>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Madryt, 04-12.05.2013

Status
Zamknięty.
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Cibulkova D. v Lisicki S.
1.93 Pinnacle Sports

v

Spotkanie to odbędzie się jutro, jednak ja już dziś pobieram, bo kursy na pewno polecą w dół. Dla wielu z Was faworytką jest Lisicki, jednak ja widzę to zupełnie inaczej. Dominika Cibulkova miała gorszy okres w ostatnich tygodniach, porażka z Ulą Radwańską to pokazała, przez ostatni tydzień mogła znów trenować i jak widać wróciła w niezłej formie. Wczoraj zdecydowane zwycięstwo nad Lesyą Tsurenko (6:3 6:2). Patrząc na drabinkę Cibulkova łatwego zadania mieć nie będzie, po ewentualnym wyeliminowaniu Lisickiej, może trafić na rozstawioną z dwójką, Marię Sharapovą. Patrząc na ostatni mecz Lisickiej, jest ona w fatalnej formie, jak w meczu Cibulkovej z Radwańską zabrakło wykończenia, tak reprezentantka Niemiec zawiodła na całej linii. Mączka to ulubiona nawierzchnia Cibulkovej, na clayu pokonała wielką Azarenkę. W spotkaniach bezpośrednich mamy remis, po jednym zwycięstwie, jednak nie można przywiązywać do tych spotkań dużej wagi, gdyż były one rozgrywane, dwa i cztery lata temu. Według mnie w jutrzejszym spotkaniu wszystko będzie zależeć od reprezentantki Słowacji, jeśli ona będzie grała na dobrym poziomie, wygra to spotkanie. Sabina Lisicki nigdy nie dołączy do czołówki, jest już dość doświadczoną zawodniczką a wyników wciąż brak. Dominika Cibulkova słabo rozpoczęła ten sezon jednak z dnia na dzień jest lepiej. Wypadek przy pracy w meczu z Radwańską - trzeba to szybko wymazać, wczorajszy mecz pokazał, że Domi potrafi grać i do jutrzejszego meczu przystąpi mega zmotywowana!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Madryt, 6.05 11:05
McHale - Peng
typ: 2-0
3.00
Williamhill
Analiza
Kolejne spotkania pierwszej rundy duzego turnieju WTA w Madrycie, a w jednym z nich kwalifikantka z USA, Christina McHale spotka sie z Chinka, Shuai Peng. Kto faworytka? Wedlug bukmacherow nieznaczna Amerykanka, jednak ja pokusilbym sie o postawienie jej w roli zdecydowanej faworytki tego spotkania. Clay to nie jest wybitnie nawierzchnia dla Peng, nie osiaga ona na ziemi zadnych wartych odnotowania rezultatow. Tak naprawde to ona od kilku dobrych miesiecy na zadnej nawierzchni nie prezentuje swoich mozliwosci. Ogromne problemy zdrowotne na pewno mialy na to wplyw, teraz probuje wracac do czolowki, ale raczej z mizernym skutkiem. W Estoril miala naprzeciw siebie bardzo podobna zawodniczke do jej dzisiejszej przeciwniczki, Romine Oprandi, rowniez typowa clay zawodniczke, typowa przebijaczke. Mozna sie spierac, ze Oprandi ma po swojej stronie wiekszy wachlarz zagran niz Amerykanka, jednak sa to wciaz podobne zawodniczki, ktore potrafia dziesiatki pilek &quot;oddac&quot; na druga strone. Peng zostala w tamtym meczu zdeklasowana. Szczerze? Dzis powinno byc podobnie. Obie panie spotkaly sie na ziemi w ubieglym roku, w Rzymie, kiedy to Peng miala duzo lepszy okres swojej gry, dzis gra duzo gorzej, wtedy po trzech partiach wygrala Amerykanka, dzis powinno to byc zwyciestwo bardziej zdecydowane.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Victoria Azarenka - Anastasia Pavlyuchenkova 2:0 (1,40)✅
Bet365

Rosjanka fajnie gra od jakiegoś czasu jednak nie sądzę aby starczyło to na tenis Białorusinki. Z prostego powodu. Jeżeli Azarenka wchodzi do turnieju to po to aby go wygrać. Jeżeli nie może tego zrobić to kreczuje. Nie sądzę aby jakakolwiek tutaj taryfa ulgowa była dla Rosjanki. Białorusinka miała spora przerwę i na pewno nie przyjechała tutaj w słabej formie. Według mnie 2:0 powinno wejśc w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
novo 203

novo

Użytkownik
Pavluychenkova w zyciowej formie, wygrała Estoril w pięknym stylu, polecam over gemowy i handi gemowe na Pavluchenkovą. Kursy 1,12 - 6,0 są śmiechu warte. Kurs na Rosjankę spada, wczoraj było ponad 7 w bet365,dziś 6. Brac póki jest. Bardzo duże value w tym piku.
Over 19,5 @2,0
Pavlyuchenkova +5,5 @2,0
Pavlyuchenkova +1,5 set @ ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
typpero 71

typpero

Użytkownik
Dokładnie Mad3Rs, użytkownik Novo to ... Oglądałem również ten turniej i stwierdzam, że nie grała super tenisa. Rywalki psuły na potęgę.
Często też jest tak, że jak dany tenisista lub tenisistka wygra jakiś turniej, to na początku nastepnego odpada. Tutaj tak właśnie prognozuję, tym bardziej, że AZA to World Number 2. Umiejętnościami zjada Ruską jak chce, a i mentalnie jest na innym poziomie. Co tu więcej pisać, naturalny typ to:
Victoria Azarenka - Anastasia Pavlyuchenkova 2:0 @ 1.45 Expekt
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
te novo zagrałeś za 2zl kupon i zgrywasz kozaka będąc pewnym siebie, że Pavluchenkova &#39;w zyciowej formie&#39; haha i dobre, porównanie, że tacy jak ktoś tam skreślali ją w meczach z Oprandi czy Navarro, a teraz dodaj do tego zestawienia Azarenkę i ogarnij czy Twoja wypowiedź miała jakikolwiek sens.
Pavulon zmęczona po turnieju, jeśli oglądałeś każdy jej mecz, to co powiesz o jej kondycji w 3 secie z Oprandi ? ????
Azarenka bezapelacyjne zwycięstwo, Anastasia nie powącha seta i nie ma co dywagować, under 19 wg mnie też do gry
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
zobacz jakie typy gram pajacu i pomysl przez chwile
Kolego nie obrażaj innych użytkowników na forum. masz inne zdanie okej ale nie nazywaj innych pajacami dlatego że się nie zgadzają z Twoim typem.
Wracając do rozmowy, to nawet wysoka forma pod warunkiem że ją utrzyma może nie wystarczyć na Białorusinkę ponieważ Victoria to inny level. Samo jej podejście do meczu jest dość oryginalne jak na WTA. Ta dziewczyna wpada w furie jak zanosi się na stratę seta i wtedy zwykle wrzuca 5, 6 bieg i dogania rywalkę a następnie rozwala ją w kolejnym. Według mnie duże są szanse że Victoria zdetronizuje Rosjankę, ponieważ z całym szacunskiem do Anastasii ale regularną zawodniczką to ona nie jest. A mówienie że jest to value można w ten sposób mówić na każda rywalkę Victorii jak i Sereny Williams.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Pavluychenkova w zyciowej formie, wygrała Estoril w pięknym stylu,
Też nie wiem o co chodzi ci z tym pięknym stylem, bo rzeczywiście w finale rozjechała Suarez, ale stracone sety z Oprandi (nawet bez ugrania gema) i Vesniną? Co to za piękny styl? i gdzie porównywać te zawodniczki do Azarenki?. Dla porównania taka Oprandi to w meczach z Białorusinką z reguły nie ugrywa nawet trzech gemów.
Azarenka -5.5 (1.83) Pinnacle
Można by było wchodzić w to bardzo grubo, ale to pierwszy mecz Azy od jakiegoś czasu, do tego pierwszy mecz na mączce w sezonie, więc stawka delikatna.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Witam wszystkich po krótkiej przerwie.

Widzę, że jakiś dym z userem Novo się wywiązał. Nie wiem o co kaman, ale ze swojej strony dodam tylko, że wg mnie jest value w grze na Anastasię. Jej 2 ostatnie mecze z Viką z 2011 roku to były 3. setówki. Na ziemi wygląda naprawdę ok i jest w rytmie meczowym. Owszem ma swoje problemy i przestoje, ale już ma 2 turnieje w tym roku na mączce na plus i widać powoli, że współpraca z Hingis owocuje. Jak dla mnie jest potencjał w Pavlyuchenkovej i uważam, że warto zagrać:

+1,5 seta⛔ w Unibecie choćby za 2,65 lub +5,5 g✅ za 2,04 też w Uni

BTW. Naprawdę nie warto deprecjonować wygranej z Suarez - to niezła zawodniczka (23. WTA), ale ma jakoś pecha, bo już 5 razy osiągała finał i za każdym razem po garach.

e:do seta zabrakło baaardzo niewiele, Rosjanka w 1.TB prowadziła 6:3:p równy, zacięty mecz
 
wytrawny 29

wytrawny

Użytkownik
Azarenka nie grała na mączce w oficjalnym turnieju, ale niby co robiła przez ostatni miesiąc? Trenowała na hardzie? Nie. Cały czas katowała clay. Biorąc na poprawkę inklinacje do grania po autach Pavlyuchenkovej, jej słabą psychikę, częste łzy w oczach kiedy nie może sobie poradzić z przeciwniczką, nie widzę innej opcji jak 2-0 Azarenka i taki zakład proponuję. Pinnacle 1.44. Vika może w rytmie meczowym nie jest, ale nie jest też mazgajem Radwańską, żeby rozpaczać, że przejście z hardu na clay jest...co najmniej trudne. Wystarczą 2-3 gemy i będzie w rytmie. Jeśli Anastasia ugra 6-7 gemów w meczu, będzie to sukces.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Lepchenko - Goerges
Typ: 1
Kurs: 1.75

Krótka analiza bo nie ma co się rozpisywać. Obie oglądałem ostatnio no tutaj powinna to ogarnąć Amerykanka. Niemka jest cieniem samej siebie ostatnio przegrywa jak na zawołanie psycha bardzo słaba. Natomast Lepchenko bardzo fajnie zagrała z Vinci bez problemu radziła sobie ze skrótami dobra gra w defensywie.

Jeszcze jeden typ na dokładke
Shvedova - Flipkens
Typ:2
Kurs: 1.85

Shvedova ostatni mecz bardzo kiepski z Dunką mimo wygranej , 9 podwójnych błędów 1 serwis na poziomie 50% .
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Bartoli 1.83 bet365
Torro- Flor Maria-Tersa to młoda Hiszpanka zajmująca obecnie 86 miejsce w rankingu. W tamtym sezonie naprawdę super wyniki w ITF , jednak teraz bierze udział w poważniejszych turniejach i jej wyniki to 11/13. Hiszpanka jest zdolna ale to nie ten poziom co Bartoli. Francuzki nie trzeba nikomu przedstawiać, chociaż nie gra w tym sezonie najlepiej ale dalej jest groźna. Oglądałem ją z Peng mecz przegrała ale to był dobry wyrównany mecz. Bartoli nie lubi clayu dlatego myślę że dlatego taki kurs jednak należy pamiętać że ten clay jest szybszy co jest wielkim plusem dla Francuzki. Marion oprócz kreczu z Petkovic i porażki z Vandeweghe nie przegrywa z zawodniczkami pokroju Hiszpanki. W poprzednich latach najdalej awansowała tutaj do 2 rundy i jutro będzie miała wielką okazję poprawić dotychczasowy wynik. Torro- Flor orpócz pokonania Schiavone nie pokonała żadnej przeciwniczki z pierwszej 50-stki w tym roku. Często za to przegrywała z rywalkami dużo gorszymi od Marion więc czemu by nie miała i jutro przegrać? Mecz może być ciężki ale kursy wystawione 50/50 a ja widzę faworytkę w postaci Marion Bartoli. Wiem że może być różnie ale powinna dać radę. Bartoli to jednak przynajmniej nawet w obecnej dyspozycji klasa wyżej od Hiszpanki. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Madryt 14:00 7.05
Medina - Keys
typ: 2-0 ✅
4.00
Betsson
Analiza
Jutro kolejne spotkania drugiej rundy turnieju WTA w Madrycie, w jednym z nich Hiszpanka Anabel Medina spotka sie z Amerykanka, Madison Keys. Czym kierowali sie bukmacherzy tak zdecydowanie faworyzujac Keys? Zapewne tym, ze ograla ona w pierwszej rundzie Na Li. Chinka zagrala jednak tragiczne spotkanie. Przypomnijmy, ze ta sama Keys przegrala juz w tym turnieju raz, w kwalifikacjach, weszla do turnieju jako lucky loser, ulegla w nich Mattek Sands. Maczka to nie jest nawierzchnia Amerykanki, szczegolnie wersja wolniejsza od tej amerykanskiej, a z taka mamy doczynienia w Madrycie. Przed turniejem w Madrycie nie znalazlem turnieju w Europie na clayu, w ktorym wystepowala Madison, to pokazuje, ze na tej nawierzchni czuje sie ona wybitnie niekomfortowo. Zupelnym przeciwienstwem jest Hiszpanka, ktora na clayu gra swoj najlepszy tenis oparty na dlugich wymianach, grze katowej i wypadom do siatki, przy ktorej czuje sie bardzo dobrze. W dwoch poprzednich turniejach na clayu w tym roku odpadala w pierwszych rundach, jednak trzysetowe porazki z Kanepi i Cirstea wstydu nie przynosza, szczegolnie dlatego ze wyzej wymienione zawodniczki na clayu radza sobie dobrze. Tu bez wiekszych problemow wygrala z inna lucky loser, Voegele. Losowanie ulozylo sie wybitnie korzystnie po odpadnieciu Na Li i az zal byloby tego niewykrorzystac w turnieju przed wlasna publicznoscia. To Hiszpanka jest faworytka tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
novo 203

novo

Użytkownik
✅ Over 19,5 @2,0
✅ Pavlyuchenkova +5,5 @2,0
⛔ Pavlyuchenkova +1,5 set @ ??
Mecz na najwyższym światowym poziomie. Trochę szkoda trzech niewykorzystanych SP w 1. secie po stronie Rosjanki. W 2. secie miała 6-5 i 40-0. Ale nie dała rady. Trzeba jeszcze trochę popracowac nad główką. Mimo wszystko Pavlyuchenkova jak najbardziej zasługuje na TOP10 kobiecego tenisa, pod opieką Hingis niedługo wbije zapewne do TOP3. Pozdrawiam normalnych, grających ze mną. Natomiast znaFFcom polecam trochę więcej szacunku oraz profesjonalnego podejscia do tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
✅ Over 19,5 @2,0
✅ Pavlyuchenkova +5,5 @2,0
⛔ Pavlyuchenkova +1,5 set @ ??
Mecz na najwyższym światowym poziomie. Trochę szkoda trzech niewykorzystanych SP w 1. secie po stronie Rosjanki. W 2. secie miała 6-5 i 40-0. Ale nie dała rady. Trzeba jeszcze trochę popracowac nad główką. Mimo wszystko Pavlyuchenkova jak najbardziej zasługuje na TOP10 kobiecego tenisa, pod opieką Hingis niedługo wbije zapewne do TOP3. Pozdrawiam normalnych, grających ze mną. Natomiast znaFFcom polecam trochę więcej szacunku oraz profesjonalnego podejscia do tematu.
normalnych grających z Toba? czyli jak się gra przeciwko to jest się nienormalnym? ;-) Kolego ochłoń trochę. Trafiłeś coś - fajnie graty, ale co to ma znaczyć za złośliwość znaffcy? Chciałbym zauważyć że mój typ też wszedł, i nie obwieszczam tego tak jak zresztą większość weteranów tutaj.
Co do A. Pavlyuchenkovej to prognozowanie jej udziału w TOP10 to lekka przesada - Rosjanka jest nieregularna. Podobne ochy i achy były nie tak dawno jeszcze nad Moną Barthel. A TOP3 to już nie komentuję...
Co do jutro to interesująco wygląda typ na Marion Bartoli która musi w końcu przełamać fatalną dyspozycję zwłaszcza że Wielki Szlem w Paryżu zbliża się wielkimi krokami i warto byłoby coś zacząć grać. Za niewielką stawkę można spróbować. Za niewielką ponieważ rywalka na mączce gra naprawdę dobrze.
Marion Bartoli (1,83)✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
panowie podobna sytuacja była wczoraj na forum ATP;D obu panom weszły typy ale zawsze trzeba jeszcze narobić zamętu;D po co? gRaty dla Was obu, typy trafione pogratulować jednemu i drugiemu ;)
Co do typu na Bartoli też grałem to jak widać wyżej. Jeżeli rywalka nie będzie miała swojego najlepszego dnia w życiu to Bartoli powinna wygrać, jednak spora jest różnica klas. pozdrawiam!
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Jeżeli rywalka nie będzie miała swojego najlepszego dnia w życiu to Bartoli powinna wygrać, jednak spora jest różnica klas. pozdrawiam!
Ja osobiście oceniam mecz Bartoli 50/50 . Tutaj dobrze podkreślił Scotratez żeby nie szaleć ze stawką bo francuska może się wkońcu przełamać albo bedzie kolejna wtopa bo forma mizerna a rywalka nie jest słaba
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
zgadza się kolego , podkreślałem że może być cięzko bo Bartoli nie jest w formie ale różnica klas jest, a czy będzie widoczna? ja nie bawię się w jakieś tam pewniaki itp itd ???? ale z jutrzejszych meczy ten mecz mi od razu wpadł w oko
 
novo 203

novo

Użytkownik
Radwańską też grales ???? ? Piki weszły, no ale zdecydowanie rozsądniejsze było granie w stronę Pavlyuchenkovej ( i zyskowniejsze). Granie Azy po 1,08 czy 2-0 po 1,45 dla mnie to była głupota no i miałem rację. Moje prognozy zostały wyśmiane przez takich znawców jak osobnik powyżej. No ale cóż, lepiej grac 1,45 i robic w gacie zeby zarobic 45zł, czy lepiej po pierwszym secie księgowac zysk 100zł. To, że mecz zakończył się 2-0 i Scotrarezowi siadł typ to po prostu fart. Gratulacje, że chociaż weszło. Gratulacje za wygrane typy. Pavlyuchenkova ma 22 lata. Martina trochę nad nią popracuje i będzie swiatowa czołówka. Tyle
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
no ale w każdym meczu po każdym typie można lać w gacie jak to powiedziałeś, to jest hazard, czasami jest tak że ze stówy 200 nie możesz zrobić a puścisz tasiemca i pierdykniesz 1900 ???? easy panowie! każdy ma swoje zdanie i tyle ja gram już 4 lata i nie jedno przeżyłem i wiem że wymandrzanie się do niczego nie prowadzi, trzeba zakończyć ten temat, pousuwać posty i już ???? A tak w ogóle Dobranoc Pany idźmy spać bo rano się nie zechce wstać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom