>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: Australian Open (08.02.2021 - 20.02.2021)

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
W sumie to mamy finał w półfinale moim zdaniem, oglądałem urywczo spotkania obu pań i jakbym miał stawiać to na Osakę ale kurs trochę mały będzie ostra walka i jak dla mnie najrozsądniejszym będzie pogranie 3 setów / 2:1 Osaka po dobrych kursach ale sam nie wiem jeszcze czy będę to w ogóle ruszał, jeszcze dobrze wygląda bet na to, że Osaka wygra AO.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - Australian Open - WTA
Godzina: 4:00
Spotkanie: Naomi Osaka - Serena Williams
Typ: Naomi Osaka wygra i w meczu będzie powyżej 22,5 gemów
Kurs: 3,45
Bukmacher: etoto
Analiza:

Nigdy nie lubiłem Sereny Williams, ale akurat teraz życzę jej dobrze, bo podziwiam sportowców, którzy w zaawansowanym jak na sportowca wieku dobrze sobie radzą. Dla mnie tak dobra forma Sereny Williams jest sporym zaskoczeniem. Mimo to uważam, że to już chyba będzie koniec jej przygody z turniejem, bo Naomi Osaka to jest największa faworytka turnieju. Tak jest teraz, tak też było przed jego rozpoczęciem. Osaka na hardzie czuje się jak ryba w wodzie. To wlaśnie na kortach twardych wygrała trzy wielkoszlemowe turnieje. W 2018 i 2020 roku wygrała US Open i w 2019 Australian Open. W tegorocznym Australian Open Osaka straciła tylko jednego seta z będącą w świetnej formie Muguruzą. H2H 2:1 dla Osaki, wszystkie mecze były rozgrywane na hardzie. Wszystkie te spotkania kończyły się wynikiem 2:0 dla którejś z nich. Uważam, że najwyższy czas na jakiś trzysetowy pojedynek. Według mnie Naomi Osaka wygra, ale Serena Wiliams powalczy i powinno tu być sporo gemów.
 
Ostatnia edycja:
islandski 905

islandski

Użytkownik
Naomi Osaka - Serena Williams (6-3)
Typ: Poniżej 14.5 asów @1,97
Unibet

Dobra z boku to wygląda na zacięty mecz gdzie obie panie dysponują fenomenalnym serwisem jak na warunki WTA, ale bez przesady. W żadnym z dotychczasowych meczów między tymi paniami nie padło więcej niż 10 asów. Nawierzchnia niby wyjątkowo szybka w tym roku w Australii, ale dalej musiałoby się to poukładać w bardzo konkretny sposób. Oczywiście bardzo prawdopodobne są tutaj trzy sety, ponieważ bez bicia się przyznam, że nie jestem w stanie z dużą pewnością wskazać murowanej faworytki ale już grały ze sobą długie mecze i nigdy tyle nie zaserwowały. Myślę, że kurs fajny aby spróbować tutaj under, bo jest też szansa, że któraś z zawodniczek po prostu tutaj nie wytrzyma i przejdzie obok meczu. Obie Panie zagrały już tutaj po 5 meczów czyli łącznie 10 i tylko w jednym z nich padło więcej niż 14 asów. Osaka z Muguruzą dały show i rzeczywiście tam mieliśmy festiwal serwisów kończących bo było ich aż 19. W pozostałych spotkaniach mieliśmy max 13 a często dużo mniej niż 10. Linia moim zdaniem lekko zawyżona, tak jakby pewne było że tutaj będzie maraton. Moim zdaniem to wcale nie jest takie pewne i po kursie prawie 2 warto zagrać tutaj under.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - Australian Open - WTA
Godzina: 9:30
Spotkanie: Jennifer Brady - Naomi Osaka
Typ: Jennifer Brady
Kurs: 4,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie ma co zaprzeczać, że faworytką tego meczu jest Naomi Osaka, ale żeby dawać aż 4,90 na jej rywalkę? Pamiętajmy, że to jest kobiecy tenis, do tego wielki finał, a finały, zwłaszcza u pań, rządzą się swoimi prawami. Naomi Osaka gra świetnie na tym turnieju, jedynie z Garbine Muguruzą miała problemy. W półfinale gładko pokonała Serenę Williams, ale kto wie co by było gdyby Serena doprowadziła do prowadzenia 3:0 z podwójnym przełamaniem w pierwszym secie, bo była na to szansa. Po przegraniu tego gema gra Williams się posypała. Jennifer Brady cztery pierwsze mecze wygrała 2:0, a w dwóch ostatnich zwyciężyła 2:1. Panie ostatnio grały ze sobą w US Open 2020. Wtedy mecz był zacięty i Osaka wygrała 2:1, teraz też spodziewam się zaciętego meczu i niespodzianki w postaci wygranej Brady.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open - WTA
Godzina: 9:30
Spotkanie: Jennifer Brady - Naomi Osaka
Typ: Jennifer Brady +1,5 seta
Kurs: 2,34
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Stawianie na Brady to czekanie na sensacje na siłę zwłaszcza że Brady ma spore przestoje w grze, nietrafione pierwsze serwisy, niewymuszone błędy. Ale z drugiej strony mam wrażenie że ta zawodniczka steruje tak spotkaniem że zmusza przeciwniczki do obniżenia poziomu i wtedy wykorzystuje momenty dekoncentracji. Jeżeli będzie trafiała bardzo dobrym pierwszym serwisem i grała Osace mocno kątowo pod linie końcową jest szansa na seta a potem .....to już myślę że czekają nas prawdziwe emocje!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
islandski 905

islandski

Użytkownik
Jennifer Brady - Naomi Osaka (4-2)
Typ: Powyżej 5.5 podwójnych błedów serwisowych @1,85
Unibet

Finał wielkoszlemowy. Osaka oczywiście zaznajomiona z tym etapem rozgrywek, ale dla Brady to pierwsze takie osiągnięcie w karierze. Ile razy nie zagrałoby się w finale wielkiego szlema to pojawiają się nerwy, szczególnie jeśli coś nie idzie po własnej myśli. Obie panie mają bardzo dobre statystyki serwisowe i zdobywają nim sporo punktów. Obie też grają mocno i atakują drugi serwis przeciwniczki. W kobiecym tenisie jest to kopalnia punktów. Liczę tutaj trochę, że Amerykanka popełni ich więcej niż w poprzednich rundach.Ręka musi być trochę sztywniejsza niż w rundach początkowych gdzie nie patrzył cały świat a stawka nie była aż tak wysoka. Pierwszy serwis może nie działać już tak dobrze i pojawi się sporo okazji do drugiego. Nie mierzyła się jeszcze tutaj z taką big hitterką jak Osaka czy Williams. Jeśli zobaczy jak łatwo Naomi będzie ją kończyć jeśli będzie zagrywać lekko drugim podaniem będzie musiała zacząć ryzykować. Będzie to jedyne rozwiązanie, żeby odrzucić mocno grającą Osakę od siatki. Wówczas powinno wpaść kilka double faultów. Jednak ten typ nie jest tylko oparty na Brady bo Osaka też potrafi sewować zero jedynkowo drugim. Z Sereną w tak krótkim dwusetowym meczu popełniła aż 8 podwójnych. Czyli sama pokryłaby tę linię z zapasem. Biorąc pod uwagę, że jest to finał i muszą pojawić się nerwy po obu stronach i styl obu zawodniczek, stawiam że zobaczymy jutro przynajmniej 6 podwójnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open - WTA
Godzina: 9:30
Spotkanie: Jennifer Brady - Naomi Osaka
Typ: Jennifer Brady +1,5 seta
Kurs: 2,34
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Stawianie na Brady to czekanie na sensacje na siłę zwłaszcza że Brady ma spore przestoje w grze, nietrafione pierwsze serwisy, niewymuszone błędy. Ale z drugiej strony mam wrażenie że ta zawodniczka steruje tak spotkaniem że zmusza przeciwniczki do obniżenia poziomu i wtedy wykorzystuje momenty dekoncentracji. Jeżeli będzie trafiała bardzo dobrym pierwszym serwisem i grała Osace mocno kątowo pod linie końcową jest szansa na seta a potem .....to już myślę że czekają nas prawdziwe emocje!
Że co? chcesz powiedzieć, że poprzez spore przestoje w grze, niewymuszone błędy i niecelne pierwsze serwisy Brady celowo obniża poziom gry u rywalek, by potem znienacka je ukąsić? :D potem piszesz że ma też inną taktykę która również może przynieść powodzenie, a więc trafianie pierwszym serwisem, który jednak ma bardzo dobry plus mocno kątowe piłki pod linię końcową. Na tej podstawie przewidujesz emocjonujący mecz... uhm. To najciekawsza analiza jaką kiedykolwiek tu przeczytałem. Nawet ciekawsza niż analizy Bundesmistera i jemu podobnych, którzy analizują na forum dopiero po meczu. Wracając do finału AO pań dla mnie wygrywa Osaka bo jest zawodniczką bardziej doświadczoną, lepszą technicznie i mentalnie lepiej przygotowaną. Ma już na swoim koncie wygraną w AO. Nie spali się w finale na pewno. Kurs mizerny, można dołożyć do jakiegoś AKO, tyle. Tak, gram na nazwisko bo to nazwisko na korcie jest lepsze od tego drugiego nazwiska.
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Finał szlema i zaczynamy widzę szukanie na siłę niespodzianek. Nie wiem czy widzieliście jakikolwiek mecz jednej i drugiej w tym turnieju, ale śmiem wątpić że nie skoro potraficie płodzić tak żenujące typy. Pomijam fakt grania jakichkolwiek pieniędzy w stronę Brady, ten set zawsze niby jest możliwy bo to laski, ale no bądźmy poważni. Osaka mimo że młoda to nie jest jakaś laska z pierwszej łapanki, która dostała się do finału i ręka jej zadrży w ważnych momentach, a widzę że niektórzy chyba tylko i wyłącznie na to liczą. Ona przejechała się po tych wszystkich laskach, tracąc seta z Muguruza która była w genialnej dyspozycji. To był jeden z lepszych meczy kobiecego tenisa które widziałem, w zasadzie jeden z nielicznych które dało się oglądać, bo nie był kaleczeniem tego sportu. Mimo całej mojej antypatii do Osaki, ze względu na jej wątpliwe poglądy nie sposób nie oddać jej, że prawdopodobnie zdominuję kobiecy tenis na kolejną dekadę. Wobec tego nie pozostaje nic innego jak wchodzić grubo w jedyne słuszne rozwiązanie, czyli wygrana Japonki w dwóch, dość szybkich setach.

Osaka i poniżej 18,5 gemów @ 2,45
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 510

mican

Użytkownik
Dla mnie Osaka jest poza zasięgiem Brady i nie przewiduję tu niespodzianki, kurs na Osakę nie do grania a w overy i handicapy się nie bawię bo to zawsze loteria. Po prostu siadam i oglądam, a nawet jeśli Osaka przegra pierwszego seta to wtedy grubo wchodzę w jej win po znacznie lepszym kursie;)
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Krejcikova/Ram 1,50 gładziutko

Jak dla mnie pewniak dnia. Juz wczoraj uważałem, że para Stosur/Ebden powinna odpaść lecz o dziwo wyszli zwyciesko z polfinalu. Jesli porownamy stricte zawodnikow do siebie, to wniosek nasuwa sie sam. Krejcikova w deblu kobiet doszła do finału, Stosur zaś odpadła w pierwszej rundzie. Ebden doszedl niespodziewanie do cwiercfinalu, Ram z kolei jutro gra finał meskiego debla. Jeszcze dochodzi tutaj temat zgrania, para na ktora stawiam rozegrala ze soba wiecej meczy. Uwazam, ze wiecej jakosci bedzie zdecydowanie po ich stronie. Para przeciwna po swojej stronie bedzie miala kibicow, ale nie sadze zeby w tym meczu przewaga trybun im coś dała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom