>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Sydney & Hobart, 08-14.01.2012

Status
Zamknięty.
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Kolejny mecz pierwszej rundy turnieju w Sydney. Vera Zvonareva (7 WTA) vs. Svetlana Kuznetsova (19 WTA) Panie dotychczas grały ze sobą 10 razy, jednak było to tak dawno temu, że nie ma sensu do tego wracać (pierwszy mecz w 2003 a ostatni 2008) Przepisy i style się zmieniają, do tego nie są to już młode zawodniczki (27 i 26 lat) Więc rywalizacja zaczynają od nowa. To dopiero pierwszy turniej Very w tym sezonie więc jej występ i forma jest puki co wielką zagadką, ostatni raz mogliśmy ją oglądać na Turnieju Mistrzyń w Istanbule gdzie dotarła do półfinału. Natomiast Kuznetsova zaczęła od turnieju w Auckland gdzie dotarła do półfinału. Po drodze pokonała przeciętne tenisistki jak: Riske (136 WTA) McHale (43 WTA) i Errani (45) Wydawać by się mogło, że kolejna przeciwniczka również szybko polegnie, pierwszy set równie na to wskazywał, gdyż Svetlana wygrała go 6:2 W drugim i trzecim secie Jie Zheng (48 WTA) zaskoczyła Kuznetsovą szybkimi i mocnymi piłkami. Rosjanka jak mała dziewczynka co do dopiero pierwszy raz weszła na kort zaczęła nie nadążać i mijać się z piłkami przebijanymi przez Chinkę a nawet jeśli już udało się odbić taką piłkę Rosjance to często kończyła takim zagraniem na siatce lub dalekim aucie. Po tym co widziałem nie sądzę aby jakimkolwiek aspektem swojej gry Svetlana mogła zagrozić swojej o rok starszej rodaczce.

Vera Zvonareva (RUS) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)
Typ: Vera Zvonareva (RUS) 1.70 ⛔
Bardzo, bardzo słaby mecz w wykonaniu Very, marne szanse na dobry występ w AO

 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Bethanie Mattek-Sands - Ashleigh Barty 6/2 6/2

Pierwsza runda turnieju w Hobart. Naprzeciwko doświadczonej 26-letniej Amerykanki, stanie zaledwie 15-letnia reprezentanta gospodarzy. Ashleigh to druga rakieta juniorska w Australii, pod koniec zeszłego roku sprawiła niespodziankę, kiedy to wygrała play-off o dziką kartę do AO, pokonując Casey Dellacque. Ale to chyba tylko tyle, jeśli chodzi o tenis seniorski. Amerykanka zaś jest już po kilku meczach w Pucharze Hopmanna, jednak ciężko ocenić jej formę po turnieju tej rangi, gdzie mecze raczej traktuje się trochę &quot;luźniej&quot;. Jednak mimo wszystko uważam, że z taką przeciwniczką jak młoda, niedoświadczona Australijka powinna sobie szybko poradzić. Dla Barty to tak szczerze dopiero pierwszy turniej takiej rangi w karierze, do tego przed własną publicznością, więc w takim wieku to może ją trochę stremować. Do tego naprzeciwko, jak zawsze bojowo nastawiona Amerykanka, więc liczę tutaj na szybkie 2-0. Kursy na to zdarzenia jednak mnie nie zadowalają, w oko jednak wpadły inne propozycje. Na myśli mam under gemowy. Linia wystawiona przez bet365- 19,5 gema to moim zdaniem duży prezent. W tym układzie Barty może ugrać aż 7 gemów a typ będzie wygrany. Warto wspomnieć, że Barty grała już w tym roku z jedną Amerykanką. Było to w kwalifikacjach do turnieju w Brisbane, gdzie poległa z Vanią King, ugrywając zaledwie 3 gemy. Dlatego z pełną odpowiedzialności gram dziś za dużą stawkę under 19.5 gema.
Typ: under 19.5 gema @1,83 ✅ ✅ ✅ (16)
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA
Mecz: Pironkova T - Watson H
Data: 09.01.2012 02:15
Typ: 2:0 dla Pironkovej
Kurs: 2.95
Bukmacher: Bwin
Analiza: Na dzisiejszy dzień, a rzcej noc wybrałem po raz pierwszy mecz tenisa w tym roku, jako, że ta dyscyplina wraca już na dobre w kalendarz sportowy i będziemy mogli przez kolejne długie miesiące się nią zachwycać ???? Można teraz nieźle trafić z typami, a przede wszystkim z kursami, ponieważ zawodnicy i zawodniczki dopiero powracają na korty po dłuższej przerwie i tak naprawdę niewiele można jeszcze powiedzieć na temat ich gry, a przede wszystkim formy jaką zdołali zachować. Z pośród oferty, wybrałem mecz kobiet w Hobart, gdzie Bułgarka Pironkova zmierzy się z Brytyjką Watson. Mecz bardzo ciekawie się zapowiada, jednak nie dla mnie, ponieważ typuje tutaj zdecydowanie na korzyść Bułgarki i według mnie powinna wygrać ten mecz bez straty seta. Kurs bardzo przyzwoity. Zawodniczka ta miała okazję rozegrać mecze w nowym roku w Australii, gdzie podczas Hopman Cup nie wygrała ani jednego meczu z pośród trzech. Należy pamiętać jednak z kim przyszło jej grać. Najpierw przegrała 4:6, 2:6 rewelacyjnej Czeszce Petrze Kvitovej, aby później urwać seta Duńce polskiego pochodzenia Carolinie Wozniackiej, jednak przegrała 5:7, 6:4, 2:6. Na sam koniec niespodziewanie dosyć uległa Amerykańce Mattek-Sands 4:6, 4:6. Wyniki jednak wskazują, że Pironkova jest dobrze przygotowana do nowego roku i na pewno powalczy w nim o coś większego. Jej rywalka w nowym roku rozegrała tylko jedno spotkanie, za to wygrane z Barrois (4:6, 7:5, 7:6). Ma prawo zatem odczuwać trudy tego meczu, który do najkrótszych nie należał. Jak dla mnie kurs na Pironkovą podyktowany jest względem nowego sezonu, jednak ja tutaj niespodzianki nie widzę
 
psm 921

psm

Użytkownik
Może zacznę od tego,że przedmówca mi &#39;ukradł&#39; analizę ;) bo też sądzę że Pironkova poradzi sobie gładko... no ale jak już jestem tu to coś innego;

WTA-Hobart 2.30
Yanina Wickmayer(Bel)-Marina Erakovic(NZ)
✅
typ-1
kurs 1,80
expekt

Spotykają się zawodniczki trochę różnego pokroju,Belgijka to rakieta nr 26 na świecie,Nowozelandka dopiero 61.Osiągnięcia i doświadczenie na kortach WTA stoją na pewno po stronie zaledwie rok starszej Yaniny,która &quot;z nikąd&quot; na tym wysokim 26 miejscu się nie wzięła.Erakovic swój awans na 61 pozycję zawdzięcza głównie dotarciu do finału w Quebecu w zeszłym roku na hali (220 tys $) gdzie poległa z Czeszką Zahlavova-Stryceva.W tym roku wystąpiła w Aucland i zakonczyła turniej na pierwszej rundzie po porażce z Niemką Kerber (32ranking).Wickmayer również wzięła udział w turnieju w Aucland,dotarła do drugiej rundy,gdzie po trzysetowym pojedynku przegrała z Sarą Errani(45).Podsumowując moim zdaniem kurs na Belgijkę sporo zawyżony.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Ula Radwańska - Agnieszka Radwańska powyżej 19 gemów @1,85 Tobet ⛔
Kolejny siostrzany pojedynek tym razem w Sydney na tydzień przed wielkoszlemowym Australian Open. Moim skromnym zdaniem w tym spotkaniu na szybkie jednostronne spotkanie nie ma co liczyć z dwóch powodów po pierwsze Ula jest dobrze dysponowana na początku tego sezonu pokonała już tutaj w kwalifikacjach do głównego turnieju bardzo gładko dwie rywalki. Jedną z nich była Czeszka Benesova która pokazała się przecież z dobrej strony w turnieju przed tygodniem w Brisbane gdzie ograła bardzo gładko Stosur. A po drugie dla Agnieszki będzie to pierwsze spotkanie po dwu miesięcznym rozbracie z tenisem i jest okazja by trochę z siostrą poodbijać i nabrać pewności siebie przed AO.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Urszula Radwańska - Agnieszka Radwańska 1 5,29 (pinnacle) - 2/10j ⛔
Znowu pechowe losowanie i siostry Radwańskie zagrają przeciw sobie. Urszula po zmianie trenera zdecydowanie poprawiła swoją grę, o czym świadczą wyniki. Dla Agnieszki będzie to pierwszy mecz w sezonie, Ula jest po kwalifikacjach, także jest w cyklu meczowym, co powinno być jej atutem. Faworytką tego spotkania jest oczywiście Isia, ale pierwsze spotkania są przeważnie trudne. Obie znają się doskonale, przy trochę słabszej dyspozycji Agnieszki, Ula ma zdecydowanie szanse powalczyć w tym spotkaniu.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Gajdosova nie wyglądała najgorzej podczas Hopman Cup, jednak rywale byli zbyt mocni i nie mogła za wiele pokierować sobą w tamtym turnieju. Tutaj w Hobarcie broni tytuł, więc powinna być w stanie dodatkowo pokazać lepszy level i motywacje. Po drugiej stronie młoda Japonka - Morita, która zaliczyła ostatnio niezły występ z Zheng, jednak dopóki będzie popełniać tyle niewymuszonych błędów to na pewno w takim meczu jak ten z Jarmilią nie będzie łatwą przeprawą. Stawiam na Gajdsovą, która dodatkowo gra u siebie i w mojej opinii jest lepszą tenisitką.

Jarmilia Gajdosova - Ayuma Morita @1,81 / Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Anna Chakvetadze - Tsvetana Pironkova 1 1,83 (william hill) - 7/10j ✅
Chakvetadze to był kiedyś wielki talent, niestety jak to często bywa kontuzje przeszkadzają w robieniu kariery. Pierwszy oficjalny mecz od Wimbledonu 2011 Anna rozegrała 2 dni temu, ograła gładko Niculescu 2-0, widziałem to spotkanie i muszę przyznać, że Rosjanka do sezonu jest przygotowana bardzo dobrze. W 2 rundzie jej rywalką będzie Pironkova, która nie imponuje na początku roku, 3 porażki w Hopman Cup i dziś męczarnia z Watson, z którą ostatecznie wygrała, choć była już blisko porażki.
Zdecydowanie bardziej z tych dwóch tenisistek cenię Chakvetadze, jeżeli zagra tak jak w pierwszym spotkaniu tego turnieju to nie powinna mieć problemów z pokonaniem Bułgarki.
Andrea Petkovic - Agnieszka Radwańska 2 1,62 (william hill) - 4/10j ✅
H2h 5-0 dla Polki, zwracam na to uwagę na samym początku, ponieważ aż 3 spotkania były rozgrywane w ubiegłym sezonie. Isia widocznie ma sposób na Niemkę, która gra przewidywalny tenis. W ubiegłym roku była w bardzo wysokiej formie, a mimo to Agnieszka ją ogrywała. Obecnie nie prezentuje się, aż tak dobrze, więc nie widzę inne możliwości jak wygrana Polki. Tym bardziej, że Radwańska dziś pokazała, że jest w formie, ogrywając w niespełna godzinę swoją siostrę.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Li N. - Scheepers C. 1,25 10/10 2:1 ✅
Lokata na jutro. Widziałem dzisiejszej nocy Chinkę, zagrała kapitalny mecz. Biega do każdej piłki, widać ogromne zaangażowanie, dobrze porusza się po korcie, wali piłki przy liniach, serwis całkiem ok. Fajnie to wszystko wyglądało. Nie zdziwię się jak wygra turniej w Sydney. W tym sezonie jeszcze nie przegrała (bilans 4-0 w Australii). Do tego panie już raz się spotkały w 2010 roku na Wimbledonie, Li wygrała w 2 setach.
Scheepers walnęła dzisiaj 5 podwójnych błędów. Może i ten sezon również zaczęła dobrze, bo przegrała tylko z Sereną Williams, ale pozostałe rywalki były z poza setki w rankingu.
Rywalki Li: Makarova 54, Gajdosova 34, Medina Garrigues 27, Bartoli 9
Rywalki Afrykanki: Czink 146, Cornet 90, Rodionova 241, Hadzić rocznik 1994, Serena 13
Rok temu Li wygrała właśnie tutaj turniej w Sydney z Kim Clijsters, więc broni punktów, do tego na Australian Open doszła do finału. Więc początki roku w jej wykonaniu wychodzą dobrze, gorzej z końcówką, a szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Francesca Schiavone - Daniela Hantuchova
Takie spotkanie postanowiłem po krótce opisać. Szykuje się dość wyrównany pojedynek, ale jednak z przewagą dla Włoszki. Na moje oko jest dużo bardziej waleczna niż Daniela. Pokazała to w ostatnich spotkaniach. W Sydney w I rundzie baardzo łatwo ograła Samantę Stosur, wcześniej w Brisbane doszła do IV rundy, przegrała z Kanepi - zwyciężczynią tegoż turnieju. Hantuchova doszła w tamtym turnieju rundę dalej, ale jak się trafia na dwa retired&#39;y i przechodzi się bez gry dalej a w pierwszych dwóch rundach męczy się w 3-setowcyh starciach z King i Cibulkovą. W Sydney zagrała dziś w nocy z Vinci - poszło raczej łatwo, szybkie 2:0. Statystyki Hantuchovej całkiem solidne, szczególnie z pierwszego serwisu, ma na prawdę mocne uderzenie. Szansę upatruję głównie w drugim podaniu, ma o wiele słabsze, a Schiavone wie jak to wykorzystać, w końcu to Włoska szkoła ???? O 2:0 może być dosyć ciężko, ale HC gemowe mi odpowiada, linię ustawiono na -2.5 z kursem ~1.75, warto zagrać.

Schiavone -2.5 gema 1.75

Pomogłem? Kliknij dzięki!

Dałbym więcej analiz, ale nie oglądałem tej nocy WTA, więc nie za pewne by to było.
Tej nocy już raczej coś zobaczę ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
A co myslicie na o meczu:
Kuznetsova vs Safarova
Kursy ostro w górę na Czeszkę, czy Safa ma jakiś uraz ? dla mnie 3.2 na nią to jakiś żart
ja tu widzę wyrównany mecz.
 
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Urazu raczej nie ma. To chyba chodzi o to, że dziś zjechała Zvonarevą i po prostu kursy lecą w dół, bo Safarova w I rundzie też nie zagrała zbyt dobrze, choć nie widać tego po wyniku, to podobno był to śmieszny mecz...
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Li N. - Scheepers C. 1,25 10/10
Lokata na jutro. Widziałem dzisiejszej nocy Chinkę, zagrała kapitalny mecz. Biega do każdej piłki, widać ogromne zaangażowanie, dobrze porusza się po korcie, wali piłki przy liniach, serwis całkiem ok. Fajnie to wszystko wyglądało. Nie zdziwię się jak wygra turniej w Sydney. W tym sezonie jeszcze nie przegrała (bilans 4-0 w Australii). Do tego panie już raz się spotkały w 2010 roku na Wimbledonie, Li wygrała w 2 setach.
Scheepers walnęła dzisiaj 5 podwójnych błędów. Może i ten sezon również zaczęła dobrze, bo przegrała tylko z Sereną Williams, ale pozostałe rywalki były z poza setki w rankingu.
Rywalki Li: Makarova 54, Gajdosova 34, Medina Garrigues 27, Bartoli 9
Rywalki Afrykanki: Czink 146, Cornet 90, Rodionova 241, Hadzić rocznik 1994, Serena 13
Rok temu Li wygrała właśnie tutaj turniej w Sydney z Kim Clijsters, więc broni punktów, do tego na Australian Open doszła do finału. Więc początki roku w jej wykonaniu wychodzą dobrze, gorzej z końcówką, a szkoda.
Po wczorajszym meczu mogę powiedzieć, że Na Li to wymiatacz, szczególnie 1 set, gdzie nic nie odpuściła i wygrała 6:0.
Wynik: 2-0 - Li, N. @1,61 (Bet365) 3/10 ⛔
Na Li wygra 1 set @1,28 (Bet365) 7/10 ⛔
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Witam. Chciałbym się was zapytać co myślicie o spotkaniu -&gt; Wozniacki - Cibulkova. Wyniki obu Pań nie powalają jakoś na kolana. Poza tym ostatnio słabe wyniki Wozniackiej mnie nie dziwią. Oglądał już ktoś je w akacji i może napisać czego można się spodziewać, bo kurs powyżej 3 na Dominikę wygląda całkiem ok?
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Witam. Chciałbym się was zapytać co myślicie o spotkaniu -&gt; Wozniacki - Cibulkova. Wyniki obu Pań nie powalają jakoś na kolana. Poza tym ostatnio słabe wyniki Wozniackiej mnie nie dziwią. Oglądał już ktoś je w akacji i może napisać czego można się spodziewać, bo kurs powyżej 3 na Dominikę wygląda całkiem ok?
Ja bym sobie ten zakład odpuścił, bo Wozniacka teoretycznie powinna wygrać, ale chyba dla nikogo nie byłoby niespodzianki jakby poległa.
Według mnie to jest NO BET.
 
corona 49

corona

Użytkownik
Dla mnie podobnie NO BET, dlaczego ? A to dlatego, że pierwszy turniej wielkoszlemowy rusza lada chwila, bo już za tydzień. Pamiętajmy, że właśnie w tym okresie dużo zawodników oraz zawodniczek z czołówki nie walczy na 100%. Jeżeli Caro zaczęłaby przegrywać może se pomyśleć, że lepiej teraz przegrać, a w AO lepiej wypaść. Szczególnie jakoś w przypadku tej Polko-Dunki to się tyczy. Numer jeden światowego tenisa, która jeszcze nie wygrała szelma, a Kvitova goni ten numer jeden oj goni. Nie raz już telewizja, gazety czy świat damskiego tenisa dawał Wozniackiej dość nie miłe słowa uwagi na ten temat. Bo jak to numer jeden, a jeszcze nawet szlema nie ma. Dlatego, też ojciec Karoliniki, może jej dać do zrozumienia, że lepiej teraz przegrać i spokojnie odpocząć, by w zbliżającym się Australian w końcu powalczyć o to upragnione zwycięstwo. Pamiętajmy, że w przypadku dobrego występu Kvitovej w Australii, a słabego Caro to właśnie Czeszka wskoczy na fotel lidera. Wg mnie lepiej szukać teraz nie tylko w tym meczu, ale we wszystkich spotkaniach niespodzianek w pojedynkach wielkich faworytów.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Witam. Chciałbym się was zapytać co myślicie o spotkaniu -&gt; Wozniacki - Cibulkova. Wyniki obu Pań nie powalają jakoś na kolana. Poza tym ostatnio słabe wyniki Wozniackiej mnie nie dziwią. Oglądał już ktoś je w akacji i może napisać czego można się spodziewać, bo kurs powyżej 3 na Dominikę wygląda całkiem ok?
Teoretycznie Woźniacki powinna wygrać, jednak w zeszłym roku to właśnie w tym turnieju Cibulkova ograła Dunkę. Jak dla mnie kursy na Woźniacką są zbyt niskie żeby obstawiać to spotkanie, tak więc omijam szerokim łukiem.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Faworytki za to z powodzeniem można poszukać w meczu Wickmayer - Dellacqua.
Stawiałam na nią w pierwszej rundzie po zdecydowanie lepszym kursie, jednak i tym razem powinna to spotkanie wygrać.
Sporo meczów wygranych właśnie na tej nawierzchni.

Wickmayer - Dellacqua ✅ 6:1, 6:1 ✅
kurs: 1,4

Kuzniecova - Safarova krecz = zwrot (zagrane na betsafe)
kurs: 1,4

Tego meczu jestem troszkę mniej pewna, ale mimo to większe szanse daję Rosjance. Kuzniecova póki co gra jeszcze trochę nierówno, ale wydaje się, że powoli jednak wraca do formy. Turniej ten jest rozgrzewką przed AO i szansą dla Rosjanki, żeby jeszcze trochę nad sobą popracować.

Ponadto dorzucam Errani z Kerber. ⛔ 1:6, 2:6 ⛔
Kurs: 2.63
Stawka: 5/10

Nie przepadam za stylem gry Kerber i po cichu kibicuje, że szybko odpadnie z tego turnieju. Wczorajsza wygrana z Vesniną to głównie katastrofalna forma Vesniny (obejrzałam kawałek 1-wszego seta, niestety ciężko się ten mecz oglądało i na tym kawałku się skończyło). Kerber turniej w Auckland miała raczej udany, ale kiedy przyszło jej walczyć z Pennettą wyszły wszystkie jej braki i niedoskonałości. Myślę, że Errani może jej zagrozić zdecydowanie bardziej niż Vesnina.

No i Wickmayer nie miała większych problemów, Kuzniecowa się posypała a Kerber jednak nie doceniłam, ale po prostu żywię do niej jakąś niechęć i nieprędko się to zmieni.
Ogólnie nocka pozytywnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 161

poozon

Użytkownik
Andrea Petkovic - Agnieszka Radwańska 1 2,75 (PInnacle Sports) - 4/10j
Agnieszka chora wszystko mozna przeczytac tutaj
http://www.eurosport.pl/tenis/australian-open-4/2012/radwanska-jest-chora._sto3097340/story.shtml
Najlepsza polska tenisistka od przekonującego zwycięstwa rozpoczęła starty w nowym sezonie. W pierwszej rundzie w Sydney pokonała siostrę Urszulę. Jak się dowiedzieliśmy, trenera Agnieszki Tomasza Wiktorowskiego martwi jednak nieco choroba podopiecznej.
Australian Open startuje 16 stycznia. Impreza w Sydney jest zatem tak naprawdę pierwszym i ostatnim sprawdzianem dla Agnieszki, która na kortach Melbourne Park została rozstawiona z numerem ósmym. Takie też miejsce Polka zajmuje w rankingu WTA Tour.
Poniedziałkowa wygrana 6:1, 6:1 z Urszulą przyszła naszej zawodniczce łatwo, ale bez wątpienia była trudna pod względem moralnym.
- Dziewczyny nie były zadowolone z tego, że grały między sobą - mówi eurosport.pl Wiktorowski.
Młody szkoleniowiec, który rozpoczął ciągłą współpracę z Agnieszką w sierpniu zeszłego roku teraz jest już jej oficjalnym pierwszym trenerem. Przyznał to nawet kilka dni temu w rozmowie z &quot;Polską Gazetą Krakowską&quot; ojciec tenisistki Robert Piotr. Wiktorowski jest nieco zaniepokojony staniem zdrowia 22-latki.
- Agnieszka jest już bardzo długo przeziębiona. Przyjmowała antybiotyk, ale nawet on jej nie pomógł - opowiada szkoleniowiec. - Moja podopieczna zrobiła pełne badania przed wylotem do Australii, ale potrzebne będą kolejne po powrocie do Polski - dodaje. - Mam jednak nadzieję, że do czasu rozpoczęcia turnieju w Melbourne wyzdrowieje.
W drugiej rundzie zawodów w Sydney Agnieszka zagra z Niemką Andreą Petković. To właśnie z tą zawodniczką Polka wygrała w finale turnieju w Pekinie. Mecz zakończył się wynikiem 7:5, 0:6, 6:4. Czy nasza tenisistka ma jakiś scenariusz na to spotkanie?
- To pierwszy turniej Agnieszki w roku, w dodatku w trudnych warunkach. Najpierw trzeba się skupić nad własnym tenisem, a jeżeli to będzie działało tak jak należy to można wdrażać inne plany - tłumaczy Wiktorowski.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Andrea Petkovic - Agnieszka Radwańska 1 2,75 (PInnacle Sports) - 4/10j
Agnieszka chora wszystko mozna przeczytac tutaj
http://www.eurosport.pl/tenis/australian-open-4/2012/radwanska-jest-chora._sto3097340/story.shtml
Najlepsza polska tenisistka od przekonującego zwycięstwa rozpoczęła starty w nowym sezonie. W pierwszej rundzie w Sydney pokonała siostrę Urszulę. Jak się dowiedzieliśmy, trenera Agnieszki Tomasza Wiktorowskiego martwi jednak nieco choroba podopiecznej.
Jeśli nie będzie się czuła na siłach to pewnie odda walkowera. Ranga spotkania i turnieju chyba nie jest warta gry na siłę jak się choruje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom