>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Katowice, 08-14.04.2013

Status
Zamknięty.
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Po obserwacji na żywo kortów w Katowicach na jutro naszły mnie przemyślenia na dwa mecze:
Na jutro wybrałem mecz między luksemburską ślicznotką Mandy Minellą a czeszką Petrą Kvitovą. Mandy obecnie jest 98 rakietą świata a czeszka 8. Różnica miejsc kolosalna ale myślę że jutro ąż takiej na korcie nie będzie widać. Ostatnio będąc w Katowicach oglądałem mecz między Minellą a serbką Vesną Dolonc, który wygrała ta pierwsza w 3 setowym pojedynku. Pierwszy set przegrała na własne życzenie popełniając masę niewymuszonych błędów. W następnych setach ograniczyła je bijąc z forhendu mocno i płasko nad siatką co się przełożyło na wygranie meczu. Do tego dołożyła mocny i dokładny serwis który sprawił problemy serbce. Jeśli Minella utrzyma poziom gry z 2 i 3 seta pojedynku z Dolonc myślę że ma szansę powalczyć z Kvitovą. Tej drugiej meczu nie widziałem ale wynik 6:4, 6:4 z Doi jakimś wielkim wynikiem nie jest i myślę że Minella jest w stanie osiągnąć lepszy wynik. W tym roku Minella na clayu ma bilans 4-4 a Kvitova 1-0. Lekko pogram zwycięstwo luksemburki a moim głównym typem na ten mecz jest handicap gemowy w stronę tej ładniejszej. Kurs na handicap i jego wysokość podam jak znajdę gdzieś na to kursy bo obecnie ich nie ma.
???? Petra Kvitova - Mandy Minella 2 7.0 bet365
???? Petra Kvitova - Mandy Minella H(0-5.5) 2 2.1 bet365

Drugim typem który wpadł mi w oko jest pojedynek młodej holenderskiej zawodniczki Kiki Bertens z włoską weteranką kortów Robertą Vinci. Holenderka atletycznie zbudowana, w pojedynku którym miałem przyjemność obserwować rozbiła wręcz hiszpankę Arruabarrena-Vecino 6:1, 6:1. Grała bardzo dobrze z głębi kortu, popełniała mało niewymuszonych błędów oraz trzymała swój serwis. Jej przeciwniczka dzisiaj wygrała z Hlavackovą która skreczowała w 2 secie. Jej meczu niestety nie miałem okazji oglądać ale dla mnie jest to zawodniczka, która pewnego poziomu nie przeskoczy. A włoska zawodniczka jest spokojnie w zasięgu młodocianej holenderki. Jakiejś wielkiej różnicy między Nimi nie ma i dlatego decyduję się na grę Kiki po większym kursie
???? Kiki Bertens - Roberta Vinci 1 2.62 William Hill ⛔
Niedużo Kiki brakło ale jednak...​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Petra Kvitova - Mandy Minella
Typ: 2
Kurs: 7,60 (BetFair)
Większość z czołówki odpuszcza mały turniej w Katowicach i być może też zrobi to Kvitova, chociaż punkty jej się przydadzą. W starciu z Doi nie pokazała zbyt wielkiego entuzjazmu wygrywając dopiero 6-4 6-4. Właściwie to będzie ostatnia szansa na tę decyzję, bo potem już ćwierćfinał to blisko tytułu, ale imo też niekoniecznie jest faworytką turnieju i niekoniecznie wygra z dobrą Minellą grając normalnie, bo popełnia za dużo błędów i za wolno wchodzi w mecze, także kursik jest spoko. Leciutko próbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Ludzie przestancie urzywac argumentow typu ze odpusci slaby turniej.....
rok temu przed takim wielkim turniejem jak olimpiada co chwile ktos rzucal ten arguemnt i ile kasy poszlo??!! nigdy nie wiemy kiedy zawodnik odpuszcza a kiedy nie, bo niby skad, ale to normalny turniej 250, a za tydzien nie graja French Open, ludzie-taki argument to jest zenada jak nic
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Begu - Cadantu 2 @ 2,20
Na godzinę 14 zostało zaplanowane spotkanie pomiędzy dwiema Rumunkami, Begu i Cadantu. W tym pojedynku bukmacherzy faworyzują Begu, ale nie wiem dlaczego, jedyny fakt, który moim zdaniem jest na jej korzyść to taki, że Alexandra może być zmęczona... Jednakże po 3 rundach kwalifikacji i to dość łatwych, miała jeden dzień przerwy, a potem szybko ograła Lisicki, co byłą sporą niespodzianką. Całkiem możliwe, że Rumunka może być czarnym koniem turnieju, a patrząc na drabinkę może spokojnie wejść do półfinału. Wracając jednak do typu, przyzwyczajona do warunków w spodku, zyskała uznanie polskich kibiców, gra płasko, mocno, a przede wszystkim inteligentnie, co powinno wystarczyć na Begu, która w pierwszej rundzie miała problemy z Johansson i o mały włos nie pożegnała się z turnieju. Możliwe, że słabsza gra była spowodowana tym, że był to jej pierwszy mecz, ale dziś warto zagrać przeciwko niej, value jest, gdyż moim zdaniem szanse są wyrównane 50/50.
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Craybas - Peer
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,58 MarathonBet

Pojedynek zawodniczek, które przebijały się przez kwalifikację. Także dla obu będzie to 5. spotkanie w turnieju. Craybas to już bardzo doświadczona tenisistka, ale fizycznie powinna wytrzymać. Szczególnie, że wczoraj miała dzień przerwy i wyszła tylko na około godzinę zagrać mecz deblowy.
Peer kwalifikacji nie przeszła, ale jako LL znalazła się w drabince głównej. W decydującej fazie kwalifikacji przegrała dość gładko z młodą Słowaczką Schmiedlovą. Zaś ta wyrzuciła z turnieju w 1 rundzie jedną z faworytek całego turnieju Cornet, dlatego postanowiłem zobaczyć jej spotkanie z Martic. Nigdy nie widziałem tej zawodniczki, dlatego z ciekawością wybrałem się na ten mecz i muszę przyznać, że się rozczarowałem. Schmiedlova przegrała z Martic po słabym meczu. Niczym szczególnym się nie wyróżniła, zaś jej gra była bardzo schematycznie. Chorwatka od początku do końca miał mecz pod kontrolą, mimo, że w tym sezonie jest cieniem samej siebie.
Craybas nigdy specjalistką od kortów ziemnych nie była. Jednak w katowickim Spodku gra jej się wyjątkowo dobrze. Już w kwalifikacjach pozytywnie mnie zaskoczyła. na korcie wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie. Jest tenisistką inteligentną i bardzo sprytną.
Dla obu zawodniczek będzie to ciężkie spotkanie, bo obie wolą grać z kontry. Dziś, któraś z nich będzie musieć przejąć inicjatywę i myślę, że zrobi to Peer. Jeśli tak się stanie to nie wróżę Izraelce sukcesu w tym spotkaniu. Amerykance taka gra będzie na rękę, zaś Peer w ofensywnie nigdy dobrze się nie czuła.
Wszystko zweryfikuje kort, jednak jestem pewien, że bukmacherzy źle oszacowali kursy w tym spotkaniu.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: WTA Katowice,
Spotkanie: Peer S. vs. Craybas J.
Typ: Over 2.5 sets
Kurs: 2.38
Bukmacher: Boylesports
Stawka: 4/10
Analiza:
Po pobycie w Katowicach, kilkudniowej przerwie spowodowanej złą serią wracam do gry. Na dziś wybieram mecz kwalifikantki - Jill Craybas z lucky looserką Shahar Peer. Obie zawodniczki na pewno mają już w nogach ten turniej. Jill rozegrała w stolicy Górnego Śląska pięć spotkań, z czego cztery w singlu. Izraelka na korcie pojawiała się cztery razy. Jak wiemy Peer bywa różne nastroje, miałem już nie grać spotkań w których bierze udział jednak dziś myślę, że zła seria z Peer dobiegnie końca, żadna z zawodniczek nie ma takich argumentów żeby rozstrzygnąć mecz w dwóch setach. Craybas jest w formie, Peer na jej schyłku więc w takiej sytuacji niuanse będą odgrywać największą rolę i wierzę w długi trzysetowy pojedynek.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Ludzie przestancie urzywac argumentow typu ze odpusci slaby turniej.....
rok temu przed takim wielkim turniejem jak olimpiada co chwile ktos rzucal ten arguemnt i ile kasy poszlo??!! nigdy nie wiemy kiedy zawodnik odpuszcza a kiedy nie, bo niby skad, ale to normalny turniej 250, a za tydzien nie graja French Open, ludzie-taki argument to jest zenada jak nic
Zgadzam sie z ta opinia! Ja np. osobiscie troche ryzykuje i robie byc moze glupote, bo jak wiadomo roznie to bywa, ale gram na zwyciestwo 2-0 Kvitovej. W przeroznych turniejach mozna zauwazyc jedna ciekawostke. Faworytki rozkrecaja sie z meczu na mecz i czesto w pierwszej rundzie nie wygrywaja tak wysoko jak np. w drugiej rundzie. Minella nie jest zawodniczka wybitna i z nikim z czolowki nigdy niczego wielkiego nie ugrala, poza tym jest po ciezkim meczu, gdzie grala 2.5 godziny, a Kvitova wygrala swoj pierwszy mecz 6-4, 6-4, czyli nie bylo tak cacy ale i tak swoje zrobila. Kvitova pokona reprezentantke Luksemburga w dwoch setach - takie jest moje zdanie! Ja gram 2-0, a proponuje tez zagrac na hc -5 (azjatycki hc, przy wygranej 5 setami mamy zwrot) za wyzszy kurs.
Kvitova (-1.5 seta) - Minella 1 1.31 Pinnacle ✅
Kvitova (-5 gemow) - Minella 1 1.35 Pinnacle ✅
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Mamy za sobą dwa mecze . Jeśli chodzi o Cadantu to dla mnie dziewczyna naprawdę dobre wrażenie zrobiła , ona jest jak czołg idzie do przodu byłem przekonany że jest na straconej pozycji , przegrywała w 3 secie 1-4 i inna dziewczyna dała by sobie spokój a ona z uporem szła do przodu jak koń pociągowy i duże uznanie dla niej.
Natomiast Craybas przewidywałem 2-0 ale w drugą strone. Jak widzę taki wynik to człowiek głupi się robi i nie wiadomo co sądzić . Może ktoś oglądał ten mecz to niech się wypowie. Może Babcia już straciła sily bo mecz naprawdę zupełnie bez walki przegrany
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
Peer S. (Isr) - Cadantu A. (Rou) 2✅
1.83
Pinnacle
Jak dla mnie typ dnia i po takim kursie wchodze swmialo, peer mnie nie przekonuje w ostanim czasie wygrywa z kim powinna, bez blysku moim zdaniem to nie wystarczy na waleczna, co pokazala dzis Rumunke. Mimo iz Cadantu wyniki przed Katowickim turniejem nie napawaly optymizmem w Katowicach nabrala wiatru w zagle i z kazdym spotkaniem wyglada lepiej. Dodatkowo na korzysc Rumunki przemawia aspekt psychologiczny jakze istotny w kobiecym tenisie.
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Mamy za sobą dwa mecze . Jeśli chodzi o Cadantu to dla mnie dziewczyna naprawdę dobre wrażenie zrobiła , ona jest jak czołg idzie do przodu byłem przekonany że jest na straconej pozycji , przegrywała w 3 secie 1-4 i inna dziewczyna dała by sobie spokój a ona z uporem szła do przodu jak koń pociągowy i duże uznanie dla niej.

Natomiast Craybas przewidywałem 2-0 ale w drugą strone. Jak widzę taki wynik to człowiek głupi się robi i nie wiadomo co sądzić . Może ktoś oglądał ten mecz to niech się wypowie. Może Babcia już straciła sily bo mecz naprawdę zupełnie bez walki przegrany
TVP SPORT pokazywał ten mecz od stanu 1:1 w drugim secie. Oglądałem i zastanawiam się jak babcia doszła tak daleko. Peer grała jej wszystko na bekhend i bardzo często wysoką piłkę pod końcową linie, a babcia Jill z problemami odgrywała na połowę kortu, Peer wchodziła na piłkę, atakowała i kończyła i tak wyglądał cały drugi set.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Katowice, 12.04 13:00
Pliskova - Vinci
typ: -1.5 seta Vinci
2.18
Pinnacle
Analiza
Turniej WTA w Katowicach wkracza w faze cwiercfinalow, w jednym z nich Czeszka, Pliskova spotka sie z Wloszka, Roberta Vinci. Zdecydowana faworytka wydaje sie byc bardziej doswiadczona Vinci. Czeszka w tym turnieju spisuje sie jak do tej pory bardzo dobrze, jednak o wiele wieksze doswiadczenie jest dzis po stronie Roberty, ktore moze zadecydowac o zwyciestwie. Czeszka odprawila juz w tym turnieju Torro Flor oraz wracajaca po kontuzji, Kaję Kanepi. Jednak nie sa to zawodniczki pokroju Wloszki, choc ta zagrala wczoraj slabsze spotkanie z Kiki Bertens, to i tak powinno wystarczyć dziś na pokonanie Czeszki. Pliskova nie powinna dziś poradzić sobie z częstymi zmianami rytmów, ktorymi raczy swoje rywalki Wloszka. To Vinci powinna w dniu dzisiejszym bez wiekszych problemow awansowac do polfinalu turnieju.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Beck - Camerin⛔ Uroki kobiecego tenisa z 5-1 do 6-7????
Typ: 2
Kurs: 3.00


Kurs chyba wzięty tylko z rankingu , Niemka bez żadnych rewelacji oglądałem ją z Domachowską , przebijała piłkę i czekała na błędy Marty i wygrała. Włoszka natomiast dobrze się spisuje w Katowicach , ciężki mecz z Zakopalovą wygrany więc dlaczego nie z przeciętną Niemką
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Kvitova-Martic over 19.5 1,80 bet365
Czeszka w Katowicach delikatnie mowiac nie blyszczy ,ma spore szczescie ze trafia do tej pory na kelnerki i niedoswiadczone zawodniczki ktore oczywiscie stawialy opor ale jak Petrunia wkoncu zaczela trafiac w kort to nie mialy biedne nic do powiedzenia.Podanie czeszki bardzo kuleje ,przeplata asy z podwojnymi bledami potarafi wygrac podanie bez problemu,ale bez problemu do 0 je oddaje W jej grze zreszta jest tak samo wygrywa kilka punktow fajnymi zagraniami a potem traci kilka punktow wyrzucajac pilke daleko w out badz w siatke.Kazda dluzsza wymiana konczy sie dla Petry strata punktu,gra fatalnie w defensywie chce za wszelka cene kazda pilke skonczyc i uderzac,gubi sie pod siatka i ma problemy z poruszaniem sie po korcie do wielu pilek nawet nie rusza sie z miejsca.Martic w tym sezonie zanotowala 5 porazek z rzedu i jest glodna zwyciestw i zmotywowana duzo bardziej od czeszki ,chorwatka to wyzsza liga niz japonka w 1 rundzie i luksemburg w 2.Nie przewiduje niespodzianki bo co jak co ale kvitova w tym sezonie nie przegrywa z byle kim i jak utzryma koncentracje to wygra over gemowy jak najbarsdziej do pokrycia w 1 rundzie 6;4 6;4 w 2 rundzie 7;5 6;2 nie zdziwie sie jesli chorwatka urwie seta czeszce
Beck-Camerin M.E-typ 2/3.00 bet365
Przychylam sie do typu na na wloszke nie rozumie za bardzo wystawionych kursow wloszka bardzo fajnie zaprezentowala sie z w swpotkaniu z rozstawiona z nr 3 Zakopalova musze przyznac ze ma dziewczyna charakter i niezly z niej walczak,Ogladalem niemke w spotkaniu z Domachowska i wspolczulem niemce ze musiala grac z taka miernota i kaleka gdyz wystarczylo aby niemka przebila pilke na druga strone a polka psula co 2 pilke marta miala problem w kazdym elemencie gry KAZDYM czy to jest poziom godny turnieju WTA? obawiam sie ze nie .Powracajac do niemki uwazam ze dzisiaj nie podola wloszce i przegra spotkanie Camerin napewno dostala wiatru w zagle po ograniu 20 rakiety swiata i uwazam ze moze byc czarnym koniem tego turnieju i zobaczymy ja w polfinale
 
orchidea 22

orchidea

Użytkownik
Vinci - Pliskova 2 3.15 FORTUNA
Więc na początek chciałbym napisać, że niektóre opinie są wg mnie wyssane z Palca. Nie wiem na jakiej stacji, ludzie ogladali mecz Pliskovej z Kaia Kanepi. Postaram sie to stresic jak to wygladalo moimi oczyma. Kaia widac bylo dobrze przygotowana, dobrze przygotowana fizycznie, zgubila sporo kg. Mowiac szczerze wywarla na mnie wieksze wrazenie niz Vinci w calym turnieju do tej pory. Co moge powiedziec do Pliskovej dobry serwis uciekajacy do korytarza deblowego o ile Vinci dobrze gra backhandem w polu o tyle zle nim returnuje. Wczoraj ogladajac spotknie z Kiki uslyszalem komentarz szanownej komentatorki. Cholera jak mozna Hlavackova porownac do Kiki? Zupelna inna rotacja i taktyka gry!. Recepta na Vinci jest dzis prosta, mocny wyrzucajacy serwis, nie dac sie wciagnac w &quot;slajsowa&quot; gre z glebi kortu oraz rozrzucic po korcie mistrzynie gry deblowej czyli nie zmieniac w swojej grze do tej pory. Gram za mloda czeszke.

Kvitova P.-Martic P. over (19.5) 1.80 Fortuna
Tutaj krotko i na temat. Wielu upatruje w Kvitovej faworyta turnieju, byc moze wynika to z Nazwiska, rozstawienia. Wg mnie z gry na pewno nie. Chorwatka wraca z dalekiej podrozy. I to w dosc dobrym stylu. Dobrze trzyma serwis w bardzo wysokim %. Nawierchnia w Katowicach jest bardzo szybka jak na Clay, gumowana nawierzchnia zasypana mala powierznia kruszonej cegly. Kvtivoa jak to Kvitova marka sama w sobie, zdaje sie pomalu wracac do formy rowniez. Jest dosc znana ze bardzo czesto nie walczy , oddaje gemy sety w ciagu meczu. Wydaje mi sie ze ze Martic jest w stanie utrzymac wystarczajaco serwis by ugrac ze swoja przeciwniczka 20 podań.


Beck A.-Camerin M.E. 1 Fortuna 1.40
Gram tutaj bezpośrednio na zwycięstwo zwyciezczyni French Open Juniorek. Mloda niemka gra tutaj bardzo odwaznie, solidni forehand i co mi sie bardzo podoba gra zza lini koncowej. Widzialem Camerin z Cepelova o losie!Serwis to ledwo jej lezal. Beck moze nie wprowadza szybko kortówki do gry lecz robi to solidnie, pozniej tylko to jest rozbianie solidnym forehandem, czym zniszczyla o wiele solidniejsza i konsekwentna od Camerin, pania Domingez Lino. Wydaje mi sie ze z wiekszym usmiechem na twarzy dlon sedzinie/sedziemu uscisnie mloda mistrzyni kortów ziemnych Annika Beck
_____________
Przepraszam za brak znaków. Pisalem do z tableta dosc szybko podczas jazdy Pociagiem. Zycze duzo wygranych dzisiaj.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: WTA Katowice
Spotkanie: Beck A. - Camerin M.E.
Typ: Camerin +3,5g
Kurs: 1,92
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Dzieli je sto miejsc w rankingu WTA (na korzyść Beck), ale spodziewam się zaciętego spotkania. Beck słabo zaczęła turniej - oddała kiepściutkiej Marcie Domachowskiej 8 gemów i tylko może dziękować Polce, że nie przegrała seta (w drugim secie było 5:4 dla Marty i miała podanie). Potem zaskoczyła mnie i wygrała z solidną Hiszpanką Lino w 3.setach. Prawdziwym zaskoczeniem in plus w Katowicach dla mnie jest jednak Camerin, która pokonała Cepelovą, a następnie sensacyjnie ograła Zakopalovą. Wydaje mi się, że Włoszka dziś znowu powalczy, możliwe, że będą 3 sety, więc mam nadzieję, że uda się pokryć te handi na gemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 358

koeman66

Użytkownik
Kvitova (-4) - Martic 1 1.56 Pinnacle ✅
Ja ide za ciosem! Wczoraj zagralem na 2-0 dla Kvitovej i oczy wychodzily mi ze zdumienia jak zobaczylem w pierwszym secie wynik 0-3, a potem 1-4. Bardziej od wyniku przerazila mnie jednak jej gra, te charakterystyczne dla niej walenie z calej sily po autach bez ladu i skladu. Jednak klasa to klasa i w najwazniejszym momencie pokazala dlaczego nalezy do swiatowej czolowki, a drugi set to bylo juz spokojne ogranie Minelli. Wnioski wyciagam z tamtego meczu takie, ze Kvitova nadal traci przez wlasna nerwowosc wiele pilek, ale potrafi zmobilizowac sie kiedy trzeba. Tamten mecz pokazal jaka jest roznica miedzy czolowka, a zawodniczkami z konca pierwszej setki. Dzis kolejna 91- a w rankingu chorwatka bedzie chciala pokonac czeszka, a ja na to nie licze. W/g mnie Kvitova bedzie grac moze nie lepiej ale bedzie bardziej skoncentrowana na swojej grze niz wczoraj, a chorwatka przegra ten mecz przynajmniej piecioma gemami. Jezeli przegra czteroma, to mamy zwrot, wiec warto jest postawic na zwyciestwo z taka opcja. Nawet jak chorwatka urwie dzisiaj seta to i tak polegnie w ostatnim secie i handicap wejdzie.
 
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
To co Włoszka camerin zrobiła w 1 secie to &quot;urok&quot; damskiego tenisa którego lepiej grać na przełamania na żywo niż się denerwować ze stanu 5-1 przegrała seta 6-7 ....współczuje tylko tym co grali +1. seta na Włoszkę bo było blisko ....Dziwi mnie fakt że kilka gemów z rzędu przełamywana była do 0 a rywalka również do 0 wygrywała swoje podanie. Ogólnie od początku kiedy śledzę turniej w Katowicach zdarza się sporo &quot; niespodzianek&quot; Zastanawiam się czy Beck nagla zaczęła tak dobrze grać czy po prostu włoszka podłamana utratą kolejnych gemów przegrała z własną psychiką?
teraz livescor mi poprawiło bo widniało u mnei 5-7 a widze że skończyło się 6-7 no co nie zmienia faktu że jak w 2 secie się nie ocknie to kiepściutko to wygląda...Młoda zawodniczka chyba nabrała chęci do gry tym bardziej że wygrała &quot;przegranego seta&quot;
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Czapki z glow dla niemki za to czego dokonala w 1 secie naprawde uczta dla kazdego tenisomana ,nie docenilem mozliwosci mlodej niemki ,szkoda troche wloszki bo naprawde robila co mogla ale lepsza okazala sie Beck ????
Musze przyznac ze pojedynki pan w Katowicach (wylaczajac mecz Domachowskiej) na mega wysokim poziomie i jest na co popatrzec
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Oglądał ktoś cały ten mecz? ja śledziłem tylko wynik i byłem pewien, że 1.set jest już Włoszki i to na luzie. Jak to możliwe, że gra Camerin tak siadła?coś się zadziało?kontuzja jakaś czy co? W drugim secie to już całkiem lipa była. Szkoda...
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Oglądał ktoś cały ten mecz? ja śledziłem tylko wynik i byłem pewien, że 1.set jest już Włoszki i to na luzie. Jak to możliwe, że gra Camerin tak siadła?coś się zadziało?kontuzja jakaś czy co? W drugim secie to już całkiem lipa była. Szkoda...
zadna kontuzja wiekszosc tenisistek przegrywajac w takiej sytuacji szukuja sie na 2 set ale beck od stanu 5:1 przy wlasnym podaniu zaczela pracowac i wygrywac punkty wygrala 2 razy wlasne podanie raz przelamala i to wystarczylo aby wloszke wytracic z rytmu ,zaczely sie nerwy i wloszka przegrla 5 gemow z rzedu to sa uroki kobiecego tenisa ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom