>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Madryt, 05-13.05.2012

Status
Zamknięty.
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
W WTA nie siedzę za bardzo, ale dzisiaj przez swoją nieuwagę o niebieskim clayu przejechałem się na ATP (choć to nie tylko jego wina, ale gdybym wiedział, że jest niebieski to bym nie grał...). Jest on dużo szybszy od tradycyjnej cegły co z pewnością będzie in plus dla naszej zawodniczki, która preferuje grę na hardzie. Nie wiem jak dzisiaj zagrała Errani, ale po wyniku śmiem sądzić, że już nie było tak łatwo jak w meczach na &quot;czerwonej&quot;. ????
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Jutro chyba Barthel powinna wygrać z Caroliną? ;)

Niemka w całkiem niezłej dyspozycji, w dodatku korty dość szybkie co przy jej ofensywnym stylu gry jest na pewno plusem. W pierwszej rundzie w miarę gładko pokonała Goerges. Ogólnie rzecz biorąc w miarę wysoka, równa forma i marsz w górę rankingu WTA w ostatnich tygodniach.

Woźniacki męczarnie w pierwszej rundzie. Ostatni turniej w Stuttgarcie też zupełnie nieudany, dopiero we wcześniejszych turniejach można doszukiwać się jakichś pozytywów, ale przecież liczy się to co tu i teraz :razz:. A tu i teraz wygląda słabo, ponadto chodzą słuchy o problemach z kostką.

Co o tym sądzicie? Myślę, że warto spróbować zagrać zwycięstwo Barthel ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jesli chodzi o forme obu zawodniczek to zdecydowanie sklanialbym sie ku Niemce. Gra naprawde bardzo dobrze ostatnimi czasy czego nie mozna powiedziec o Karolinie ktora gra wrecz fatalnie. Tylko, ze kurs jaki oferuja nam buki jest naprawde zenujacy ... to jest wta i tu wszystko jest mozliwe
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tennis, WTA Madrid doubles, Wt maj 08 18:10
Groenefeld A / Zhang S - Dulko G / Suarez P
Typ: Dulko G / Suarez P @1,73
| Betsafe ✅ 7-6 6-3
Ten typ od razu mi się spodobał od pierwszego wejrzenia. Zmierzą się dwa deble z jakże innymi celami na ten sezon. Groenefeld A / Zhang S to para stworzona na tym turnieju, wcześniej nigdy ze sobą nie grały (a przynajmniej nie znalazłem informacji, żeby tak było). Tutaj zdążyły już pokonać przyzwoicie wyglądający na papierze debel w postaci Mirzy i Rodionowej, co trzeba im zapisać na plus. Groenefeld zwykle występowała w tym sezonie w parze z Julką Georges i nawet osiągały niezłe wyniki (finał w Stuttgarcie), problem w tym, że to właśnie Georges była ostoją tej pary i właściwie tylko dzięki niej tak daleko zaszły. Oglądałem ich mecze na tym turnieju i dało się zauważyć, że Groenefeld strasznie dużo psuła, co najdziwniejsze zwłaszcza w swoich gemach serwisowych, co powinno być jej naturalnym atutem. Do tego bardzo niepewny return, nie ma dobrej ręki, to na pewno, a w deblu taka umiejętność by się przydała, stąd wiele returnów lądowało daleko w aucie albo siatce. Do tego mniejsza mobilność powodowała, że nie miała szans przy małej grze przy siatce itd a takiej gry można się spodziewać po jej dzisiejszych przeciwniczkach. Wszystkie swoje słabości pokazała właśnie w finale w Stuttgarcie, gdzie w głównej mierze przez jej kiepską formę przegrały ten mecz mimo prowadzenia jednym brejkiem w każdym secie. Głównie w niej upatruję słabości tej pary, do tego dochodzi oczywiście dużo mniejsze zgranie niż przeciwniczek. Argentynki z kolei to debel zgrany, zbudowany z myślą o IO w Londynie, gdzie mają reprezentować swój kraj. Gisela mocno podupadła w singlu i skoncentrowała się na grze podwójnej, jako jedynej szansie na występ na Igrzyskach. I trzeba przyznać, że wraz ze swoją partnerką są na dobrej drodze do Londynu. Ostatnio notują niezłe wyniki: półfinał w Miami i Stuttgarcie. Ten drugi występ bardziej porównywalny, bo również na mączce (choć z trudem mi przychodzi nazywanie tej niebieskiej nawierzchni mączką). Tutaj w Madrycie zdążyły już odprawić w 2 setach Klepac i Rosolską. Wydaje się, że są w dobrej formie i celują w dopisanie kolejnych punktów do swoich rankingów. Podsumowując: za Argentynkami przemawia większe zgranie i doświadczenie, do tego niezła forma w ostatnich tygodniach, no i słaba forma Groenefeld. Dlatego postawiłem na ich wygraną.
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Dajemy pewniaki Sharapova i Serena Williams po 2:0 jak również Azarenka 2:0 można także dorzucic tutaj Medine Garrigues gra u siebie, mimo iż jest lepszą deblistką niż singlistką to atutem tak jak juz pisalem są mury i mączka, bardzo szybka mączka, chodź jak mowil komentator w meczu Petry Kvitovej, kort byl badany przez specjalistów od nawierzchni paryskiej i jak oni twierdzą niczym nie rózni sie od tej w Madrycie, jedynie kolorem;) tyle dla wątpliwych co do mączki ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Bet dnia to jak dla mnie mecz Safarovej z Carlą Suarez Navarro. Safarova broni tutaj punktów z zeszłego roku kiedy była w ćwierćfinale.Wydaje się być do tej obrony dobrze przygotowana. Wczoraj w pierwszej rundzie wygrała z ....Kanepi pogromczynią Carli Suarez Navarro z sobotniego finału w portugalskim Estoril. Oglądałem ten finał gdyż zagrałem w tym meczu over 20,5 gema i mało brakowało a Kanepi przegrałaby go 3-6 4-6. Skończyło się na trzech zaciętych, morderczych setach. Sport bywa brutalny Carla Suarez miała ten mecz wygrany trzy razy lecz za każdym razem zwycięstwo wymykało jej się z rąk. Nie wykorzystała nawet 3 kolejnych meczboli. Wyglądała po meczu na rozbita psychicznie i sprawiała wrażenie że marzy o tym żeby ceremonia kończąca turniej skończyła się jak najszybciej. Organizatorzy turnieju w Madrycie ku mojemu zdziwieniu mecze pierwszej rundy finalistek z Estoril zaplanowali już na poniedziałek. Kanepi uległa właśnie Safarzovej, która miała aż 9 asów, 86% pierwszego podania, 70% drugiego i nie dała się ani razu przełamać rywalce przy jednej szansie breakpointowej Kanepi. Sama zaś miała aż 9 z których wykorzystała dwie. Carla Suarez stoczyła zaś zacięty prawie 3 godziny bój zakończony w trzech setach z Jankovic. Myślę ze forma, fakt zmęczenia Carli i motywacja obrony punktów przez Safarzovą przechylą szale zwycięstwa na jej strone. Panie spotkały się do tej pory raz w 2009 roku w Fed Cupie i wygrała Safarova 6-4 6-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
drexler 570

drexler

Użytkownik
P.S Cara Suarez Navarro w meczu z Jankovic miała tylko 59% pierwszego podania i 39% drugiego. Jankovic miała 13 szans na przełamanie rywalki z czego wykorzystała aż 8. Sama też została przełamana 8 razy.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Wygra turniej w Madrycie: Serena Williams
Kurs: 6
Żałuję, że wcześniej tego nie zagrałem, a pociskam dość grubo. Serena wróciła i gra świetnie, to jest poziom nieosiągalny dla żadnej innej tenisistki w tej chwili, jedynie taka Azarenka czy Sharapova musiałyby zagrać tenis życia żeby mieć szanse na walkę. Kondycja w zaskakującej formie jak na niedawny powrót do gry + winnery + serwis rodem z ATP = klucz do triumfu.

A na dzisiaj:
Caroline Wozniacki - Mona Barthel
Typ: 1
Kurs: 2,68 (BetFair)
Mimo wszystko Wozniacki to nadal czołówka na świecie. To co ją cechuje, to przede wszystkim bardzo solidna gra. To prawda, że jej tenis jest nudny, wręcz męczący, nieciekawy dla widzów, nieurozmaicony, bla bla, ale popełnia też mało błędów, co nierzadko procentuje (nie bez kozery była numerem 1). Ostatnio zarzucają jej sporo, więc z pewnością łatwo tutaj nie odpuści. Jeszcze niedawno nie do pomyślenia, by była dogiem w spotkaniu z tenisistką o dorobku Barthel, dlatego najzwyczajniej warto tu na nią zagrać. Mona ostatnio mega forma i pnie się w górę pod każdym względem, ale to jeszcze nie ta mentalność, do tego słaba psychika i niepewność czy po raz kolejny zagra na tak wysokim levelu. Stawiam tutaj na doświadczenie, chociaż bardziej liczę na dobre spotkanie niż na większy zarobek, od zarabiania będą inne mecze.
Do kolegi niżej:
zapobiegawczy pic na wodę w razie jak źle zagra ;)
Wynik: ✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 28

henka

Użytkownik
Nie dodałeś że Karolina ma problem z kostką nie wiadomo czy w trakcie meczu nie skreczuje.
W tak słabej dyspozycji jest bez szans z Moną.
Grać tam gdzie krecz daje zwycięstwo Niemki.
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
O co chodzi z tymi kursami na mecz Williams - Pavlyuchenkova? Ja rozumiem ładnie zagrała w charleston, ale to nadal nie jest jej ulubiona nawierzchnia! Palyuchenkova (+7) 2,5??
 
G 277

geryx

Użytkownik
✅Lepchenko-Peer 1 @ 1,7 expect
Typ oparty przede wszystkim na fatalnej ostatnim czasem postawie zawodniczki z Izraela. Peer przegrywa wszystko niemalże i to nie z tuzami WTA. U Varvary tez lekka zniżka formy po przejściu na mączkę. Grać u buka co rozlicza krecz jako zwrot, bo Lepchenko w Budapeszcie skreczowała, więc tak dla zabezpieczenia.
 
ajax4 11

ajax4

Użytkownik
A na dzisiaj:
Caroline Wozniacki - Mona Barthel
Typ: 1
Kurs: 2,68 (BetFair)
Mimo wszystko Wozniacki to nadal czołówka na świecie. To co ją cechuje, to przede wszystkim bardzo solidna gra. To prawda, że jej tenis jest nudny, wręcz męczący, nieciekawy dla widzów, nieurozmaicony, bla bla, ale popełnia też mało błędów, co nierzadko procentuje (nie bez kozery była numerem 1). Ostatnio zarzucają jej sporo, więc z pewnością łatwo tutaj nie odpuści. Jeszcze niedawno nie do pomyślenia, by była dogiem w spotkaniu z tenisistką o dorobku Barthel, dlatego najzwyczajniej warto tu na nią zagrać. Mona ostatnio mega forma i pnie się w górę pod każdym względem, ale to jeszcze nie ta mentalność, do tego słaba psychika i niepewność czy po raz kolejny zagra na tak wysokim levelu. Stawiam tutaj na doświadczenie, chociaż bardziej liczę na dobre spotkanie niż na większy zarobek, od zarabiania będą inne mecze.
Do kolegi niżej:
zapobiegawczy pic na wodę w razie jak źle zagra ;)
Biorąc pod uwagę rosnąca formę Niemki oraz słabszą formę Dunki warto zagrać:
Ilość setów w meczu 3 kurs 2.25 (William Hill)
Liczę na dobry i zacięty mecz ;)
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Kerber Angelique - Li Na - 1.95

Ja tu nie mam najmniejszych wątpliwości kto wygra en mecz. Mimo, że to clay to jest szyba nawierzchnia i Niemka nie powinna mieć żadnych problemów z pokonaniem rywalki. Kerber w rewelacyjnej formie od początku sezonu. Wszystko funkcjonuje jak należy. Serwis działa, return też, z linii końcowej potrafi każdego rozgonić. Także easy win nad Chinką, która jest raczej bez formy. Nie sugerujcie się tegorocznym bilansem, bo ten co prawda wygląda ładnie, ale gra pozostawia dużo do życzenia. Zbyt duża liczba naprawdę prostych błędów i z taka gra Li nie ma prawa ugrać w tym meczu nawet seta.
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tennis, WTA Madrid doubles, Wt maj 08 18:10
Groenefeld A / Zhang S - Dulko G / Suarez P
Typ: Dulko G / Suarez P @1,73
| Betsafe ✅ 7-6 6-3
Ten typ od razu mi się spodobał od pierwszego wejrzenia. Zmierzą się dwa deble z jakże innymi celami na ten sezon. Groenefeld A / Zhang S to para stworzona na tym turnieju, wcześniej nigdy ze sobą nie grały (a przynajmniej nie znalazłem informacji, żeby tak było). Tutaj zdążyły już pokonać przyzwoicie wyglądający na papierze debel w postaci Mirzy i Rodionowej, co trzeba im zapisać na plus. Groenefeld zwykle występowała w tym sezonie w parze z Julką Georges i nawet osiągały niezłe wyniki (finał w Stuttgarcie), problem w tym, że to właśnie Georges była ostoją tej pary i właściwie tylko dzięki niej tak daleko zaszły. Oglądałem ich mecze na tym turnieju i dało się zauważyć, że Groenefeld strasznie dużo psuła, co najdziwniejsze zwłaszcza w swoich gemach serwisowych, co powinno być jej naturalnym atutem. Do tego bardzo niepewny return, nie ma dobrej ręki, to na pewno, a w deblu taka umiejętność by się przydała, stąd wiele returnów lądowało daleko w aucie albo siatce. Do tego mniejsza mobilność powodowała, że nie miała szans przy małej grze przy siatce itd a takiej gry można się spodziewać po jej dzisiejszych przeciwniczkach. Wszystkie swoje słabości pokazała właśnie w finale w Stuttgarcie, gdzie w głównej mierze przez jej kiepską formę przegrały ten mecz mimo prowadzenia jednym brejkiem w każdym secie. Głównie w niej upatruję słabości tej pary, do tego dochodzi oczywiście dużo mniejsze zgranie niż przeciwniczek. Argentynki z kolei to debel zgrany, zbudowany z myślą o IO w Londynie, gdzie mają reprezentować swój kraj. Gisela mocno podupadła w singlu i skoncentrowała się na grze podwójnej, jako jedynej szansie na występ na Igrzyskach. I trzeba przyznać, że wraz ze swoją partnerką są na dobrej drodze do Londynu. Ostatnio notują niezłe wyniki: półfinał w Miami i Stuttgarcie. Ten drugi występ bardziej porównywalny, bo również na mączce (choć z trudem mi przychodzi nazywanie tej niebieskiej nawierzchni mączką). Tutaj w Madrycie zdążyły już odprawić w 2 setach Klepac i Rosolską. Wydaje się, że są w dobrej formie i celują w dopisanie kolejnych punktów do swoich rankingów. Podsumowując: za Argentynkami przemawia większe zgranie i doświadczenie, do tego niezła forma w ostatnich tygodniach, no i słaba forma Groenefeld. Dlatego postawiłem na ich wygraną.
Tenis - WTA - Madrid Open, Madrid - Doubles, 09.05 17:30
J. Goerges / S. Stosur - K. Peschke / K. Srebotnik
Typ: J. Goerges / S. Stosur @1.80 | Tobet 2-6 6-3 7-10 było blisko..
Ciekawy pojedynek. Goerges i Stosur to stosunkowa nowa para, ale już można stwierdzić, że przyszłość przyniesie im dużo tytułów. Zagrały dotychczas tylko 3 mecze ale już moga się pochwalić wygraną na Raymond i Huber (Miami). Wydaje się, że lepiej się będą czuły na hardzie, ale i na mączce, zwłaszcza tak szybkiej jak w Madrycie, będą miały dużo do powiedzenia. Tutaj zdążyły już szybko, łatwo i przyjemnie odprawić parę gospodyń Soler-Espinosę i Suarez Navarro. Obie mają świetny serwis, ofensywna gra i duża pewność zagrań. Problemem oczywiście może być zgranie, ale liczę tutaj na doświadczenie Stosur. Co do Peschke i Srebotnik to w ostatnich tygodniach notują spory regres formy. Ostatni ich dobry turniej to wygrana w Sydney, tylko że to był początek stycznia... Potem przyszła porażka w AO z Kudryavtsevą i Makarovą (krecz), po której dziewczyny miały dwumiesięczną przerwę. Pojawiły się w Miami po to, by przegrać w 1 meczu z Dulko i Suarez w krótkich 2 setach. Potem przytrafiły się jeszcze 2 zaskakujące porażki z dużo niżej notowanymi parami: w Chartleston z Grandin i Uhlirovą i w Stuttgarcie z Goerges i Groenefeld. I to w dość kiepskim stylu. I właśnie ta ostatnia porażka może być ciekawym prognostykiem na dzisiejszy mecz. Bo jeśli Peschke i Srebotnik przegrały wyraźnie z Georges i Groenefeld to dlaczego miałyby nie przegrać, jeśli drewnianą Groeneled zamienimy na legendę kobiecego debla, czyli Sam Stosur? Dodatkowo wydaje się, że mączka nie jest ich nawierzchnią: na 9 wygranych przez nie turniejów 7 było na hardzie i 2 na trawie (w tym oczywiście ubiegłoroczny Wimbledon). Dla mnie są to wystarczające argumenty, żeby postawić na Julkę i Sam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Kerber, Kvitova, Azarenka, Makarova, moje faworytki na dzien dzisiejszy ????
Co do Andzeli forma jak się patrzy gdyby nie dwie piszczalki WTA czyli Maria i Vika no i do tego dołóżmy Serene Williams to mogła by ze spokojem mysleć o wygraniu turnieju ???? Chinka wiadomo klasa, swietna zawodniczka, ale jakoś mnie nie przekonuje ???? ale za to Niemka polskiego pochodzenia robi na mnie prze ogromne wrażenie dlatego też skłaniam sie ku Kerber 1 ????
Kvitovej i Azarenki kometować nie trzeba, tak jak czeszka powinna wygrac w dwóch setach tak co do Viki może być róznie Ivanovic dobrze się prezentuje na początku turnieju a białorusinka jakby przemeczona, zwlaszcza wczoraj bylo to widaac w drugim secie, jednak i tak sklanaim sie ku Azarence;)
Makarova jest po prostu bardziej utaletowana po prostu lepsza, a zwlaszcza jezeli przychodzi gra na clayu. Maria zawodniczka od hardu ???? Zdecydowanie Makarova ???? 1
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
No i Kerber dała ciała. Może niech ktoś napisze jak oglądał jak obie grały. Wydawało mi się że Kerber wygra no ale cóż...
 
H 0

hydroas

Użytkownik
Technicznie Chinka była dzisiaj lepsza , zgrabniej poruszała się po korcie i już po paru gemach był widać kto wygra. Też sie na tym przejechałem
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
No i Kerber dała ciała. Może niech ktoś napisze jak oglądał jak obie grały. Wydawało mi się że Kerber wygra no ale cóż...
Chinka dziś wygrywała więcej kończących piłek, Kerber popełniała proste nie wymuszone błedy, których wcześniej nie było miejsca. Niemka pokazałą jak nie grać z Na Li, gdyby była bardziej regularna, a przede wszystkim gdyby serwis który dzis ją zawodził był chociaż na poziomie 65 procent była by może inna gra, od początku było czuć, że Angelika tego nie wygra ;/????
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć, jak doszło do porażki Kvitovej. Ani ostatnia forma Kvitovej (bardzo dobra) ani Hradeckiej (dołująca, przegrała w tym roku większość spotkań) nie wskazywała na takie rozstrzygnięcie. Dlatego do osób, które może widziały to spotkanie, kieruję zapytanie, jak to się stało?


christopher48 // Zmieniłem kilka słów z tego posta (bo odnosiłeś się do usuniętego posta innego użytkownika), ale sens Twojej wypowiedzi pozostał. Reszta postów poszła do kasacji, bo wyskoczyłeś z jakimś wałkiem.

Przyjmijmy, że po prostu chciałeś się spytać o przebieg tego meczu.

Pozdrawiam.
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Nie ogladalem meczu ale Kvitova gra tenis na pałe wejdzie/nie wejdzie. Zakladam ze ta 2 opcja dzisiaj dominowala na korcie dlatego Hradecka wygrala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom