>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Madryt, 05-13.05.2012

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Ines Ferrer Suarez - Lucie Hradecka
Typ: 1
Kurs: 7.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek kwalifikacyjny do turnieju głównego WTA Madryt w którym to zmierzą się Hiszpanka Ines Ferrer Suarez która aktualnie sklasyfikowana jest na 224 miejscu w rankingu WTA z Czeszką Lucie Hradecka która z kolei jest na 98 pozycji w rankingu WTA. Postanowiłem bliżej przyjrzeć się temu pojedynkowi z racji bardzo atrakcyjnego kursu wystawionego na wygraną młodej Hiszpanki która w ostatnim czasie dotarła do ćwierćfinału turnieju ITF rozgrywanego w Tunezyjskim Tunisie przegrywając z Polką Sandrą Zaniewską. Nie jest to aż tak imponujący wynik lecz warto pamiętać, że Hiszpanie mężczyźni jak i kobiety bardzo dobrze radzą sobie na kortach ziemnych a trzeba pamiętać jeszcze o tym, że Ines gra u siebie. Czeszka natomiast nie jest w najlepszej dyspozycji w tym roku a najlepszym i tego dowodem jest ostatnia porażka w I rundzie turnieju WTA Estoril rozgrywanym również na kortach ziemnych 2:0 z Brytyjką Heathem Watson która sklasyfikowana jest na 115 pozycji w rankingu WTA. Reasumując zaryzykuje i postawię na młodą Hiszpankę po bardzo dobrym kursie.

0:2 ⛔
 
pts 24

pts

Użytkownik
???? 11:00 Kudryavtseva A. - Hradecka L. - DW 0:2 - 2,00 Bet365 ⛔

Odstąpię od swojej zasady nie obstawiania WTA, ponieważ widzę tu ciekawe spotkanie po ładnym kursie.
Na korcie w Madrycie spotkają się Alla Kudryavtsveva (131) z Lucie Hradecką(98).
Pierwsza z nich to zawodniczka lubiąca korty twarde, gdzie spędza większość swojej kariery. Na clayu spisuje się średnio, co widać na grafice.

Hradecka natomiast lubuje się w grze na clayu, gdzie wygrywa większość swoich meczów. Myślę, że dziś nie będzie miała problemów z pokonaniem swojej rywalki.


H2H obu zawodniczek to 2 zwycięstwa Hradeckiej (2:1 na hali i oczywiście 2:0 na clayu).

// Oj Lucie, Lucie. Pani Hradecka oczywiście wygrała, ale niestety 2:1.
 
dig 106

dig

Użytkownik
Lokata
Typ : Na Li 2:0
Kurs : 1.45
bet-at-home



Nie wiem jak wam... ale mi ostatnie mecze, oraz ranking wystarcza by postawić na ten typ przynajmniej 1/5 swojego stanu konta. Jak już wyżej napisałem. Dla mnie Lokata. ;)
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Po pierwsze lokata to jest coś pewnego, a jak ty możesz mówić, że coś jest pewne jak nie znasz nawet zawodniczek!!! Po drugie Muguruza Blanco Garbine to młoda 19 letnia utalentowana Hiszpanka, która w ostatnim czasie poczyniła spore postępy i w tym sezonie zaczyna grać w głównych turniejach WTA z fajnym skutkiem. Gra u siebie. Po trzecie Chinka w tym sezonie w bardzo słabej formie. Także tutaj piękne value w typie +1,5 seta na Hiszpankę po 2.50
to, ze gra u siebie i jest młoda to jakieś atuty?
Jaja sobie robisz chłopie?
Niech się ktoś jeszcze wypowie na temat tego meczu, jak dla mnie też Li Na powinna to dość łatwo wygrać, z Agą na clayu grała bardzo dobrze, a tu dużo słabsza rywalka.
 
N 0

nowy

Użytkownik
To, że gra u siebie to jest oczywiście duży atut. Wiek tutaj raczej nie ma takiego znaczenia gdyż jest to clay więc piłki są wolniejsze a Na Li nie jest aż taka stara ????
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Nie ma to jak puszczać &#39;lokaty&#39; po miejscu w rankingu..
Co do samego meczu, 2-0 Na Li za @1,45 w ogóle nie opłacalne. Młoda Hiszpanka w tym sezonie wybuchnęła z formą, ma już na rozkładzie Pennette, Zvonareva, urwała seta Goerges. Talent z pewnością posiada. Chinka z kolei w ostatnim czasie bez błysku, sporo spotkań wygranych bez przekonania. Zdarzają jej się przestoje i proste błędy. Jak dla mnie warto pograć over 18,5 @1,88.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Anabel Medina Garrigues - Tsvetana Pironkova 1.40 Bwin

Myślę, że kurs na Hiszpankę grającą w Madrycie mimo wszystko zawyżony.
Doświadczona Anabel w pierwszej rundzie spotka się z młodszą o 5 lat Bułarką Tsvetaną Pironkovą, która najlepiej czuje się na kortach trawiastych czego dowodem są świetne wyniki w Wimbledonie w którym Pironkova dochodziła nawet do półfinału w roku 2010 pokonując po drodze między innymi Venus Williams czy Marion Bartoli. Jednak na kortach ziemnych Bułgarka jest zupełnie inną zawodniczką i spoglądając na wyniki wnioskujemy, że nie lubi grac na clay&#39;u.
W przeciwieństwie do Hiszpanki, która jak to Hiszpanka najlepiej czuje się właśnie na czerwonej mączce. Może wyniki w tym sezonie nie są rewelacyjne, ale Anabel o wiele lepiej prezentuje się na clay&#39;u od Bułgarki. Co więcej pokonała ją już czterokrotnie - w tym dwa razy na nawierzchni ziemnej - co prawda kilka lat temu, ale po wynikach widac, że Tsvetana Pironkova nie jest straszna ogranej na mączce Hiszpance.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 3

matenisto

Użytkownik
Tenis, Madrid Masters WTA
Tszvetana Pironkova - Anabel Medina Garrigues
Zwycięzca meczu : Anabel Medina Garrigues
Kurs : 1,35
Stawka : 1/3

Mecz dwóch zupelnie różnych zawodniczek, z murowaną faworytką. Ze spokojem typuję w tym pojedynku zwycięstwo Hiszpanki. Pironkova w tym roku rozegrała na clayu dwa mecze, dwa bardzo słabe mecze. W pierwszym przegrała z Cariną Witthoeft (bardzo młoda Niemka, grająca po europejskich ITFach), w drugim zaś uległa Gruzince Tatishvili. Anabel w tym roku już siedem razy wyszła na mączny kort, na ten czas bez rewelacji, ale też z byle kim nie przegrywała. Bułgarka lepiej czuje się na kortach szybkich, a sezon clayowy to dla niej zło konieczne. Medina, jak to wypada Hiszpance z mączką ma dużo wspólnego i na tych kortach osiąga dobre, zadowalające wyniki. W zeszłym sezonie jej bilans na clayu to 25-9, dla porównania Pironkova w 2011 na mączce miała 4-8. Kurs 1,35 mimo, że niski to i tak akceptowalny, gram na Anabel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Zaraz zejde z nerwów - co ta dziweucha Wozniacka tam wyprawia? Nie mogę oglądać tego meczu z Pervak ale nie mogę pojąc jak nie można wygrać swojego serwisu (może z 3 razy w meczu jak dotąd wygrała a jest 3 set) będąc tenisistką w top 5 wta. Jak przegra ten mecz to po prostu skończę z obstawianiem wta. To kpina i porazka. Nie dość że wtopiłem zakład 2-0 to po 2 secie postawiłem sporo na wygraną Wozniacką by odrobić straty, no i wygląda na to że to był ostatni mecz w moim zyciu gdzie powierzam swoja kase tej francy która kompromituje tenis zawodowy od dłuższego czasu. Ona na clay-u nie umie i nie lubi grać co pokazał zeszły sezon a ten tylko to potwierdza + ogólna słaba forma. Najgorsze jest to że nie wiadomo jak obstawiać bo jak zagrasz przeciwko niej (niekoniecznie że przegra cały mecz) to nagle jak na złość swoim przebijactwem pasywnym wybiega gładki wynik.


christopher48 // Jednak wygrała. Następnym razem proszę jednak nie wylewać tutaj swoich żalów. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prof 11,4K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Madrid Open
Spotkanie: Victori Azarenka - Svetalana Kuznetsova
Typ: Svetlana Kuznetsova
Kurs: 9.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Juz w 1 rundzie WTA w Madrycie zapowiada bardzo ciekawy mecz. Viktoria &quot;Viki&quot; Azarenka zagra z Svetlana Kuznetsova. Zdecydowanie faworytka tego meczu jest Bialorusianka ze wzgledu na to ze ma fantaystyczny sezon narazie i jest numerem 1. Ja jednak nie odbieram szans Rosjance bo w przeszlosci graly one ze soba kilka razy i w H2H jest 4-2 dla Kuzy z czego 2 mecze na tej nawierzchni wygrywala wlasnie ona. Mimo ze Kuza od dluszego czasu nie prezentuje tego poziomu co kiedys to jednak wciaz zdarzaja lub moga sie zdarzyc bardzi dobre mecze w jej wykonaniu z najlepszymi. Poza tym nikt nie jest nie pokonany i nie zniszczalny i Azarenka wkoncu sie bardziej lub mniej wykruszy. Jest to WTA i nikt praktycznie nie potrafi zdominowa calego sezonu , nawet takiej Serenie po wielu dobrych turniejach przytrafialy sie nawet 2-3 porazki z rzedu. Niema tak jak w ATP ze jest grupa tenisistow i dlugo dlugo nic. Ostantio BIalorusinka w 2 turniejach miala takie mecze gdzie mogla odpasc np z Cibulkova czy osatnio z Barthel. Kuznetsova bedzie napewno chciala wrocic do elity a okazja jest bardzo dobra bo zbliza sie Roland Garros gdzie w przeszlosci notowala swietne wyniki (rok temu tez byla bez formy a doszla tam do QF). Azarenka bilans 30/2 , wiekszosc meczy wygrywa zdecydowanie co powoduje ze jest mega faworytka ale kurs niemal 10 na zwyciestwo Rosjanki to calkowite zlekcewaznie Kuznetzovej co nie powinno miec miejsca. Sam osobiscie dalbym kurs 4~. Mysle ze typ jest warty podjecia tego ryzyka. . W Madrycie jest niebieska maczka (nowosc) i niewiadomo jak to wplynie na obie tenisistki.
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Woźniacka grała dzisiaj od połowy 1szego seta z podkręconą kostką, ale po medicalu mogła grać dalej i jak widać wygrała.
Z Barthel jeśli będą grały we wtorek to faktycznie, faworytkę upatrywałbym w osobie Niemki.
 
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Angelique Kerber - Venus Williams 1 @1,75 ✅
Bukmacher: pinnacle | Stawka: 7/10j

2 runda WTA Madryt. Kerber to ostatnimi czasy zawodniczka grająca dość równo, rzadko miewająca spadki formy. W pierwszej rundzie gładko pokonała Johanne Larsson, teraz czas na bardziej wymagającą zawodniczkę - Venus Williams. Amerykanka z wielkimi kłopotami awansowała do drugiej rundy, dopiero TB w 3 secie uznał jej wyższość nad Simoną Halep. Venus nigdy nie przepadała za grą na kortach ziemnych. Zdecydowanie bardziej preferuje korty szybsze, szczególnie teraz, gdy ma już swoje lata i jest po wielu kontuzjach.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kerber 1.60✅

Myslę, że Angi gra swój optymalny tenis. Gra tenis swojego życia a jej kariera w końcu wystrzeliła. Kazdy element na wysokim poziomie. Momentami stroi fochy na korcie ale potrafi takze się wziąść w garść kiedy trzeba. Jest aktualnie silna, mocno zmotywowana, widać że Angi uwierzyła w siebie! Venus swoje pięć minut juz miała. Zdobyła sławe, pieniądze i tytuły. Obecnie mnie nie przekonuje. Masa błędów i dziwnych zagrań. Jedyne co teraz mi u niej imponuje to walka do końca o każdą piłkę. Na Angi to jednak za mało. Niemka aktualnie jest dużo lepsza.

Jest to mój ostatni typ na forum. Od kilku tygodni mam coraz mniej czasu na pisanie analiz. Wszystkim, którzy mnie cenili na forum to wielkie dzięki. Szczególnie dziękuję Administratorowi i kilku osobom na forum. Myslę, że tez od czasu do czasu komuś dałem zarobić.

Wszystkiego dobrego dla fanów tenisa WTA !

@ wszystkim którzy będą chcieli złapać kontakt ze mną na zapraszam na pw, od czasu do czasu będę zaglądał na forum, ale będę nie aktywny jako user.

@ jezeli mogę doradzić przy obstawianiu WTA to proszę się kierować aktualną formą pań, nawierzchnią kortu, stylem gry, reszta - statystyki, h2h ...to droga do strat

@ złote zasady :w finale grać na doga, i klasyka: kto wygrał turniej 5,6 meczy a potem gra 1 runde następnego turnieju to obstawiać na swiezość ...przykład KAnepi - Safarova 1.70 ;););)✅✅✅( WTA MAdryt dzisiaj)


Andre@
POZDRAWIAM i DO USŁYSZENIA KIEDYS TAM...blisko 2 lata na forum, az zal to zostawiać, ale są rzeczy wazniejsze dla mnie teraz...
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
jezeli mogę doradzić przy obstawianiu WTA to proszę się kierować aktualną formą pań, nawierzchnią kortu, stylem gry, reszta - statystyki, h2h ...to droga do strat
przecież właśnie statystyki mówią nam jak dany zawodnik/zawodniczka spisuje się na danej nawierzchni, więc trochę sobie przeczysz sam ;)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Madryt, 13-00, 7.05.2012
Safarova - Kanepi
typ; 2-0
2.50
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju WTA na ceglanych kortach w Madrycie, Czeszka Lucie Safarova zagra z Estonka, Kaia Kanepi. Estonka to triumfatorka turnieju w Estoril z ubieglego tygodnia. Zaledwie dwa dni temu rozgrywala ciezki final z Carla Suarez Navarro, zakonczony po trzysetowym, dlugim boju. W ogole ten turniej moze sie tutaj odbic czkawka dla Estonki, gdyz rozegrala ona w portugalskim Estoril pięc naprawde ciezkich pojedynkow. Obie panie spotykaly sie jak do tej pory pieciokrotnie i bilans jest zdecydowanie lepszy dla Safarovej, ktora wygrala az cztery pojedynki, w tym w Madrycie dwa lata temu. Czeszka w tym sezonie prezentuje sie bardzo dobrze. Byla m.in. w finale turnieju w Charleston, gdzie po drodze wygrala m.in. ze Zvonareva. Estonka na pewno nie jest dzis przygotowana na 100% kondycyjnie do tego spotkania. Czeszka powinna wiec to wykorzystac i bez wiekszych problemow wygrac to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Madryt- debel kobiet
Spotkanie: Cibulkova D./Husarova J. - Grandin N./Uhlirova V.
Typ: Grandin N./Uhlirova V. wygrają 2-0
Kurs: 3,25
Bukmacher:
Data i godzina spotkania: 07.05.2012/ 14:30
Analiza:

Dzisiaj około godziny 14:30 dojdzie do pojedynku pomiędzy deblem Cibulkova D./Husarova J. a Grandin N./Uhlirova V. Bukmacherzy nie potrafią wskazać zdecydowanego faworyta tej konfrontacji, i wystawili bardzo wyrównane kursy. Jednak w moim odczuciu, debel Grandin N./Uhlirova V. powinien wygrać to spotkanie w dwóch setach. Dlaczego? Po pierwsze te deblistki mają naprawdę duży staż grając ze sobą w parze, czego nie można powiedzieć o ich dzisiejszych przeciwniczkach, które jak dotąd występowały razem w trzech turniejach. W 2009 podczas brytyjskiego Wimbledonu odpadły w pierwszej rundzie ulegając Makarovej/Kleybanovej. W tym roku obie zawodniczki rozegrały 2 turnieje w których również odpadały już w pierwszych rundach kolejno turniej w Brisbane i Pattaya. Natomiast debel Grandin N./Uhlirova V. w tym roku gra regularnie ze sobą, jednak te zawodniczki słabo weszły w sezon i na pewno ten turniej jest dla nich bardzo ważny, gdyż jedynie w Charleston doszły do półfinału. Jak dla mnie typ naprawdę warty uwagi i moim zdaniem warto zaryzykować parę złotych na tak fajny kurs jaki oferują nam bukmacherzy na zwycięstwo debla Grandin N./Uhlirova V. w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Sara Errani
Typ: 2
Kurs: 3,15
Owszem Agnieszka poprzednie spotkania z Errani wygrywała gładko, ale tu będzie zupełnie inaczej, tzn. Errani ma większe szanse niż do tej pory, dlatego że uwielbia clay. Mam nadzieję, że kolor niebieski także należy do jej ulubionych xD. Jej bilans w tym roku na tej nawierzchni to 16/0 - trzy wygrane turnieje i tylko trzy stracone sety. Tutaj mógłbym skończyć analizę :grin: Po prostu warto jej zaufać. Teraz czeka ją większy sprawdzian, ale na pewno ma spore szanse na wygraną, nikt mi nie powie, że nie, a taki kurs każdy powinien zagrać. Errani: ewidentna forma + nic do stracenia. Radwańska: regularność/solidność, ale na dobrą sprawę żadnej mocnej broni po jej stronie nie widzę, zagra swoje, może być różnie. Aga ma za sobą dopiero 4 spotkania na mączce i prawdę mówiąc szału nie zrobiła w Stuttgarcie mimo dojścia do półfinału. Zresztą ona nie czuje się tu najlepiej. Na Agnieszkę w tym roku jeszcze oczywiście będę liczył, ale w dalszej części sezonu. Zdecydowanie valuebet. Buki spokojnie mogliby dać tutaj kurs ~5, ale wiedzą, że Włoszka się łatwo nie da. Trzeba brać taki.
Wynik: ⛔ 2-0
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Dla mnie Radwańska to spokojnie wygra,owszem Errani dobrze na clayu ale w Madrycie jest szybszy caly niż te na których do tej pory grała Włoszka przez co szanse Agnieszki w tym pojedynki rosną.Piszesz,że forma Errani ewidentna a Polki to nie?Już jest w TOP 3 na świecie,w tym roku uważam,że popełniła mega progres.Errani już tutaj męczyła nieco z nie najlepszą przecież Scheeper więc czemu niby miałaby ograć Agnieszkę?Ja tutaj nie widze żadnego value na Sarę.Piszesz,że Isia nie czuje się tutaj najlepiej ale o tym,że Errani też wielkich wyników tutaj nie osiągała to już nie wspominasz,dla mnie przereklamowane te wyniki Sary bo nikogo takiego nie ograła na tym clayu żeby w nią inwestować.Takie jest moje zdanie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Sara Errani Typ: 2 Kurs: 3,15 Owszem Agnieszka poprzednie spotkania z Errani wygrywała gładko, ale tu będzie zupełnie inaczej, tzn. Errani ma większe szanse niż do tej pory, dlatego że uwielbia clay. Mam nadzieję, że kolor niebieski także należy do jej ulubionych xD. Jej bilans w tym roku na tej nawierzchni to 16/0 - trzy wygrane turnieje i tylko trzy stracone sety. Tutaj mógłbym skończyć analizę Po prostu warto jej zaufać. Teraz czeka ją większy sprawdzian, ale na pewno ma spore szanse na wygraną, nikt mi nie powie, że nie, a taki kurs każdy powinien zagrać. Errani: ewidentna forma + nic do stracenia. Radwańska: regularność/solidność, ale na dobrą sprawę żadnej mocnej broni po jej stronie nie widzę, zagra swoje, może być różnie. Aga ma za sobą dopiero 4 spotkania na mączce i prawdę mówiąc szału nie zrobiła w Stuttgarcie mimo dojścia do półfinału. Zresztą ona nie czuje się tu najlepiej. Na Agnieszkę w tym roku jeszcze oczywiście będę liczył, ale w dalszej części sezonu. Zdecydowanie valuebet. Buki spokojnie mogliby dać tutaj kurs ~5, ale wiedzą, że Włoszka się łatwo nie da. Trzeba brać taki.
Errani po dlugim turnieju na Wegrzech, dzisiaj meczarnie ze slaba Scheepers... nie lubie Isi ale Polka rozniesie w pył Włoszke ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom