>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - RG 2010 23.05.-05.06.

Status
Zamknięty.
reflex 103

reflex

Użytkownik
Ogladalem jej mecz z Doulgheru i nie widac bylo zadnych ubytkow na zdrowiu. Forma nie blyszczy ale prezentuje sie duzo lepiej niz w Warszawie. Ja zastanawiam sie wlasnie czy 1.8 na karolinke w expekt to nie jest ciekawa oferta.
 
Q 0

qwebar

Użytkownik
Na Eurosporcie przed chwilą był Vlog Wozniackiej i mówiła, że właśnie wybiera się do fizjoterapeuty na zabiegi... Jakieś prądy czy lasery, a potem lodowata kąpiel kostki i inne bajery. Następnie wybiera się gdzieś do ludzi i znowu na zabiegi.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja uwazam, ze jutro pewka bedzie, ze Jankovic odpada! Ogladalem jej mecz dzis i przyznam, ze gdyby nie to, iz Bondarenko nie miala zimnej krwi to Jankovic byla by juz out...
Bondarenko poprostu kiepsko zagrywala i nie umiala utrzymac wlasnego serwu... A mogla wygrac i 1 set i drugi set, tylko kiedy trzeba bylo nie przegrac wlasnego podania ona to robila;)
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Dementieva grała momentami beznadziejne, ale przynajmniej próbowała coś grać. Woźniak przegrała, gdyż jest jedną z tych zawodniczek, które przebijają piłkę generalnie na środek kortu i liczą na słabszy dzień rywalki, która zepsuje. Zero umiejętności podejmowania ryzyka. Jelena ryzykowała, próbowała się przełamać - plus jak zwykle nie grzeszyła serwisem. Mecz fatalny do oglądania. Czy Sheepers ma tak duże atuty, które sprawiają, że Yelena polegnie w wymianach, do których na pewno dojdzie? Czy utrzyma w każdym podaniu serwis? Dementieva to nie jest nieporadna Amanmuradova. Dla sympatycznej nomen omen Republikanki ???? o jeden most za daleko.
Woźniacki na razie nie wyglądała na borykającą się z problemami ze zdrowiem. Gdyby tak było to miała, by minę jak Serena dzisiaj, a nie ciągle przyklejony do twarzy uśmieszek. Na razie żadna rywalka nie postawiła jej zbyt wysoko poprzeczki i pierwszą będzie zapewne Włoszka. Jednak z tego, co na razie Karolina prezentuje nic nie wskazuje, że miałaby ten mecz przegrać.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Schiavone F. - Kirilenko M. 1,45
Obecność Rosjanki w tej fazie turnieju jest dla mnie zaskoczeniem i już to dla niej duży sukces. No ale nie pokazał tutaj absolutnie nic wartego uwagi. Pokonała wczoraj Svete która najpierw musi uporać sie sama ze sobą i własnymi problemami, a i tak mało brakowało aby ograła Marie. Schiavone nie dała żadnych szans Li, grała za równo, nie popełniała głupich błedów. Maria na pewno bedzie miała lepsze i gorsze fazy spotkania, Włoszka gra równo i na to liczę i jutro, to starczy aby wygrać pewnie w dwóch setach.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Nie miałem okazji widzieć zbyt wielu spotkań w tym turnieju, ale póki mega wrażenie zrobiła na mnie gra Petrovej w spotkaniu z Rezai. Dlatego zastanawiam się nad jej spotkaniem z Venus, ale najpierw chętnie dowiedziałbym się, jak prezentuje się Amerykanka. Ostatni raz widziałem ją podczas finału w Madrycie i jej gra wyglądała fatalnie. Jak jest teraz? 3 wygrane bez straty seta, ale żadna z zawodniczek, nawet Cibulkova, nie robiła na mnie większego wrażenia.
 
Q 0

qwebar

Użytkownik
Venus wydaje się być w solidnej formie. Fakt, nie miała zbyt silnych rywalek. Petrova może być zmotywowana po wygranej z Rezai, ale tak samo pewność siebie może ją zgubić... Sporo piłek psuła, a u Venus niewymuszonych błędów nie było tak dużo.
A co myślicie o drugiej siostrze Williams? Dzisiaj przegrała 2 set, potrzebowała interwencji medycznej. Wzięła leki i 3 set wygrała. Może złapała jakieś wirusisko przez tą paryską pogodę w kratkę? Peer może powalczyć?
 
uub 0

uub

Użytkownik
Pennetta F. v Wozniacki C. - 2 @1.75 1-2 ✅ ✅
Moim zdaniem zakład całkiem sensowny. Woźniacka już nie ma problemów z kostką, gdyby tak było byłoby to widać, obserwowalem jej mecz z Dulgheru i jest całkiem systematyczna i równa w grze chociaż jakiegoś błysku w formie nie ma, w pamięć zapadła mi chyba najdłuższa wymiana turnieju u pań (39 zagrań) a mimo tego to Rumunka prezentowała się fizycznie gorzej po niej, widać było że jest bardziej zmęczona, więc z kondycją &#39;naszej&#39; Dunki powinno być ok. Flavia nie błyszczała formą przed RG (1 runda w Madrycie stracony set z borykającą się z niską formą Cirsteą, w 2 rundzie przegrana 0-2 z Petkovic), tydzien wczesniej porazka z Safarova w meczu w ktorym ugrała ledwo 3 gemy. A Wozniacka to zawodniczka klase lepsza niz te wymienione wyzej.. mocne pilki z glebi kortu to chyba najwiekszy jej atut, i jakos watpie aby Włoszka wygrywała takie &#39;fizyczne&#39; wymiany. Wezmy rozkladowke Flavii z Rollanda.. Keothavong - jak dla mnie anonim, Vinci - zawodniczka która niedawno ugrała ledwie gema z naszą przebijaczką Radwańską, która z kolei jest zdecydowanie pod formą. Później co prawda szybki i łatwy mecz z Poloną Herzog, ale to też mnie nie przekonuje. h2h 2-0 dla Woźniackiej a Flavii powinno być ciężko przełamać tą niechlubną statystykę. Caroline na rozkładzie ma Dulgheru, która wygrała niedawno turniej w Warszawie, Garbin oraz Kudryatsevą, i moim zdaniem miała do tej pory &#39;cięższą&#39; przeprawę jeśli chodzi o przeciwniczki, powinna przejść dalej, chociaz to sport i do tego tenis WTA więc nie da się czegoś wytypować na 100%, ale w tych okolicznościach kurs oraz zdarzenie kuszące. Pozdrawiam.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
A co myślicie o drugiej siostrze Williams? Dzisiaj przegrała 2 set, potrzebowała interwencji medycznej. Wzięła leki i 3 set wygrała. Może złapała jakieś wirusisko przez tą paryską pogodę w kratkę? Peer może powalczyć?
Peer zawsze walczy, dzisiaj nie było tak źle z Peer, 1 set jedynie nerwowy i nie wykorzystywała największej broni przeciwko tłustej d... Bartoli ;) drop shoty za siatkę.
2 set to już demolka w wykonaniu Peer, grała dobrze, utrzymywała swój serwis łamała, dobra gra kątowa, mało niewymuszonych błędów.
Nie zatrzymała się po 1 breaku, walczyła i złamała Bartoli 2 raz. Peer nawet z beznadziejnych sytuacji (0-40 przy jej podaniu w 1 secie) potrafiła wygrać gema.
Jeżeli Peer pogania troszkę na lewo i prawo Venuskę to MEDIC nie pomoże ;) (pamiętacie z Unreala ........ MEEEDIC :!: :!: :!: ) ????
Nie widziałem gry V.W w tym turnieju, ciężko mi coś powiedzieć, skoro ma jakąś kontuzję to trzeba zrobić tak by się ona odnowiła, Peer pewnie o tym wie, dlatego będzie starała się zmieniać tempo. Opcja warta gry z + handi bo wg buków pewnie V.W będzie faworytką. Ja preferuję kobiecy tenis oparty na technice i zmianach tempa(Janković, Henin, Szarapcia, Peer) niż na siłowym (V i S sister, Kuznieca).
===================================================
Jutro przestrzegam przed graniem Janković-Hantuchowa :!: :!:
Nie wiem co jest z Janković (okres, facet ją rzucił, źle spała, dyspozycja dnia) ale szkoda będzie nerwów patrząc na to widowisko ;/
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Kirilenko M./Radwanska A. - Raymond L./Stubbs R. 1.60 - 2.10
Witam. Moją uwagę przyciągnęło powyższe spotkanie. Uważam, że szanse w połowie polskiej pary są nieco przeszacowane. Podejrzewam, że to z powodu ich wygranej nad Raymond/Stubbs na Indian Wells w marcu tego roku. Jednakże wyżej cenię umiejętności deblowe, co chyba jest oczywiste, pary będącej tu underdogiem. Druga sprawa to Aga i jej głowa, bo coś chyba na tym turnieju nie jest do końca w porządku ???? .
Czy może ktoś zna jakieś dodatkowe przesłanki sportowe lub pozasportowe odnośnie tego meczu?
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Pennetta F. v Wozniacki C. - 2 @1.75
Moim zdaniem zakład całkiem sensowny. Woźniacka już nie ma problemów z kostką, gdyby tak było byłoby to widać, obserwowalem jej mecz z Dulgheru i jest całkiem systematyczna i równa w grze chociaż jakiegoś błysku w formie nie ma, .....
Z dosyć pewnego źródła wiem, że Caroline na treningu narzekała na kontuzję.
Padły nawet słowa że jeśli w pierwszym secie będzie przegrywać to podda mecz. :?
Edita:
Bardzo ładna gra Caroliny, ma przed sobą dobrą przyszłość, przede wszystkim myśli.
Trochę przerażające jest to bieganie prawie do każdej piłki, wydawałoby się beznadziejnej, stąd prawdopodobnie takie kontuzje. No ale na tym meczu nie dala po sobie nawet poznać że coś ją bolało.
Z drugiej strony bardzo słaba gra Flavii, jak można zagrać drop shot&#39;a pod nogi przeciwniczki, cross&#39;y tam gdzie stała Woźniacki i można by tak długo wymieniać, ostatnio raczej pod formą.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Z moich informacji tez wynika ze nie jest dobrze z Dunka, debel odpuszczony, Pennetta na pewno wie co jest grane a umie byc cierpliwa i powinna Caro wykonczyc. Z drugiej strony Wloszka juz od dawna poszukuje formy i z taka dyspozycja jak w Rzymie to przegra z Wozniacka nawet jakby grala na jednej nodze.

Pennetta 1,95 1/10
Pennetta +1,5 seta 1,43 2/10
 
D 0

domel86

Użytkownik
Bardzo dobry mecz Sharapovej z Henin... Ale nie da się tego oglądać, Maria jęczy tak że pozostaje sam obraz, bo głos wyłączyć trzeba...

Co do spotkań dzisiaj również gram jak koleżanka wyżej ... Pennetta +1.5 . Jak dla mnie jest to dziś typ dnia.
 
V 0

valdor

Użytkownik
(BWIN)

Bardzo polecam gre na Hantuchova- po kursie &gt;3, ze slaba Jankovic, a dobrze grajaca Daniela.

Warto zagrac tez na Stosur z Henin - 4.00 placa za stosur. Henin- tak jak wczesniej mowilem- klopoty z serwisem- za taki kurs warto sprobowac.

Pytanie.. dlaczego tak duzo placa na Dementieva (2.45) w meczu z Petrova?! Dla mnie faworytka tego spotkania jest Elena. Jestem wrecz pewny, ze to ona przejdzie do nastepnej rundy.

Co o tym sadzicie?
 
F 0

filweb

Forum VIP
Nadia Petrova pokazała świetną grę nie tylko dziś z Venus i w 3 rundzie z Rezai, ale już w spotkaniu z Sereną w Madrycie. Oczywiście, Rosjance zdarzają się niepotrzebne błędy, ale od strony serwisowej jest bardzo mocna, returnuje fantastycznie. W tej chwili żadna z gwiazd pozostałych w turnieju mnie nie imponuje. Serena bez formy, Dementieva od dawna nic wielkiego nie pokazuje, Henin wcale nie zachwyciła mnie z Shrapovą podczas 2 setów rozegranych wczoraj. Jankovic nie widziałem, ale starczą mi komentarze przeczytane tutaj. Wozniacki od dłuższego czasu ma mały kryzys. Tak więc, wcale nie zdziwi mnie bardzo wysoka lokata końcowa Petrovej, nawet miejsce w finale.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Mam jeszcze w pamięci mecz Petrovej z Sereną w Madrycie. Wspaniałe widowisko. Pamiętam też dobrze następny jej mecz z Safarową w którym zagrała beznadziejnie. Jest to zawodniczka nieprzewidywalna. Do tego zagra w rosyjskich derbach, a derby jak wiadomo rządzą się własnymi prawami. Turnieje wielkoszlemowe bardzo lubią niespodzianki. Osobiście powstrzymam się od stawiania na którąkolwiek ze stron w tym meczu.
Ciekawie pod względem bukmacherskim wygląda spotkanie Woźniacka - Schiavone. Francesca w tym roku bilans na clayu 12-3. Przegrała w Stuttgarcie z Wickmayer na zdecydowanie szybszym korcie niż RG, w Rzymie z MJMS która wygrała cały turniej oraz z Madrycie z Venus, która ostatecznie doszła do finału. Karolina zaliczyła już w tym roku niespodziewanych porażek, do tego walczy z kontuzją. Warto postawić na brzydszą z pań u buka który nie anuluje zakładu w przypadku kreczu.
Nie widziałem jeszcze żadnego meczu Peer w paryskim turnieju. Sądząc po wynikach idzie jej całkiem nieźle. Być może będzie w stanie urwać seta grającej bezbarwnie Serenie.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Henin - Stosur 6/2 1/6 4/6

Stosur @ 3.75 1/10 ✅

Stosur +1.5s @ 2.10 2/10 ✅

Stosur +4.5g @ 1.80 4/10 ✅

Australijka przez paru fachowców porównywana do Capriatti, a może nawet do Davenport że jest to materiał na coś mocnego w WTA gdzie aktualnie po siostrach W. które mnie osobiście nudzą nie ma żadnej aktualnie zawodniczki która gra swoim twardym stylem i nie bawi się w kortowe gierki lub zmiany stylu podczas spotkania bez powodu. Australijka świetny sezon na mączce wygrana w Charleston na american clayu, finał i porażka właśnie z Henin w Stuttgarcie i QF w Madrycie i porażka z Venus. Henin jak narazie porażka z armatą Rezai w Madrycie i zwycięstwo w Stuttgarcie. Ogólnie byłbym zawiedziony jeśli RG miałaby wygrać w tym roku Belgijka która nie jest w formie mecz ze Sharapową przegrany bardziej przez Rosjankę w głowie która przy 2/6 6/3 2/0 40/0* nie potrafiła zabić jedną z legend. Właśnie rok mija od wybuchu świetnej formy Australijki która ciągle ją utrzymuję w przeciwieństwie co do innych zawodniczek Kuznieca, Safina, nie forsuję się w turniejach i co najważniejsze gra swoje i trzyma się tego co przeniosła z debla do singla i świetnie jej to wychodzi i za to ma u mnie największy szacunek. Osobiście podzielam innych ludzi którzy widzą w niej potencjał jeszcze nie tak dawno pisałem na TOP12-10, lecz patrząc na roszady w rankingach niestabilność formy jest ona w stanie być pierwszą na zapleczu sióstr W.
 
D 22

di.canio

Użytkownik
Serena Williams v Shahar Peer +5.5 @1.9 Bet365 stawka 7/10 ⛔
Jak dobrze że jest coś takiego jak ranking WTA a także masa Janków grających po nazwisku ???? Dzięki temu mamy dziś taki kurs w meczu który dla mnie nie ma faworyta. Peer, oprócz dobrej gry, ma głód sukcesu w oczach plus coraz większą pewność poczynań. W przeszłości nieraz bywało że paliła się w meczach z czołówką ale myślę że te czasy już za nią. Serena natomiast, oprócz pojawiających się problemów ze zdrowiem, nie jest już taką maszyną do zabijania jak kilka lat temu, jak również specjalistką od, co prawda szybkiej, ale jednak mączki. Myślę że coraz dojrzalsza gra Peer i jej motivation factor pozwolą dziś zarobić na tej imo sporo przeszacowanej linii.
Cóż, tym razem Peer nie dała zarobić, bywa. Szczęśliwie Stosur dobrze otwarła dubla z Nadią i jest szansa na uratowanie dnia ????
 
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Co myślicie o Groth ze Shvedova? Jak dla mnie to tutaj jest pewna 2. Przecież Groth znalazła się w tej rundzie tylko i wyłącznie dzięki szczęściu. Trafiła na Chan w 1 rundzie. Potem 40 letnia &quot;babcia&quot;, która wygrała co prawda z Safiną, ale każdy wie jak teraz gra Safina... 3 runda to Rodionova, która też nie gra super tenisa. Za to Shvedova pokonała Errani, naszą Isie i ostatnio wygrała z solidną Kleybanovą. Myślę, że można ją wrzucić na singla DW 2-0 po kursie 1,8 lub dodać do jakiegoś AKO.
Ja osobiście zastanawiam się nad zagraniem takiego dubelka:
Groth-Shvedova 2 1,33
Jankovic-Hantuchova (0-1,5) 2 1,53
Z takiego dubelka jest kurs 2 i można myślę, to wypuścić.
Jakieś poparcia lub przeciwwskazania?
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Schiavone v Wozniacki - Schiavone @ 2.54
Wyjasni mi ktoś dlaczego Wozniacki jest faworytem? Dunka ma spore problemy ze zdrowiem i już z włoszką się fest męczyła. Myślę, że druga włoszka która gra bardzo dobrze na RG będzie już wiedziała jak z nią grać, przegoni ją po korcie i może nawet mecz nie dojdzie do końca. Jak na mój gust Schiavone w 3 setch!
Inne opinie? I wciąż, Petrova naprawdę w takiej dobrej formie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom