>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Wimbledon (03.07.2023 - 16.07.2023)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Panna Udvardy Over 4 Double Faults & Aryna Sabalenka Over 4 Aces - #YourOdds kurs 4.70 williamhill
Each Player Over 3 Double Faults kurs 4,00 williamhiill
Each Player Over 4 Double Faults kurs 10. williamhill

Znając "możliwości " serwisowe obu Pań jak najbardziej są w stanie pokryć takie linie .Wątpliwości mam czy mecz bedzie na tyle długi i
czy Uvardy lekko sie postawi choćby w kilku gemach .A potrafi być upierdliwa choć raczej na innych nawierzchniach.
ALe kto wie
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Uvardy - Sabalenka
uvardy powyżej 1,5 przełamania serwisu kurs 2.55
superbet
Anzaliza:
Szybciutko bo mecz za chwilkę , no niby ryzykownie bo po przeciwnej stronie siatki jeden z najlepszych damskich serwisów ale węgierka to tego typu zawodniczka że miewa większe problemy z utrzymaniem serwisu niż z przełamywaniem , nie ona jedna .
Ma mało meczów na trawie w swoim bilansie ale w kązdym z nich pokrywała tę linię.
 
tarki_16 227,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Veronika Kudermetova - Marketa Vondrousova

Powyżej 5.5 asów @1.85 Betclic
Ruska over 3.5 asów @1.85 Betclic


Nie wiem , czy mecz zaplanowany jest na środę , bo nie widzę go w rozpisce na żadnym z kortów , ale gram już teraz. Myślę , że i w tym spotkaniu linia na asy serwisowe jest zaniżona patrząc na predyspozycje i możliwości obu zawodniczek. Ruska w 1 meczu zaliczyła 14 asów , Czeszka 5 , więc nie rozumiem czym buk się tutaj sugeruje. Jeśli chodzi o samą Veronike to ona w każdym meczu na trawie miała min. 4 asy. Ja tutaj nie przewiduje meczu do jednej bramki , bo obie w dobrej formie i dwa wyrównane sety powinny wystarczyć i wtedy wynik może się zakręcić przy dwucyfrowej liczbie.
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Świątek - Sorribes Tormo
Sorribes Tormo wygra conajmniej 1 set
, @5.40 efortuna

Uwazam, że 26 letnia hiszpanka po przekonującym zwycięstwie z Trevisan jest w stanie ugrać seta w pierwszym między tymi paniami spotkaniu na trawie jak i w całej historii.
Iga gra coraz lepszy tenis na kortach trawiastych, ma formę zwyżkową ale na początkowych fazach turniejów lubi sobie stracić seta przez nieodpowiednie podejście do meczu. Myślę, że właśnie dlatego Sorribes zgarnie pierwszego seta a finalnie i tak wygra polka, która się zepnie.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Paolini-Kvitova ponizej 20,5 gema @1.55

Kvitova w tym roku na Wimbledonie powinna byc mocna, bo te ostatnie edycje pomimo dobrych lub bardzo dobrych wynikow w turniejach na kortach przed samym WImbledonem, nie byly udane na samym szlemie. W tym roku Kvitova wygrala pierwszy raz turniej w Berlinie ,zorbila sobie tydzien przerwy wycofujac z Eastbourne, a dyspozcyja wydaje sie znakomita.
Kvitova udzielila jeszcze kilka dni temu wywiadu, ze planuje w tegorocznej edycji Wimbeldonu zagrac najlepiej na ile zdrowie pozwoli i ja sie spodziewam sie po cichu najlepszego wyniku do lat dwukrotnej triumfatorki Wimbledonu sprzed lat. Jezlei padaja takie slowa, to nalezy sie spodziewac, ze Czeszka ma plan na dobra gre. Taki typ otwarcia. Licze na pewna wyrgana Kvitovej, dsproporcja sily powinna zrobci tutaj swoje.

I taka dodatkowa propozycja gdy wjada kursy:
Kvitova wygra cwiartke @4.2


Przed startem Wimbeldonu kurs byl cos 4 z hakiem, wiec powinien byc podobny poki co. Trzeba bedzie potencjalnie ograc Rybakine, ale jest to mozlwie, tym bardziej ze Rybakina mocno postawila w tym roku na Australie i French Open, wiec to niekoniecznie dobrze sie skonczy na Wimbledonie, a Kvitova robi w tym roku role "zadaniowca" pod konkretne turnieje, wiec moze sie to zakonczyc in plus.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 421,5K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Linette - Strycova typ: Linette kurs: 1.65 LVBET

Witam na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy Nasza Reprezentantka, a tenisistka z Czech. Polska w pierwszej rundzie Wimbledonu zagral bardzo dobrze. Wysoki procent pierwszego serwisu, rewelacyjnie funkcjonował return naszej zawodniczki, niewiele błędów niewymuszonych. Jedynie raz przełamana, natomiast Magda uzyskała czterokrotnie korzyść przełamania o czym mówi bardzo wysoki procent na returnie. W tym sezonie z Strycova poradziła sobie M.Fręch, gdzie według mnie Magda Linette przewyższa umiejętnościami obie zawodniczki. Czeszka miała bardzo długa przerwę od tenisa według mnie to nie jest moment, gdzie może konkurować z taką zawodniczka jaka w tej chwili jest Magda. Dosc wysoki kurs na Magdę spowodowany dobrym meczem w pierwszej rundzie wykonaniu Czeszki, ale myślę, że Magda pokaze swoją regularność i przychyli zwyciestwo na swoją korzyść. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2277
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Mertens - Svitolina
@ Svitolina 2,33 Fortuna

Jest kilka powodów, dla których idę w stronę Eliny. Pierwszy zasadniczy to występ na start turnieju obu tenisistek, Mertens męczy się z zawodniczką spoza pierwszej setki, na serwisie popełnia 7 df, jeśli chodzi o zagrania kończące Mertens 24-20, natomiast Svitolina z dobrze grającą Venus na serwisie żadnego podwójnego błędu, zagrania kończące 28-15. Dalej % punktów po drugim serwisie, Mertens tylko 44, ale może nie to jest najważniejsze a to, że Elina robi to na 59% skuteczności, co w przełożeniu na jakość 2 serwisu Belgijki może ważyć. Svitolina dla mnie pewniejsza rakieta teraz, wygrała Strasbourg, doszła do 1/4 FO, w tym samym czasie Mertens kończy Madryt na 1/8, a z FO żegna się na 3 rundzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2278
tarki_16 227,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Dwa spotkania na liczbę asów w jutrzejszym meczu i jaka różnica w kursach między Betclic , a Betfan:

Marie Bouzkova - Anett Kontaveit : powyżej 3.5 asów @1.85 Betclic

Sloane Stephens - Donna Vekic : powyżej 5.5 asów @1.85 Betclic


Na pierwszy mecz Betfan oferuje linie 6+ po kursie @2.00 , na drugi linie 8+ po @1.70 - bardzo duże rozbieżności i po raz kolejny chyba Betclic strzela sobie w kolano , bo moim zdaniem spokojnie w obu przypadkach dziewczyny są w stanie posłać sporą liczbę asów w meczu , nawet w przypadku dwóch setów , więc polecam oba te typy - dziś Chinka o której pisałem posłała 7 asów przy linii 1.5 @2.20..
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 978,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
👉 Linette vs. Strycova powyżej 4,5 asów @1,85 ✅ betclic. Ciekawie zapowiada się spotkanie Polki z Czeszką. Pierwsza z nich ma ogromne problemy z grą, czego raczej się nikt nie spodziewałem po tak udanym Australian Open. Gra bardzo w kratkę i częściej zawodzi, niż zaskakuje na plus. Do tego ostatnio doszły problemy zdrowotne, choć w I rundzie Wimbledonu pewnie ograła Teichmann i teraz mam z nią duży problem. Z jednej strony seria słabych meczów, także pod kątem mentalnym, z czym od dawna ma problem, a z drugiej dobry mecz w I rundzie. Z kolei Strycova wróciła po przerwie macierzyńskiej i ku mojemu zdziwieniu wygląda bardzo solidnie. Jak widać przerwy czasem dają dobry efekt. Jej trawa sprzyja, zawsze lubiła szybkie korty, bo bazuje na serwisie i woleju czyli można rzec, że klasyczny styl, choć nie robi tego tak często jak choćby Maria. Według mnie zasłużenie Polka jest faworytką, ale nie będzie to w jej stylu jak wygra drugi mecz na szlemie łatwo i przyjemnie. Jeśli mecz się przedłuży to jest tu potencjał na asy. Obie są bardzo nierówne pod tym względem, ale patrząc na potencjał to linia jest kusząca. W ostatnich meczach obie panie potrafiły zaliczać 0-1 asów, ale też 5-6 asów, więc nawet indywidualnie pokrywać linię.

👉 Garcia vs. Fernandez powyżej 9,5 asów @1,43 ✅ betfan. U tego bukmachera jest to opisane jako 10+ asów, lecz to oznacza to samo. Przykładowo w betclic mamy linię o trzy oczka wyżej i tym się sugeruje. Obie zawodniczki potrafią inkasować asy, a szczególnie Garcia, choć Francuzka ostatnio miała problem bodajże z ramieniem. W I rundzie jednak wyglądała dobrze, lecz zaliczyła tylko cztery asy, więc jest to jakiś znak zapytania. Ogólnie jej potencjał asowy jest wiele wyższy i przy dobrych wiatrach jest w stanie pokryć sama tę linię. Jeśli chodzi o Fernandez nie zalicza zbyt wielu asów, a zdarza jej się kilka razy w meczu to zrobić. Plusem tego jest fakt, że Garcia nie broni wybitnie i potrafi wpuszczać piłki, a do tego Kanadyjka jest leworęczna, a to zawsze mały handicap. Zobaczymy czy dojedzie na ten mecz, bo jednak forma jest średnia, a męczyła się z Baindl. Co jednak najważniejsze w trzech setach zrobiła aż 7 asów. Jeśli mecz nie będzie zbyt krótki to linia do zrobienia, choć oczywiście to są kobiety i mimo wszystko linia odstrasza.

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2818
tarki_16 227,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Sabalenka powyżej 4.5 asów @1.85 Betclic

Wczoraj fatalny dzień pod względem asów, Panie jakby się umówiły i nie potrafiły pokryć dosyć niskich linii jak na ich możliwości i z góry przepraszam za nietrafione typy - trzeba próbować dalej. Pupilka Łukaszenki nie powinna mieć problemu z wygraniem spotkania i też dorzuci do tego pokaźną ilość asów. Betclic zaproponował najniższą linię, w 1 rundzie w dość krótkim spotkaniu miała 8 asów, więc i tym razem nie powinno być problemu, zwłaszcza z liczbą 5. Myślę, że Graczewa, która niedawno przyjęła obywatelstwo francuskie, powinna jednak sprawić nieco więcej problemów faworytce tego spotkania, bo w 1 rundzie w dobrym stylu odprawiła zawsze nieobliczalną Giorgi. Liczę, że dziewczyny trochę czasu spędzą na korcie i Sabalenka będzie miała sporo okazji do nabicia pokaźnej liczby asów.

Galfi - liczba asów: 7+ @3.10 Betfan
Galfi więcej asów: @2.32 Betfan


Tutaj czysto statystycznie, Węgierka słynie z dobrego serwisu i nabijania pokaźnej liczby asów, z Noskovą miała ich aż 14. U innych buków kurs w okolicach @1.85 , więc trzeba spróbować singlowo. Niemeier nie słynie jakoś z dobrej defensywy, więc warto zaryzykować. U innych to Galfi stawiana jest jako faworytka do posłania większej ilości asów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +984
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Vondrousova - Vekic - 2 @2.00 GGBET

Dla mnie ten kurs to spore zaskoczenie. Osobiście spodziewałem się maks 1.6 w stronę Chorwatki. Trawa to od zawsze ulubiona nawierzchnia Donny, widziałem ją w akcji w Berlinie i wyglądała bardzo solidnie gdzie przegrała w finale z Kvitovą która tam grała na kosmicznym poziomie. Wczoraj wyszła ze stanu 4:6 2:5 ze Stephens za co należy jej się ogromny szacunek.

Czeszka w moim odczuciu w ostatnim czasie jest za bardzo faworyzowana przez bukmacherów czego do końca nie mogę zrozumieć. Wczoraj pokonała Kudrementovą, meczu nie oglądałem, ale widziałem że Rosjanka brała medicala a wcześniej przecież wycofywała się z Berlinu ze względu na kontkę więc może nie zdążyła jej doleczyć.

Dla mnie Vekic jest faworytką tego spotkania także kurs 2.00 biorę z radością.

Bez analizy

Kvitova @1.28
Niemier @ 1.47
Aleksandrowa @1.20
Badosa @1.66 - zwrot
[email protected]

Sabalenka @1.13
Azarenka +1.5 set @1.63
Linette +4.5g @1.55
Cocciaretto +6.5g @1.40

Jabeur @1.14

Svitolina +1.5 set @1.45
Bouzkova +1.5set @1.46

GGBET
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bouzkova @2,0
superbet

Garcia w dalszym ciągu stosuje taktykę "udo". Albo się udo albo nie :). Bije mocno z każdej piłki. Brak jej cierpliwości. Spieszy się przez co notuje bardzo dużo prostych błędów. Czeszka natomiast jest jej przeciwieństwem. Potrafi rozegrać akcję i często liczy na błąd przeciwnika. Pierwsze dwie rundy przeszła dość gładko, jednak rywalki nie były wymagające. Carolina natomiast musiała się sporo napocić aby wczoraj odprawić Fernandez i udało się to dopiero po tb w 3 secie. Trawa leży Czeszce, która potrafi zagrać techniczny i kombinacyjny tenis. Grały Panie ze sobą dwa razy na trawie i oba spotkania gładko wygrała Bouzkova nie tracąc nawet seta. Czy dziś też tak będzie, przekonamy sie wieczorem. Ja natomiast liczę że cierpliwość w grze Marie zostanie nagrodzona a Carolina licznymi błędami pomoże jej w awansie do kolejnej rundy.


z innych spotkań z dogów w oczy rzucił mi sie kurs na Bogdan @2,5 fortunaw 3 secie 5:3. Porazka w tb 18:20, po drodze kilka meczowych zmarnowanych
i Sasnowicz @4,7 mecz i @2,28 set fortuna
Kvitova podobnie jak Ostapenko, potrafi zagrać bardzo dobry turniej i go wygrać, ale nie umie utrzymać formy w dłuższym wymiarze czasowym. Tak jak Garcia albo jej piłka siedzi i jest trudna do pokonania, albo sama się eliminuje. Mecz pierwszej rundy z Paolini był słaby w jej wykonaniu. Sasnowicz na trawie jest niewygodną rywalką, dla kogoś takiego jak Kvitova bo potrafi konsekwentnie przerzucać piłkę na stronę rywalki. Kurs spory i za niewielką stawkę pogram w jej stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +409
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Sabalenka - Gratcheva
Each Player Over 3 Aces Nistety Sabalenka 9 , Graczewa 3 ale kilka poszło minimalnie w aut:-(
Kurs 7.00
Williamhill
Sabalenka raczej 4 asy dzisiaj zasetwuje.Wiekszy problem bedzie z asami Gratchevej , ona w tym wzgledzie miewa duzy rozrzut.Mecze bez asa jak i po 5, 7
Na pewno jest w stanie serwowac asy pytanie czy serwis bedzie siedział i czy zdarzy.Ale moim zdaniem przy tak dysponowanej na returnie Sabalence Vera powinna podejmowac takie proby.
Po kursie 7 ja sprobuje.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 227,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Anastasia Potapova - Mirra Andreeva

Andreeva powyżej 1.5 asa @2.20 Betclic


W poszukiwaniu ciekawych kursów natrafiłem właśnie na takie spotkanie , młoda ruska kontra talent na miarę Sharapovej, która ostatnimi czasy zadziwia świat. Spodziewałem się, że Krejcikova sprowadzi 16-tkę na ziemię, a było zupełnie inaczej - Czeszka skreczowała w 2 secie, powody nie są znane, zapewne problemy zdrowotne, bo nie widzę jej w drabince deblowej. Trzeba docenić poczynania mlodej, bo z meczu na mecz prezentuje się co raz lepiej ,a trzeba zaznaczyć, że przechodziła przez eliminacje , a to jej pierwsze podrygi na trawie. Potapova ten sezon też bardzo solidny, 23 miejsce w rankingu i to nie jest jej ostatnie słowo. Bukmacherzy lekko faworyzują starszą ruską, ja liczę na wyrównany, długi pojedynek i po raz kolejny idę w asy, tym razem młodszej Adreevy. Do tej pory w dwóch rundach zaliczyła 2x po 4 asy, w eliminacjach 3,2,0. Nie będzie to festiwal na asy, bo obie nie bazują na serwisie, ale swoje trzy grosze dorzucą. Linia na juniorkę nie jest duża, to tylko dwa asy - dla porównania na Betfan kurs @1.27.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +391
Tenis by Dawid 978,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Analiza z typem długoterminowym na Wimbledon nr 1 🎾

Łączna liczba tie-break'ów w turnieju kobiet

Turniej klasycznie rozpocznę od zakładów długoterminowych. Poniższy kierunek nie należy do łatwych, ponieważ historycznie się nie broni, lecz nie ma ku temu powodów, co już wyjaśniam, bo wyniki to z zasad. Ostatnia edycja Wimbledonu obfitowała w 28 tb, więc linia wystawiona przez forBET nie jest przypadkowa. W mojej opinii jest to liczba jak najbardziej do przebicia, bo jak spojrzymy na fakty to linia wydaje się dość atrakcyjna. Kobiety grają rzecz jasna do dwóch wygranych setów, więc zostanie rozegranych 127 spotkań, w których zobaczymy minimum 254 setów, w przypadku, gdyby wszystkie mecze zakończyłyby się wynikiem 2-0. Patrząc realnie raczej bliżej nam będzie do 300 setów w turnieju. Robiąc prosty rachunek, by pokryć poniższy over tb od mniej więcej 9 do 11% rozegranych setów musi zakończyć się 13 gemem (tb). Jak już też wspomniałem w ostatniej edycji mieliśmy over, choć na styk. Była to jednak pierwsza edycja, w której zmieniły się zasady rozgrywania trzeciego seta. W tym momencie każdy mecz szlema, w którym mamy wynik 6-6 w trzecim secie kończy się przedłużonym tb do 10 punktów. Wcześniej tak nie było i panie grały do dwóch gemów przewagi w ostatnim secie, więc tb mogliśmy ujrzeć tylko w pierwszym lub drugim secie. W edycjach 2019 i 2021 zobaczyliśmy kolejno 24 i 17 tb, lecz biorąc pod uwagę powyższe to wcale nie jest taki zły wynik (w 2020 Wimbledon się nie odbył). Wydaje się, że mamy tu potencjał na znacznie lepszy wynik niż w ostatniej edycji. Warto mieć na uwadze, że trawa teoretycznie sprzyja zawodniczkom dobrze serwującym, więc tb jest nieco bardziej realny niż na innych nawierzchniach, lecz nie ma to takiego przełożenia jak u mężczyzn. Podsumowując istnieje dość spore prawdopodobieństwo, że zobaczymy więcej tb niż w ostatnich edycjach turnieju, choć oczywiście mamy tu też dawkę losowości, z czym trzeba się liczyć.

👉 powyżej 27,5 tb @1,85 (forBET)

Zakład znajdziesz TUTAJ.

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
Po piątym dniu turnieju mamy już plus ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +536
Tenis by Dawid 978,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Andreeva M. vs. Potapova
Mecz rodaczek, więc z reguły nie ruszam takich spotkań, jeśli chodzi o wybór zwycięzcy. Takie zestawienia często rządzą się własnymi prawami, a dodając do tego fakt, że obie są jeszcze młode, a stawka meczu ogromna to lepiej uważać ze stawkowaniem. Rosjanki cały czas uczą się gry na trawie, bo doświadczenie mają cały czas niewielkie, ale idzie im całkiem obiecująco i ogólnie cały ten sezon mają bardzo dobry, wręcz najlepszy w karierze. Dziś jednak pójdę w asy, ponieważ jest dość spora dysproporcja z konkurencją, a linia wskazana przez betclic na poziomie 2,5 jest najbardziej do zrobienia, o ile spotkanie nie będzie zbyt krótkie, a na to na pierwszy rzut oka się nie zapowiada. Anastasia na trawie zagrała nieco więcej spotkań i uważam, że ma większy potencjał na serwisie od rywalki, choć wyniki ma o dziwo gorsze. Zagrała łącznie sześć spotkań, w których uzyskała 2, 2, 1, 3, 0 i 3 asy, więc dość stabilnie i jak widać zaliczała średnio około 2 asy na mecz. Jeśli chodzi o Mirrę to miała tych spotkań pięć, a tendencja jest wyraźnie wzrostowa, ponieważ zainkasowała kolejno 0, 2, 3, 4 i 4 asy, z czego dwa ostatnie rezultaty zrobiła właśnie na kortach Wimbledonu i co ciekawe mecz z Krejcikovą był krótki, bo przecież kreczowała. Widać gołym okiem, że potencjał jest spory, a przy dobrych wiatrach nawet indywidualnie są w stanie pokryć takową linię. Oczywiście jest tutaj też potrzebny element szczęścia, ponieważ bardzo trudno jest przewidzieć jak długo będzie trwać spotkanie, a dość szybkie rozstrzygnięcie może popsuć nam plany. Oczywiście trzeba też dodać, że serwis nie jest ich główną bronią, a jedynie solidnym elementem, który od czasu do czasu pomaga i raczej skupiać się będą na wymianach z końca kortu. Ponadto w ich jedynym spotkaniu sprzed roku nie było w ogóle asów! Mimo wszystko linia jest bardzo kusząca i wypada zaryzykować.

👉 powyżej 2,5 asów @1,85 (betclic) ❌

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Boulter - Rybakina o18,5 @1,47
superbet

Elena ma problem w zagraniu całego spotkania na dobrym poziomie. Miewa przestoje co wykorzystały Rogers wygrywając pierwszą partię i Cornet, która w drugim secie doprowadziła do tb. Rybakina ostatnio narzekała na wirus przez co musiała opuścić turniej przed Wimbledonem i tez przeszkodziło jej to w normalnym treningu. Widać że łapie rytm z każdym rozegranym setem. Ale Kazaszka nie jest typem zawodniczki, która dominowałaby swoje rywalki i wygrywała wysoko sety. Brytyjka natomiast na trawie czuje się najlepiej. Jej styl odpowiada tej nawierzchni. Przeszła już dwie rundy i nie będzie miała ochoty się zatrzymać. Podobnie jak Rybakina potrafi mocniej uderzyć z lini końcowej. Sądzę że zobaczymy dobre spotkanie i uważam, że Boutler łatwo nie powinna oddać meczu. A kto wie może pokusi się o wygranie seta. Linia nie jest wysoka i przy jednym tb już wchodzi. Do dubla dobry kurs.


Na podwojenie
Jabeur @1,28
Galfi - Alexandrova o17,5 @1,24
Boulter - Rybakina o17,5 @1,26
Keys - Kostiuk o17,5 @1,18
ako: 2,07
fortuna
🤦‍♂️
 
Ostatnia edycja:
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Kostjuk 3,60 STS

Wielki ukraiński talent, który jeszcze nic nie wygrał, kontra niezła amerykańska rakieta - Keys. Kostjuk wygrała już z Sakarri, dobrze czuje się na Wimbledonie. Pokonała Badosę. Amerykanka ma serię zwycięstw, ale kiedyś musi przegrać. Liczę, że będzie to właśnie dzisiaj.
 
A 819

albatross

Użytkownik
Kostjuk 3,60 STS

Wielki ukraiński talent, który jeszcze nic nie wygrał, kontra niezła amerykańska rakieta - Keys. Kostjuk wygrała już z Sakarri, dobrze czuje się na Wimbledonie. Pokonała Badosę. Amerykanka ma serię zwycięstw, ale kiedyś musi przegrać. Liczę, że będzie to właśnie dzisiaj.
Nie chce Cię od razu hejtować bo jakimiś cudem typ może wejść ale pisałeś jakieś głupoty w dziale siatkówki które średnio trafiałeś jakieś 2/10 typów, widzę że teraz przenosisz się do tenisa, zastanów się może trochę bo ktoś kto jeszcze „Cie nie zna” może wziąć Twoje typy na poważnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +409
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Świątek - Bencic
Typ: Bencic
@5.60 FORTUNA

Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Dziś poszukam małej niespodzianki, ponieważ kurs jest bardzo zachęcający, choć cały czas spada. Bencic potrafi grać na trawie co udowodniła chociażby w poprzednim roku w Berlinie dochodząc do finału, gdzie niestety musiała skreczować przez kontuzję. W obecnym sezonie nie grała na trawie przed Wimbledonem lecz z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. W pierwszej rundzie wygrała że Swan 2:0, w drugiej rundzie męczyła się z Collins lecz w super tie-breaku nie dała już szans Amerykance, wygrywając 10:2, przejmując ją 4 razy i utrzymując swoje podanie za każdym razem. W 1/16 finału wygrała już bez problemów z Linette, przełamując ją 4 razy. Iga z kolei nie ukrywa, że nie lubi grać na trawie i widać, że jest to jej najgorsza nawierzchnia. W ostatnim meczu z doświadczoną Martic było widać, że jeśli mądrze się ją przyciśnie i pierwszy serwis nie będzie bardzo dobrze funkcjonował to może być do ogrania. W drugim secie przy stanie 5:4, serwując na zwycięstwo w meczu przegrała swoje podanie do zera. Obie Panie mierzyły się już teoretycznie 4 razy, lecz w praktyce zagrały tylko 3 mecze, bowiem w Doha Bencic oddała mecz walkowerem. W trzech poprzednich pojedynkach 2 razy górą była Iga i raz Bencic. Dziś stawiam, że Szwajcarka może wygrać po raz drugi. Polecam także bezpieczniejszy wariant, że Bencic wygra przynajmniej jeden set, po też bardzo dobrym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +296
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom