>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 8.03-21.03.2010

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jezeli do mnie rozmawiasz to nie jestem absolutnie jej fanem, wręcz przeciwnie. Ale postepy w jej grze sa widocznie gołym okiem i zasługuje na uznanie, obecnie top3 bez mrógniecia okiem.
Jak wygrana z Aga wg. Ciebie to jedyny sukces to skad taki ranking? Punkty znalazła pod choinką czy jak?
Serena jest zdecydowanie lepsze od Venus.... i to Serena ma wieksze problemt z motywacją na 100% niestety...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
No tak tennismasta w dalsza polemikę się wdawał nie będzie bo przecież nie ma z kim, ehh a jeśli Ty wiedziałeś jak się skończy wczorajszy mecz Agi, to może masz dar przepowiadania przyszłości, bo jak można takie rzeczy wiedzieć, pomyśl o tym bo to może być dla ciebie ciekawa alternatywa ? A wiesz dlaczego nie mogłeś tego wiedzieć, jeśli już jesteś takim samozwańczym królem w tej dziedzinie, to napiszę ci tylko tyle, NIKT NIE JEST W STANIE PRZEWIDZIEĆ WYNIKU MECZU TENIOWEGO W 100% a wiesz z jakiego powodu? a z takiego że w tym sporcie bardzo często zawodnik/czka o klasę gorsza może pokonać przeciwnika/czkę znacznie lepszego tylko dlatego że 99% faworyt ma kłopoty rodzinne, lub kłótnia z kim bliskim, inne problemy etc, lub chociażby zmęczenie po ubiegło nocnej imprezie, tu wszytko zależy od 1 osoby, nie ma zmian, dlatego typowanie tenisa jest ciężkie i często trzeba się sugerować intuicją, i orientować się w jakim stopniu danej osobie będzie zależało na jak najlepszym występie w imprezie, nie raz mamy przecież niepodważalne przypadki w którym zawodnik/czka przyjeżdża po wpisowe, w Tenisie można wszystko, można podłożyć się i przegrać, co miało miejsce w meczach z udziałem jednego z najlepszych tenisistów świata Nikolaya.D, z jakiego powodu to jet sprawa drugoplanowa, czy co mu lub jego rodzinie groziło, nie istotne miał do tego prawo, jego życie i jego gra......
Ale to co zrobiła nie tak dawno Caroline ze swoim nie rozgarniętym tatusiem powala z nóg, jak można być tak głupim, tepym i bez wyobraźni, narazie uszło jej to płazem tylko dlatego że w Tenisie można wiele bez żadnych konsekwencji, coraz bardziej się to zmienia i za jakiś czas będzie inaczej....
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Masakra:]
Dorzuce pare slow od siebie. Jak juz sami piszecie ze WTA jest nieobliczalne, czasam nie do grania a dlaczego? A np dlatego, ze nie wiemy czy dzisiaj Isia , Serena czy kazda inna zawodniczka dostala okres czy rzucil ja facet a moze ma depresje itd itp. Moze to byc smieszne ale tak jest.
A teraz przejde do waszych analiz zawodniczek:] To nie wina Wozniacki, ze jest atletka i gra bardzo dobrze. Jest lepsza zawodniczka od Isi czy wam sie to podoba czy nie i skonczcie juz pier... ze Caroline jest slaba bo czytac tego nie idzie. Na Age po Fed Cup przysieglem sobie ze juz nie postawie zlotowki na nia (zawalia kupon na 3000zl bo na Domachowska nie liczylem). Mysle ranking po cos jest i oddaje on w skali roku kto byl lepszy. A zeby wygrywac trzeba sledzic aktualna forme zawodniczek a nie ciagle zyc STATYSTYKAMI!!! Bo przegrala z tamta xxx razy a z tamta wygrala xxx razy. Co z tego jak dzisiaj ja zmiazdzy bo jest w lepszej formie , bo ma lepszy dzien. Kierujcie sie aktualna forma, wykorzystujcie wasza wiedze oraz badzcie obiektywni a napewno wtedy bedziecie liczyc zyski a nie ujadac jak psy;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Chciałem tylko powiedziec, że cała ta dyskusja jest moim zdaniem kompletnie bez sensu. Nie da sie jednoznacznie stwierdzic, która z tych dwóch tenisistek jest lepsza. Isia i Wozniacki to dwa kompletnie inne style gry. Nie zgadzam się, na krytykowanie gry Wozniacki tylko dlatego że jest mało efektowna. Daje jej wymierne sukcesy i dlatego należy się jej szacunek.
Filweb, czemu twierdzisz, że bieganie po korcie i dobry serwis ośmiesza tą dyscypline sportu? Ona robi to, co umie najlepiej. Potrafi wybiegac każdy punkt, a po tych morderczych sprintach zakończyc wymiane winnerem. Co w tym złego? To jest jej styl gry. Inny niż Aga, która gra efektownie, zmieniając tempo wymian, ale dla wielu to dla odmiany jest demonstracją słabości tej dyscypliny. Bo zmiana tempa już wystarczy aby zmusisc rywalkę do błędów.

Niektórzy nazywają Ljubicicia czy Karlovicia drewnem. Bo ich styl gry jest jakże inny niż filigranowych Verdasco i Nadala. Że nie potrafią kończyc akcji tak efektownie jak Federer. I co z tego? Oni maja swoje, inne atuty. Big serve Doktora i świetna siatka, to że potrafią wykorzystac swoje warunki fizyczne do osiagania sukcesów w turniejach( a moim zdanie w tenisie 2m wcale tego nie ułatwia ), to tylko powody do wychwalania tych tenisistów. A że niektorzy nie lubia tego stylu gry? CO Z TEGO?
I Wozniacki i Aga są wysoko w rankingu, obie osiagają sukcesy ( czemu niby półfinały czy zwycięstwa w mniejszych turniejach to coś złego? Dają punkty, robi to Wozniacki i jest wysoko w rankingu. Inne tego nie robią, a czy ktoś im zabrania? Każdy ma swoją taktykę. A finał Wozniacki w Wielkim Szlemie pokazuje, że jednak ma duże umiejętności ). W meczu między nimi decyduje forma dnia ( jak w wielu spotkaniach w jakże wyrównanej stawce w Tourze ). Wasza wymiana argumentów, które w wielu wypadkach nie były żadnymi argumentami tylko subiektywnymi opiniami, do niczego nie prowadzi. Kazdemu podoba sie inny styl gry, tak jak kazdemu podobaja sie inne dziewczyny.
 
T 0

tennismasta

Użytkownik
Pisanie, że przed meczem z Agą byłeś przekonany o tym, że Wozniacki wygra to kolejna bzdura. Biorąc pod uwagę jej poprzednie rezultaty nie miałeś prawa tak sądzić, chyba że masz problemy z myśleniem i wyciągasz zawsze wnioski odwrotne do rzeczywistości. Powtórzę - słabe AO, słaby Dubaj, 3 - setówki z Zheng i Petrovą. Wygrana z Agnieszką to pierwszy sukces Dunki w tym sezonie i to nie jest moja prywatna opinia, ale fakt.
No nie mogę... Filmwebie nie pisz już więcej, jeszcze bardziej się pogrążasz. Osobę która choć trochę ogarnia te tematy nie powinna dziwić porażka Agnieszki. A ponoć jesteś zagorzałym fanem jej stylu ????
To może napisze Ci parę konkretów bo widzę, że nie pojmujesz.
Dlaczego byłem przekonany?
Zwyczajnie Aga nigdy nie miała szans z zawodniczkami pokroju Wozniackiej czy też Azarenki itp, które lubią narzucać swój agresywny styl, bija mocne kątowe piłki, są dobrze przygotowane fizycznie itp, co z tego, że Karolina poprzednie rundy przechodziła w 3 setówkach, a Aga w szybkich 2? Tym można się sugerować, ale bez przesady.. Wystarczy że Caro podkręciła tępo i Aga nie miała co zbierać.
A teraz Twoje ulubione oklepane bilanse;
Azarenka 3-2
Szarapowa 4-1
Wozniacka - 2-1
itp..
I póki co nie zmieni tych statystyk na swoja korzyść..

Dyskusja z Tobą jest ciężka - podejrzewam, że jesteś fanem Caroline i żaden argument na Ciebie nie zadziała. A Venus Williams jak gra totalnie zmotywowana to według mnie nie ustępuje mocno siostrze. Jest zdecydowanie poza zasięgiem Dunki.
No chyba masz problemy z czytaniem, napisałem wcześniej, że lubię jej grę i chętnie podyskutowałbym z Tobą, ale jak na razie nie przytoczyłeś sensownych argumentów, prócz oklepanych statystyk, które nie maja żadnego znaczenia. Piszesz za przeproszeniem jak gówniarz, nie masz szacunku do Wozniackiej i jeszcze masz czelność krytykować to o owo, ze nie zasługuje na top3 i inne bzdety. Najbardziej denerwują mnie właśnie tacy ludzie, którzy nic w życiu nie osiągnęli i zapewne nie osiągną, a o życiu innych maja wiele do powiedzenia. Jako MOD powinieneś być bardziej rozgarnięty, ale i tak pewnie nie zrozumiesz. Cóż jakie forum, tacy moderatorzy i użytkownicy.
Pozdrawiam
Dobra, słuchaj, rozmowa z Tobą jest dosyć ciężka. Próbuję Tobie coś wytłumaczyć, a Ty dalej ta sama śpiewka. Spójrz w ranking WTA Champions Race za ten rok - przed Indian Wells Agnieszka jest 13 - a a Carolina dopiero 32 - ga. Po raz ostatni napiszę, że Dunka przed spotkaniem z Agnieszką nie osiągnęła nic w tym sezonie, zapowiadało się na to, że obecny sezon zweryfikuje jej mocno zawyżony ranking. Ja dalej tak uważam - te punkty, które dostanie za IW straci za 2 miesiące w Madrycie, z pewnością też nie obroni finału US. Nie ma to najmniejszych szans. Na koniec sezonu Wozniacki będzie w drugiej piątce rankingu WTA.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
chciałbym usłyszeć komentarze zwolenników Woźniackiej. Bo ja mecz sobie z ciekawości wywołanej tą dyskusją obejrzałem i ich teorie jakby nie okazały się za wiele warte...

Cd tego że pozycja niektórych zawodniczek jest taka a nie inna przez słaby poziom WTA... cóż w danym okresie może być 10 Federerów i oni określają najwyższy poziom tenisa a w danym jak obecny może być jeden i on określa najwyższy światowy poziom (bo z całym szacunkiem dla Nadalów Davydienków Soderlingów Roddicków itd ale to co potrafi Szwajcar w swojej optymalnej formie to jest kosmos). Trudno obie sytuacje porównywać.

U kobiet jest Serena potem długo długo nic i pojawia się grupka w postaci Venus (jak nie ma formy to jej serwis jest poniżej amatorskiego poziomu), Janković, Kuznetsovej, Safiny, Dementievej.... jeszcze kilka by się tu znalazło ale już nie chce mi się ich kojarzyć. Nie wiem jak było np 10 lat temu ale jeśli dajmy na to było 10 tkich Seren no to tak samo nie można porównać kiedyś a dziś bo kiedyś coś było/niebyło a dziś być może coś jest lub nie ma

Kto zrozumiał niech wyśle sms na nr 509......
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Nie no dla mnie wczorajszy mecz pokazał jak daleko dunce do czołówki i pokazał wszystkie jej minusy. Sama gra defensywna i 3/4 pojedynku stojąc za kortem nie osiągnie żadnego znaczącego sukcesu. Niestety słabość WTA decyduje o tym że takie zawodniczki są tak wysoko. Ogólny poziom WTA robi się coraz niższy, każdy z każdym wygrywa praktycznie. Zawodniczki po 160 cm wzrostu ogrywają liczące się zawodniczki mając po 70% wygrywanego serwisu.WTA może powinni wprowadzić jakieś zmiany, no nie mam pojęcia ale tego się coraz częściej nie da oglądać a wyniki są śmieszne. Ogólnie wczoraj byłem za dunką ale była bezradna wczoraj.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
O poziomie całego WTA świadczy fakt,że taka zawodniczka jak Wozniacki jest na 2 miejscu w rankingu. I jak mówili komentatorzy z Eurosportu-może być w tym roku numerem jeden jeśli Serena będzie odpuszczać kolejne turnieje..
 
D 0

dasiezarabiac

Użytkownik
hahaha... noi gdzie znawcy geniuszu Wozniackiej ? gdzie znawcy geniuszu Radwanskiej ?

mecz finalowy wozniackiej + 1/2 finalowy z radwanska tylko pokazal zalosc tych obu zawodniczek. ja juz szukam w necie do sciagniecia, zeby wiedziec jak grac z takimi :cool: dno i 5m mulu po prostu i jak mowli komentatorzy eurosportu - tylko przez slabe przygotowanie do turnieju clijsters / henin / sharapova mielismy drodzy panstwa do czyznienia w ostatnich 2 dniach z taka wlasnie &quot;nijakowscia&quot;: FINAL + 1/2 FINALY

obie panie powinny sie wstydzic bycia w TOP10 :grin::grin: dla nich miejsce w rankingu to 11-20.

od dzis juz wiem, czemu Radwanska w PL jest srednio (lub slabo) popularna. po prostu nie ma niczego, co przykuwaloby uwage do TV alby ja ogladac. jest dobra ale nie b. dobra. nie jest ani geniuszem ani zadna gwiazda z nieprzecietnym talentem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom