguli. Nie będzie ona duża stawiam, różnice max 4 gemów.
Mój typ to wygrana Peguli różnicą 3 gemów.


1689070077603.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
Pablito91 510,5K

Pablito91

Użytkownik
Svitolina over 1.5 asa w pierwszym secie
@1.80 Superbet

O tym meczu zostało powiedziane już wiele. Uważam, że Iga z taką grą na pewno nie wygra Wimbledonu. Ma tylko szczęście że tak się jej ułożyła drabinka. Bo wszystkie 4 faworytki są w dolnej części i same będą musiały się wyeliminować. Bo na każdą z tamtej 4 chyba bym postawił przeciwko Idzie. Ale teraz przejdźmy do mojego typu. A mianowicie asy Eliny. Elina ma dobry serwis. Moim typem na to spotkanie jest, że Elina w pierwszym secie pośle przynajmniej 2 asy. Zrobiła to we wszystkich meczach na Wimbledonie. Uwazam, że dzisiaj również jest w stanie to zrobić. Bencic np posłała Idze 3 asy w pierwszym secie. Wiadomo tam akurat było dużo gemów serwisowych, ale sam fakt. Uważam, że Svitolina ma lepszy serwis aniżeli Bencic. Mam nadzieję, że będzie to wyrównane spotkanie z dużą ilością gemów.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Svitolina over 1.5 asa w pierwszym secie
@1.80 Superbet

O tym meczu zostało powiedziane już wiele. Uważam, że Iga z taką grą na pewno nie wygra Wimbledonu. Ma tylko szczęście że tak się jej ułożyła drabinka. Bo wszystkie 4 faworytki są w dolnej części i same będą musiały się wyeliminować. Bo na każdą z tamtej 4 chyba bym postawił przeciwko Idzie. Ale teraz przejdźmy do mojego typu. A mianowicie asy Eliny. Elina ma dobry serwis. Moim typem na to spotkanie jest, że Elina w pierwszym secie pośle przynajmniej 2 asy. Zrobiła to we wszystkich meczach na Wimbledonie. Uwazam, że dzisiaj również jest w stanie to zrobić. Bencic np posłała Idze 3 asy w pierwszym secie. Wiadomo tam akurat było dużo gemów serwisowych, ale sam fakt. Uważam, że Svitolina ma lepszy serwis aniżeli Bencic. Mam nadzieję, że będzie to wyrównane spotkanie z dużą ilością gemów.
jak coś forbet kurs @1.99
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom