>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Madryt, 04-12.05.2013

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A. Ivanovic - L. Robson - over 20,5 gemów (1,90)✅
Bet365

Kto wie jak wygrana nad Agnieszką Radwańską może zmotywować Brytyjkę w następnym meczu. Pamietam jak młoda Laura namieszała w US Open pokonując Kim Clijster a następnie jedną z faworytek turnieju Na Li. Ana Ivanovic jak wiele razy mówiłem, gra dobrze jeżeli nic się złego nie dzieje. Mecz powinien być wyrównany i nie spodziewam się jakiegoś większego nokautu z jakiejkolwiek strony. Trzeba przyznać że forma Any idzie w górę na mączce i jest tutaj faworytką jednak niewykluczone że pomęczy się w tym spotkaniu podobnie jak z Mattek-Sands.

eidt: nie o zysku w poście rozmawiałem a o obłudzie i hipokryzji. Na przyszłość polecam ważyć słowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 277

geryx

Użytkownik
Kvitova-Hantuchowa over 19,5 gema @ 1,83 unibet
Hantuchowa i overy to oczywistość.Na 5 meczy na clayu 2013 , 4 x over. Dzis jak na mecze Danieli niska linia więc próbujemy. Kvitowa wydaje się powoli łapać formę ale myślę że równej i dobrej to jeszcze w tym tyg. nie zobaczymy. Dziewczyny znają się doskonale. H@H ostro dla Petry i to na ogół 2-0 ale na clayu jeszcze nie grały i generalnie do niego nie ma co przykładać wagi. Głowa Danieli szalona i nierówna tak jak walenie Kvitowej po autach i w siatkę). Myslę że będą liczne przełamania i dłuższy meczyk.
 
novo 203

novo

Użytkownik
No to wracamy do WTA.Prz yc hylam się do zda nia kolegi powyżej. W meczu Hantuchova-Kvito v a spodziewa m się wyrównanego pojed ynku i walki. Kvi t ova męczyła się z e słabą Wickmayer. Ost atecznie 2-1 win. Natomiast Hantuchova rozpr a w iła się z amerykańskim t alentem Stephens w 2 setach. Kursy 1,16- 6 znowu przesadzone. Po nadto jak juz wczesniej pisałem Ana Ivanovic na g azie powinna szybko rozprawic sie z Robson.
✅Hantu chova +5,5 @1,8
✅Ove r 19,5 @1,83
⛔Ivanovic - 4,5 @1, 8

Zanosi się na kolejny gruby wieczór $$$ Brawo dla Any za walkę. Handi nie weszło, ale można było na lajwie trafic piekne kursy. W 3 secie przegrywała 2-5 -&gt; 6-5 i w taju Robson sama się wykończyła.
----------------------------------------------------------------------------------------------
✅Dimitrov +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,9
⛔Scheepers +5,5 @1,72
✅Gimeno-Traver +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,8
✅Haas @1,50
✅Pavlyuchenkova +5,5 @2,0
✅Over 19,5 @2,0
⛔Pavlyuchenkova +1,5 set @???
✅Haas @1,44
✅Haas -3,5 @1,9
⛔Azarenka+Ivanovic @1,4 ✅Hantuchova +5,5 @1,8
✅Over 19,5 @1,83 ⛔Ivanovic -4,5 @1,8
11 W / 4 L średni kurs @1,81
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ivanovic - Robson
typ: 2
4.24
Pinnacle

Ana idzie jak burza, Laura ograła Agnieszkę, więc kurs wysoki na młodą brytyjkę. Ja widzę u niej dzisiaj duże szansę, jest leworeczną zawodniczką więc powinna sprawić problemy serbce. Mattek Sands też jest w formie a Ana miała z nią problemy. Wiadomo Laura jest wielką nadzieją brytyjskiego tenisa i w jej przypadku ogranie Agnieszki było niespodzianką ale Ivanovic jest zasięgu jak najbardziej,g
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Panowie co byście powiedzieli na jutrzejszy mecz Lepchenko ? Nie powiem kurs jest bardzo zachęcający a nie powiem bardziej widziałbym tu zwycięstwo amerykanki. Lepa na cegle grać potrafi i tego typu zawodniczki typu Errani wydaje mi się sa dosyć wygodne dla niej . Pokonanie Vinci w pierwszej rundzie... to pokazuje . Ale bardziej bym się skupił na jej meczach w Fed Cup gdzie na terenie rywalek pokonała i Vinci i Errani. Oglądałem wtedy te dwa mecze i tyle co z Robertą były tam takie herezje że wynik 1-5 niczego nie gwarantował ale za to z Errani dosyć łatwo ???? Ja bym sugerował granie Amerykanki jutroo kurs zachęcający i to bardzo ..
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Panowie co byście powiedzieli na jutrzejszy mecz Lepchenko ? Nie powiem kurs jest bardzo zachęcający a nie powiem bardziej widziałbym tu zwycięstwo amerykanki. Lepa na cegle grać potrafi i tego typu zawodniczki typu Errani wydaje mi się sa dosyć wygodne dla niej . Pokonanie Vinci w pierwszej rundzie... to pokazuje . Ale bardziej bym się skupił na jej meczach w Fed Cup gdzie na terenie rywalek pokonała i Vinci i Errani. Oglądałem wtedy te dwa mecze i tyle co z Robertą były tam takie herezje że wynik 1-5 niczego nie gwarantował ale za to z Errani dosyć łatwo ???? Ja bym sugerował granie Amerykanki jutroo kurs zachęcający i to bardzo ..
Kurs naprawdę zachęca do grania na Amerykankę, dodam że warto też atakować na jutro Lisicki @8, Maria nie gra nic wielkiego, na pewno bardziej jej zależy na RG, więc Niemkę 3/10 po tak zacnym kursie pobieram.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Graj handi dodatnie na Lepchenko , będzie 3,5 lub 4,5. Dobry pik, powinno na lajcie wejsc. Samo granie wina troche ryzykowne. Errani odstawiła cyrk ze słaba Cirstea, już jej powinno tu nie byc.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Madryt 9.05 17:15
Ekaterina Makarova - Marion Bartoli
typ: 2-0 ✅
2,50
Williamhill
Analiza
Jutro kolejna runda turnieju w Madrycie, a ja wybralem spotkanie pan, Ekateriny Makarovej z Marion Bartoli, w ktorym widze wyrazna faworytke spotkania w postaci Rosjanki. Francuzka ograla tutaj Vesnine po kreczu i Torro Flor w trzech setach. Przypomnijmy, ze Hiszpanka to nie poziom WTA nawet na clayu. Francuzka nigdy nie ukrywala ze maczka to dla niej najgrosza do gry nawierzchnia. Wyniku na clayu mowia same za siebie, Bartoli nie ma na koncie zadnego wartego odnotowania. Rosjanka ograla tutaj natomiast Safarova i Azarenke, szczegolnie zwyciestwo nad Bialorusinka musi robic wrazenie. Widac, ze Makarova zlapala forme i odpowiedni rytm. Jej styl gry jest duzo lepiej przystosowany do gry na ziemi od stylu gry Francuzki. Forma tez jest po jej stronie. Regularnosc? Sadze, ze rowniez co na ziemi ma ogromne znaczenie. Nie widze argumentow przemawiajacych za Bartoli, stad tez typ na zdecydowane zwyciestwo Rosjanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Sabina Lisicki - Maria Sharapova - over, 18,5 gemów (1,80)✅
Unibet

Przyznam szczerze że atrakcyjny kurs gemów jak na ten mecz. Sabina nigdy mocnej główki nie miała, ale Rosjance potrafi namieszać nie jednokrotnie. Pamiętam mecz w którym Sabinie nawet udało się ograć Maszę, bodajże w Londynie na trawie miało to miejsce. Maria nie zachwyca mnie w tym roku na mączce. Każde prawie spotkanie w tym roku na mączce męczy w zasadzie. Oczywiście ograła swoje rywalki w tym turnieju jednak wszystko przebiegło według planu. Dzisiaj może być gorzej. Sabina dysponuje silnym uderzeniem i podobnie jak Maria stara się raczej szybko kończyć wymiany. Dziewczyny grały ze sobą 5 razy i 4 razy została złamana linia 18,5 gemów. Podobnie może być dziś. Pierwsze podanie obie Panie mają na podobnym poziomie. Niemka popełnia w tym turnieju mniej błędów podwójnych niż Rosjanka. Spodziewam się podobnie jak w meczu Any Ivanovic z Laura Robson wyrównanego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
novo 203

novo

Użytkownik
Chyba pierwszy raz się z Tobą zgodzę. Pik jak najbardziej godny gry i sam to gram. Sharapova nie przekonuje w Madrycie, natomiast Lisicki jej nie leży. Pogromu nie będzie, a 6-3 6-4 daje win. Nic tylko grac.
✅✅✅ Sharapova over 18,5 @1,83 Bet365
I znowu kasa. Lisicki tragedia w 1. secie. W 2. secie obie Panie tragedia. Dzięki temu overek wszedł. Pozdrawiam normalnych ;)
-------------------------------------------------------------------
✅Dimitrov +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,9
⛔Scheepers +5,5 @1,72
✅Gimeno-Traver +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,8
✅Haas @1,50
✅Pavlyuchenkova +5,5 @2,0
✅Over 19,5 @2,0
⛔Pavlyuchenkova +1,5 set @???
✅Haas @1,44
✅Haas -3,5 @1,9
⛔Azarenka+Ivanovic @1,4 ✅Hantuchova +5,5 @1,8
✅Over 19,5 @1,83 ⛔Ivanovic -4,5 @1,8
✅Sharapova over 18,5 @1,72 1 2 W / 4 L średni kurs @1,8
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 41

ronni1000

Użytkownik
Co sądzicie o tym typie??Serena Williams [USA] -Maria Kirilenko [RUS] OVER 17.5 gema 1.8 Come ON
Według mnie Serena sie tutaj narazie meczy i jak dla mnie wynik Kirilenko powinna ugrac te 6 gemów. Wynik 6:3 6:3 pokrywa zakład. Co sądzicie??
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Williams Serena vs Kirilenko Maria
Typ: Over 17.5 G @1.95 [Tobet]
Ja pograłem tego overa, bo kurs jest naprawdę smakowity. Maria Kirilenko ma argumenty, żeby przynajmniej w jednym secie nawiązać walkę z Sereną. To nie jest kelnerka, tylko dziewczyna która w tourze swoje już pograła, doświadczenie ma, wie na czym ta gra polega i myślę, że nie wyjdzie jak na ścięcie (tak naprawdę wiele tenisistek przegrywa z Williams w głowie, już przed wyjściem na kort), ale z myślą że nie ma nic do stracenia i żeby po prostu się sprawdzić na tle liderki rankingu. Może pozytywnie zmotywuje ją niespodzianka, którą sprawiła jej rodaczka, Ekaterina Makarova? Może Kirilenko zaweźmie się na zasadzie, skoro ona dała radę to ja też spróbuję? Liczę, że właśnie z takim nastawieniem Rosjanka poszuka swojej szansy. Niebezpieczeństwo tego zakładu polega na tym, że jak Serena od początku zagra na poważnie i z wysoką koncentracją, to zakład najprawdopodobniej nie wejdzie. Więc jeśli ktoś wierzy że zobaczymy Serenę-cyborga niech nie gra tego, ewentualnie odwrotnie. Ja mam w pamięci ich ostatni mecz na AO, gdzie Jankeska przejechała się po Rosjance. Liczę, że Serena mając w pamięci łatwość zwycięstwa nie zacznie od początku z wysokiego &quot;C&quot;. Wtedy wszystko w rękach Kirilenko, aby się postawić i ugrać kilka gemów. Jestem w stanie zaryzykować pieniądze na taki właśnie scenariusz.
⛔ 6/3 6/1
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Ja myśle i typuje że rozsądniejsze od zagrania w meczu Lisicki - Maria over 19.5 gema było by zagranie Sabine Lisicki + 5,5 gema. Mc Hale dostała od Marii gładko 6:1 6:2 , jest to -9 gemów. Ja licze jednak że mecz może sie skonczyc jakims tie breakiem w jednym secie i gemy zostana pokryte. Nawet przy wyniku 6:3 6:4 dla Marii typ wchodzi. Dla mnie warte zagrania.
Sabine Lisicki - Maria Sharapowa
Sabine Liciski + 5,5 gema 1.90 bwin

Drugi typ jaki proponuje to
Hantuchowa - Kanepi over 20,5 gema 1,80 bwin
Hantuchowa w 3 setach pokonała czeszke Kvitowa która byla faworytka tego spotkania. Kanepi zreszta tez pokonała wyżej od siebie notowana hiszpanke Navarro. Licze dziś na zacięte równe spotkanie i 3 set.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Tragedia co ta Lisicka gra przy swoim podaniu... Myślałem, że handi +5,5g to dobry pomysł, ale jak widać raczej będzie kiepsko.
A teraz do rzeczy...Uważam, że można próbować coś w kierunku Kirilenko. Wczoraj pozytywnie zaskoczyła mnie jej gra. Mimo przegranego 1.seta po TB kontrolowała mecz i wyglądała bardzo pewnie w starciu z bojowo usposobioną Mladenovic. Serena natomiast na tym turnieju wygrała co prawda już 2 mecze, ale w obu nie grała dominującego tenisa. Najpierw dała ugrać Putintsevej 6 gemów i walczyłą w TB, a z Hiszpanką Lino też było blisko TB. Kirilenko ma moim zdaniem szanse stoczyć dziś wyrównany mecz z faworytką.
Kirilenko +1,5 s Unibet 4,10 - warto coś w to wrzucić⛔
Kirilenko +7,5 g Pinnacle 1,51 - główny bet⛔⛔⛔
e: 6:3,6:1 dla Sereny, równy mecz był tylko do stanu 3:3. Amerykanka wyraźnie włączyła już tryb demolki.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
@Toolmajster i @OEB wyszukali bardzo ciekawe propozycje na mecz Sereny Williams z Maria Kirilenko. Chyba najbardziej opłacalny jest ten over 17,5 gemów, ze względu na kurs. Jednak chciałbym dodać małą uwagę do tego typu - a mianowicie co mnie lekko odstrasza. Maria Kirilenko przyzwyczaiła nas że z reguły gra świetnie tam gdzie broni dużej ilości punktów, taka zależność była widoczna w tym roku. Ogólnie zauważyłem obniżenie lotów w jej grze w zasadzie już w Miami. Turnieju w Meksyku nie liczę ponieważ widziałem zmagania na video i Maria tam takie wałki odwalała że się za głowę łapałem - mam tu na uwadzę głównie mecz z Jovana Jaksic. Wracając do postu Maria w tym turnieju roku temu odpadła w drugiej rundzie. Plan minimum już wykonała, niebawem Wielki Szlem w Paryżu i już kilka faowytek wyleciało za burtę - podejrzewam że głównie dlatego że niektóre grały w głowie na 50%. Oczywiście to spekulacje teraz z mojej strony. Nie mniej warto byłoby się zastanowić jak Marii Kirilenko bardzo zależy na tym spotkaniu. Rosjanka naprawdę bardzo mało gra na mączce w przeciwieństwie do Sereny Williams która w ubiegłym roku wygrała 17 spotkań a przegrała zaledwie 2. Amerykanka broni tutaj punktów za zwycięstwo w turnieju więc podejrzewam że bardziej przyłoży się do meczu, a przynajmniej go nie oleje. Ogólnie wstrzymuje się od tego typu ale trzymam kciuki za chłopaków bo kurs kusi żeby spróbować chociaż symbolicznie.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Panie i Panowie warto grac już teraz bo kursy spadną. Lepchenko - Errani. Lepchenko w formie zwyżkowej, Errani coraz słabiej sobie poczyna. W meczu z Cirsteą Włoszka odstawiła cyrk i powinna była odpaśc. Niestety gra dalej. Dziś już pewnie odpadnie. Obie Panie spotkały się w tym roku na Fed Cupie, górą była Lepchenko 7-5 6-2. Kursy 2,75-1,4 . Powinny byc co najmniej na równo, wiec znowu value. Osobiscie tutaj gram:
⛔Lepchenko +3,5 @1,9 Bet365
Heh co ta kobieta zrobiła to szkoda gadac. Taką przewagę roztrwonic. Errani tylko obrona. Mimo wszystko value było.

----------------------------------------------------------------------------------------------
✅Dimitrov +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,9
⛔Scheepers +5,5 @1,72
✅Gimeno-Traver +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,8
✅Haas @1,50
✅Pavlyuchenkova +5,5 @2,0
✅Over 19,5 @2,0
⛔Pavlyuchenkova +1,5 set @???
✅Haas @1,44
✅Haas -3,5 @1,9
⛔Azarenka+Ivanovic @1,4 ✅Hantuchova +5,5 @1,8
✅Over 19,5 @1,83 ⛔Ivanovic -4,5 @1,8
✅Sharapova over 18,5 @1,72
✅ Haas +2,5 @1, 9
✅ Haas +3,5 @1,72
⛔ Lepchenko +3,5 @1, 9 1 4 W / 5 L średni kurs @1,8
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Hantuchowa - Kanepi
typ: 2 1,4 bet365 ✅ 3:6,4:6
8/10
O godzinie 16 rozpocznie sie spotkanie które wydaje mi się dzisiaj najlatwiejszym do wytypowania. Daniela nie przekonuje mnie Swoimi meczami ,zazwyczaj 3 setowymi w ostatnim czasie, maczka nie specjalnie nalezy do jej ulubionych,a po meczu z Kvitova jej nogi na pewno to odczuwaja. Natomiast estonka powoli wraca do swojej optymalnej dyspozycji, dobre zawody przed tygodniem w portugalii, ostatni mecz ograla w niezlej formie Navarro,lubi grac na clayu. Te argumenty powinny spokojnie wystarczyc na słowaczke. H2H na korzysc Hantuchovej....ale to było dawno i na hardzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Zdecydowałem się zagrać na Marion Bartoli. Francuzka może nie jest w jakieś wielkiej formie, nawierzchnia, również nie przemawia za Nią, ale już bezpośrednie pojedynki z dzisiejszą rywalką Rosjanką Makarovą tak, spotykały się 3 razy , zawsze co prawda na twardych kortach i 2 razy wysoko wygrywała Marion. Ostatni pojedynek w tym roku rozegrany w Australian Open rozstrzygnęła na swoją korzyść po ciężkim trzy setowym boju Rosjanka. Po tych wynikach widać, że Bartoli potrafi i lubi grać z Makarovą. Do tego dochodzi zmęczenie wczorajszym meczem z Azarenką, wygrany po dobrej grze, dziś może już nie być tak różowo. Stawiam na waleczną reprezentantkę Francji.
Makarova - Bartoli 2 @ 2,25 Milenium
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Lepchenko-Errani
over 21,5 1,83 bet365 ⛔ 5:7,3:6 zabraklo jednego gema :-(
zakłady live
mecz o 20:00

Bitwa wlosko-amerykanska w seoznie 2013 trwa, gdzie gora poki co amerykanka.
Varvara dobrze czuje sie w madrycie gdzie broni cw z 2012 roku gdzie polegla z Isia. Która takze spotkala sie wczesniej z Errani,gdzie nia &quot;pozamiatala&quot; po madryckim korcie .
Dlaczego bitwa?
Otoz glownie za sprawa Lepchenko,amerykanki pokonaly w Fed cupie wloszki na ich terenie na clay-u. Wygrala oba single z Vinci oraz Errani. Ogladalem te spotkania i bylem pod wrazeniem. Vinci mogla sie zrewanzowac juz w 1r tego turnieju, natomiast nie udalo sie sie i polegla w 3 setach. Czy Sarze sie ta sztuka uda?? szanse stawiam 55-45 na korzysc amerykanki. Stawiam na zaciete spotkanie,nawet 3 setowe, bezpieczny typ dla mnie to over,gdzie linia wydaje sie byc za niska...

MIłego ogladania, panie sie wlasnie rozgrzewają.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Mili Państwo
W dniu jutrzejszym mamy 2 value. Ale opisze pierwsze, ponieważ drugie dotyczy meczu Nadal - Ferrer, a to nie ten dział. Mianowicie chodzi o spotkanie Sharapova - Kanepi. Maria gra po prostu słabo w Madrycie. Dzisiaj z Lisicki grała bardzo przeciętnie, żeby nie powiedziec słabo. Wygrała tylko dlatego, że Lisicki grała jeszcze słabiej , czyli po prostu fatalnie. Nie dało się tego oglądac. No i o mały włos ta słabiutka Lisicki ograłaby w 2. secie Maryśkę. Kanepi jest w dużym gazie. Połfinał w Oeiras, w Madrycie pyknęła gładko Penette, Suarez Navarro oraz Hantuchovą. Kursy 1,10 - 6 znowu budzi politowanie. Zachęcam do grania na przede wszystkim handi w stronę Kanepi oraz Over gemowy. Bet wystawi to zapewne jutro. Pozdrooo. Podaje typy z przewidywanymi liniami. Osobiście +3,5 , +4,5 również bym grał. Jeżeli chodzi o linię u/o będzie 17,5 lub 18,5. Obie do grania. W Unibecie Kanepi +6,5 @1,72. Peweczka. Ponadto gram Makarovą z handi dodatnim, ponieważ kurs na Ekaterinę to 2,37 podczas gdy w mojej opinii jest faworytką spotkania.
Kanepi +6,5 @ 1,72 Unibet ✅✅✅
Over 18,5 @1,83
Bet365 ⛔ 18 g. :p
Makarova +2,5 @1,9 Bet365 ⛔ obrona na medal
!!! Ważne info dla grających w Bet365 : &quot;Jeśli traderzy zdecydują się wystawic ten mecz, zakłady będą dostępne przed rozpoczęciem&quot;. Czyli w Bet365 w ogóle może tego nie byc.
Główny pik wszedł. Estonka zagrała jak kloc.Liczy sie plus
----------------------------------------------------------------
✅Dimitrov +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,9
⛔Scheepers +5,5 @1,72
✅Gimeno-Traver +5,5 @1,72
✅Over 19,5 @1,8
✅Haas @1,50
✅Pavlyuchenkova +5,5 @2,0
✅Over 19,5 @2,0
⛔Pavlyuchenkova +1,5 set @???
✅Haas @1,44
✅Haas -3,5 @1,9
⛔Azarenka+Ivanovic @1,4 ✅Hantuchova +5,5 @1,8
✅Over 19,5 @1,83 ⛔Ivanovic -4,5 @1,8
✅Sharapova over 18,5 @1,72
✅ Haas +2,5 @1, 9
✅ Haas +3,5 @1,72
⛔ Lepchenko +3,5 @1, 9 ✅Kanepi +6,5 @ 1,72
⛔Over 18,5 @1,83
⛔Makarova +2,5 @1,9 ✅ Ferrer +5,5 @1,72 16 W / 7L średni kurs @1,8
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom