>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Madryt, 04-12.05.2013

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Williams – Sharapova
Typ: Sharapova
2,87 Pinnacle

Dzisiejszy finał pań w madryckim turnieju zapowiada się niezwykle ciekawie. Stawką spotkania będzie nie tylko zwycięstwo w turnieju, ale także miano liderki WTA. Bilans dotychczasowych spotkań jest bardzo korzystny dla Williams (12-2). Mimo tego uważam, że ten mecz nie ma faworytki. Dużo będzie zależeć od dyspozycji dnia obu tenisistek.
Williams nie przegrała jeszcze w tym sezonie na kortach ziemnych. Wygrała turniej w Charleston, jednak amerykańska mączka bardziej przypomina korty twarde. W Europie gra dopiero pierwszy turniej i trzeba przyznać, że mimo dotarcia do finału Amerykanka gra przeciętnie. Taka forma wystarczyła na dotychczasowe rywalki, jednak Sharapova to już zupełnie inny poziom.
Rosjanka także nie przegrała w tym roku meczu na cegle. Odniosła cenne zwycięstwo w WTA Stuttgart. W Madrycie nie straciła jeszcze seta. Jej forma wygląda obiecująco, gdyby jeszcze ograniczyła liczbę podwójnych błędów, byłoby jeszcze lepiej. Sporo się ostatnio mówi o jej związku z Dimitorvem. Na oboje z nich wpływa to pozytywnie, więc trzeba życzyć im wszystkiego najlepszego ????
Bukmacherzy widzą w Williams faworytkę. Jednak ja osobiście mam inny punkt widzenia, dlatego taki kurs na Sharapovą mnie bardzo zadowala.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Serena Williams - Maria Sharapova
Typ: 2
Kurs: 2,92 (BetFair)
Wynik: ⛔ 2-0
Serena gra momentami beznadziejnie, robi bardzo duże błędy. Set 0-6 przegrany z Mediną to potwierdza, ogólnie męczarnia w całym meczu. Tak samo wczoraj z Errani w pierwszym secie wygrała 7-5, choć Włoszka miała swoje szanse (dwa razy prowadziła z przełamaniem z przodu). Po prostu mączka to nie jej żywioł. Ciekawe jak się zaprezentuje podczas RG (przypominam: rok temu odpadła w pierwszej rundzie z Razzano). Liczę, że Masha zagra bez kompleksów i podtrzyma swoją clayową passę w tym roku. W Madrycie jeszcze nie straciła nawet seta. Kurs mnie zadowala, ale gram ostrożnie i z nadzieją, że uda się złapać lepszy po paru gemach na live. Zaznaczam: na żadnej innej nawierzchni bym w to grubo nie wszedł, na clayu owszem. Generalnie popieram kilku poprzedników skłaniających się ku Marii.
Jednak Williams trochę podniosła poziom w porównaniu do poprzednich meczy, a Sharapova przeciwnie (z wyjątkiem początku drugiego seta miała dobry).
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom