>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Miami - 21.03-02.03.2017

Status
Zamknięty.
nieznamsie 10

nieznamsie

Użytkownik
ciul tam, jak wszyscy tak w Woźniacką to ja też na nią zagram tylko tak jak kolega wyżej napisał z handicapem 1,5 seta ????
 
M 23

mambak

Użytkownik
Nie wiem jakim cudem Karolina wygrała z Lucic-Baroni...a juz wiem!...tamta posiała 9 podwójnych w pierwszym secie ???? ...w drugim już się ogarnęła i miała seta pod kontrolą dopóki Czeszce nie weszło kilka farciarskich, niesamowitych wręcz piłek i cudem dokończyła mecz w dwóch setach. W wymianach to Chorwatka była górą i gdyby nie przespany pierwszy set nie wiadomo jak potoczyłby się ten mecz. Dunka wraca do poważnego grania, podoba mi się jej inteligentna gra...wiadomo, nie posiada takiej bomby jak Pliskova ale powinna ja umiejętnie rozrzucać po korcie i wziąć rew za poprzedni finał. Kursy powinny być wystawione odwrotnie ale buki dają takie za ost. mecz i ranking więc nic tylko brać
Caroline Wozniacki - Karolina Pliskova 1 @ 2,30 Betsafe ✅...miażdzonko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 955

brawojasiu

Użytkownik
V. Williams - J. Konta 1 2.02 unibet
V. Williams - J. Konta wynik 2:0 3.40 unibet

Venus w Miami uśmiechnięta, walcząca, skupiona. Bierze ten mecz i to najpewniej w dwóch setach - bardziej to czuję niż wiem ( cyt. Natalia Kukulska). Idzie po swoje jak tajfun nie oddała nawet seta ani Kuznetsovej ani Kerber.
Konta też pozytywnie się rozkręciła ale rywalki nie powalają.
H2H 2:1 na korzyść Konty!
Reasumując- Moim zdaniem Johanna nie jest jeszcze w optymalnej formie żeby pokonać Amerykankę.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Chyba zaraz trzeba będzie dodać Wozniacka na czarną listę , bo nie potrafi wygrać czy ugrać seta z Pliskova, która powinna już odpaść z Lucic, zwłaszcza, że Chorwatka ma podobny styl gry do Wozniackiej ????
Można by było z tych wszystkich wypowiedzi na forum stworzyć dobrą książkę ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jest po 1 w setach , jednakze Karo juz tez zmeczona.. Osobiscie uwazam, patrzac na live, ze Pliskova wygra ten mecz ..
Karo juz 2:0 .. Zaskakuje mnie dunka.. I porady ojca Karoliny po polsku w 2 secie fajnie sie sluchalo: Karo musisz ja rozbiegac , wtedy masz szanse .. Okazaly sie dobrymi radami.
 
O 0

obuch88

Użytkownik
Witam Panowie
Jakie są waszym zdaniem szanse Venus Williams? Odpadnie? Przejdzie dalej? Wiek ma już swój,wręcz babcia...Na jej następny występ jest bardzo ciekawy kurs-okolice 2...
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Witam Panowie

Jakie są waszym zdaniem szanse Venus Williams? Odpadnie? Przejdzie dalej? Wiek ma już swój,wręcz babcia...Na jej następny występ jest bardzo ciekawy kurs-okolice 2...
Mecz 50 na 50 .. Konta nie miala dnia z Halep ale wygrala.. Z venus moze byc tak, ze wszystko bedzie jej wychodzic i moze wygrac Konta gladko 2:0, a moze byc tak, ze znow bedzie grala kaszane i Venus ja zje.. Mecz nie do grania za wieksza kase.. Ale mimo wszystko patrzac na poprzednie mecze tych zawodniczek lepiej wyglada VENUS w tym turnieju.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Chyba zaraz trzeba będzie dodać Wozniacka na czarną listę , bo nie potrafi wygrać czy ugrać seta z Pliskova, która powinna już odpaść z Lucic, zwłaszcza, że Chorwatka ma podobny styl gry do Wozniackiej ????
Można by było z tych wszystkich wypowiedzi na forum stworzyć dobrą książkę ????
Wozniacki ugrala seta , wiec dzis nie dodam jej do czarnej listy ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Widze, ze nikt nie typuje finalu, a wiec zrobie to ja. Tragicznego bilansu nie mam w Miami wiec warto typowac dalej, bodaj 2 typy nie trafione Kerber i Fog na seta. Ale do meczu.
Konta vs Woznaicki Konta 1.9 bet 365
Wozniacki ciekawy 1 set z pliskova, jednak dwa kolejne byly na gorszym poziomie i widac bylo straszne zmeczenie obu tenisistek. Wiecej sil zachowala dunka, mniej niewymuszonych bledow i gladko jej przyszly dwa kolejne sety. Final z Konta,z ktora gra sie bardzo ciezko. Dżoana miala slaby mecz z Halep i cud sprawil, ze nie wyleciala z turnieju bo Halep staneła.. Pozniej 3 set Konta znow wrocila do swojej gry , no i z Venus tez juz na dobrym poziomie i gladkie 2:0. FInal bedzie ciekawy, czy dunka znow zagra na swoim poziomie i czy bedzie miala wiecej sil niz na Pliskova ? Ja ogolnie watpie w to.. Jezeli nawet dunka wygra pierwszego seta po walce, to wątpie, zeby sil jej starczylo, zeby zamknac mecz z Konta w dwu setach. A australii byla lepsza Konta , gladkie 2:0 w setach , no i wg mnie Konta jest lepsza zawodniczka, bardziej agresywna i jezeli nie zdarzy sie jej slaby mecz tak jak z Halep, ten final bedzie jej. Da Karo final to juz i tak duze osiagiecie, swoje zrobila. Wg mnie Konta wezmie ten mecz.
2:0 Konta ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Ahh ta Dunka, do tej pory grała na swoim poziomie, ale w finale już nie da rady i nie starczy jej sił tak jak z Pliskovą. Caro już zrobiła swoje, szacunek za finał, bo finał to już duże osiągnięcie dla niej, tak mało doświadczonej tenisistki. Przecież jak wygra Karo pierwszego seta, to już jej sił na pewno nie starczy na kolejne sety i gładko przegra, Konta w końcu jest mega doświadczoną tenisistką, grała już wiele razy w finale takich zawodów i nawet jak przegra pierwszego seta, to wygra dwa kolejne, bo Dunce nie starczy sił i przegra ten mecz w psychice, a Konta jest przecież lepszą zawodniczką i jeśli nie zdarzy jej się słaby mecz to zje swoją rywalkę. Przecież Wozniacka pokonała tylko 3 rakietę na świecie, której zdarzył się słaby mecz, pewnie przyszłej nr 1 na świecie, ale to przecież nic, bo Konta jest lepszą zawodniczką, a karo odpuści finał, bo to i tak dla niej duże osiągnięcie........
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Ahh ta Dunka, do tej pory grała na swoim poziomie, ale w finale już nie da rady i nie starczy jej sił tak jak z Pliskovą. Caro już zrobiła swoje, szacunek za finał, bo finał to już duże osiągnięcie dla niej, tak mało doświadczonej tenisistki. Przecież jak wygra Karo pierwszego seta, to już jej sił na pewno nie starczy na kolejne sety i gładko przegra, Konta w końcu jest mega doświadczoną tenisistką, grała już wiele razy w finale takich zawodów i nawet jak przegra pierwszego seta, to wygra dwa kolejne, bo Dunce nie starczy sił i przegra ten mecz w psychice, a Konta jest przecież lepszą zawodniczką i jeśli nie zdarzy jej się słaby mecz to zje swoją rywalkę. Przecież Wozniacka pokonała tylko 3 rakietę na świecie, której zdarzył się słaby mecz, pewnie przyszłej nr 1 na świecie, ale to przecież nic, bo Konta jest lepszą zawodniczką, a karo odpuści finał, bo to i tak dla niej duże osiągnięcie........
Co tu dużo mówić nic więcej nie będę dodawać bo każdy z tego wpisu wyciągnie odpowiednie wnioski.

Woźniacki @ 2.0 fortuna
 
adik1992 492,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wozniacki - Konta
over19,5 @1,45
Nie sądzę aby to było jednostronne spotkanie. Liczę na długi i zacięty mecz może nawet trzy sety. Obie panie w dobrej formie i o zwycięstwie w tym finale moga zadecydować detale. Dlatego nie jestem skłonny przewidzieć która ma większe szanse na wygraną dlatego skłaniam się ku overze gemowym.
Cepede - Dolehide 6:3 6:3 ✅ kurs promocja
Typ: 1 @1,7
Tutaj dla mnie kurs to zupełne nieporozumienie. Zawodniczka która jest w dobrej dyspozycji co pokozała na turnieju w Miami przechodząc bez problemu przez kwalifikację, w pierwszej rundzie ogrywając gładko 2:0 Doi i dopiero porażka z Cibulkovą po dobrym spotkaniu. Niestety o jej rywalce nie moge zawiele powiedzieć bo nigdy nie widziałem jej w akcji jednak patrząc na wyniki to nie osiąga spektakularnych rezultatów. Grają na mączce w Charleston, jednak ta nawierzchnia w niczym nie przypomina kortów ziemnych z Europy. Grały ze sobą we wrześniu 2016 roku i tam 2:1 wygrała Cepede. Także licze na powtórke dzisiaj.
Kursy z STS
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Co tu dużo mówić nic więcej nie będę dodawać bo każdy z tego wpisu wyciągnie odpowiednie wnioski.

Woźniacki @ 2.0 fortuna
Przecie Tarrki ma racje.. szanuje dunke, ladny turniej w jej wykonaniu ale naprawde bedzie jej ciezko ograc Konte, wiec jak mialbym stawiac jakas kase to tylko na Dżoane, Konta to nie Pliskova, Pliskova porusza sie jak słoń, nie trafiła z formą na ten turniej a mimo to zdominowala dunke w 1 secie .. wiec co zrobi z nia Konta ? wg mnie wygra faworytka czyli Konta .. pzdr
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Przecie Tarrki ma racje.. szanuje dunke, ladny turniej w jej wykonaniu ale naprawde bedzie jej ciezko ograc Konte, wiec jak mialbym stawiac jakas kase to tylko na Dżoane, Konta to nie Pliskova, Pliskova porusza sie jak słoń, nie trafiła z formą na ten turniej a mimo to zdominowala dunke w 1 secie .. wiec co zrobi z nia Konta ? wg mnie wygra faworytka czyli Konta .. pzdr
Ma racje ??? Jak można pisać takie herezje, że Dunka odpuści finał bo dla niej to już sukces w nim być. Jak można pisać, ze Karo jest nie doświadczona, a Konta bardzo doświadczona ???? Po pierwsze Wozniacki jest starsza...Po drugie Wozniacki wygrała dwa razy więcej meczy w WTA w swojej karierze od Konty...Po 3 zarobiła kilka razy więcej kasy na kortach...No ręce opadają. Dla mnie ten mecz jest 60-40 dla Karo. Według to doświadczenie Wozniacki wezmie dziś górę i wygra ten mecz.
 
milanista_12 54

milanista_12

Użytkownik
Ma racje ??? Jak można pisać takie herezje, że Dunka odpuści finał bo dla niej to już sukces w nim być. Jak można pisać, ze Karo jest nie doświadczona, a Konta bardzo doświadczona ???? Po pierwsze Wozniacki jest starsza...Po drugie Wozniacki wygrała dwa razy więcej meczy w WTA w swojej karierze od Konty...Po 3 zarobiła kilka razy więcej kasy na kortach...No ręce opadają. Dla mnie ten mecz jest 60-40 dla Karo. Według to doświadczenie Wozniacki wezmie dziś górę i wygra ten mecz.
Chłopie jesteś moderatorem i masz taką reputę a nie potrafisz dostrzeć ironi, wynikającej pewnie zarówno z poprzedniej analizy jak i z specyfiki dzisiejszego dnia ?

Ofc do usunięcia, przepraszam - musiałem to skomentować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Konta 2:1 @4.50 unibet
3 sety to więcej niż pewna sprawa. Kocham właśnie dlatego WTA, bo tu nigdy nic nie wiadomo, a to okres, a to przed okresem, a to pokłóciła się z chlopem. Mało, która zawodniczką potrafi się zmobilizować na mecz, a tutaj mamy obie Panie, które są na maksa skoncentrowane i ani jedna, ani druga nie odpuści. W moim odczuciu 3 set należy do Brytyjki, której styl gry bardzo mi się podoba, w ogóle zapowiada się dobry mecz. Obie świetni biegają, gra katowa, defensywa, nic tylko oglądać, poziom powinien być wysoki, a mecz wyrównany! Dw to dobra opcja.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Nie ma to nic wspólnego z dzisiejszym dniem ????
Po prostu ręce opadają jak czytam niektóre analizy i wypowiedzi. Pozdro dla kumatych, którzy mają jakieś pojęcie o tenisie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mirza/Strycova-Dabrowski/Xu 4-6,3-6 Niespodziewane emocje w drugą stronę :O
Over 18.5 gema 1.85 1xbet
✅✅✅
Wiadomo, że finały rządzą się swoimi prawami, jednak uważam, że trzeba tutaj pójść w stronę debla chińsko-kanadyjskiego. Gabi z Xu grają wyśmienity turniej. Szczerze mówiąc miały okropnie trudną drogę do finału, bo już na start dostały Srebotnik i Spears, później troszkę łatwiejsze zadanie z Arrubarreną i Liang, w ćwiartce ostatnio bardzo dobrze dysponowane Rosjanki, a w półfinale finalistki AO Hlavackova i Peng. Mimo to, że praktycznie w każdym meczu były skazywane na porażkę, to poradziły sobie świetnie. Z pewnością ich największym atutem jest gra przy własnym serwisie. Licząc tylko regularne gemy na 38 rozgrywek w 31 wygrywały, a tylko 7 razy oddały swoje podanie. Na standardy WTA i do tego biorąc pod uwagę klasę rywalek z jakimi się mierzyły tutaj w Miami, to taki wynik zasługuje na uwagę. Po drugiej stronie mocne faworytki do triumfu, czyli Sania z Basią. Także nie miały łatwej drabinki, bo Babos z Pavlyuchenkovą w R16, czy też King ze Shvedovą w ćwierćfinale, to pary, które stać na wygraną z każdymi rywalkami. Półfinał to powtórka z ćwiartki w IW, czyli pojedynek z Martiną i starszą Chanką. Tym razem Hinduska z Czeszką zrewanżowały się i wygrały po trzech setach. Zauważyłbym, że w każdym meczu Gabi i Yi-Fan linia 18.5 była pokrywana. Sania z Basią nie zrobiły jej jedynie w meczu z Jarką i Vanią, ale tamte po oddaniu kilku decydujących punktów w pierwszym secie, gdzie same mogły wygrać tę partię, poddały się i szybko spasowały w drugiej odsłonie. Tutaj liczę, że serwis Kanadyjki i Chinki utrzyma się na podobnym poziomie, co w całym turnieju, a to pozwoli im no poszukanie szans na returnie. Strycova z Mirzą także potrafią serwować, więc może się to przełożyć na zaciętą grę i podwyższoną liczbę gemów, a przy tym linia 18.5 nie jest aż nadto wysoka, bo wystarcza nam tutaj jakieś 6-4,6-3, a jakieś 7-5, bądź tie-break od razu praktycznie oznaczają plus.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Watson-Makarova 1.60 ForBet
Idę w stronę Rosjanki, dlaczego? Makarova jest w tym momencie w dużo lepszej formie niż Brytyjka, a to ma kluczowe znaczenie w tenisie, czyli forma w danym okresie czasu( szczególnie u kobiet). Mimo, że Heather jest dużo bardziej utalentowana singlowo to jednak jej ostatnie wyniki są kiepskie. Oglądałem wczoraj mecz ze Stojanović i łapałem się za głowę jakie ma problemy. Nina ma talent, ale popełnia masę błędów i sama jest w bardzo kiepskiej dyspozycji. Zwycięstwo wymęczone i tylko ukazające słabość Watson.
Wcześniej odpadła w Miami w meczu z Tig. Również oglądałem mecz, wtedy miałem pograną Watson i się mega zawiodłem, Rumunka to naprawdę technicznie bardzo przeciętna zawodniczka, a jednak spokojnie wygrała.
Makarova mimo ostatnich niepowodzeń i tak gra dużo lepiej. Wczoraj ograła zawsze groźną Allertovą, która potrafi nieźle przyłożyć z forehandu i serwisu. Nie grały nigdy ze sobą.
Jeszcze raz podkreślam, że to typ głownie przeciwko Brytyjce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom