>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami - 21.03-02.03.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +10
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Donna Vekic vs Kayla Day
Typ: over 21,5 gema✅
Kurs: 1.83
BET365
Na dzisiaj próbuję over gemowy w takim oto meczu. Delikatną faworytką buków w tym meczu jest młoda amerykanka. Jest to spowodowane jej fenomenalnym występem w IW, gdzie pokonała Luci Baroni i nieźle pogoniła po korcie Muguruzę. Ja jednak uważam że po takim dobrym turnieju może nastąpić delikatny spadek formy. Dziewczyna ma dopiero 17 lat i na pewno w głowie ma jeszcze niepoukładane. Day zaprezentowała mocny i fajny serwis więc przełamanie jej proste nie jest. Z drugiej strony mamy o 3 lata starszą Vekic, która nie prezentuje jakiegoś bardzo wysokiego poziomu, ale z dziewczynami z rankingu 100+ radzi sobie bez problemów. Na IW pokonała Alison Riske, która w tym sezonie pogywa sobie bardzo dobrze (finał w Shenzhen) i odpadła po meczu z Halep, więc żaden wsytd. Uważam że cięzko wytypować zwycięzcę więc idę w over gemowy. Myślę że to będzie wyrównany mecz, w którym możemy obejrzeć nawet 3 sety.
Urszula Radwańska vs Mariana Duque Marino✅
Typ: 2
Kurs: 1.40
BET365
Tutaj krótko. Mariana jest lepszą zawodniczką i ciężko mi sobie wyobrazić żeby słabo grająca Urszula ją pokonała. Polka już od dłuższego czasu nie może się odnaleźć i zbiera od wszystkich baty.
Good Luck to all....
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Tomova-Falconi 2 @1.45 &lt;latwo&gt;
Falconi to taka bardzo regularna zawodniczka. Wygrywala juz mecze w Miami w turnieju glownym, takze na pewno przemawia za nia doswiadczenie. W tamtym tygodniu ladnie powalczyla z Jankovic, wiec powinno byc niezle. Wydaje mi sie calkiem przyzwoity kurs.

Ozaki-Swan 2 @ 2.8
Ja bym tutaj wzial taki typ &quot;pod ryzyko&quot;. Pamietajmy, ze jestesmy na Florydzie i ze zawodniczki, ktore trenuja w Akademii Bolleteriego moga tutaj zaskoczyc i sa obeznane z kortami. Najwieksze szanse na to maja wedlug mnie Kayla Day, ale ona juz w Indian Wells zagrala bardzo dobrze i jest wrecz minimalna faworytka swojego meczu z Vekic (Vekic to tez zawodniczka, ktora sporo swego czasu spedzila uczac sie tenisa na Florydzie). Jest tez Sofya Zhuk, triumfatorka juniorskiego Wimbledonu, ktora w ubieglym roku otrzymala dziak karte do turnieju glownego nawet Inna taka zawodniczka z potencjalem jest Katie Swan i tutaj kurs jest juz naprawde atrakcyjny, wiec sprobujemy za nieduza stawke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Vekic-A.Bogdan 1 @1.4
Ogolnie to jzu wczoraj mialem przekonanie, ze kto wygra mecz Vekic-Day bedzie faowrytka tego meczu i bede typowac w strone tej zawodniczki. Sa takei mecze, ktorych nei trzeba obejrzec, a itak wiadomo, ze byal duza walka i tak bylo w meczu Vekic-Day mom zdaniem. Nie daze duza sympatia Dony Vekic, ale to nie konkurs popularnosci i wyglada. Vekic korty tamtejsze zna, zaliczala tuta jdobre wystepy juz jako mlodsza zawodnicza. Nie lekcewazac Any Bogdan, ale wydaj mi sie ze Vekic po prostu awansuje i ma ambicje wygrac przynajmniej jedne mecz w turnueju glownym, a potrafi to zrobic. Mysle, ze kurs do kombinacji z innym zdarzeniem jest ok.
CepedeV.-Falconi 2 @1.5
T
Tutaj za mniejsza juz stawke, sprobuje raz jeszcze Falconi. Amerykanka rzez dwie ostatnie edycje wygrywala swoje 1 rundy turniejow glownych w Miami. Niby to tylko druga runda, ale przy tak duzych turniejach to jest wyczyn. Cepede takimi wynikami pochwalic sie nie moze i takich lepszych wynikow na twardej nawierzchni to raczej czesciej wypadaloby szukac w amerykanksich turniejach ITF. Myslac logocznie, jezlei Falconi potrafila nakortach w Miami pokonywac m.in. Puig czy nacisnac Muguruze swego czasu, to na pewno moze zagrac dobrze.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Linette vs Sasnovich over 21.5 @ 1.83 ⛔

To będzie ciekawe spotkanie, ponieważ obie Panie są w formie i chciałyby w końcu zabłysnąć w kobiecym tenisie. Jest to już finał tych kwali więc żadna nie odpuści.Obie kobitki są waleczne i lubią grać długie mecze. Sasnovich na ostatnie 10 meczów aż 8 razy pokryła ten over. Ich poprzednie spotkanie, co prawda w 2013, skończyło się na 3 setach i dzisiaj myślę że będzie podobnie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ciekawostka w losowaniu drabinki debla, gdyż już w pierwszej rundzie będziemy mieli powtórkę z sobotniego finału w Indian Wells, gdzie naprzeciw siebie stanęły Chan z Hingis oraz Hradecka i Sinikova.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Hradecka/Siniakova-Chan/Hingis 1-2
Chan/Hingis 1.57 1xbet
✅✅✅
Wspomniana już ciekawostka, czyli powtórka z finału IW. Czeszki docenione przez buki po zwycięstwie nad Makarovą i Vesniną w półfinale, a w moim odczuciu duży wpływ na ten wynik miał singlowy występ Vesniny, gdzie zagrała cały turniej i pod koniec po prostu trzeba było gdzieś odpuścić. Padło na debla, gdzie i tak półfinał był dobrym wynikiem. Poza tym Katerina z Lucie nie osiągnęły jakichś powalających wyników, gdyż ogrywały przeciętne pary. Martina ze starszą z sióstr Chan miały cięższe rywalki. W ćwiartce poradziły sobie z Sanią i Basią, a w półfinale z Betką i Lucką. Oba mecze 2-0 i szczerze mówiąc to mnie przekonuje. Słaby start sezonu w wykonaniu obu. Szwajcarka nie odnajdywała się w innych konfiguracjach, a Tajwanka dusiła się już w parze z siostrą, gdzie grały dramatycznie słabo. Taka zmiana zdecydowanie zadziałała pozytywnie i od razu para ta triumfowała w IW. Wielkiej zadyszki dziewczyny nie powinny mieć, skoro w poprzednim tygodniu po niektórych meczach szły jeszcze na kort i trenowały. Po finale co najmniej cztery dni przerwy, więc czasu na odpoczynek, jak i spokojny trening jest dużo. Zdecydowana przewaga faworytek w wymianach i na siatce. Serwis jak to w WTA, powinien być jak w kalejdoskopie. W sobotę było 7-6, 6-2. Wyrównany tylko pierwszy set, a później już przy głosie były tylko Hingis z Chan. Tutaj przewiduję coś podobnego, a może faworytki spróbują wygrać jeszcze bardziej zdecydowanie.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
McHale-A.Beck 1 @1.4 &lt;ciezko bylo i z kontrowersja pod koniec 2-ego seta&gt;
Nie mam zbytnio czasu do meczu. Tak sadze, aby wziac w kombinacji ten typ. McHale o dziwo rozczarowala w Indian Wells, gdzie grywala naprawde super czasami. Z forma wcale zle nie bylo, wiec sadze, ze Amerykanka postawi wszystko na szale tutaj w Miami. Troche przelaman moze byc, poniewaz obydwie tenisistki stawiaja raczej na techniczny tenis, ale bardziej wierze w McHale.
 
dawid95 21

dawid95

Użytkownik
Tasiemka na dziś, można rozłożyć sobie na parę kuponów ???? Bet365

Rogers vs Eraković 1 1.33 ✅ trochę nerwówka, ale na plus ???? Eraković gdyby nie psuła tyle zagrywek to by wygrała

Eraković powinna odpaść wczoraj z bliżej nieznaną Kanadyjką, ale dzisiaj jej udział w Miami się skończy. Rogers to dużo lepsza zawodniczka, która na IW umiała się dość ładnie postawić Vesninie

Nara vs Kontaveit 2 1.44 ✅ różnica klas zdecydowana. Estonka jest bardzo mocna ????

Estonka na hardzie gra fantastycznie. Jak dla mnie od dawna już zasługuję na pierwszą &quot;100&quot; w rankingu. Na Indian Wells pokonała dość pewnie lepszą z Japonek - Doi, a wczoraj gładko sobie poradziła z groźną Van Uytvanck. Kurumi póki co też same pewne zwycięstwa, ale z zawodniczkami dużo słabszymi niż Anett

Anisimova vs Townsend 2 1.44 ✅ Młoda się wyszalała w 1 secie, ale przyszłość przed nią

Townsend rozpoczęła od męczarni z utalentowaną 17-letnią Zhuk, która ostatecznie pokonała 2-0. Z Barthel wynik już pewniejszy, a to zawodniczka już znana w świecie tenisa nie od dziś. Dzisiaj pojedynek z 15-latką, z którą Taylor nie powinna mieć jakichś większych problemów

Dodin vs Parmentier 2 1.5 ✅ Deklasacja, gwałt, różnica klas. Tak to można skomentować

Bardzo pewna wygrana Pauline w meczu tych zawodniczek w Indian Wells i sprawienie wielkich problemów samej Kerber w późniejszej fazie turnieju. 31-latka jest zdecydowaną faworytką.

Doi vs Cepede 1 1.5 ⛔ Brawo dla Cepede, Doi strasznie słaba

Cepede dwa zwycięstwa w kwalifikacjach po 2:0 z zawodniczkami balansującymi na krawędzi pierwszej i drugiej dziesiątki rankingu WTA. Doi to jednak półka wyżej i to będzie widoczne. Ambitna Paragwajka powinna pożegnać się z turniejem po tym spotkaniu.

Brengle vs Ostapenko 2 1,61 ⛔ Ze słabymi zawodniczkami to chyba młoda nie umie grać, a na gwiazdy motywuje się w 100%

Amerykanka omal nie odpadła z notorycznie popełniającą błędy Hiszpanką. Na początku miesiąca młoda Łotyszka ograła szybko 2-0 Madison w Acapulco i omal nie wyrzuciła Cibulkovej z Indian Wells

AKO: prawie 10
-------------------------
AKO nie weszło, ale gdy rozdzieliło się kupon na parę części to wyszło się na plus ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Qiang Wang over 20 1.91 Sbobet zwrot
Zacznijmy od bezpośrednich pojedynków, a te są zdecydowanie korzystne dla Radwańskiej. Bilans 3-0. Największa liczba gemów, jaką ugrała Wang w jednym meczu to 5. Dlaczego więc tym razem ma ugrać więcej gemów ? Moim zdaniem dlatego, że tym razem Chinka jest w swojej najwyższej życiowej formie, natomiast Polka jest wielce daleka od dyspozycji, którą prezentowała w poprzednich meczach z Qiang. Wszystkie spotkania, które Chinka przegrywała z Polka miały miejsce w turniejach, które później wygrywała Agnieszka (Tianijn 2015, Shenzhen 2016, Pekin 2016). Także jeszcze raz podkreślam, że Radwańska była wtedy w dużo wyższej formie.
Co jeszcze na plus dla Wang to dla niej będzie to 2. spotkanie w turnieju, więc jakieś ogranie w Miami już ma. W Indian Wells była trochę wolniejsza nawierzchnia, także Radwańska może potrzebować chwili, aby przystosować się do tutejszych warunków. Do tego dochodzi presja, którą media i fani nakładają na Agnieszkę, co zapewne na nią dobrze nie wpływa.
Wang w tym sezonie była w stanie urwać seta świetnie dysponowanej Svitolinie. Wygrała również z dobrze grającą Mladenović i Ostapenko. Myślę, że Agnieszka wygra to spotkanie, ale tym razem będzie musieć dużo więcej powalczyć, niż w poprzednich spotkaniach.
 
dawid95 21

dawid95

Użytkownik
Na dzisiaj nie ma co za bardzo kombinować tylko zagrać sobie AKO ~2 za grubą stawkę - jedziemy!

Muguruza vs McHale 1 1.36 ⛔ takiej&quot;gry&quot; jaką pokazała Hiszpanka w 1 secie to nawet na turniejach juniorskich nie ma. Tenisowy kryminał, żenada. 90% piłek to błędy.

Muguruza dobra forma, świetny mecz ze Svitoliną na Indian Wells. Pech chciał, że w ćwierćfinale trafiła na swoją zmorę (czyt. Pliskovą), z która jakoś nie za bardzo może wygrać, mimo, że na tegorocznym turnieju, miała do tego świetną okazję. McHale wymęczyła awans z Beck, słabo trzyma swoje podanie i Hiszpanka nie powinna mieć większych problemów w dzisiejszym starciu

Vesnina vs Tomljanović 1 1.22 ⛔

Alja źle się odnajduję na hardzie. Nie jest to jej naturalne środowisko. Gdyby CiCi Bellis jednak mogła wczoraj zagrać to raczej bez większych problemów uporałaby się z Chorwatką. Cóż napisać o Vesninie? Wygranie Indian Wells w kapitalnym stylu mówi samo za siebie. Jest wielka forma ????

Pavlyuchenkova vs Shvedova 1 1.36 ✅

Shvedova to nie ten kaliber co Anastasia. Każdą zawodniczkę, którą pokonała Rosjanka na IW to półka wyżej (Kontaveit, Strycova) lub dwie (Cibulkova) od reprezentantki Kazachstanu. Będzie to dobra rozgrzewka przed hitowym meczem w 1/16 ze Svitoliną

AKO: 2,25 ⛔ bet365

-----------------
Po dzisiejszym dniu chyba warto odpuścić ten turniej. Poleciała Svitolina, Vesnina i Muguruza. Będą następne niespodzianki na pewno, szkoda :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
franz100 495

franz100

Użytkownik
S. Errani - S. Zhang 2 @ 1,66✅
Unibet
Granie przeciwko Errani na hardzie często jest dobrym pomysłem i uważam, że tak samo jest tym razem. Bo właśnie ten typ to raczej gra przeciw Włoszce, niż na Chinkę. Zhang, która jest dość solidną zawodniczką, ostatnio notuje słabsze wyniki. Przegrana z Osaką i lanie zebrane od Konjuh mogą trochę niepokoić, ale myślę, że dzisiaj to ona zejdzie z kortu jako wygrana. Do dziś nie mogę zrozumieć w jaki sposób Errani - nie tak jeszcze dawno - mogła być w okolicach pierwszej dziesiątki WTA, ale teraz zajmuje odpowiednie dla siebie miejsce. Nie ukrywam, że nie trawię jej stylu gry, jak i jej samej jako osobowości na korcie. Jej stylu gry nienawidzą też niektóre rywalki, co doskonale było widać podczas wtorkowego meczu z Bencic. Młoda Szwajcarka była tak zagotowana, że nie była w stanie normalnie grać. Co chwilę miała ochotę roztrzaskać rakietę, tym samym nakręcała się i popełniała kolejne niewymuszone błędy. Włoszce wystarczyło więc tylko przebijać na drugą stronę, czasem zagrała ładny skrót i to wszystko.
Zhang jest dużo bardziej doświadczoną zawodniczką i właśnie na to doświadczenie, cierpliwość w grze i chłodną głowę dziś liczę. Jeśli będzie ona w stanie narzucić swój styl gry i nie zrobi miliona UE, o wynik będzie można być spokojnym. Jako ciekawostkę dodam, że ostatnią rywalką z TOP 50, którą pokonała Errani, jest Barbora Strycova, a miało to miejsce na IO w Rio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Errani vs Zhang over 21.5@ 1.80 BET365 ✅

Nie do końca zgadzam się z kolegą powyżej. Też miałem okazję oglądać wczorajszy mecz Errani i uważam że grała bardzo solidnie. Fakt faktem Bencic nie jest bardzo wymagającą rywalką. Errani jest trochę takim tenisowym kobiecym zakapiorem, jak Cibulkova tylko poziom niżej. Jest walczakiem i myślę że ona zdaje sobie sprawę że to już są jej ostatnie szanse żeby powalczyć w kobiecym tenisie. Kobitka ma 30 lat i idzie jej z roku na rok coraz gorzej. Wierzę że postawi Chince twarde warunki i kto wie może sprawi niespodziankę. Lubię oglądać zawodniczki, które braki techniki wypełniają sercem do walki.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Radwańska vs Wang (Wang +5,5) @ 1.72 BET365 ⛔

Zgadzam się w 100% że Agnieszka może mieć dzisiaj problemy z Chinką. W tym roku Aga gra zupełnie nie tak jak nas do tego przyzwyczaiła. Nie wiem czy to wynika z tego że brakuje jej nowych pomysłów na gre czy po prostu inne dziewczyny już się nauczyły jak grać przeciwko defensywnej grze Radwańskiej. Dzisiaj przyjdzie jej się zmierzyć z dziewczyną, która ostatnio gra na wysokim poziomie i ma niezłe wyniki (2:0 z Mledenovic czy wyrównana 3 setówka ze Svitoliną). Ja także nie widzę tutaj pogromu więc takie wysokie handi pobieram z uśmiechem.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Radwańska - Wang
Typ: over 19,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
✅

Agnieszka wczoraj po przylocie jakieś problemy natury żołądkowej podchodzące pod grypę żołądkową. Każdy kto choć raz miał takie dolegliwości ten wie że to osłabia człowieka wykonując normalne czynności a co ma powiedzieć wyczynowy sportowiec. Na pewno dostanie jakieś elektrolity ale jednak do małego odwodnienia doszło. W takiej sytuacji może to być naprawdę ciężki mecz pod względem wytrzymałościowym. Do tego widać ewidentnie że jest pod formą.
Polecam także poniższy artykuł:
Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę: &quot;Radwański po porażkach córki: boję się każdego jej meczu&quot;

Wynik: 7-6 6-1
 
jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
⛔Radwańska - Wang
Typ: 2 Kurs: 4.30 Bet365
A ja w ostatniej chwili delikatnie spróbuje pograć na Chinke.
Podczas meczu &quot;Cebulki&quot; komentator stwierdził,że &quot;Isia&quot; ma problemy żołądkowe,a więc jest szansa na powodzenie typu o ile dojdzie do spotkania jesli koleś wiedział co mówi.
W każdym razie spróbować warto bo jesli to prawda to grać się jej będzie bardzo ciężko
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Radwańska - Wang

Typ: 2 Kurs: 4.30 Bet365

A ja w ostatniej chwili delikatnie spróbuje pograć na Chinke.
Podczas meczu &quot;Cebulki&quot; komentator stwierdził,że &quot;Isia&quot; ma problemy żołądkowe,a więc jest szansa na powodzenie typu o ile dojdzie do spotkania jesli koleś wiedział co mówi.
W każdym razie spróbować warto bo jesli to prawda to grać się jej będzie bardzo ciężko

Podobno niedawno robiła trening wedlug transmisji WTA Na fejsie ????
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Chinka ma czasami pecha poprostu albo w aut albo w siatke moze ugrac seta ???? teraz jeszcze gorzej bedzie Agnieszcze pilki raczej letkie nie beda ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom