>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Rzym, 11-18.05.2014

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Schiavone F. - Radwanska A. 1 (+5,5gema) @ 1,80 Bet365
Tutaj idę zdecydowanie w stronę Włoszki. W dobrym stylu pokonała Bouchard, która momentami była po prostu bezradna. Z Muguruzą była również skazywana na porażkę i po raz kolejny się udało. Ormaechea pokonana przez Radwańską nie powinna być żadnym wyznacznikiem, gdyż to zdecydowanie nie ten poziom. Agnieszka po półfinale w Madrycie w końcu może dostać zadyszki. Staram się obserwować jej mecze, mimo,że za nią nie przepadam. Liczę właśnie, że tutaj powinna mieć spore problemy z Franką. Szczególnie, że ta ostro zaszła jej za skórę. H2H 5-4 na korzyść Agnieszki. Jednak to Schiavone gra u siebie, będzie miała całą publiczność za sobą. Mam nadzieję, że jednoręczny backhand doświadczonej Włoszki sprawi sporo problemów Polce.
Stosur S. - Li N. 1 (+3,5gema) @ 1,82 Unibet
Chinka zdecydowanie nie przekonuje mnie póki co na cegle. W meczu z Zheng miała sporo problemów ze swoją rodaczką grając falami. Z Flipkens bardzo dobry 1 set, a w 2 secie Belgijka nie wykorzystała 2 piłek setowych. Podobnie było z Stephens i Sharapovą. Nie ma u niej regularności i za bardzo potrafi się rozkojarzyć. Nie zapomnę niedawnego finału w Miami z Sereną Williams gdzie prowadziła 5-2 mając swój serwis,a mimo to oddała 5 gemów z rzędu. Stosur oglądałem w meczach z Lisicki i Vesniną. W obu tych meczach Australijka nie dała żadnych szans rywalką. Nie spodziewałem się, że Sam będzie w tak dobrej formie na cegle przed French Open. Dlatego myślę, że postawi ciężkie warunki Chince. Smaczku tej rywalizacji dodaje fakt, że Li przegrała wszystkie 6 meczy ze Stosur.
Ivanovic A. - Sharapova M. 2 @ 1,33 Bet365
Co się zmieniło od finału w Stuttgarcie ? A no to, że Maria wygrała kolejny duży turniej i zaczyna odzyskiwać miejsce w rankingu. W finale z Halep pierwszy set to była tragedia, bo nic nie wchodziło. Dopiero od 2 wszystko się zmieniło i Rumunka praktycznie nie istniała na korcie. Podobnie było w finale w Niemczech, gdy Ivanovic wygrała 1 seta po części dlatego, że Marii nic nie wchodziło. Wczoraj Puig o dziwo postawiła zacięty opór i sytuacja była taka sama, czyli Rosjanka na początku seta nic nie trafiała i przegrała serwis by dopiero potem zacząć grać. Mam nadzieję, że wyciągnęła wnioski z ostatniego meczu z Serbką i dzisiaj będzie skupiona od początku meczu. To dla Niej ostatni turniej przed French Open dlatego powinna walczyć o jak najlepszy wynik.
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Rome


Spotkanie: Ana Ivanovic - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 3,50
Data i godzina: 15.05.2014 14:00
Bukmacher: sportingbet
Analiza:

Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, na turnieju WTA Internazionali BNL d&#39;Italia rozgrywanego we włoskim Rzymie, pomiędzy Aną Ivanovic a Marią Sharapovą. Maria Szarapowa (WTA 7) w tym sezonie na kortach ziemnych jeszcze nie przegrała (bilans meczów 12-0). Turniej w Rzymie Rosjanka rozpoczęła od ciężkiego dwusetowego pojedynku z Monicą Puig. Ana Ivanović (WTA 13) wyeliminowała Karin Knapp i Alize Cornet. Serbka na kortach ziemnych również gra bardzo dobrze - zaliczyła finał w Stuttgarcie i ćwierćfinał w Madrycie. Będzie to starcie dwóch zawodniczek grających siłowy tenis. Ivanović ma potężny forhend, u Szarapowej za to są mniejsze wahania pomiędzy uderzeniami z forhendu i bekhendu, bo z obu stron potrafi notować efektowne kończące uderzenia. Rosjanka w Rzymie triumfowała w 2011 i 2012 roku, a ostatniej porażki doznała tutaj w 2005 roku. Szarapowa wygrała osiem z 10 meczów z Ivanović, w tym pod koniec kwietnia w finale w Stuttgarcie, ale dwa z trzech ostatnich ich pojedynków to były trzysetowe boje. Każda passa musi się kiedyś zakończyć. Ivanović gra coraz lepiej i moim zdaniem jeśli ktoś może w tym momencie pokonać Rosjankę na mączce to właśnie tylko Serbka. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:00.
6:1, 6:4 ✅ ✅ ✅ pięknie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
szelech 120

szelech

Użytkownik
Radwańska - Franka

Oglądałem Schiavone z Bouchard, kibicując tej drugiej. Doświadczona Włoszka dała z siebie wszystko i lało się z niej, ale publika i determinacja zrobiły swoje. Była dokładna często i silna w zagraniach.
Radwańskiej z Ormacheą nie widziałem, ale Polka często traciła pierwszą piłkę własnego podania z tego co widzę po wynikach, co zresztą jej się zdarza. Niemniej wygrana pewna, ale przeciwniczka nie tego kalibru.
Nie jestem pewien co zajdzie, bo Schiavone ma siłe i dokładność, Agnieszka będzie ją pewnie rozrzucała po korcie by zmęczyć, powoli neutralizować- wiadomo. Sądzę, że wygra ostatecznie, ale kto wie czy jej Franka nie urwie seta. Radwańska nie zdominuje swojej rywalki, sądzę, nie od początku. Wiadomo że lubi wyczekiwać w defensywie, nie ma sensu się rozpisywać. Kurs na win 1,2 to nic specjalnego, a Rzym nie jest Isi ulubionym miejscem w Europie na wygrywanie.
Typ: ov 8,5 g w 1 secie po kursie 1,5 ✅
Buki widzą rankingi i przewidują easy win, ja nie. Jeśli dojdzie do 3 seta to moim zdaniem to Włoszka nie wytrzyma, po ciężkich przeprawach ostatnich. Pierwszy set 6:3 albo więcej i ja jestem zadowolony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Schiavone F. vs Radwańska A. | ⛔
Schiavone +5,5g @ 1,80 Bet365
Francesca Schiavone w Rzymie prezentuje świetny tenis, co mnie jednak wcale nie dziwi bo gdzie Włoszka w takim wieku może wspinać się na wyżyny jak nie u siebie w kraju? Na kortach Foro Italico pokonała już Bouchard i Muguruzę-Blanco, widziałem kilka akcji obu spotkań i muszę przyznać, że bardzo dobrze to wygląda i Agnieszka ma się czego obawiać. Obie Panie spotkały się w tym roku w Katowicach na turnieju halowym i Francesca przysporzyła naszej rodaczce bardzo dużo problemów. Oczywiście wiemy, że Schiavone na mączce prezentuję się zdecydowanie lepiej, dodajmy do tego swoją publiczność, dobrą dyspozycję - wcale Włoszka nie musi być w tym meczu spisana na straty.
Agnieszka Radwańska do drugiej rundy awansowała bez żadnych problemów, Ormaechea zagrała po prostu słabe spotkanie i jej klasa sportowa nie pozwoliła grać z Agą jak równy z równym. Polka ma problemy w meczach z zawodniczkami, które potrafią szybko skończyć akcję a taką niewątpliwie jest Schiavone. Kuznetsova czy Garcia to według mnie na tą chwilę podobny poziom jak ten, który prezentuje reprezentantka Włoch. Wszystko się w tym meczu może zdarzyć a Schiavone niesiona dopingiem swojej publiki może zdziałać na prawdę dużo. Oczywiście to nie jest jedyny argument, który może przesądzić. Wszystko podpieram dobrą dyspozycją Schiavone, którą zaprezentowała w pierwszych dwóch meczach rozegranych na Foro Italico.
 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Jankovic-Pennetta 1 @1.55
Serbka slynie ze tego, ze w Rzymie gra minimum bardzo dobrze. Wczoraj gladko odprawila Kuznetsova w nocy, takze zakladam ze szykuje sie duzo lepszy wynik niz w Madrycie. Pennette i jej tenis lubie, imponuje backhand Wloszki, forma tez poszla w gore, tyle ze WLoszka miala ostatnio duzo pecha w losowaniach w Stuttgarcie czy Rzymie. Nie dalem rady zobaczyc meczu Jankovic wcozraj, chociaz plan taki byl. Uwazam jednak, ze Serbka wygra ten mecz podobnie jak mialo to miejsce w spotkaniuc tych dwoch pan wStuutgarcie mnie jwiecej dwa tygodnie temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 29

flamingo

Użytkownik
Co ta Schiavone odpie**** to ja niewiem, jak bym tam był to by dostała pomidorem. Obstawiłem +6 i po 1 secie myślałem że wejdzie na lajcie, a tu taka żenada. Jak nie ma kondycji na 2 sety to niech sobie odbija piłeczke o ściane a nie się pcha na turnieje... Na szczęście obstawiłem za marne 3 dyszki, ale i tak się zgrzałem jak na to patrzyłem. Nie znam się na tenisie, ale co to ku*** było te wybijanie piłki w powietrze ?? Jakiś konkurs kto wyżej wyrzuci piłkę w powietrze ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 181

wyar

Użytkownik
Jankovic-Pennetta 1 @1.55

Serbka slynie ze tego, ze w Rzymie gra minimum bardzo dobrze. Wczoraj gladko odprawila Kuznetsova w nocy, takze zakladam ze szykuje sie duzo lepszy wynik niz w Madrycie. Pennette i jej tenis lubie, imponuje backhand Wloszki, forma tez poszla w gore, tyle ze WLoszka miala ostatnio duzo pecha w losowaniach w Stuttgarcie czy Rzymie. Nie dalem rady zobaczyc meczu Jankovic wcozraj, chociaz plan taki byl. Uwazam jednak, ze Serbka wygra ten mecz podobnie jak mialo to miejsce w spotkaniuc tych dwoch pan wStuutgarcie mnie jwiecej dwa tygodnie temu.
Szybko,bo mecz tuz tuz. Absolutnie popieram typ Dx-a na ten mecz. Ogladalem wczoraj Jelene,i po krotkim kryzysie formy nie ma juz ani sladu. Mnie Penetta nie przekonala w meczu z Bencic,Belinda nie ma jeszcze doswiadczenia,by radzic sobie w pewnych momentach z presja wyniku.Ale to nadejdzie. Natomiast Flavia grala sporo seriami,raz grajac bardzo dobre,a raz beznadziejne pilki. To nie swiadczy o najwyzszej formie. Na teraz Jelenka jest moim zdaniem lepsza tenisistka.Powinna tu wygrac. Powodzenia
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Rome (Włochy), ziemna

Suarez Navarro C. (Esp) - Ivanovic A. (Srb)
Typ. 1 (+1.5) sets 1.68 Unibet✅
Kapitalne widowisko!​

Moja ulubienica, kontra bardzo mocna w ostatnim czasie Hiszpanka. Kursy moim zdaniem mocno przesadzone i spowodowane głównie dzisiejszym, gładkim zwycięstwem Any nad Maria Sharapovą. Już we wczorajszym pojedynku Rosjanki z Portorykanką było widoczne lekkie zmęczenie i zupełnie inna gra w porównaniu do Madrytu i podobnie było właśnie dzisiaj. Serbka rozegrała do tego bardzo dobre spotkanie i lekka sensacja stała się faktem. Myślę, że Maria myśli juz tylko i wyłącznie nad Rolland Garrosem, więc trzeba oszczędzać siły na następne spotkania. Ivanovic gra jak z nut, ale ila razy już w tym roku widzieliśmy bardzo dobrze radzącą sobie Serbkę, sprawiającą niespodziankę, eliminującą Amerykankę Williams, po czym w następnym spotkaniu wychodziła na kort zupełnie inna zawodniczka i będąc faworytką, po tak fantastycznym spotkaniu, ulegała Kanadyjce Bouchard, czy w Madrycie grając poniżej krytyki przegrała z kretesem z Halep. Niestety zdarzają się takie spotkania w wykonaniu Ivanovic, może i psychicznie wygląda to ostatnio o wiele lepiej niż bywało kiedyś, ale zdarzają się takie momenty u tej zawodniczki. Jej rywalka notuję bardzo dobre spotkania na mączce, ogólnei sezon w jej wykonaniu jest przyzwoity. Wygrana w Oeiras w Portugali po zaciętym spotkaniu z Kuznetsovą, w Madrycie porażka z Williams, czyli można powiedzieć bez niespodzianki. Tutaj uporała się już z Barthel i starszą siostrą Amerykanki w dwóch setach, dzisiaj miałą zagrać z Halep, jednak Rumunka prawdopodobnie odpuściła spotkanie, żeby przygotować się do Wielkiego Szlema. Nie skreślałbym w tym spotkaniu na pewno Hiszpanki, która jest neisamowicie groźną rywalką, zwłaszcza na mączce potrafi sprawić sporo kłopotów rywalce. Patrząc na kursy, oscylujące w okolicach 2.70 na Hiszpankę, zupełnie bukmacherzy nie doceniają Suarez Navarro. Moim zdaniem stać ją spokojnie na wygranie seta w pojedynku z Serbką, która zupełnie nie zdziwi mnie swoją słabszą postawą w jutrzejszym spotkaniu. Może zaskoczy, i zagra kolejne fantastyczny mecz? Moim zdaniem błędy się będą pojawiać, i Hiszpanka spokojnie ugra w tym pojedynku seta, kto wie, może przy słabiutkiej dyspozycji Any, uda jej się wygrać. Kursy kuszą, może i nawet pogram czysty win Suarez Navarro. Jednak liczę na 3 setówkę i mimo wszystko chciałbym zobaczyć w półfinale Ane, bo kibicuje jej z całego serca, jednak pieniądzę to pieniądze. Powodzenia
 
aviciii 516

aviciii

Użytkownik
Oglądałem dzisiaj Ane z Marią i mecz Ivanovic bezbłędny. Jak ona mnie przyzwyczaiła, że w kluczowych momentach gra słabo, jest słaba psychicznie no i trochę psuję. To dzisiaj po prostu Sharapovej nie było... trochę ryzykowny ten typ. Wiadomo, że Suarez do najsłabszych też nie zależy. Dużo zależy od dnia Ivanovic....
 
kedziorek 58

kedziorek

Użytkownik
Suarez - Ivanovic - typ 1 , kurs 2,75 - bet365
wygrana seta przez hiszpanke wydaje sie byc bezsprzeczne, ja pojde krok dalej i stawiam na czysta wygrana Navarro, ziemia jest jej ulubiona nawierzchnia, wczoraj odpoczywala i mogla skupic sie na przygotowaniu do meczu. Czuje ze Ana po latwej wygranej z Rosjanka podejdzie do meczu zbyt pewna siebie co ja zgubi w dziesiejszym meczu. Hiszpanka gra bardzo solidnie, ostatnio jedynie porazka Sereną , Ana również w gazie, miała podobne rywalki w ostatnim czasie dlatego kursy w tym meczu powinny wynosic 50-50 a skoro tak nie jest zdecydowanie warto zagrac na Carle Suarez-Navarro
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
???? Suarez Navarro - Ivanovic @ powyżej 20.5 gemów 1.91 Unibeet✅
Kurs marzenie, bo spodziewam się trzysetowego meczu. Ana wczoraj zagrała super mecz z Szarapową, ale czy dziś powinna równie łatwo pokonać Carlę? Wątpię, żeby Serbka dwa dni z rzędu zagrała takie spotkania. Oczywiście Szarapowa jest lepszą tenisistką od dzisiejszej rywalki Any, więc takie porównania nie mają sensu, ale naprawdę nie sądzę, aby dzisiaj Ivanović zmiotła z kortu Suarez Navarro.
Hiszpanka ostatnio jest w dobrej formie, na clayu czuje się jak ryba w wodzie. W tym sezonie na mączce przegrała raz (nie liczę kreczu z Errani), ale z Sereną, a to mówi samo za siebie. Prezentuje równą i dobrą dyspozycję, dlatego dzisiaj nie stawiałabym jej na straconej pozycji.
O Anie już pisałam. Jej wczorajszy mecz z Szarapową nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem. Serbka potrafi zagrać świetnie, a i tak przegrać. Wczoraj wychodziło jej wszystko, dziś już raczej tak nie będzie. Spodziewam się, że Carla postawi Anie wysoką poprzeczkę i na pewno nie będzie jej łatwo wygrać, tym bardziej, że tak jak mówiłam już wcześniej - Hiszpanka od dłuższego czasu jest w dobrej formie.
???? Jankovic - Radwańska @ powyżej 20.5 1.73 Pinnacle⛔
Tutaj również spodziewam się wyrównanego spotkania. Uważam, że Jelena jest w stanie ugrać seta Polce.
e: No i Jankovic seta ugrała. Za to Isia drugiego seta koncertowo zmarnowała.
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Suarez - Ivanovic 2 kurs.1.44
Hiszpanka ma co prawda jeden mecz na lights, ale myśle, że nie pokona bardzo dobrze dysponowanej Serbki. Jestem skłonny nawet zaryzykować i postawić 0:2
Jankovic J. - Radwanska A. 2:0 kurs 3.40no niestety weszło
I zaraz się zacznie że Aga to i tamto. Agnieszka w tym meczu może nie wygrać, podejrzewam że ten mecz &quot;odpuści&quot; po prostu nie będzie wkładała do niego wysiłku oszczędzając do w wiadomym celu.A tym bardziej że Errani już na nią czeka,rozjuszona i zmotywowana zwycięstwem z Na LI. Ale to są tylko moje przypuszczenia, bo i tak będę jej kibicował z całego serca. Zawsze jak przegrywam kasę obstawiając na przegraną Agi to i tak się cieszę.
 
michaltennis 39

michaltennis

Użytkownik
????¼ Sara Errani – Li Na mecz o godzinie 12:00 prognoza przedmeczowa sprawdziła się ✅✅
Rzymska publiczność niczym chiński mur nie do przejścia?
Na Campo Centrale dzisiaj rozpoczną tenisistki. Zobaczymy w akcji Sare Errani i Li Na. Włoszka przed tym turniej w uzgodnieniu z trenerem Pablo Lorenzo zmieniła trochę złożenie się do serwisu. Ciężko jest ocenić czy przez to lepiej serwuje. Po wczorajszym meczu z Czeszką Cetkovską widać, że ulatuje z włoszki koncentracja w pewnych momentach albo przy prowadzeniu 4:1 w pierwszym zrobiło 4:4 albo w drugim gdzie musiała gonić wynik i kończyć mecz w Ti-breku zamiast np. 7-5, miała swój serwis. Godne podkreślenia z tego meczu był fakt bardzo mądrej gry Czeszki, trochę ryzykownej momentami strzelała jak Giorgi i trafiała. Włoszce pomogła publiczność na Foro Italico. Widać bardzo, że liczą na jej sukces, a sama Errani liczy że pomoże jej w meczu z Li jej własna ziemia. To może być mecz długich wymian, ale to wszystko zależy od Chinki, zapewne sporej ilości przełamań serwisu, który nie będzie odrywał tak znaczącej roli. Li będzie chciała jednakże skracać wymiany, gdyż im dłuższe tym większe szanse będzie miała Li, której atutem w tym spotkaniu powinien być return.
H2H: 6:0 dla Li i tylko jeden ugrany set na hardzie w 2008 r. ostatni mecz w Toronto 2013r
Dziwi mnie linia kursów wystawiona zdecydowanie na Chinkę, owszem jest faworytką do zwycięstwa w tym meczu, ale to dla niej będzie trudniejszym mecz niż z Sam Stosur, także pod względem psychologicznym. Panie powinny stoczyć wyrównany mecz okraszony sporą ilością gemów, może Ti-brekiem. To będzie siódmy mecz Li w tym sezonie na ziemi i trzynasty Włoszki. Obie zagrają na 100% Ja proponuję :
over 19,5 po kursie 1,83 w bet 365✅ Włoszka w półfinale tak jak przed rokiem, wygrana 2:1 z Chinką

????¼ Anna Ivanović – Carla Suarez Navarro 14:00.
Czy znów w Rzymie polegnie jednoręczny bekhend?
Navarro ma w nogach sporą ilość meczów ostatnimi czasy na ziemi. Turniej w Stuttgarcie (1/4), Oireas (zwycięstwo), Madrycie (1/4) i w Rzymie czy zatrzyma się na ćwierćfinale w Rzymie? W Madrycie przegrała w tej fazie turnieju z Sereną, tutaj Williams czeka najpewniej w półfinale (gdyż powinna uporać się z Chinką o tym meczu niżej). Widzieliśmy wczoraj po Sharapovej zmęczenie, co nie ujmuje Annie znakomitego spotkanie, Serbka wraz ze swoim trenem wyciągnęła lekcje po przegranym finale w Stuttgarcie z Marią. Czy nie dostrzeżemy też tego zmęczenia przed RG u Hiszpanki? Miała ona czwartek wolny, wycofała się Halep. Carla była tutaj przed rokiem w ćwierćfinale punkty, które miała obronić obroniła. Jeżeli Ivanović narzuci Navarro swój styl gry nie będzie złudzeń, kto będzie tutaj lepszy. Jednoręczny bekhend Navarro może skapitulować tak jak skapitulował u Rogera (on miał 1 winner z beckendu w meczu z Chardy, Wawince też nie pomógł, Kolbschreiber także odpadł Dimitrov jest jeszcze w turnieju a`la Federer). Przewiduje w tym meczu dobrą grę Serbki, która odpadła w ¼ w Madrycie, tutaj powinna ¼ przejść i zagrać w nagrodę z Williams i stoczyć w miarę wyrównany mecz. Serbka jest przygotowana kondycyjnie na dzisiejsze starcie i powinna starać się wyłączyć Hiszpance jej autowe zagranie z gry. Jak będzie zobaczymy, ale widać po Serbce wielką chęć zajścia daleko w tym turnieju. Grały ze sobą raz w Doha dwa lata temy, mecz poddała przy stanie 1-6 1-4 Navarro. To będzie 13 mecz dla Anny na ziemy w tym sezonie i 15 na Carli.
TYP Ivanovic – Navarro 2:0⛔ po kursie 2,25 w bet 365 albo czysty win ✅Ivanovic po kursie 1,44 w bet365
????¼ Agnieszka Radwańska – Jelena Jankovic około 15:00
Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Trzymaj Aga!
Dawaj Aga, Dawaj. Polska w znakomitym nastroju powinna przystąpić do tego meczu, prezentuje dobry tenis, nawet nie można bać się słów gra na ziemi w tym sezonie bardzo dobrze, dużo lepiej niż w zeszłym napawa to optymizmem przed RG. Polka nie odpuści tego meczu. Plan będzie jasny rozrzucić Janković od jednego narożnika do drugiego, demonstrować skróty. Czy się uda? 17 mecz na cegle Janković, a 10 Polki. Jeżeli udało się Garcii wygrać 2:0 w Bogocie w finale z Jelena, to czemu nie miało by się udać Polce? Aga przegrywa tylko z Sharapovą w tym sezonie na kortach ziemnych, Serbka natomiast z Bouchard, Garcią wspomnianą, Ivanović, Pavluczenkova i okrok była od porażki z Moną Barthel w Stuttgarcie przegrywała 3-6 w trzynastym gemie drugie seta obroniła piłki meczowe w Ti-breku, ale Niemka trochę pokazała jak powinno się grać z Jankovic. Ich mecz kończyl się o 1:00 w nocy. U Jankovic gorzej funkcjonowal pierwszy serwis niż u Radwańskiej w meczach 1/8. Może być także sporo długich wymian. Na razie Jankovi wyeliminowala „zmęczona” Kuznestsovą a także Pennettę, która ostatnio obniżała loty do tego co prezentowala w pierwszej części sezonu. Grały 6 razy i 5 razy wygrała Aga ale na ziemi osiem lat temu wygrała Jeleny ten wynik nie ma znaczenia teraz dużego. Liczy się trochę wynik meczu z Indian Wells z przed 3 m-cy i wgrana Polki 7-5, 2-6, 6-4.
Typuje zwycięstwo Agnieszki, wskazują na to ostatnie wyniki, i „świeżość” Polki mniej meczów od rywalki a także duże ogranie z ziemią, i na tej wolnej nawierzchni ambitne mocne ataki Janković mogą być za nieskuteczne w starciu z naszą zawodniczką. Powinien wygrać spryt i opanowanie, a także wielkie serce w defensywie naszej zawodniczki.
TYP: Agnieszka Radwańska – Jelena Jankovic 2:0 po kursie 2,62 w bet365⛔
Agnieszka Radwańska – Jelena Jankovic 1 po kursie 1,66 w bet365
⛔

????¼ Serena Williams – S. Zhang 19:30
Mecz z cyklu Dawida z Goliatem ✅✅✅
Piękny sen Chinki chyba dobiega końca. Tj. tenis i wszystko jest możliwe ktoś powie, ale bądźmy realistami , wyniki nie kłamią od 2013 roku Serena idzie jak burza w Rzymie wszystkie mecze wygra w stosunkach-setowych albo 6:1, 6:2, albo 6:3 oddając rywalkom pare gemów w całym meczu. W tegorocznej edycji międzynarodowych mistrzostw Włoch Amerykanka grając siła razy ramię ???? oddała 4 gemy Petkovic i 3 gemy Lepczenko i pytanie ile może zdobyć gemów w tym meczu chucherko z Chin S. Zhang 2 czy 3 czy 4 a może 5? Tyle co w Miami dwa lata temu. Fakt ograła po 3 setowej walce Kvitovą i McHale, ale to były meczu z cyklu „ falowanie i spadanie” raz dobrze , raz źle. Odniosła już życiowy sukces docierając do ćwierćfinału. Nie ma nic do stracenia, wiele do zyskania jak nawiąże walkę to będzie sukces. Najważniejsze aby nie przegrała tego meczu w szatni tak jak w szatni przegral mecz z Nadalem Sepii w Monte Carlo.
Mój typ: Serena Williams - S. Zhang :under 17,5g 1,66 w bet 365✅✅ a zatem 4 gemy :p oddała 6:1, 6:3
Jutro półfinały Serena- Ivanovic i Errani- Jankovic
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Errani S. - Li N. Dokładny wynik: 0-2 @ 1,71 Pinnacle
Wczoraj sądziłem, że Chinka będzie miała problemy ze Stosur. Grubo się myliłem, bo jakiś opór był tylko w 1 secie, a w 2 ją zmiotła. Li grała bardzo dobrze, bardzo mało UE, serwis wchodził, jej gra mogła się podobać. Errani z Cetkovską grała naprawdę słabo. Gdyby Petra nie popełniała tylu głupich błędów to tego seta mogła spokojnie ugrać. Co odłamała to nie potrafiła utrzymać serwisu i tak w kółko. Co ważniejsze Czeszka gra mocno, kątowo, czasem jakiś skrót. Nie jest zawodniczką wybitną, a jednak to wystarczało, aby sprawić spore problemy. Dzisiaj gra z zawodniczką nr. 2 i takiej taryfy ulgowej nie dostanie. Na 6 meczy z Chinką, Włoszka ugrała tylko jednego seta. To wiele wyjaśnia. Errani po prostu nie radzi sobie z zawodniczkami, które grają bardzo siłowy tenis i posyłają płaskie bomby. Tutaj liczę na dobrą grę Li i łatwe 2-0 na jej korzyść.
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Byblym ostrozny wobec entuzjazmu z Serena. Widzialem ja wczoraj z Lepczenko i musze powiedzec, ze nie zachwyca, nie wroze jej trofeum. Ma problemy z kondycja i zdrowiem, widoczne. Lepczenko miala dobry run w Rzymie, mecz byl wyrownany do ok 3 gemu i potem juz nie. Wziela niemoc i wscieklosc.
Mecz byl zreszta nudny, na korcie chyba chlodno, publika wychodzila co nie dziwilo komentatorow. Wynik 6-1 swoja droga sugeruje lekki mecz, a byla to ciezka przeprawa dla Williams z tego co widzialem. Glownie ze wzgledu na to, ze kaslala podczas przerw i byla zmeczona, co przerzucalo sie na bledy(dwa podwojne przy serwisie np. w jednym gemie, co czesto sie nie zdarza Serenie) i klopoty z koncentracja- dobieganiem do pilek etc.
Chinki nie ogladalem, wiec zachowam sobie prawo do oznajmienia wg. mnie no bet. 3 mecze jako underdog do przodu, McHale zmeczona po calych kwalach powiedzmy, Kvitova po semifinalach w Madrycie odpada w pierwszej rundzie- zdarza sie i mozna sobie gdybac co bedzie. Mnie Sereny nie chce sie ogladac drugi mecz z rzedu bo to dla oka pewnie super nie bedzie.
pozdrawiam
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Rome


Spotkanie: Jelena Jankovic - Agnieszka Radwańska
Typ: DW 0:2
Kurs: 2,70
Data i godzina: 16.05.2014 15:30
Bukmacher: sportingbet
Analiza:

Zapraszam na spotkanie ćwierćfinałowe, na turnieju WTA Internazionali BNL d&#39;Italia rozgrywanego we włoskim Rzymie, pomiędzy Jeleną Jankovic a Agnieszką Radwańską. Agnieszka Radwańska (WTA 3) w poprzednich rundach bez straty seta wyeliminowała Paulę Ormaecheę i Francescę Schiavone. Natomiast Jelena Janković (WTA 8) również ma za sobą dwa dosyć łatwe mecze, ze Swietłaną Kuzniecową i Flavią Pennettą. Obie tenisistki w tym roku bardzo dobrze grają na kortach ziemnych. O ile w przypadku Serbki to nie nowość, o tyle Polka rozgrywa najlepszy sezon na tej nawierzchni. Krakowianka po raz pierwszy w karierze dotarła do ćwierćfinału trzeciego turnieju z rzędu w drodze do Rolanda Garrosa (po Stuttgarcie i Madrycie). W ubiegłym tygodniu w stolicy Hiszpanii osiągnęła półfinał, teraz ma szansę na pierwszy w karierze półfinał w stolicy Włoch. Janković w ostatnich tygodniach zaliczyła finał w Bogocie i półfinał w Stuttgarcie. W Madrycie spisała się słabiej, w II rundzie przegrywając z Anastazją Pawluczenkową. Zarówno Serbka, jak i Polka imponują regularnością, ale Radwańska jest tenisistką sprytniejszą, dysponującą większym arsenałem zagrań i w kluczowych momentach powinna przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Krakowianka wygrała pięć z sześciu dotychczasowych meczów z Janković i moim zdaniem w Rzymie odniesie szóste zwycięstwo nad Serbką. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 15:30.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Errani S. - Li N. Dokładny wynik: 0-2 @ 1,71 Pinnacle

Wczoraj sądziłem, że Chinka będzie miała problemy ze Stosur. Grubo się myliłem, bo jakiś opór był tylko w 1 secie, a w 2 ją zmiotła. Li grała bardzo dobrze, bardzo mało UE, serwis wchodził, jej gra mogła się podobać. Errani z Cetkovską grała naprawdę słabo. Gdyby Petra nie popełniała tylu głupich błędów to tego seta mogła spokojnie ugrać. Co odłamała to nie potrafiła utrzymać serwisu i tak w kółko. Co ważniejsze Czeszka gra mocno, kątowo, czasem jakiś skrót. Nie jest zawodniczką wybitną, a jednak to wystarczało, aby sprawić spore problemy. Dzisiaj gra z zawodniczką nr. 2 i takiej taryfy ulgowej nie dostanie. Na 6 meczy z Chinką, Włoszka ugrała tylko jednego seta. To wiele wyjaśnia. Errani po prostu nie radzi sobie z zawodniczkami, które grają bardzo siłowy tenis i posyłają płaskie bomby. Tutaj liczę na dobrą grę Li i łatwe 2-0 na jej korzyść.
???? Sara Errani (+1.5 Sets) vs Na Li (-1.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 63 46 62 ✅ :cool:
KURS: 2.200
PinnacleSports


Stosunkowo rzadko gram WTA ale wydaję mi się, Na Li nie do końca może dziś mieć taką łatwą przeprawę a kurs na ugranie seta przez Włoszkę wg mnie mocno zawyżony. Warto nadmienić, że Errani gra przecież u siebie, a Włoska publiczność na prawdę mocno żyje meczami, tym bardziej jak gra ich rodaczka! Drugi aspekt to obrona SF z zeszłego roku przez Errani (Li Na poległa w R3 z Jankovic, więc już swoje z nawiązką ugrała). Na pewno Włoszka powalczy i przy odrobinie szczęścia oraz wsparciu własnej publiczności może tego seta ugrać. Nie twierdzę, że wygra mecz, bo &quot;na papierze&quot; bilans pomiędzy Errani a Li Na wygląda tragicznie z punktu widzenia Włoszki, ale ambicją może coś zdziałać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Rzym
Spotkanie: Carla Suarez Navarro - Ana Ivanovic
Typ: ✅liczba setów over 2,5✅
Kurs: ✅2,25✅
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wracam po ponad roku czasu. Dziś w ćwierćfinale w Rzymie szykuje się bardzo zacięte spotkanie. Zarówno Hiszpanka jak i Serbka tegoroczny bilans spotkań mają praktycznie taki sam (Carla 29/10 , Ana 29/8), 2 spotkania mniej przegrała Ivanovic. Ostatnie porażki Panie notowały też nie z byle kim. Hiszpanka ostatnio uległa Serenie i Errani po kreczu, Serbka natomiast mocnej Halep w ćwierćfinale w Madrycie i Sharapovej w Stuttgarcie. Jeśli chodzi o rozgrywane sety zarówno Navarro jak i Ivanovic zamykały swoje mecze bez ich straty, ostatnie trzysetówki obie Panie grały 3 tygodnie temu. Dziś czas na kawał dobrego tenisa, wg. mnie ciężko wyłonić faworytkę, natomiast over 2,5 seta praktycznie pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szelech 120

szelech

Użytkownik
Troche ten zaklad tak dla fanu, ale uwazam, ze nieglupi.
Zaleznie od tego co zrobi Errani i jaki odpor da Chince zobaczymy w jakiej formie jest Pani nr 2, ale z niej rezygnuje celowo w tym becie, bo kurs za niski. Williams nie jest w mistrzowskiej formie, bankowo imo.
Winner:
Ivanovic: kurs 8
Radwanska: 10
Jankovic: 15
Pozniej zmienia sie kursy, ale teraz wygladaja spoko. Moim zdaniem to z tych 3 pan, mozna za drobne, znalezc zwyciezczynie.
Radwanska grala na 60%, wg mnie jak ja ogladalem. Sprawa z Jankovic niepewna, stad obie po wysokim kursie obstawie. Ivanovic mi imponuje ostatnio, licze ze ugryzie mocno do konca.
Zabawa. Whoo.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Iska 1.65⛔ Iskę szanuje za wszystko, to jest cud, że mamy taką wspaniałą zawodniczkę w WTA, będę jej kibicował zawsze bo naprawdę jest tego warta. Jednak, co to bukmacherki to odpuszczam sobie Iskę, przy wszystkich jest zaletach, ma jedną wadę a raczej mankament, natura ją nie obdarzyła ważną rzeczą w tenisie...brak siły !!! Dopóki się nie wzmocni w kwestii masy ciała dopóty nie zagram na Iskę. Z tą posturą zawsze będzie odpadać w ćwiercfinałach...co z tego że ma piękne dropshoty, woleje itd, jak nie ma siły skończyć piłki lub ostro zaatakować jak to czyniła Janković. Tyle w temacie. Na najbliższym RG, zapewne znowu będzie czarować &quot;armatnie mięso&quot; a jak trafi na taką Ivanović, Szarapovą czy nawet Kuzniecovą to znowu będzie to samo. Radwańska zacznij kobieto coś jeśći i zrób kilka kilko masy na barkach, nogach i plecach, innaczej każda lepsza &quot;siłaczka&quot; będzie Cię jak zawsze dobijać!!! .
Tenis Radwańskiej sprawdza się tak na 80% - defensywna obrona i czekanie na błędy, przy kilku winerach.
20% - to właśnie te drzwi które są zamknięte przed Polką. Siłaczki może nie mają takiej twardej defensywy ale mają kończące uderzenia którymi rozstrzygają mecze na swoją korzyść.
Według mnie tak już pozostanie do końca kariery Radawńskiej, niestety...


Typując WTA, idę swoją drogą i lubię spojrzeć na to co się dzieje także oprócz meritum czyli tenisa do sfery poza kortowej. Tenis i aktualna forma to wiadomo świętość przy typowaniu ale w kwestii WTA trzeba dodać sferę emocji. Panie są Wenus i tu 80% to psychologia.
Jelena znowu kręci z reprezentantem Czarnogóry w piłce wodnej Mlađanem Janoviciem. Może to jest chwilowa zwyżka formy serbki? Może jej tego brakowało. Widać że jest w siódmym niebie...
Jelena według mnie jest tenisistą kompletną. Nie można się przyczepić do niczego. Ale w starciu z Iską ma jeden duży mankament. Myślę, że to jest jej &quot;pięta&quot;...nie wytrzymuje emocji, rozkojarza się, momentami bierze u niej górę &quot;emocjonalny infantylizm&quot;.
Korty w Rzymie są nieco wolniejsze także jest minimalnie więcej czasu aby ataki Janković kontrować...
Oglądałem spotkanie Flavii z Jeleną i na pewno Iska nie będzie grała &quot;tępej&quot; długiej piłki co leży Serbce.
Iska - jest zdrowa, wspaniale wygląda, do RG 2014 jest cały tydzień na regenerację, więc mowa o odpuszczaniu jest śmieszna. Iska gra różnorodny tenis, jest bardziej odporna mentalnie, u Agi widać mega poprawę. Myslę, że Serbka sparzy się swoimi atakami a Iska narzuci swój morderczy mur. Spotkanie będzie długie i na styku. Iska bardziej odporna emocjonalnie!

- --
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom