>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - RG 2010 23.05.-05.06.

Status
Zamknięty.
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Moim zdaniem Petrova 2-0 to jest typ jak najbardziej godny gry! Nadia rewelacyjnie grała z Rezai i Venus. Wiem bo sam oglądałem. W tej chwili to jest mój typ na zwycięstwo w RG. Serena przy Rosjance jest bez szans na chwilę obecną
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Ja tłumacze to tak. Wozniacki zawsze ma problemy z kontuzja i nalezy to traktowac z lekkim przymrozeniem oka. Wczoraj pokonala Pennete. Tenisistkę, która prezentuje podobny poziom o ile nie wyższy niz Schiavone. W trzecim secie pewnie ograła rywalkę mimo problemu z kontuzja. Tak wiec ta kontuzja sie nie sugerujcie bo objawia sie ona tylko i wylacznie gdy Dunka zaczyna dostawac baty.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Pennetta trochę niesłusznie przegrała. Wozniacki grała bardzo asekuracyjnie, dużo jak na nią biegała, ale bała się zaryzykować. To Włoszka przejmowała inicjatywę, ale często kończyło się to niewymuszonym błędem, dlatego ostatecznie Caroline wygrała. Schiavone to zawodniczka podobnie grająca do swojej rodaczki - agresywnie i chyba będąca w lepszej formie od Flavii. Kirilenko, eliminatorka zeszłorocznej zwycięzczyni, Kuznetsovej, nie miała nic do powiedzenia. Warto wziąć także pod uwagę kolejną niby-kontuzję Wozniacki i zagrać typ w buku, który ewentualny krecz rozliczy za wygraną.
Schiavone - Wozniacki
Typ: 1
Kurs: ~2,50
Pewność: 5/10
Co do meczu Petrovej - nie cierpię na nią stawiać, ale tu chyba faktycznie warto. Jest to wyjątkowo nieregularna tenisistka o czym już ktoś wcześniej wspomniał (najlepszy przykład: wygrana z Williams w Madrycie, znakomity mecz, a potem gładka przegrana z Safarovą). Zagrała zacięty do ostatniej chwili, bardzo dobry mecz z reprezentantką gospodarzy, Rezai i wczorajsze zwycięstwo nad Venus mówią same za siebie. Jest wyjątkowo groźna teraz. Robi co prawda dużo błędów, ale przy wielu kończących piłkach i co najmniej niezłym serwisie nie boli to tak bardzo i daje wygrywać. Dementieva od dłuższego czasu nie gra nic specjalnego, nawet nie ma się tu co rozpisywać, nie przekonuje niczym. Jeśli Petrova nie przegra tego meczu sama ze sobą, to powinny być dwa sety.
Petrova - Dementieva
Typ: 1
Kurs: 1,60
Pewność: 6,5/10
 
F 0

filweb

Forum VIP
Serena Williams - Samantha Stosur 2 2.88
Wygrana z Peer nie robi na mnie większego wrażenia. Natomiast pokonanie Henin przez Stosur już tak. Justine nie była wprawdzie podczas tego turnieju w wielkiej formie, kiepsko serwowała i miała spore problemy z Szarapową. Stosur pokazała, że zeszłoroczny wynik tutaj - półfinał, nie był wcale przypadkowy. Serena nie gra fantastycznie już od dawna. Clay to z pewnością nie jest jej ukochana nawierzchnia i w Paryżu daję obu zawodniczkom po 50% szans na wygranie tego ćwierćfinału.
 
Q 0

qwebar

Użytkownik
No tak, tylko w deblu 2x Bodarenko vs Petrova/Stosur był krecz właśnie w tej 2 parze. Wie ktoś może co się stało? Może Stosur nie będzie w pełni sił?
 
uub 0

uub

Użytkownik
Obie tenisistki walczą jeszcze w singlu i to nie o byle co więc może się umówiły że odpuszczają debel aby nie narażać się na ewentualne urazy. Może ktoś to potwierdzi albo ja sam to zrobie jak znajde oficjalne info. Jednakże to chyba najbardziej prawdopodobne.
Roxanne, choroba przewodu pokarmowego u Stosur czy Petrovej?
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
jeśli chodzi o Woźniacki to wg mnie ona powinna wczoraj przegrać. Grała słabo. Nawet bardzo słabo. W 1 secie wygrała tylko i wyłącznie przez niezrozumiałe błędy Pennetty. Drugi set to z kolei nieporadność jednej i drugiej przy swoim serwisie. Na pierwsze 9 gemów było 8 brejków! Ostatecznie mniej błędów popełniła Penneta i wygrała 2 seta. W 3 Wozniacki z 2:0 dała sobie odebrać prowadzenie do 2:2 a potem zagrała z większą determinacją. Do tego doszła masa kosmicznych błędów no i ostatecznie 2:1 dla Dunki. Jak dla mnie Schiavone ją pociśnie
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Pennetta robiła kosmiczne błędy, bo nie wytrzymywała wymian i musiała ryzykować, a w pewnym momencie po prostu przestało jej wchodzić. Zarówno to, co widziałem, jak i statystyki na to wskazują. Włoszka miała 59 niewymuszonych i 45 piłek wygrywających. Ponadto Pennetta miała dużo słabszy i bardziej przewidywalny 2 serwis. I to jest siła Włoszek, czyli dużo ryzykownych mocnych fh, które jeśli wchodzą - to ciężko coś z tym zrobić, ale taka gra jest skuteczna na zawodniczki słabsze, które nie potrafią z Włoszkami utrzymać wymiany. Schiavone na razie nikt nie sprawił kłopotu. Nie wiadomo, jak radzi sobie pod presją - gdy trzeba grać trudne piłki. Woźniacki miała kłopoty i potrafiła uporać się ze swoją słabszą grą, czyli wie jak to zrobić. Ponadto Włoszka tym razem będzie musiała grać uważniej z serwisem, żeby nie narażać się na mocny return. Kluczowy będzie wg. mnie tak jak u Pennetty drugi serwis. Jednak uważam, że mecz może potrać dłużej, niż dwa sety i szala zwycięstwa z tego powodu znów będzie po stronie Woźniackiej.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
argumentacja ciekawa przyznam. Jest tylko pewne ale... Woźniackiej od początku RG nie siedzą piłki w korcie. Mówisz o returnach. Ja na palcach jednej ręki je policze. Ona sprawia wrażenie jakby nie miała siły na takie zagranie. Nawet przy siatce zamiast walnąć bombe to się bawiła w jakieś leciutkie piłki które kończyły się mijaniem

Pennetta nie wytrzymywała wymian - jeśli już to mentalnie, nie fizycznie. Fizycznie była od Dunki lepsza niepomiernie. Wymiany chciała kończyć mocnym uderzeniem zamiast rozrzucić rywalkę i to kończyło się źle najczęściej. Gdy próbowała ją rozrzucać wygrywała punkty. O swoim niepotrzebnym ryzyku sama Pennetta mówiła w pomeczowym wywiadzie

Dużo zależy z jakim nastawieniem wyjdzie Schiavone
 
K 0

kristo1000

Użytkownik
Spotkanie: Petrova - Dementieva (zakład na sety)
Typ: 2:0
Kurs: 2,60
Bukmacher: Expekt
Statystyki przemawiają za Dementievą natomiast obecna forma raczej za Nadią. Jutro obie tenisistki zmierzą się w ćwierćfinale French Open. Jelena do tego turnieju bez większych osiągnięć w tym roku(częste niewymuszone błędy w meczach). Wydaję mi się, że na ten turniej nie przygotowała zwycięskiej formy. Nadia natomiast tenisistka, która jeśli gra na swoim najwyższym poziomie jest nie do pokonania. Zdarzają się jej oczywiście przestoje jest tylko nadzieja, że na tym etapie się jej to nie przytrafi. Powinna wygrać lecz 2:1 też może wpaść jak to w kobiecym tenisie...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Mnie za to strasznie kusi kurs na Dementievą. Serw kuleje jak zwykle, ale generalnie oprócz kryzysowego meczu z Aleksandrą Wozniak radzi sobie całkiem nieźle. Nie zgodzę się z tym, że jest bez formy. Jak zwykle potrafi trzymać piłkę w korcie i rozrzucać rywalkę po całym placu gry. Petrova porusza się po korcie zdecydowanie słabiej, ma przeciętną kondycję i szybko potrafi się zniechęcić. Grająca mocno, płasko i dokładnie Elena jest właśnie zawodniczką, która może doprowadzić rodaczkę do poczucia bezradności. Humorzasta Petrova wtedy jak zwykle przestanie trafiać serwem, zacznie psuć wszystko co się da i bajo. Mówicie o jej świetnej formie. Tak, to prawda, ostatnio gra rewelacyjnie. Ale często po dobrym występie trafia się jej tragiczny mecz ( przykład z niedalekiej przyszłości. Świetny mecz z Sereną i porażka bez walki z Lucie Safarovą ). Dlatego właśnie ja decyduje się na Dementievą za niewielką stawkę.
 
V 0

valdor

Użytkownik
Zaprzeczeniem? To ze ledwo Petrova wygrala z Venus, ktora nie grala na poziomie, do ktorego zdazyla nas przyzwyczaic, stawia ja w roli faworytki? Nie wiem czy widziales, ale przy BP Venus, za kazdym razem Petrova STRASZNIE sie wsciekala.. malo co nie rzucala rakieta. Ja tu widze szanse 65%-35% dla Dementievej.. po prostu roznica klas.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Do tego nie można zapomnieć iż Elena gra z obandażowanymi nogami, bodajże lewa kostka i prawy piszczel, wiec może mieć jakieś problemy ze ścięgnami. Nawet w grze Eleny widać różnicę co do rozgrywania spotkań, próbuję jak najszybciej zakończyć wymianę, gdy wcześniej grała dużo spokojniej wyczekiwała rywalkę. Także mogą te urazy jej w jakimś stopniu przeszkadzać a Nadia na pewno zmusi Elene do biegania i wtedy może się pojawić problem. Choć jestem fanem Eleny myślę jednak, iż w tym spotkaniu jednak nie sprosta koleżance z reprezentacji.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Do tego nie można zapomnieć iż Elena gra z obandażowanymi nogami, bodajże lewa kostka i prawy piszczel, wiec może mieć jakieś problemy ze ścięgnami. Nawet w grze Eleny widać różnicę co do rozgrywania spotkań, próbuję jak najszybciej zakończyć wymianę, gdy wcześniej grała dużo spokojniej wyczekiwała rywalkę. Także mogą te urazy jej w jakimś stopniu przeszkadzać a Nadia na pewno zmusi Elene do biegania i wtedy może się pojawić problem. Choć jestem fanem Eleny myślę jednak, iż w tym spotkaniu jednak nie sprosta koleżance z reprezentacji.
Przychylam się do tej opinii. Dodatkowo myślę, że w tym meczu będzie wiele breaków. I tutaj widzę sporą przewagę Petrovej, która na pewno dysponuje lepszym serwisem i chyba łatwiej jej będzie bronić się.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
obecny turniej w wykonaniu Petrovej i Dementievej jest 100% zaprzeczeniem tego co powiedziałeś przed chwilą
Oglądam ten turniej w miarę możliwości i widziałem półtora meczu Nadii i cały mecz Demencji z Chanelle Scheepers. I nie uważam żebym pisał rzeczy niezgodne z prawdą. Czemu mówicie że Dementieva gra słabo? Wiem, że spotkanie z reprezentantką RPA nie jest miarodajne, bo rywalka była co najwyżej mizerna. Ale Dementieva gra po prostu swój tenis, zawsze taki sam od lat. Nie zauważyłem żeby robiła więcej UE niż zwykle. Jest solidna i niebezpieczna dla każdej słabiej biegającej tenisistki. A Petrova biega słabiej teraz, kiedyś i w przyszłości. I nikt mi nie powie że tak nie jest. Dwie mocne przebieżki i jest zadyszka. Po prostu ma inne atuty, świetny kończący FH, niezła siatka i niezły serw. Jednak z niezmordowaną Dementievą niekoniecznie muszą one gwarantować sukces.
A zabandażowana noga? Hmm...to jest coś tak powszechnego w obecnym tenisie, że nie powinno się brać tego pod uwagę. Serena cały sezon przegrała z obandażowaną nogą i nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu świetnych rezultatów. To są raczej działania profilaktyczne, niż realne zagrożenie kreczem. 4 rundy jakoś jej bandaż nie przeszkadzał.

Ok, zgadzam się że przesadziłem z tą gładką porażką z Safarovą, ale po prostu Nadia jest nieregularną tenisistką z wahaniami formy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dużo zależy z jakim nastawieniem wyjdzie Schiavone
Niezle...

A z jakim nastawieniem myslisz, ze wyjdzie? W jej wieku taka faza turnieju, pewnie po raz ostatni w zyciu. Rany boskie... Jej nastawienie nie ma zadnego znaczenia bo to pewne jak smierc, ze wyjdzie skoncentrowana na maxa. Nie ma tu innej mozliwości.

Tranny = regularność, tym wlasnie przegrała Pennetta, która wyrzucala pilke po poilce w tak glupi sposob, że nie da sie tego nazwac slowami, ktore pasuja na to forum. Antytenis, glupi, totalnie glupi. Pennetta taktycznie sie skompromitowala. Schiavone tego nie zrobi. Jest regularniejsza, madrzejsza, nie zrobi 50 niewymuszonych jak jej pusta kolezanka z kadry feducpowej.

To nie oznacza, ze Tranny wygra ale może wygrac a seta powinna urwać. Wozniacka jest srednio, przed RG krecze, tu wygrala z Pennetta przez kolosalna glupote Wloszki a nie przez swoją niesamowitą gre. Na plus zaliczam, ze Dunka wygrywala wymiany, wytrzymywala na luzie dluga gre ale co z tego jak glupiutka Włoszka wyrzucala wszystko. Taki scenariusz nie powtorzy sie wprzypadku Schiavone, to nie jest realne. Nie da sie zagrac gorzej taktycznie niz Pennetta i nie sa sie robic jeszcze wiekszych bledow niz ona. Plus ilosc tych bledow. To byl antytenis i takie mecze mozna zrazaja do tego sportu. Ogladalam ten mecz z osoba, ktora nie wie nic o tenisie i szybko miala niestety dosc. NIE dla braku myslenia na korcie a Flavia idzie na czarna liste.

Schiavone +1,5 seta 1,57 3/10 ✅
Schiavone 2,70 1/10 ✅
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Oglądam ten turniej w miarę możliwości i widziałem półtora meczu Nadii i cały mecz Demencji z Chanelle Scheepers. I nie uważam żebym pisał rzeczy niezgodne z prawdą. Czemu mówicie że Dementieva gra słabo? Wiem, że spotkanie z reprezentantką RPA nie jest miarodajne, bo rywalka była co najwyżej mizerna. Ale Dementieva gra po prostu swój tenis, zawsze taki sam od lat. Nie zauważyłem żeby robiła więcej UE niż zwykle.
Widzisz, bo opierasz swoją opinie oglądając tylko mecz Eleny z Scheepers, szkoda, że nie widziałeś spotkania z Wozniak, bo byś zmienił diametralnie zdanie, nie będę się rozwodził bo spieszę się do pracy ... ale Nie zauważyłeś UE ? to w tym meczu było ich 45 przy 48 winnersach, do tego 12 double faults. Ona modliła się aby jej serwis tylko przebić na drugą stronę, choć i to sprawiało jej olbrzymi problem jeśli zagra tak z Nadią to będzie szybciutki mecz.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Niezle...

A z jakim nastawieniem myslisz, ze wyjdzie? W jej wieku taka faza turnieju, pewnie po raz ostatni w zyciu. Rany boskie... Jej nastawienie nie ma zadnego znaczenia bo to pewne jak smierc, ze wyjdzie skoncentrowana na maxa. Nie ma tu innej mozliwości.

Tranny = regularność, tym wlasnie przegrała Pennetta, która wyrzucala pilke po poilce w tak glupi sposob, że nie da sie tego nazwac slowami, ktore pasuja na to forum. Antytenis, glupi, totalnie glupi. Pennetta taktycznie sie skompromitowala. Schiavone tego nie zrobi. Jest regularniejsza, madrzejsza, nie zrobi 50 niewymuszonych jak jej pusta kolezanka z kadry feducpowej.

To nie oznacza, ze Tranny wygra ale może wygrac a seta powinna urwać. Wozniacka jest srednio, przed RG krecze, tu wygrala z Pennetta przez kolosalna glupote Wloszki a nie przez swoją niesamowitą gre. Na plus zaliczam, ze Dunka wygrywala wymiany, wytrzymywala na luzie dluga gre ale co z tego jak glupiutka Włoszka wyrzucala wszystko. Taki scenariusz nie powtorzy sie wprzypadku Schiavone, to nie jest realne. Nie da sie zagrac gorzej taktycznie niz Pennetta i nie sa sie robic jeszcze wiekszych bledow niz ona. Plus ilosc tych bledow. To byl antytenis i takie mecze mozna zrazaja do tego sportu. Ogladalam ten mecz z osoba, ktora nie wie nic o tenisie i szybko miala niestety dosc. NIE dla braku myslenia na korcie a Flavia idzie na czarna liste.

Schiavone +1,5 seta 1,57 3/10
Schiavone 2,70 1/10
nie no i ktoś taki jest moderatorem... Każdy wychodząc na kort zakłada że wygra (no przynajmniej powinien) a więc ma pozytywne nastawienie... ale ono w jednej chwili może się zmienić przez setki czynników! Ale to jest zbyt trudne do zrozumienia widze. Trzeba słowo w słowo wszystko tłumaczyć żeby ktoś rozumiał o co chodzi z nastawieniem zawodnika? masakra....

pewne jak śmierć? mam wyliczać przykłady zawodników/zawodniczek które wyszły na kort i przytrafił im się ten gorszy dzień lub co chwilowy brak koncentracji? Skad wiesz ze akurat dziś się jej taki nie przytrafi? Nie ma rzeczy niemożliwych a w WTA zwłaszcza:grin:

Już bez przesady że się nie da zagrać taktycznie gorzej od Pennetty. Widziałem gorsze przypadki


Schiavone 2,92 złapane jakiś czas temu. mocne wahania kursów są jak widze. Co chwila praktycznie się zmienia

Nastawienie a zly dzien to dwie rozne sprawy, napisales swoje zdanie ja swoje po co ta wstawka z moderatorem? po to jest forum zeby wymienic opinie obojetnie jakie sie tu ma funcje i ilosc wpisow, to sa rozne sprawy i nigdy nie da sie tego przewidziec wiec mozna w kazdym meczu napisac to samo. Pennetta sama wyrzucala wiekszosc pilek wiedzac ze Caro ma problemy z kostka i powinna ją zabiegac a nie skracac wymiany i wyrzucac nie dajac nawet szans na bledy rywalce. I Ty mowisz, ze da sie grac gorzej taktycznie? Nierealnie, nie ma takiej mozliwosci. Wozniak grala fatalnie taktycznie z Lena ale nie az tak, po prostu brak pomyslu a tu glupota bo nie wiem jak to inaczej nazwac, brakuje odpowiedniego slowa ale wiadomo o co chodzi - rox
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
nie no i ktoś taki jest moderatorem... Każdy wychodząc na kort zakłada że wygra (no przynajmniej powinien) a więc ma pozytywne nastawienie... ale ono w jednej chwili może się zmienić przez setki czynników! Ale to jest zbyt trudne do zrozumienia widze. Trzeba słowo w słowo wszystko tłumaczyć żeby ktoś rozumiał o co chodzi z nastawieniem zawodnika? masakra....
pewne jak śmierć? mam wyliczać przykłady zawodników/zawodniczek które wyszły na kort i przytrafił im się ten gorszy dzień lub co chwilowy brak koncentracji? Skad wiesz ze akurat dziś się jej taki nie przytrafi? Nie ma rzeczy niemożliwych a w WTA zwłaszcza:grin:
Już bez przesady że się nie da zagrać taktycznie gorzej od Pennetty. Widziałem gorsze przypadki
Specjalista widzę. Raczej nikt nie zakłada w tym etapie RG, że może grać na mniej niż 100%. Oczywiście, że nastawienie na korcie może się zmienić. Ale przed wyjściem nie widzę możliwości, aby ona nie zakładała zwycięstwa i dania z siebie wszystkiego.
Podejrzewam, że wie jakie błędy popełniła jej koleżanka i raczej nie będzie chciała ich powtórzyć. Poza tym Woźniacki podobno jest naprawdę w złym stanie zdrowia. Myślę, że jeżeli włoszka ją przegoni dobrze po korcie to to może się skończyć szybciej niż w 2 setach!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom