>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Miami - 21.03-02.03.2017

Status
Zamknięty.
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Lucic- Baroni vs Mattek-Sands over 21.5 @ 1.83 BET365 ✅

Myślę że to spotkanie to może być istna bitwa. Baroni przeżywa 2 młodość a Sands niesamowicie spisuje się w Miami do tej pory. Obie są mocno zmotywowane i nie chcę mi się wierzyć aby któraś z Nich szybko rozstrzygnęła to spotkanie.

Muguruza vs Wozniacki 2 @ 1.53 BET365 ZWROT

Typ opieram na obecnej formie obu zawodniczek. Panie idą trochę w przeciwnym kierunku jak dla mnie. Carolina pnie się znowu na szczyt a Muguruza powoli z niego spada. Gdyby nie pechowa przerwa na deszcz, w meczu z Mchale, to Hiszpanki już pewnie by nie było w tym turnieju. Dunka za to gra bardzo solidnie i wierzę że się ostro zepnie na ten mecz. Widać po niej że chce zapomnieć o poprzednim sezonie, który był nieudany, i zamierza wrócić na właściwe tory. Jeśli chce tego dokonać to zwycięstwo z Muguruzą, przy obecnej jej dyspozycji, jest wręcz obowiązkowe.

Safarova vs Cibulkova over 21.5 @ 1.80 BET365 ⛔
Dawno nie widziałem tak nieporadnej Cibulkovej jak w 2 secie. Safarova zagrała świetnie.

Typ głównie statystyczny. Obie Panie grają na wysokim poziomie + w ostatnich 3 pojedynkach tych zawodniczek over był pokryty więc wierzę że dzisiaj będzie podobnie.

Kerber vs Ozaki (Ozaki + 6.5) @ 1.72 BET365 ⛔ Co żem ja myślał????

Obok takiej linii nie mogłem przejść obojętnie. Ozaki radzi sobie bardzo dobrze na twardych kortach w Miami i przy obecnej formie Kerber wierzę że takie handi pokryje.
 
adik1992 492,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Safarova - Cibulkova over19,5 @1,45 ✅
Obie zawodniczki prezentują dobrą dyspozycje i nie spodziewam się aby któraś wygrała w łatwy sposób. Spodziewam się rzaczej wyrównanego meczu może nawet 3 setów. Cibulkova w Miami wygrała dwa mecze bez problemu zwyciężając po 2:0, Safarova musiała rozegrać jeden mecz więcej, ale też wygrała wszystkie pojedynki do zera. Linia jak na taki mecz dość niska i myślę że powinny pokryć ją bez problemu.
Strycova - Pliskova
DW 0:2 @1,67 ✅
Tutaj idę w stronę wyżej rozstawionej Czeszki, która jest znacznie regularna od swojej rodaczki, rzadziej zdarzają się jej przestoje w meczach lub takowych w ogóle nie ma. O wyniku zadecyduje dyspozycja serwisowa oraz regularność i cierpliwość której Karolinie nie brakuje w odróżnieniu od Barbory która łatwo daje się wytrącić z równowagi kilkoma niepowodzeniami.
Muguruza - Wozniacki 2 @1,62 Superoferta ZWROT a szkoda bo jeden set już był
Nie widzę innego rozstrzygnięcia tego spotkania niż wygrana Dunki. Karolina w lepszej dyspozycji, zmiata rywalki z kortu choć nie były to jakiś TOP. Muguruza wygląda słabo, na dobrą sprawę to już nie powinno jej być w Miami, gdyby w pierwszej rundzie miała choć odrobinę lepszą rywalkę. Wyglądała w tym meczu słabo zwłaszcza w pierwszym secie zagrała dramat. W meczu z Wozniacki taka postawa na pewno nie przejdzie i będzie musiała pakować się do domu.
Do tego dokładam Berdych WIN @1,4✅ i Hingis/Chan @1,52✅ AKO:8,52
Kursy z STS.
Szkoda Wozniackiej ale i tak 4/4✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dx2 255K

dx2

Użytkownik
Wozniacki-Safarova 1 @1.52
Mecz Wozniacki z Muguruza stal na wyzszym poziomie moim zdaniem, mimo ze rozegrano tylko jednego seta. Wozniacki zreszta w dobrej dyspozycji. Spotkaly sie tutaj dwie zawodniczki, ktore w poza sezonem trenuja w Miami, takze dobre samopoczucie Wozniacki powinno jej sluzyc. Safarova tamten sezon singlowo salby i poswiecila sie przede wszystkim zmaganiom deblowym, w tym sezonie powinno byc lepiej, ale male szanse, ze Czeszka wystrzeli z taka forma nagle jak dwa lata temu, gdy zagrala w finale French Open. Mialem dzis nieodparte wrazenie, ze Cibulkova zagrala duzo slabiej, a i tak mogla wygrac 1-ego seta. U Wozniacki wszystko wyglada mi dobrze, uderzenia sa czyste i to ona powinna walczyc dalej.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Lucic-Baroni vs Pliskova over 20.5 @ 1.80 BET365 ⛔

Czy Baroni ma siłę aby po raz drugi w tym roku pokonać Pliskovą? Nie wiem, ale wiem że tanio skóry nie sprzeda. Myślę że Czeszka będzie raczej trzymać swój serwis, ale z przełamaniem Baroni łatwo jej nie będzie. Zapowiada się długie spotkanie. Panie ostatnie 3 mecze, między sobą, kończyły na 3 setach i dzisiaj też będzie walka.
 
U 35

uku1982

Użytkownik
M.Lucic-Baroni - K.Pliskova Baroni + 4.5 gema @ 1.72 ⛔
Tak jak w IW Pliskova nie sieje zniszczenia swoim serwisem,mozna powiedziec ze slabo pod tym wzgledem jak na jej mozliwosci. Baroni lepiej porusza sie po korcie,a pilka trafia w niego pieknie w tym turnieju. Osobiscie wiecej szans na zwyciestwo daje Chorwatce,co tez pogram po dobrym kursie,dyspozycja dnia zweryfikuje.
4.5 mysle dobry wentyl bezpieczenstwa bo 3 sety tez cakiem prawdopodobne
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Lucić Baroni(+1,5s) - Pliskova 1 @ 1.99 Sbobet ⛔ szkoda bo miala 4-2 w 2 secie
Jeżeli Lucić choć w małym stopniu zbliży się do tego poziomu, który prezentowała z Radwańską to powinna to spotkanie wygrać. Ja pójdę w bezpieczną opcję, ponieważ Lucić to bardzo chimeryczna zawodniczka (np. wczoraj 9 DF w meczu z Mattek-Sands). Pliskova to oczywiście serwis i mocna płaska gra. Z Chorwatką nie lubi grać, bo ta spycha ją do defensywy, w której Czeszka jest słaba. Różnie to spotkanie może się potoczyć, ale po takim kursie seta wezmę.
 
V 37

vadim_

Użytkownik
nie powinno się łaczyć słów ryzykować i duże pieniadze:) jeżeli uważasz to za ryzyko to radziłbym małe pieniądze albo nic.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Konta vs Halep Konta 1.7 bet365
Ciekawy mecz, ciekawy kurs i widze tu wygrana Konty. Dlaczego Konta ? Halep slabo ze Stosur , jeszcze troche i by odpadla. Nadal Simona nie gra na takim poziomie do ktorego nas przyzwyczaila. Jej gra jest niepewna i sporo niewymuszonych bledow. Konta to zdolna i ambitna zawodniczka. Ostatnio tez troszke gorzej wypadala , ale zaczyna sie rozkrecac i to widac. Po porazce z swietnie dysponowana Garcia . Garcia psychicznie rozwalila w tie breaku w 3 secie Konte , zaczyna brytyjka brac sie w garsc. Pierwszy mecz w Miami meczarnie 2:1 z Sasnowicz, ale dwa kolejne mecze gladkie 2:0 mimo, iz rywalki z nizszej polki: Arruabarrena i Parmentier. H2H 1:0 Konta ale to az tak duze znaczenia nie ma w tym meczu. Simona w 2 secie ze Stosur dala sie lamac trzykrotnie .. Jezeli nie poprawi serwisu a watpie, zeby w niecale 2 dni dalo sie poprawic serw i gre , to z Konta, ktora gra agresywnie bedzie jej bardzo ciezko tu nawet wygrac seta. Podsumowujac: meczarnie ze slabsza rywalka niz Konta tj. Stosur nie wroza niczego dobrego, natrafia na agresywnie grajaca rywalke, Simona nie lubi takich zawodniczek ( patrz na porazke z Mladenovic w Idian Wells ), w tym roku na ten moment w lepszej formie jest Konta. Wszystko wskazuje na to ze Dżoana ten mecz wezmie.
3:6 7:6 6:2 Konta win.
Halep przy 1:0 w setach , 5:4 w drugim i majac swoj serwis powinna Konte wyrzucic z turnieju.. Slabe 2 pierwsze sety brytyjki. Mimo to typ wszedl i Konta gra dalej.. Dziwny mecz .. 3 set to juz dominacja Joanny, lecz pierwsze 2 sety straszny tenis Konty, chyba trzeba ją dodać do czarnej listyy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 10

aurochs

Użytkownik
Zawsze sobie obiecuję nie grać kobiecego tenisa w takich chwilach, potem zapominam o tym postanowieniu i stawiam na taką Kontę. I znowu sobie obiecuję nie grać więcej kobiecego tenisa...
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kerber vs Venus williams Kerber 1.60 bet365
Taki kurs na Kerber to przesada.. Venus w tym roku niezle w Australii , ale potem juz gorzej.. Kerber w tym turnieju tez ladnie wyglada.. Gdy trzeba to sie koncentruje i gra jak z nut.. patrzac na to, ze Kerber w koncu musi zaliczyc dobry turniej, poprzednie 3 mecze gladkie 2:0 , licze ze ogra dzis Venus .. Nie bedzie to latwy mecz ale patrzac, ze moze tu byc nawet 3 setowka, nie wierze, ze Venus wytrzyma wymiany z Kerber i z nia wygra.
Wozniacki vs Pliskowa Wozniacki wygra seta 1.45 sportingbet
Pliskova miewa przestoje w grze i licze ze Karolina jakis przestoj wykorzysta.. Wozniacki rowniez w Miami wyglada niezle, Safarova w dwu setach odprawila.. Bedzie to mecz 50 na 50 i zabezpieczam sie wygrana seta przez dunke.. typ warty pogrania..
Po pierwszym ciekawym secie, gdzie silniejsza okazala sie Pliskova , w drugim Karo wygrana do 1.. Masa bledow Pliskovej i widac ze obie sa zmeczone.. Mimo to 1:1 w setach i typ trafiony.
ciekawa opcja wziac wlasnie Karoline +1.5 seta, Rogera ze wygra 1 set i mecz po 1.35 oraz wlasnie Zvereva ze ogra Nicka i za mniejsza stawke np 50 zl zysk jakies 200 zl i to sa wg mnie bardzo dobre typy.
Venus win 7:5 6:3
Venus win 7:5 6:3 .. Pierwszy nietrafiony typ na tym turnieju, nie ogladalem meczu ale , ze Venus ogra Kerber to mnie zaskoczylo.. Kerber tez trzeba dodac do czarnej listy z racji tego ze te 3 pierwsze wygrane to byla zmylka. Trafila na silnie grajaca rywalke i od razu przegrala..
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Najlepiej to dodaj wszystkie zawodniczki i zawodników na czarną listę i przestań typować ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Najlepiej to dodaj wszystkie zawodniczki i zawodników na czarną listę i przestań typować ????
Dajże mu spokój, przecież to logiczne że pierwsze trzy wygrane spotkania Kerber to była zmyłka - nie zalezało jej na kasie, punktach ani wygranej, chciała po prostu przegrać z Venus w czwartym meczu:-D
Ja bym dał całe Miami i od razu turnieje w USA na blacklist:-D
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie meczem za pasem a tu cisza
Wozniacka vs Pliskova ???? jak dla mnie 1 ???? Karolina powinna wygrac ????

W dziale każdy swój typ popieramy rzeczową analizą, więc dopisz argumentację, która kieruje Tobą przy tym typie./Macko18
 
nieznamsie 10

nieznamsie

Użytkownik
Ja chyba odpuszcze ten mecz. Dunka to taka przebijaczka a Pliskova potrafi ładować mocne bomby i nie wiem czy Wozniacka będzie dawała rade dobiegać do wszystkiego. Myśle że jak Pliskovej będzie &quot;siadać&quot; i nie będzie wywalać na auty to weźmie ten mecz ????
dawać jakieś inne opinie bo obejrzałbym ten mecz a na sucho bez typu to nie to samo ????
 
P 184

proosty

Użytkownik
jak chcesz opinię to według mnie Karolinka zrewanżuję się Pliskovej za niedawno przegrany finał tak jak Pliskova zrewanżowała się Lucic-Baroni ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom