>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Wielki Szlem: Australian Open (08.02.2021 - 20.02.2021)

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Uwielbiam Świątek i jej mega kibicuje ale chyba koniec jej w tym turnieju. Dla mnie 1.7 na Halep to spore value. Widziałem Halep dzisiaj i naprawdę konkretnie. Dodając do tego chęć rewanżu za French Open... Aga ma ileś tam z rzędu setów wygranych w wielkim szlemie, super wynik no ale przychodzi czas, że w końcu przegra. Moim zdaniem właśnie tu.
A ja widziałem Halep z Tomlajnovic i na pewno na nią nie będę grał, tak jak kolega Tarki na pisał Halep daje się bardzo łatwo łamać przy swoich podaniach, jeśli Iga nie będzie popełniać tyle błędów co na początku pierwszego seta z Ferro to powinno być bardzo dobrze dla kibiców naszej rodaczki. Nie mówię, że Iga na pewno to wygra ale value w takim kursie jest nie ma co się oszukiwać.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Też myślę że Iga zakończy turniej na spotkaniu z Halep, Simona na pewno będzie się chciała zrewanżować, oglądałem prawie wszystkie mecz Igi na tegorocznym AO i powiem szczerze zdecydowanie lepiej wyglądała na Roland Garros, po za tym osiągnęła wynik z ostatniego AO czyli czwarta runda, a więc już na pewno duży sukces, kibicuje jej z całego serca ale jeśli Simona zagra agresywnie to Iga może mieć kłopoty co było już widać z Fioną Ferro, tutaj zadecyduje mental i chłodna głową, a z racji wieku i doświadczenia z pewnością po stronie Rumunki
 
Jaga8 273

Jaga8

Użytkownik
Barty 2-0 1,87 ewinner

ależ ona dobrze wygląda
Świetnie na serwisie, praca nóg poezja do tego dziewczyna bez kwarantanny więc forma budowana tygodniami bez ograniczeń. Dodamy do tego jeden z lepszym backhandowych slisów, który przeciwko tak mocno płasko bijącej rywalce da duży hc.
Po drugiej stronie ktoś kogo Iga wołała uniknąć w drabince, bo dziewczyna w gazie, ale jednowymiarowa - brak tu zmiany rytmu wszystko bite na jedno kopyto.

Kanepi win 1,42 ewinner

10 asów w damskim wydaniu z kimś kto rok temu tu wygrał wow, jest w gazie, jest strasznie silna. Oby rola faworytki nie przeszkodziła
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Na jutro typ świeże jak bułeczki i pewne jak pewniaczki na weekend;) dwa pewniaki Osaka💚i Svitolina i tutaj po 2:0 dla obu pań śmiało wyjeżdżajcie bo innej nie ma możliwości. Muguruza jest za sztywna dla Osaki i nie nadąży za jej szybką ręką a Pegula grając do tej pory z leszczami zobaczy co znaczy żelazna obrona i konsekwencja Ukrainki która dobiega do wszystkiego. ( Dzięki thegunner za otrzeźwienie miałeś rację Osaka wróciła z dalekiej podróży , dla mnie Muguruza była lepsza i do tej pory zastanawiam się jak Osaka wygrała, no ale przynajmniej kupon wchodzi 😄) Poza tym Vekic po epickim meczu z Kanepi stać na wygraną z Brady przynajmniej seta po zacnym kursie powyżej 1,8. Oglądałem Brady i ma niesamowite wachania formy. Męczyła się z Juvan w drugim secie niemiłosiernie choć wynik tego nie odzwierciedla
 
Ostatnia edycja:
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Co do tych meczów i pewniaczków na 2-0 bym uważał.. zwłaszcza na Pegule. Jak dla mnie jest to groźna zawodniczka i na pewno stać ją na ugranie seta, zwłaszcza że Switotina czasem potrzebuje chwili żeby się rozkręcić, lubi też się denerwować i okazywać frustrację po nie udanej akcji. Na pewno Pegula będzie bardziej agresywna niż wcześniejsze rywalki Ukrainki bo potrafi mocniejszym uderzeniem rozrzucić po korcie i skończyć. Mecz może się różnie potoczyć i ułożyć, za pewne Switolina to weźmie ale łatwego spacerku tu nie widzę i nie wykluczam 3 setów.

Co do meczu Kanepi z Vekic to super się to oglądało, mocne wymiany i obie grały ile fabryka dała nie wstrzymując ręki. Jak dla mnie Vekic może taką grą pokusić się o jakąś małą niespodziankę. Długo jej nie szło, ponosiła porażkę za porażką aż chyba można powiedzieć zaskoczyło, ten pierwszy mecz na tym turnieju męczyła się goniąc wynik gdzie po takiej serii porażek pewności siebie tam nie było ale udało się. Dziś mecz z Kanepi w formie i wyszła z niego obronną ręką odwracając losy (udało się zarobić i złapać kurs 5.05) co na pewno ją zbuduje. Liczę na nią w kolejnym meczu przeciwko Brady.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Osaka gra jutro ale Svitolina w poniedziałek - to tak tytułem wstepu

To co się dzieje w drabince to jakiś absurd - z jednej strony Barty ktora ma autostrade do finalu z drugiej zaś dziś w nocy trzy szlagiery.

Iga grająca z Halep - przyznam szczerze ze nie widziałem meczow Halep. Iga gra fajnie ale często łapie przestoje - jeżeli Halep gra swoje to może być jutro rano nam przykro. Ale nie gram, kibicuje

Sabalenka - Serena - myślę że Białorusinka jest w stanie wyrzucić Serenę z turnieju. Czy Serena jeszcze wierzy w wielkoszlemowy tytuł? Jeżeli tak to najszybciej Wimbledon. Nie widzę jej tutaj gdzie jeszcze do finału musialaby wygrać trzy mecze. Ja pogram w stronę Białorusinki z opcją zaliczenia meczu w przypadku kreczu

No i perełka - jak dla mnie przedwczesny final (chociaż i dwa powyzsze moglyby nim być ). Osaka - Muguruza. Ale meczycho! Może i jestem zwolennikiem gry Hiszpanki, może i przejechałem sie na niej w meczu z Barty - ale ludzie. To co gra Garbine w ostatnich tygodniach to bajka. Osaka owszem tez niczego sobie ale dla mnie ten mecz to 50/50. A skoro tak to zdecydowanie wolę zagrać seta dla Hiszpanki niż zwycięstwo Osaki. Przypomne tylko ze Naomi wspominała przed turniejem o jakichś swoich problemach przez które się wycofała z poprzedniego turnieju. A tu weryfikacji jeszcze nie miala
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Muguruza-Osaka- 1 2.75 (Fortuna) 1-2 ale niefart

Światek-Halep- 1 1.96 (Fortuna)
TieBreak w spotkaniu-TAK 3.00(fortuna)

Dla mnie Muguruza jest swietna,ma oczywiscie swoje "zagrania" ale gra w tym turnieju solidnie i widac ze jest bardzo dobrze przygotowana.Szanse oceniam 50-50 wiec pobieram lepszy kurs.To powinno byc widowisko lepsze niz Swiatek z Halepowa
A co do Swiatek to w tak rownym spotkaniu ciezko wskazac faworytke,mysle ze obu zawodniczkom ciezko bedzie przelamac serwis drugiej.Halepowa w tym turnieju miala swoje wzloty i upadki,Patrzac na to co prezentuja w tym turnieju i forme,Swiatkowa powinna byc zdecydowana faworytka no ale Halep to Halep.Zdecyduje aktualna forma na korcie.
 
Ostatnia edycja:
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Post typowo informacyjny. Jeśli ktoś planuje grać w Unibet dokładny wynik pojedynku Muguruza - Osaka to warto zwrócić uwagę na kursy, otóż:
Muguruza -1,5 seta @4.60 < Muguruza DW 2:0 @5.10
Osaka -1,5 seta @2.25 > Osaka DW 2:0 @2.15
No -1,5 seta to dokładny wynik 2:0 a jednak tutaj kursy różne ;)
 

Załączniki

18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Świątek - Halep @ dokładny wynik 2-1 1:2 w drugą stronę, Halep klasa za grę zwłaszcza w obronie bo Iga miała swoje szanse przy serwisie Rumunki ale to co ona wyciągała piłki to nie mam pytań. Doświadczenie było górą :)

Typ życzeniowy i za nieduże pieniądze spróbuję. Ciężko wskazać tutaj faworytkę bo nie wiadomo co w tym meczu, czyje i jakie atuty będą miały większe znaczenie. Myślę że żadna z zawodniczek nie jest w takiej formie i dyspozycji jak w ich wcześniejszych meczach by mecz się posypał i gładko poszedł w czyjąś stronę. Myślę, że będzie tutaj więcej walki, nie będzie jednostronnych wymian tylko każda z nich będzie miała swój lepszy moment i jeśli nawet przegra pierwszego seta to będzie w stanie odpowiedzieć w drugim. Niby na swoich się nie stawia ale zrobię to dla zabawy i w nadziei że zobaczymy dłuższe spotkanie które Iga będzie w stanie przechylić na swoją stronę. Młoda, silna, agresywnie i ofensywnie grająca Iga kontra wielkie doświadczenie, super grająca w obronie i kryjąca kort Halep. Oby tylko Iga była dobrze dysponowana tego dnia i nie popełniała za wiele błędów i byśmy obejrzeli kawał emocjonującego widowiska. Naprzód Iga!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Barty-Rogers 1 @1.27
under 21,5 gema @ @1.7


Zaproponuje to samo co przy meczu Barty-Alexandrova. Tok myslenia podobny, co przy wpisie na poprzedniej stornie.
Bylbym zdziwiony, gdyby jedna z dwoch najwiekszych faworytek nie wygrala. Spotkaly sie dwukrotnie i dwukrotnie tiumfowala Australijka, w tym raz calkiem niedawno w turnieju w Melbourne poprzedzajacym start w szlemie. Barty wygrala w 3 seatach, ale mecz byl na zasadach super-tiebreak granego do 10 punktow w decydujacym secie.

Rogers pewnie wyciagnie wnioski, ale tym razem znaczenie turnieju duzo wieksze niz w poprzednim tygodniu, wiec licze ze Barty zamknie mecz w dwoch setach i uda sie pokryc rowniez zaproponowany wyzej under gemowy. Mysle, ze mniejszy under tez mozliwy, ale ograniczamy zbedne ryzyko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
S. Williams - Halep 1 @ 1,75 ✅
Szybkie korty będą sprzyjać Serenie. Dziś Iga zrobiła bardzo dużo niewymuszonych błędów. Halep wykorzystała słabość Świątek, która przez cały 2 i początek trzeciego seta była zagotowana jak juniorka (młoda jest, ma czas na naukę, już zrobiła niesamowity wynik). Halep nie pokazuje w tym turnieju swojej najwyższej dyspozycji, a taka jest potrzebna na mecz z Williams. Myślę, że jak wyjdzie mecz Amerykance to będzie 2/0

Hsieh - Osaka 1 @ 6,60 ⛔ 2/6 2/6
Doświadczona zawodniczka z Tajwanu zawsze psuła krew Osace, raz w 2019 roku z nią wygrała, a na AO 2019 była bliska sprawienia niespodzianki po wygraniu 1 seta. Wszystko przemawia za Japonką, ale gram w kuponie systemowym dla zabawy. Liczę, że będzie upał i nie będą grały w nocnej sesji (jeszcze nie ma planu gier). Przy słabszej dyspozycji Osaki mecz może być wyrównany.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Vekic vs Brady @1

3.40 na Vekic? No nie wiem czy aż taka różnica w potencjale, umiejętnościach i tym co obie Panie pokazują na tym turnieju by kursy faworyzowały tak Brady. Jak dla mnie to przesada i wolę pograć Vekic niż to, że Brady ją ogra tak łatwo jak swoje przeciwniczki do tej pory. Vekic zaimponowała mi w meczu z Kanepi o czym pisałem i mam nadzieję, że coś u niej w końcu"ruszyło" i tą dyspozycję podtrzyma dając drugi raz troszkę zarobić. Brady od dłuższego czasu w formie, sporo meczu wygrywa i pnie się do góry ale bez przesady by była aż taką faworytką.. dla mnie jest to mecz 50/50. Obie Panie lubią mocno uderzać i grać agresywnie.. pytanie komu ta piłka będzie siedziała na rekecie i trafiła tam gdzie tego chcą. Vekic długo nie szło, była pod formą ale mam nadzieję, że to zwycięstwo ją zbudowało i będzie tylko lepiej. Na pewno jest lepsza w obronie od Brady, większy wachlarz zagrań i lepsza gra kombinacyjna. Brady jeszcze nikt na tym turnieju nie sprawdził i mam nadzieję, że mocno postawi się właśnie Chorwatka bo ma umiejętności i potencjał, zresztą już raz Panie grały ze sobą i wygrała właśnie Vekic, mam nadzieję, że to powtórzy.
Jeśli nie zwycięstwo Vekic to myślę, że przynajmniej set dla niej to dobra opcja.. bo jeśli Brady okaże się za mocna lub ten mecz będzie wyrównany to "świeża" Amerykanka może celowo oddać seta podmęczonej Donnie mając na uwadze jej długi i wyczerpujący mecz z Kanepi.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - Australian Open - WTA
Godzina: 9:00
Spotkanie: Serena Williams - Simona Halep
Typ: Simona Halep
Kurs: 2,06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Faworytką bukmacherów jest Serena Williams, ale dla mnie to Simona Halep ma większe szanse. H2H wygląda bardzo niekorzystnie dla Rumunki, ale to już nie jest ta Serena Williams co kiedyś, wiek już jednak robi swoje. Na tym turnieju póki co Serena gra dobrze, ale w końcu może dać o sobie znać zmęczenie. Ostatnio Serena grała trzysetówkę z Sabalenką i trudno powiedzieć czy się w pelni zregenerowała po tamtym meczu. Halep też grała trzy sety z Igą Świątek, ale jednak dużym atutem Rumunki jest wytrzymałość, więc dla niej to nie problem. Halep jest solidniejsza niż Williams, daje gwarancję pewnego poziomu, a Serena takiej gwarancji nie daje, dlatego stawiam na Halep.
 
Ostatnia edycja:
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open - WTA
Godzina: 9:00
Spotkanie: Serena Williams - Simona Halep
Typ: Simona Halep
Kurs: 2,06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Faworytką bukmacherów jest Serena Williams, ale dla mnie to Simona Halep ma większe szanse. H2H wygląda bardzo niekorzystnie dla Rumunki, ale to już nie jest ta Serena Williams co kiedyś, wiek już jednak robi swoje. Na tym turnieju póki co Serena gra dobrze, ale w końcu może dać o sobie znać zmęczenie. Ostatnio Serena grała trzysetówkę z Sabalenką i trudno powiedzieć czy się w pelni zregenerowała po tamtym meczu. Halep też grała trzy sety z Igą Świątek, ale jednak dużym atutem Rumunki jest wytrzymałość, więc dla niej to nie problem. Halep jest solidniejsza niż Williams, daje gwarancję pewnego poziomu, a Serena takiej gwarancji nie daje, dlatego stawiam na Halep.
W czym Halep solidniejsza w serwisie napewno nie w returnie też nie. Williams wygrała z bardzo mocna Sabalenka kto oglądał ten mecz wie, że Saba przegrała znów w głowie bo poziom był kosmiczny jak na panie. Natomiast Halep przegrała seta z himeryczną Igą(jedno zagranie klasa światowa, a drugie poniżej krytyki). Oglądałem w niedzielę oba mecze tych pań i wyglądalo to tak jakbym po meczu ligi angielskiej zmienił na inny kanał i oglądał polska ekstraklasę. Zdziwię się jak Halep wygra seta Ale to jest tylko kobiecy tenis.😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Williams - Halep
Williams -4 gemy @3.34

Spotkanie na najwyższym szczeblu, mały finał bo tam będzie czekać Osaka.
Liczę na dobrą grę przy własnym serwisie Sereny , jest ona w "gazie" od początku turnieju - widać przygotowała się na AO mocno. Potspova 2:0 , galaktyczne spotkanie 2-1 z mocno bijącą Sabalenka robi wrażenie.
Halep mimo też dobrych wyników ostatnich kilkunastu miesięcy mam wrażenie trochę ma tendencję spadkowa formy, częste błędy na serwisie i gubienie własnego podania (choć w meczu z Iga serwowała dość dobrze).
W tym meczu liczę na dobre serwisy Sereny i złapanie kilku gemów przy słabszym serwie Halep - a wiadomo return ma Williams mocny , aby trafiała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
Z 18

Zamoichczasow

Użytkownik
Ktoś widział w tym turnieju grę jennifer brady, bo jeśli gra podobnie jak w US Open 2020, to myślę że śmiało można iść w jej zwycięstwo 2:0, a kurs będzie w okolicach 1,8. Jeśli ktoś ją oglądał, to niech się wypowie.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Brady powyżej 1,5 double fault's @1,75 sts

Ruski ma linię 2,5 po niższym kursie, inni mają podobne zdanie, tylko sts wie lepiej. Nie oznacza to oczywiście sukcesu, aczkolwiek jestem zdecydowanie bliższy linii 2,5 na podwójne błędy Amerykanki. Do tej pory Jessica kolejno 0, 2, 1 i 3 DF, tyle że były to stosunkowo króciutkie pojedynki a i tak 2x pokrywała linię. Tutaj Pegula teoretycznie powinna stawić większy opór.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Osaka - Williams

Jakieś przemyślenia odnośnie tego meczu? Widziałam Serene urywkami w meczu z Sabalenka i wyglądała dość dobrze. Osake zaś widziałem z Muguruza tez urywkami, no i gdyby Garbine dojechała z głową, to Naomi w turnieju już nie było. Co sądzicie o tym spotkaniu?
Ja chyba skłaniałbym się w stronę Amerykanki, kurs mega zachęcający.
 
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Osaka - Williams

Jakieś przemyślenia odnośnie tego meczu? Widziałam Serene urywkami w meczu z Sabalenka i wyglądała dość dobrze. Osake zaś widziałem z Muguruza tez urywkami, no i gdyby Garbine dojechała z głową, to Naomi w turnieju już nie było. Co sądzicie o tym spotkaniu?
Ja chyba skłaniałbym się w stronę Amerykanki, kurs mega zachęcający.
Miałem właśnie pisać nie rozumiem czym kierują się buki tak faworyzujac Osake. Serena gra najlepszy tenis od lat serwis i return to zawsze był jej atut ale co bylo widać w meczu z Halep to poprawiła też obronę. Osaka gra na swoim poziomie czyli bardzo dobrze ale umówmy się do poziomu Wiliams nikt w historii kobiecego tenisa nie może się zbliżyć. Zresztą obie panie spotkały się niedawno i dopóki Serenie się chciało miała wyraźną przewagę. Potem trochę odpuściła A i tak wygrała ten mecz. Ja stawiam na Williams A w drugim meczu nie odbierałbym szans Muchovej.
 
J 19,3K

Jabłonie i Grusze

Użytkownik
Muchova K. - Brady J. --> Brady J. @1.58 fortuna

Czeszka zagrała dzisiejszej nocy dobrze, ale w głównej mierze to błędy Australijki przyczyniły się do wejścia Muchovej do półfinału. Po pierwszym łatwym secie coś się w Barty zacięło a Muchova sprytnie to wykorzystywała.
Natomiast Brady źle weszła w mecz z Pegulą. Lecz z minuty na minutę serwis zaczął działać i ładnie wyciągnęła spotkanie. Niektóre wymiany naprawdę dobrze wyglądały niczym rodem z ATP ;)
Muchova już chyba wyczerpała limit rywalek pod formą. I jeśli Amerykanka zagra na własnym solidnym poziomie to powinna luźno wejść do finału. Gdzie w pozycji underdoga nie będzie bez szans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom