>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Madryt, 04-12.05.2013

Status
Zamknięty.
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
Serena v Errani 2-0 @1,67 Unibet ✅

Zgadzam się z scotratezem. Taki kurs to prezent. Gdyby dziś Williams gładko wygrała z Mediną kurs na zwycięstwo wynosiłby @1,08 a na 2/0 z @1,3. Fakt - dziś Syrena popełniła masę UE, sama się pogrążała. Mimo to mecz ogarnęła. Podobnie jak z Cibulkovą w Miami, straszne męki Syreny a potem gładki triumf. Tutaj powinno być podobnie. Takie mecze wzmacniają psychicznie, Williams broni punktów za zeszłoroczne zwycięstwo. Amerykanka to konica, Errani jest w średniej dyspozycji. Włoszka to idealna rywalka dla Williams. Uważam, że jutro Serena wyjdzie na kort zmotywowana podwójnie i przejedzie się po Sarze. Stawka 8/10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
novo 203

novo

Użytkownik
Mili Państwo.
Zgadzam się z Panami powyżej co do piku na Serenę. Kurs 1,2 to jest niezła okazja i tak jak wspomniał Pezio, jest tak wysoki ze względu na męki Amerykanki z Mediną. Zlekceważyła ją po prostu, statystyki mówią same za siebie. Errani jest dobra w obronie, nic więcej. Na siłę ataku Williams jednak to nie wystarczy. Head to Head oczywiscie na korzysc Sereny 4-0. Errani już dwukrotnie powinna zostac wyautowana przez takie gwiazdy jak Cirstea oraz Lepchenko hehe. Jutro zapewne Serene się troche zepnie i rozjedzie Errani. Nawet jak zagra na 60-70% to ją rozjedzie. Także nic tylko brac. Ponadto troche lżej zagram również handi ujemne. Pozdrawiam normalnych grających (lub nie) ze mną:cool:
✅Williams @1,2 @Bet365
✅Williams -4,5 @1,83 Unibet

✅Williams -3,5 @1,9 Bet365 Livebetting 11:23
Vamo$$$ Sirina :cool:
--------------------------------------------------------------------------------
✅Dimitrov +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,9
⛔Scheepers +5,5 @1,72
✅Gimeno-Traver +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,8
✅Haas @1,50
✅Pavlyuchenkova +5,5 @2,0
✅Over 19,5 @2,0
⛔Pavlyuchenkova +1,5 set @???
✅Haas @1,44
✅Haas -3,5 @1,9
⛔Azarenka+Ivanovic @1,4 ✅Hantuchova +5,5 @1,8
✅Over 19,5 @1,83 ⛔Ivanovic -4,5 @1,8
✅Sharapova over 18,5 @1,72
✅ Haas +2,5 @1, 9
✅ Haas +3,5 @1,72
⛔ Lepchenko +3,5 @1, 9 ✅Kanepi +6,5 @ 1,72
⛔Over 18,5 @1,83
⛔Makarova +2,5 @1,9 ✅ Ferrer +5,5 @1,72 ✅Williams @1,2
✅Williams -4,5 @1,83
✅Williams -3,5 @1,9 19 W / 7L | średni kurs @1,7 | skutecznośc 73%
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nalog 40

nalog

Użytkownik
Więc i ja dorzuce swoje 3 grosze ^^

Williams S. (Usa) - Errani S. (Ita)
Williams @1,2
Williams S. 2-0 1,57
Williams -4,5 @1,83


Zacznę od Errani która w zasadzie zniszczyła Makarową. Włoszka zagrała ładnie z łatwością wygrywała swoje podania. Makarova nie istniała na korcie... masa błędów po jej stronie strasznie się poruszała zero jakiejkolwiek taktyki. Nie chciało jej się nawet próbować dobiegać do skrótów granych przez Errani... a jak już wystartowała to piłka zdążyła odbić się 12 razy.... Williams troszkę nie istniała w 2 secie widocznie słabszy dzień... nie można też powiedzieć że Medina grała źle. Staram się każdy mecz traktować indywidualnie nie sugerując się poprzednimi spotkaniami.

Ivanovic A. (Srb) - Sharapova M. (Rus)
Sharapova 1,25

Kurs dupy nie urywa... nie oglądałem Ivanovic ale wiem na co stać Sharapovą. Innego finału jak Williams - Sharapova nie potrafię sobie wymyślić. Sensownych argumentów podać nie potrafię co do tego spotkania po prostu tak czuję.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Przejrzałem oferte i zaciekawił mnie jeden typ , Ana Ivanovic + 5,5 gema 1.53 Bwin
Myśliscie że Anka postawi sie na tyle Marii? Typ wydaje się ciekawy i warty zagrania. Gdyby Kanepi urwała wczoraj 1 gema więcej w 1 secie to ten typ mógłby zostać pokryty. Wydaje się ze Ivanovic jest jak najbardziej w stanie to zrobić i urwać pare gemów. Co sądzicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jacobb 0

jacobb

Użytkownik
S.Williams - Errani IG 19,5 over / @1.8 Totolotek (edit: 7:5, 6:2 - weszło ???? ))
Wszyscy z Was uważają, że Serena miała gorszy dzień... i ja też się z tym zgadzam. Aczkolwiek nie rozumiem dlaczego odbieracie szanse Errani, która jest świetnej dyspozycji. Nie mam zamiaru stawiać przeciwko Serenie na sety, aczkolwiek typ wydaje się racjonalny. Aby wszedł wystarczy 6:4 6:4, więc myślę, że linia jest odpowiednia.
Ktoś powyżej napisał, że nie można powiedzieć, iż Medina grała źle. Ja powiedziałbym, że grała bardzo dobrze. Jej gra w defensywie była rewelacyjna, oczywiście nie ugrałaby tyle gemów bez &quot;pomocy&quot; Williams, która dosyć często wyrzucała piłki na aut, lub przy zwykłej wymianie trafiała w siatkę. Wiadomo, Serena musi bronić punktów za poprzedni sezon, a Errani przegrywając niewiele traci, ale Włoszka nie odpuści i będzie walczyła.
 
jacobb 0

jacobb

Użytkownik
Sharapova - Ivanovic IG 20,5 over / @1.75 Totolotek
Generalnie widzę tutaj mecz na 3 sety, ale wolę zagrać bezpieczniej znowu na ilość gemów. Sharapova nie jest w optymalnej formie, ale wczoraj pokazała, że nie jest tak z nią źle. Estonka zagrała przeciętny mecz popełniając sporą ilość błędów, co niestety wpłynęło na wynik drugiego seta, w którym zagrała lepiej. Nawiązując Sharapova powinna wygrać mecz, ale na pewno nie będzie jej łatwo, bo Ivanovic nie jest przeciętną zawodniczka. Na drodze do półfinałów nie miała trudnych przeciwników. Niewiele ponad 2 tygodnie temu grały ze sobą, również na mączce, gdzie wygrała Maria 2:1. Myślę, że dzisiaj mecz przebiegnie bardzo podobnie.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Na szybkosci bo mecz zaraz się zaczyna. Sharapova - Ivanovic. Przewiduje wyrównany mecz. Byc moze 3 sety. Ana na pewno nawiąże walke. Sharapova nadal nie przekonuje.

⛔Over 20,5 @1,8 Bet365

---------------------------------------------------------------------
✅Dimitrov +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,9
⛔Scheepers +5,5 @1,72
✅Gimeno-Traver +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,8
✅Haas @1,50
✅Pavlyuchenkova +5,5 @2,0
✅Over 19,5 @2,0
⛔Pavlyuchenkova +1,5 set @???
✅Haas @1,44
✅Haas -3,5 @1,9
⛔Azarenka+Ivanovic @1,4 ✅Hantuchova +5,5 @1,8
✅Over 19,5 @1,83 ⛔Ivanovic -4,5 @1,8
✅Sharapova over 18,5 @1,72
✅ Haas +2,5 @1, 9
✅ Haas +3,5 @1,72
⛔ Lepchenko +3,5 @1, 9 ✅Kanepi +6,5 @ 1,72
⛔Over 18,5 @1,83
⛔Makarova +2,5 @1,9 ✅ Ferrer +5,5 @1,72 ✅Williams @1,2
✅Williams -4,5 @1,83
✅Williams -3,5 @1,9 ⛔Over 20,5 @1,8 19 W / 8L | średni kurs @1,72 | skutecznośc 73%
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Jak się zapatrujecie na prawdopodobny finał

Serena Williams - Maria Sharapova

?

Serena jak zawsze, czy może lepiej szukać czegoś w kierunku Szarapy?
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Jak się zapatrujecie na prawdopodobny finał
Serena Williams - Maria Sharapova
?
Serena jak zawsze, czy może lepiej szukać czegoś w kierunku Szarapy?
Na pierwszy rzut oka NO BET. Chociaż jak będzie ładny kurs na Marię to spróbuję za drobnę - Sharapova w gazie a Willams wydaje się że nie gra swojego najlepszego tenisa, dużo UE, często traci podanie... Maria na pewno ma argumenty na zwycięstwo.
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Rok temu w finale na tym turnieju Williams gładko 2-0 z Marią. Wszystkie ich pojedynki oprócz ostatniego to scenariusz 2-0 Amerykanki. Jedynie w ostatnim meczu na hardzie w tym roku Maria urwała seta.

Ja nie wiem co wybrać, ale może delikatnie to, że Maria wygra przynajmniej jednego seta, może jeszcze jakiś handicap gemowy dla Rosjanki.

Choć jak będzie 1.30 albo więcej to może się skuszę na Amerykankę.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Rok temu w finale na tym turnieju Williams gładko 2-0 z Marią. Wszystkie ich pojedynki oprócz ostatniego to scenariusz 2-0 Amerykanki. Jedynie w ostatnim meczu na hardzie w tym roku Maria urwała seta.
Ja nie wiem co wybrać, ale może delikatnie to, że Maria wygra przynajmniej jednego seta, może jeszcze jakiś handicap gemowy dla Rosjanki.
Choć jak będzie 1.30 albo więcej to może się skuszę na Amerykankę.
O ile mnie pamięć nie myli to w tamtym sezonie, na tej całej niebieskiej mączce w finale Serena rozprawiła się szybko z Azarenką. Nawierzchnia ta wydaje mi się, że bardzie odpowiadała Williams niż tradycyjna, czerwona mączka. Sharapova z kolei na cegle osiąga ostatnio swoje najlepsze wyniki (kto by to przewidział jeszcze parę sezonów temu), tutaj w Madrycie prezentuje się całkiem dobrze (choć miała na pewno słabsze momenty) i jak kursy będą zadowalające to coś w stronę Rosjanki się spróbuje. Jak tylko ogarnie swoje podanie, ograniczając DF to seta powinna spokojnie ugrać.
Edit: no proszę Unibet wystawił 1.60 do 2.2 na korzyść Amerykanki. Dawno tak wysokiego kursu na Serenę nie było ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Serena Williams - Maria Sharapova - 1 (1,54)✅
Bet365

Amerykanka ma patent na Rosjankę i taka jest prawda. Sharapova będąc w świetnej formie w Miami nie była w stanie pokonać Amerykankę pomimo że ograła ją w pierwszym secie. Serena broni tu punktów za zwycięstwo więc nie sądzę aby była taryfa ulgowa. Sharapova nie powala w Miami. Spotkanie będzie wyrównane i powinny zadecydować pojedyncze przełamania jednak stoję tutaj za Amerykanką. Rosjanka według mnie przegrywa z Serena w sferze mentalnej, i gdy dochodzi do kluczowych, gemów, lub piłek Rosjanka panikuje, wiele razy to już pokazała. Kluczem w tym meczu będzie prawdopodobnie serwis u obu Pań. Pod tym względem prezentują się na zbliżonym poziomie w tym turnieju jeżeli chodzi o skuteczność pierwszego i drugiego podania.

To mój ostatni typ w turnieju więc od razu na zakończenie zrobię małe podsumowanie żeby Novo nie czuł się samotny w statystykach. ;-)

Victoria Azarenka - Anastasia Pavlyuchenkova 2:0 (1,40)✅
Torro -Flor Maria-Teresa- Marion Bartoli - 2 (1,83)✅
A. Ivanovic - L. Robson - over 20,5 gemów (1,90)✅
Sabina Lisicki - Maria Sharapova - over, 18,5 gemów (1,80)✅
S. Williams - S. Errani - 1 (1,26)✅
S. Williams - Maria Sharapova - 1✅ (1,54)

Yield: 62,17%
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
socham 52

socham

Użytkownik
Williams S. (Usa) - Sharapova M. (Rus) 1 Pinnacle Sports 1.54 ✅
(na unibet było 1.68)

Oglądałem ostatni mecz Sharapovej z Williams. Wtedy Sharapova grała b. dobry tenis, mało błędów trzymała serwis. Po pierwszy secie wydawało się, że będzie bardzo gładkie 2:0. Komplementom nie było końca. W drugim secie Williams minimalnie przyspieszyła i już się Sharapova zaczęła gubić, z każdą chwilą widać było, że Sharapova mentalnie nie potrafi sobie poradzić z sytuacją w której prowadzi z Sereną i być może w końcu uda się jej wygrać. W ostatnim secie Williams grała już z wrakiem człowieka ???? To nie jest przypadek, że Williams wygrywa ze wszystkimi po kolei tak jak nie jest przypadkiem, że Sharapova wygrywa ze wszystkimi do puki nie trafi na ścianę w postaci Williams.
Po takim kursie nie pograć Williams to dla mnie grzech. Po prostu Sharapova nie potrafi grać z Williams, nawet jak prezentuje w danym momencie wyższy poziom tenisa to mentalnie leży i kwiczy. Amen

Edit:
Izzzi. Williams nie dała, żadnych szans rywalce. Spodziewałem się innego przebiegu tzn. myślałem, że Szarapowa powalczy w pierwszym secie by ostatecznie zostać stłamszoną w następnym. Jak się okazało stało się dokładnie odwrotnie ???? ✅
 
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
Serena v Sharapova (+1,5) 2 @1,68 Pinnacle

Zdecydowałem się na typ w stronę Maryśki. Sądziłem, że dziś Syrena przejedzie się po Errani a ona - zwłaszcza w 1 secie - zaprezentowała się słabiutko. Sporo UE i przede wszystkim niezbyt funkcjonuje serwis. Maryśka w Stuttgarcie męczyła się aby w finale zjeść Li. Tutaj gra na równym poziomie, co prawda zdarzają jej się przestoje ale generalnie kontroluje sytuacje. Dziś piękny odjazd w 2 secie z Aną, naprawde świetna gra. Zgodzę się z tym, że nawet kiedy Sharapova wymiata z Williams, prowadzi to i tak w pewnym momencie się blokuje. Stąd typ na +1,5 seta, uważam że spokojnie jest w stanie powalczyć, bo Serena nie jest taka groźna w Madrycie. O ile mecz z Mediną można by nazwać wypadkiem przy pracy to już średnia gra z Errani którą powinna rozwalić może martwić. Spodziewam się zaciętego pojedynku, nie wykluczam nawet zwycięstwa Marii. Grigor zmotywuje odpowiednio swoją kobitę.
 
S 1

s_smoovie

Użytkownik
Patrzac na H2H to 1.5w pincu i 1.57 paddypower to bardzo naciagane kursy i jutro wydaje mi sie ze mocno kursy pojdo w doł na Serene. Amerykanka od kilku lat niszczy Masze a ta zaczyna ma miec jej kompleks. Martwi troche gorsza dyspozycja serwisowa i niewymuszonych błedow Sereny ale daje głowe ze na finał Williams sie zepnie i podejdzie na 100% skoncentrowana. Z Garigues i Errani grala gorzej bo i zawodniczki były o mniejszym potencjale. Dlatego daje głowe ze jutro Serena wrzuci wyzszy bieg i łatwo to spotkanie wygra. typ:-3 Serena 1.92 Pinnaclesports
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
weźcie jeszcze pod uwagę że Masza spotyka się z byłym facetem Sereny, a wiecie jakie są baby ???? Williams będzie podwójnie zmobilizowana, żeby spacyfikować Sharapovą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
socham 52

socham

Użytkownik
weźcie jeszcze pod uwagę że Masza spotyka się z byłym facetem Sereny, a wiecie jakie są baby ???? Williams będzie podwójnie zmobilizowana, żeby spacyfikować Sharapovą ????
jak to prawda to Serena 2:0 po 2.2 all in ???? nie no żart ale tym bardziej przychylam się do Sereny ????
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Serena Williams - Maria Sharapova (Poniżej: 21.5) 1.95 Tobet✅
Patrzac na grę Sharapovej jeszcze sie dziwie dlaczego nie odpadł, gra bardzo w kratke.
Jezeli serwis nie funkcjonuje ma bardzo ciezko wygrywac swoje podanie. Serena bedzie chciała za wszelka cene obonic 1 miejsce w rankingu, bo jesli przegra to nowa lideka bedize Rosjanka. Przed szlemem mysle ze Amerykanka nie pozwoli sobie na odebranie pozycji liderki. Patrzac na H2H widac wyraznie jak Serena łatwo radzi sobie z Maria w ostatnich 7 spotaniach az 5 razy było ponizej 21,5 gema wiec mysle ze teraz bedzie podobnie. ????
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Serena Williams - Maria Sharapova H(0 - 3) 1.90 Tobet✅
Proponuje zagrać takze ten typ wydaje sie nawet bardzie ,,pewny&quot; niz moj poprzedni. Nawet w przypadku gdy Rosjanka zdoła wygrac seta, w co watpie moze zostac pokryty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom