>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Indian Wells, 8.03-21.03.2010

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
Agnieszka Radwańska - Caroline Wozniacki 1 2.01

Zdecydowanie na Agnieszkę. Wozniacki to zawodniczka, która nigdy mnie nie przekonywała i raczej to się nie zmieni. Natomiast Isia już od dłuższego czasu w fantastycznej formie osiąga już 4 z rzędu półfinał turnieju najwyższej rangi WTA. Szanse oceniam na 60/40 dla Polki.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
zdecydowanie zgadzam się z typem na Agę, jak dla mnie to ona powinna być w tym faworytką, tym bardziej że aktualnie jest w bardzo dobrej dyspozycji, i wkońcu serwis zaczyna lepiej funkcjonować,
Nie oglądałem meczu Wozniackiej z Zheng, widziałem mecz z Petrovą i nic nadzwyczajnego, Rosjanka momentami grała znacznie lepiej po ty by za chwilę się zawiesić, zero regularności.

Moim daniem Agnieszka jest zawodniczką znaczne lepsza od Wozniacki, i tutaj pokusił bym się nawet na 2-0 dla Polki.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Karolina strasznie nierówno..zdarzały jej się przestoje w grze i tylko słabość przeciwniczek, które nie potrafiły tego wykorzystać, sprawiły że zagra w półfinale. Dunka gra za bezpiecznie nie ryzykuje i w tym elemencie gry ostatnio Aga prezentuje się lepiej. Polka poprawiła serwis i coraz więcej kombinuje na korcie. co ważne gra głową i gołym okiem widać że pracowała nad siłą. Może to nasz taki narodowy patryiotyzm i huraoptymizm ale wierze w Age. Obawiam się tylko jednego, Woźniacki nie raz pokazała że w początkowej fazie turnieju idzie jej wszystko mozolnie, a gdy przyjdzie czas walki o finał wrzuca wyższy bieg. Łatwo nie będzie. Zauważyłem jeszcze jeden istotny argument za Polką. W tym sezonie więcej czasu poświecą taktyce i analizie przeciwniczek starając się maksymalnie wykorzystać ich słabości.
Warto wspomnieć też o pojedynku Jankovic z Stosur. Australijka moim zdaniem gra beznadziejnie. Ratują ją tylko serwis i z tego co zaobserwowałem z każdym spotkaniem spada jej skuteczność przy 1 zagraniu. Niby gra płaskie piłki ale zdecydowanie za wysoko nad siatką. Swoją drogą wczoraj mozolnie się poruszała po korcie a na dodatek większość wypadów do siatki kończyła się zagraniem piłki do kibiców ( no chyba że chciała sobie zjednać ich sympatię ). MJMS mogła by to spotkanie wygrać gdyby miała lepszy serwis, bo długie wymiany zdecydowanie były na jej korzyść.
Expekt zaproponował :
???? Jankovic Jelena - Stosur Samantha 1 @ 1,65
???? Radwanska Agnieszka - Wozniacki Caroline 1 @ 2,05
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Tak wysokie miejsce DUŃKI śiwadczy tylko o tym jak bardzo niski poziom mamy w WTA, ja wiem że zaraz ktoś wyskoczy że kobiety to wiadomo ze we wszystkich spotach nie dorównują mężczyznom, no ale jeśli chodzi o tenis to nawet nie ma o czym mówić bo tu jet przepaść. Jet tylko Serena and Venus dalej wielkie wielkie nic......
Aga to wygra inaczej być nie może z tak defensywnie grajacą( zresztą Wozniacki gra tak zawsze) zawodniczką nie może być inaczej, jak Aga z nią mogła przegrywać? ja mysle że jakie 6-3 6-2 to realny wynik dla Polki.
Zwycięstwa Caroline z kimś takim jak Petrova nikogo nie powinny dziwić bo tak
na dobrą sprawę Nadia już dawno powinna zakończyć karierę bo widać że tenis nie sprawia jej żadnej radości, i tym samym jej gra jest tak słaba, nawet w czasach kiedy damski tennis jet tak prosty i na wręcz niesamowicie niskim poziomie
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecze Radwańskiej z czołową 20-stką WTA to żadna z analiz nie jest w stanie przewidzieć tego co pokaże nasza rodaczka. Spryt i agresywność przeplata z anemią i chimerycznością dlatego powtórzę po raz kolejny,że jej bardzo wysoki 8 ranking na świecie to splot szczęśliwych wydarzeń,bo z całym szacunkiem ale na pierwszą &quot;10&quot; Polka nie zasługuje. S.Williams,V.Williams,J.Henin,V.Azarenka,J.Dementiewa, D.Safina,S.Kuzniecowa,K.Clijsters,C.Wozniacki, J.Jankovic to tylko 10 nazwisk,których w kobiecym tenisie nasza Aga nigdy nie przeskoczy(poza jednorazowymi wyskokami).
 
R 1

rooney1

Użytkownik
ja sie zgodze z Toba, po dobrym meczu z rosjanka dzis znowu taka kaszana i tak jest zawsze ogra kogos znaczacego by w nastepnej rundzie gladko przegrac. dzis beznadziejnie, pierwszy set wogole bez historii, w drogim troche walki, ale co z tego skoro z 40:0 nie wygrywa gema na 4:3 i daje suie przelamac, ma okazje na 4:4 to psuje stosunkowo latwego volleya, a w ostatnim gemie znowu przy swoim serwisie przegrywa z 40:15. byly momety ze pokazywala ze potrafi grac, ale reszte meczu grala pod rywalke a carolinie to jak najbardziej pasowalo. szkoda znowu mnie zawiodla a dzis duzo nie chcialem bo tylko seta w jej wykonaniu
 
L 0

luka52382

Użytkownik
oglądałem 2 półfinały i śmiało moge stwierdzić ze dziś faworytką do wygrania całego turnieju jest Caroline W. ktos napisał wczoraj ze niby nic takiego nie pokazuje w tym turnieju,ze gra defensywnie ale chyba pisał o kims calkiem innym wczoraj Wozniacki atakowała kazda wrecz pilke caly czas szla do przodu swietnie sie bronila Aga mimo kilku prób przelamania dunki byla w sumie bezradna, siła uderzenia rywalki,szybkosc i cala reszta przemawiala za Dunka o serwisie nie wspomne moge tylko zalowac ze zamiast na Soderlinga gdzie kurs byl 2.4 i byla to pierwsza jak sie okazalo najlepsza mysl postawilem patriotycznie na Age i wtopilem kilka stówek.....
 
B 0

baran

Użytkownik
aga zagrała z Rosjanka dobry mecz ? lol, nie wiem czy oglądaliśmy ten sam mecz bo z tego co ja widziałem to Rosjanka popełniała błąd za błędem, z tego co pamiętam miała 50 niewymuszonych błędów i aż mi się wierzyć nie chciało że ten mecz jest uczciwy jak widziałem wystawki Agi z drugiego serwisu które Demencja powinna skończyć bez trudu a lądowały w siatce, w jednym gemie nawet 3 razy tak straciła punkt, innych błędów też sporo, komentator często mówił nawet: dziękujemy za prezent w takim momencie
Aga na tle tak beznadziejnej Rosjanki wiadomo wyglądała dobrze ale nie zagrała aż tak świetnie jak piszecie, zresztą w końcówce meczu Aga wyglądała na bardzo zmęczoną ale Dementieva przez te błędy nie była w stanie przełamać a miała sporo okazji
co do wypowiedzi levyego to chyba jakiś żart i jeszcze się z tym zgadzacie, lol Aga skończyła dwa tygodnie temu 21 lat a wy mowicie ze nigdy nie wyprzedzi tych zawodniczek, ludzie pomyslcie czasem co piszecie
 
T 0

tennismasta

Użytkownik
Tak wysokie miejsce DUŃKI śiwadczy tylko o tym jak bardzo niski poziom mamy w WTA, ja wiem że zaraz ktoś wyskoczy że kobiety to wiadomo ze we wszystkich spotach nie dorównują mężczyznom, no ale jeśli chodzi o tenis to nawet nie ma o czym mówić bo tu jet przepaść. Jet tylko Serena and Venus dalej wielkie wielkie nic......
Aga to wygra inaczej być nie może z tak defensywnie grajacą( zresztą Wozniacki gra tak zawsze) zawodniczką nie może być inaczej, jak Aga z nią mogła przegrywać? ja mysle że jakie 6-3 6-2 to realny wynik dla Polki.
Zwycięstwa Caroline z kimś takim jak Petrova nikogo nie powinny dziwić bo tak
na dobrą sprawę Nadia już dawno powinna zakończyć karierę bo widać że tenis nie sprawia jej żadnej radości, i tym samym jej gra jest tak słaba, nawet w czasach kiedy damski tennis jet tak prosty i na wręcz niesamowicie niskim poziomie
Sory za offtopa, ale juz nie moge na to patrzec..
Jest to forum publiczne o bardzo duzej popularnosci, wiele osob przeglada tematy i czyta.. kazdy ma tez prawo napisac swoje typy i co uwaza ok, ale czegos tu nie rozumie, dlaczego moderatorzy pozwalaja na pisanie takich bredni? wiem takich osob i postow jest wiele i trudno je ogarnac, ale widze ze ten &quot;MistrzAA&quot; zadomowił sie tu na stałe :|
Teraz do kolesia MistrzAA to co tutaj piszesz w 99% to głupoty i to az razi jak się czyta, człowieku po co piszesz na tematy o których nie masz pojęcia? Nie wiem może masz się za jakiegos experta z dziedziny tenisa czy co? po twoich postach widac ze ego masz raczej nie przecietne i pewnie zaraz bedziesz wdawał sie w niepotrzebne dyskusje. Nie o to chodzi.. Badz bardziej odpowiedzialny i wez pod uwage ze to co piszesz moze czytac osoba, ktora tak jak ty nie ma pojecia o tenisie i mozez po prostu spowadzic ja na &#39;zła droge&#39; a nie chce juz mowic o jakims powierzaniu pieniedzy, bo chyba jakis kompletny laik i idiota bralby od ciebie typy. Naprawde zastanow sie gosciu co robisz i po co. Na niesamiowicie niskim poziomie jest twoja wiedza nt tego pieknego sportu i pomysl ze mozez kogosc zrazic piszac swoje bezpodstawne tezy. Poziom WTA niech Cie nie interesuje i lepiej wez sie za co innego do roboty. Mam nadzieje, ze po tym co napisałęm przemyslisz swoje zachowanie i ze takich postow jak wyzej nie bedzie juz w tym temacie. Pozdrawiam!
 
F 0

filweb

Forum VIP
Odnosząc się do poprzedniego tematu staję zdecydowanie po stronie użytkownika Mistrz AA.

Caroline Wozniacki to bardzo przykry przykład kontynuacji pewnej tendencji w żeńskim tenisie. Niestety, właściwie od czasu pojawienia się sióstr Williams do osiągania największych sukcesów w WTA tak naprawdę potrzebne są fantastyczne warunki fizyczne i wytrwałość. Dunka zdaje się to potwierdzać. Mogę powiedzieć szczerze, że nie znoszę jej tenisa, jak i nie przepadam za nią samą. Gra oparta na nieustannym bieganiu po całym korcie jest żałosną reklamą sportu. Niestety, Carolina w tej roli świetnie się sprawdza, do tego dobrze serwuje i dzięki temu spokojnie plasuje się w rankingu zaraz obok innych zawodniczek prezentujących podobny styl gry. Dziś przeczytałem w internecie, że zaczyna pościg Dunki za Amerykanką. Bez komentarza.

Mam nadzieję, że jutro w Indian Wells wygra też nieszczególnie przeze mnie lubiana Jelena Jankovic. Marketingowo jej &quot;lans&quot; jest nie do zniesienia, ale to, co pokazuje na korcie, jest mi dużo bliższe niż Wozniacki.

Wracając do Agnieszki to chciałem powiedzieć, że krakowianka musi robić wszystko, żeby przed Wimbledonem odzyskać ósmą pozycję w rankingu, którą na rzecz Serbki straci już w poniedziałek. Rozstawienie w pierwszej ósemce oznaczałoby, że szansa na trafienie na którąś z sióstr Williams dopiero w 1/2 jest znacznie większa. Reszta zawodniczek, poza Schiavone, jest zdecydowanie w zasięgu Polki, która na grassie ustępuje tylko Amerykankom. Szans na wysoką pozycję w rankingu upatruję w dobrych występach turniejach na clayu i oczywiście na Rolandzie. Z ósemki wypaść może słabo radząca sobie na mączce Dementieva, albo mające bardzo dużo punktów do obrony Safina i Kuzniecowa. Na Jankovic raczej bym nie liczył, bo po zwolnieniu Sancheza jej gra wygląda coraz lepiej i będzie raczej jedną z faworytek do wygrania Rolanda.

Wozniacki - Jankovic 2 2.25
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Na dzisiaj tez grałbym Jankovic, widać że Serbka z meczu na mecz rozkręca się coraz bardziej po początkowych słabszych meczach, mam tu na mysli szczególnie słabiutki mecz z Errani. Jelena gra bardzo nierówno, nie zapominajmy że jest to jedna z najbardziej wytrzymałych i przystosowanych do wszystkich nawierzchni, obecnie grających tenisistek, duże zdolności obronne oraz świetna gra nóg, typowa zawodniczka counterpuncher, bardzo częste uderzenia wzdłuż linii o wiele częściej niż crosscourt, powinny dać jej przewagę nad Wozniacki kórej ciężko się gra z przeciwniczkami tak grajacymi, Forhend na wysokim pozimie, oraz umiejęstnść uderzenia z każdego kąta to największe atuty Serbki natomiast największy mankament słaba psychika, gdy nie wychodzi jej wszystko tak jak powinno, często się denerwuje i potrafi przegrać wygrany mecz.
Gra Wozniacki jest mało efektowna, bazuje na grze z głębi kortu, zawsze dobre przygotowanie fizyczne, a najsmutniejszy jest fakt że już poniedziałek zostanie 3 rakieta świata, smieszne ale prawdziwe.
Ogólnie umiejętnościami Serbka przerasta Karolinę zdecydowanie, ja gram Janković też dlatego ze jakoś nie mogę uwierzyć żeby taka Dunka była w stanie wygrać IW.


tennismasta popisz sobie a ja się pośmieje, i zdrówka życzę.
Edit: Czy ja kiedykolwiek napisałem że uważam się za znawcę tenisa?? nie!!!ponieważ tak nie jest, piszę tylko tak jak uważam, a uważam tak a nie inaczej, podziwiam cie że założyłeś tu konto tylko po to żeby mi to napisać, naprawdę jesteś wielki....
A i absolutnie nie zależy mi na tym żeby ktoś grał moje typy, to chyba oczywiste, nie chce żeby ktoś miał później pretensję że przegrał kasę na moich typach, więc to też nie wiem do czego było??? uważam że najlepiej grać swoje oraz za swoje.
 
T 0

tennismasta

Użytkownik
Odnosząc się do poprzedniego tematu staję zdecydowanie po stronie użytkownika Mistrz AA.
Caroline Wozniacki to bardzo przykry przykład kontynuacji pewnej tendencji w żeńskim tenisie. Niestety, właściwie od czasu pojawienia się sióstr Williams do osiągania największych sukcesów w WTA tak naprawdę potrzebne są fantastyczne warunki fizyczne i wytrwałość. Dunka zdaje się to potwierdzać. Mogę powiedzieć szczerze, że nie znoszę jej tenisa, jak i nie przepadam za nią samą. Gra oparta na nieustannym bieganiu po całym korcie jest żałosną reklamą sportu. Niestety, Carolina w tej roli świetnie się sprawdza, do tego dobrze serwuje i dzięki temu spokojnie plasuje się w rankingu zaraz obok innych zawodniczek prezentujących podobny styl gry. Dziś przeczytałem w internecie, że zaczyna pościg Dunki za Amerykanką. Bez komentarza.
Mam nadzieję, że jutro w Indian Wells wygra też nieszczególnie przeze mnie lubiana Jelena Jankovic. Marketingowo jej &quot;lans&quot; jest nie do zniesienia, ale to, co pokazuje na korcie, jest mi dużo bliższe niż Wozniacki.
No widzę kolejna pojętną osobę w dodatku ze statusem moderatora..
Drogi filwebie Karolina to nie żadna kontynuacja sióstr V i tym porównaniem w zasadzie już się skompromitowałeś. Nie wiem na jakiej zasadzie stawiasz te porównania, czy w ogóle wiesz o czym piszesz? Chodzi Ci o to, że ostatnimi czasy przytyła, czy twierdzisz że sylwetką przypomina którąś z sióstr? Przytyła po to, aby zwiększyć wydajność całego organizmu w tym też siły, w każdym razie nie po, aby zrobić z siebie drugiego nosorożca typu S.V. Jeśli porównujesz jej warunki fizyczne do tych babochłopów to naprawdę pozostawiam bez komentarza ale chyba jesteś ślepcem. Po twojej wypowiedzi przypuszczam, że nie za bardzo lubisz Karolinę jako osobę. Niemal w każdym twoim zdaniu bije niechęć do niej. Może boli Cię to, że jako Polka zdecydowała się reprezentować barwy innego narodu? To jej sprawa i nie powinno Cie to obchodzić, czy zachowuje się wrogo do Polaków? wręcz przeciwnie.. Ponadto czytając twoje inne posty widać ze jesteś zagorzałym patriota, wspierasz, bronisz, komplementujesz, liczysz punkty Radwanskiej, ale w tej kwestii patriotyzm radze to odsunąć na bok. Popatrz trzeźwo na Wozniacka, pomimo jej młodego wieku jest tenisistka niemal idealna pod każdym względem i nie pisz proszę bajek że serwisem i bieganiem po korcie wbiła się do czołówki światowej. Człowieku to żałosne, nie masz nawet najmniejszego pojęcia ile ona w to włożyła pracy i serca, pomijając talent. I nie jestem wcale jakimś wielkim fanem Caro, po prostu widzę jak gra i jej tenis cholernie mi się podoba. Mam wrażenie, że tenisem interesujesz się od niedawna i tak naprawdę nie zdążyłeś zobaczyć jej potencjału. Polecam zaglądać na inne fora, nie tylko Polskie, trochę bardziej pogłębić swoja widzę, aby wdawać się później w dyskusje na &#39;poziomie&#39;. Tenis to gra złożona i oparta na wielu czynnikach, w tych czasach nie ma barwnych postaci bez reklam i marketingu. Tak jest w każdym sporcie, wielu dorabia jak może i nie ma co pisać, ze ktoś się lansuje czy tez jest przereklamowany. O stylu Karoliny, jej brakach i atutach moglibyśmy popolemizować, ale uważam że nie ma sensu wdawać się w niepotrzebne dyskusje z osobami niekompetentnymi.
Aha, włącz jutro eurosport i zobacz jak Karolinka leje Jankovic ????
Pozdrawiam.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
No prosze, ja też wrzucę dwa grosze. ŚMIESZY mnie jak ktoś pisze &quot;Radwańska jest zdecydowanie lepszą zawodniczką od Woznaicki...&quot; śmiech na sali. Carolina zasługuje na top 2 dla mnie jak nic. Serena jest poza zasiegiem wszytskich, ale Dunka w tamtym sezonie swietne mecze ma na rozkładzie wszytskie swietne zawodniczki, w tym sezonie poprawiła jeszcze swój tenis i naprawdę robi to ogromne wrażenie. Nie ma Safiny, Sveta, Demetieva na pewno nie są lepszymi zawodniczkami od Dunki. Poziom WTA jest słaby i tak tłumaczycie obecność w TOP10 Agnieszki, tez dla mnie śmieszne. Aga wygrywa z najlepszymi w turze, zawodniczki same mówią ze ni lubią z nią grać itp. Aga zasługuje na TOP10 i na pewno sie tam dłuugo utrzyma.
Jankovic powoli wraca do formy ale naprawdę, jej mecze sa niekiedy nie do oglądania, masa błedów, całe WTA. Jutro jest bez wiekszych szans w meczy z Caroliną.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Najpierw napiszę po raz już chyba setny na tym forum - nigdy w sporcie nie kieruje się patriotyzmem, kibicuję Agnieszce, bo uwielbiam jej styl gry. Idąc dalej, chciałbym podkreślić, że nigdy nikt nie przekona mnie do Caroline Wozniacki. Dunka jest bardzo dobrą atletką, ma sporo siły i poprawną technikę, a to w dzisiejszych czasach niestety wystarcza na przedarcie się do TOP 5 rankingu WTA. Ale pisanie o niej jako o zawodniczce, której należy się miejsce w TOP 2 to rażąca hipokryzja. Poza Sereną Williams, kilka tenisistek, mianowicie Venus Williams, Dinara Safina czy Wiktoria Azarenka to zawodniczki o klasę, jeśli nie dwie klasy lepsze od Dunki.

Poza tym to pisanie o świetnej formie Wozniacki w tym sezonie to jakiś żart? Ona w całej swojej karierze osiągnęła tyle, że doszła do finału w Madrycie i na US, poza tym wygrywała jakieś małe, kiepsko obsadzone turnieje. Jej trzeci sukces to teraz finał w Indian Wells. Oczywiście wcześniej w roku 2010 grała bardzo, bardzo słabo. A co najśmieszniejsze - podczas 3 wcześniej wspomnianych imprez udało jej się ograć zaledwie 2 razy zawodniczkę TOP 10 na US Kuzniecowa sama przegrała ten mecz, a wczoraj Dunka ograła Agnieszkę.

Dodatkowo, chciałbym odpowiedzieć na stwierdzenie - &quot;Carolinie należy się miejsce w TOP 2&quot;. Świetne. Oto jej bilans z zawodniczkami obecnej TOP 10 :

Dementieva 2-3
Radwańska 2-1
Li 1-2
Jankovic 0-3
Azarenka 3-2
Venus 0-5
Serena 0-2
Kuzniecowa 2-2
Safina 0-1

Tak więc, proszę więcej nie wypisywać jakiś bzdur, że ja się nie znam na tenisie i krótko się interesuję. Nawet jeśli tak by było, to to jest moja sprawa. Ważne, że to co piszę jest w miarę konstruktywne, że nie robię z siebie XXXXXX pisząc, że zawodniczka, która ma jakieś tam sukcesy powinna być na 2 miejscu w rankingu, skoro dodatni bilans ma tylko ze swoimi dwoma najlepszymi koleżankami, a z siostrami czy z Jankovic nie miała nigdy szans. Doszła raz fartem do finału Szlema pokonując po drodze tak jak pisałem na własne życzenie Kuzniecową, poza tym najwyżej sklasyfikowaną pokonała Cirstee, która była wtedy 26-ta, a wiadomo, ze ona ranking robi sobie na clayu a na hardzie grać nie potrafi. Dalej Madryt i najwyżej sklasyfkowana Mauresmo pokonana w 1/2!!!! a teraz IW trochę lepiej bo udało się wygrać z Agnieszką i dwoma zawodniczkami około TOP 20 w mało przekonującym stylu.

Kończąc, chciałbym, żebyście obaj napisali ZA CO TE ZACHWYTY NAD KAROLINĄ? ZA TEN JEDEN MECZ Z AGNIESZKĄ ???????????
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Panowie, nie rozumiem w ogóle po co jest i do czego ma zmierzać ta rzekoma wymiana poglądów z Waszej strony. Są argumenty, powinny być też kontrargumenty, ale błagam: zachowajcie w tym wszystkim jakiś styl. Czy naprawdę chodzi o to by za wszelką cenę udowodnić komuś swoją wyższość? Moim zdaniem tego typu forum nie jest od tego! Sam nieraz krytycznie odnoszę się do niektórych analiz, ale broń boże nie dlatego, żeby kogoś sprowadzić do parteru, tylko by spojrzał na dane zjawisko z innego punktu widzenia, co może uchronić kogoś przed nadmiernie subiektywną oceną, jak i włożeniem w to pieniędzy. Taki sport jak tennis, a szczególnie WTA, wymaga niestety nie tylko wiedzy, ale także doskonałego wyczucia, aby móc na tym zarobić. Sam wczoraj zagrałem na Agę i nieśpiąc do 5 rano, łapałem się za głowę, cóż ona wyczynia z tą Karoliną, mimo tego, że w poprzednich meczach, które widziałem, radziła sobie naprawdę świetnie. Stwierdziłem, że był to błąd, ponieważ brałem głównie pod uwagę to, że w poprzednich meczach w zasadzie bez większych problemów Isia odprawiała rywalki, a Caro męczyła trzysetówki. Okazało się, że to Polka jest bardziej zmęczona i nie ma siły trzymać narzycanych przez Dunkę wymian w korcie. Do tego doszło - co chyba najważniejsze przy okazji tego meczu- brak realizacji swoich pomysłów na grę (prócz pojedynczych zagrań) i pozwolenie narzucenia sobie stylu,preferowanego przez Karolinę. Jutro, w finale, przewiduje trzysetową męczarnię obu tenisistek, ale w roli faworyta widziałbym Jelenę, mimo że nie przepadam także za jej grą. Chodzi o to, że ma ona większe doświadczenie w tej fazie turnieju - to samo zresztą czym wczoraj córka byłego piłkarza reprezentacji Polski górowała nad Agnieszką.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech człowieku jestes uprzedzony do Wozniacki... ale prawda jest taka, ze to Ona robi najwieksze postepy, za darmo nie jest w top2, przeciez to co gra Demetieva,Sveta... to porazka. Dunka sie rozwija, ogarnia coraz lepsze wyniki i jest nagroda, awans w rankingu, tylko patrzec jak wygra jakis wielki szlem. Wielki turniej wygra już jutro wiec po mału, nie odrazu Rzym zbudowano.
Poza Venus i Jankovic ma b. wyrowane bilanse spotkań i jak wspomniałem to Ona idzie w góre i powli połyka na sniadanie takie zawodniczki jak Aga, jutro zapewne Jelena....
Arazenka dwie klasy lepsza no ja Cie prosze, bardzo zabawny jesteś, naprawdę.

1. Wozniacki jest najwyżej na 3 miejscu, nie na 2 - gim. 2. 0-5 i 0-3 to wyrównane bilanse? Lepiej nie pisz nic, bo się ośmieszasz. 3. Jakie postępy robi Wozniacki? Wygrywa z niżej notowanymi rywalkami, też nie zawsze, bo na US i w Dubaju poszło jej kiepsko.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Tak tak Karolina ma swoje 5minut, w porządku nie ma Sióstr Wiliams, większość tenisistek była kompletnie nie przygotowanych na turniej: Henin, Clijsters, wyraźnie nie można tego turnieju traktować jako miernik nawet aktualnej formy.
Widzu o tym wygraniu Wielkiego Szlema to chyba żart z twojej strony??
Jak można wygrać Wielkiego Szlema koro jest co najmniej kilka tenisistek z którymi Dunka nawet w fenomenalnej, życiowej formie nie ma żadnych szans, powiedzcie mi kogo pokonała nawet tutaj w drodze to finału, Agnieszka Radwańska, kogo jeszcze ? Chinkę Zheng, czy babcię Petrovą, któa co druga prosta piłkę waliła w aut za linię końcową, z nie wytłumaczalnego dla mnie powodu, a gdy w drugim secie znacznie poprawiła jakość gry Karolinka bez szans, w trzecim secie niestety niecierpliwa Petrova dalej wszystko wyrzucała w aut całkiem bez sensu, czy wczorajszy mecz z cieniem Agi? bo to co grała wczoraj Polka to zostawiam bez komentarza....
POWIEDZCIE MI Z KIM Z TOP 5 WYGRAŁA WOZNIACKI, ???
Jakie TOP 3???
przecież to tylko kwestia czasu kiedy spadnie po za top 10.....
Przypomnijcie sobie jak wyglądały jej mecze Venus, Sereną, Clijsters, Jankovic, przecież wyglądała w nich jak nieporadne dziecko, NIE ISTNIAŁA, w większości gładkie WTOPY.
Mam nadzieje że dzisiaj będzie gładka wtopa z Serbką.
Tenismasta co to w ogóle za tekst z tym czy zawodniczka reprezentuje dany kraj, wbij sobie do bani fakt że większość osób w PL ma to w dupie, czy Caroline reprezentuje Polskę czy Danie, w Tenisie jest trochę inaczej, barwy narodowe schodzą na 2 a nawet 3 plan więc te twoje hasła o patriotyzmie są nie na miejscu.
 
T 0

tennismasta

Użytkownik
Aga wygrywa z najlepszymi w turze, zawodniczki same mówią ze ni lubią z nią grać itp. Aga zasługuje na TOP10 i na pewno sie tam dłuugo utrzyma.
Następny.. Jej wygrane z wyżej notowanymi rywalkami można policzyć na palcach. Jedynie z Dementieva jest na plusie. I tu też trzeba wziac pod uwage nie regularnosc i slabsze dni rywalek.

Wiktoria Azarenka to zawodniczki o klasę, jeśli nie dwie klasy lepsze od Dunki.

No nie ośmieszaj się.. Napisz proszę w czym Aza jest lepsza, chyba w wydawaniu orgazmów na korcie.. Nie będę tu wywyższał Karoliny i napisze obiektywnie to zawodniczki zbliżonego pokroju, prezentujące podobny siłowy tenis.


Dodatkowo, chciałbym odpowiedzieć na stwierdzenie - &quot;Carolinie należy się miejsce w TOP 2&quot;. Świetne. Oto jej bilans z zawodniczkami obecnej TOP 10 :

Dementieva 2-3
Radwańska 2-1
Li 1-2
Jankovic 0-3
Azarenka 3-2
Venus 0-5
Serena 0-2
Kuzniecowa 2-2
Safina 0-1
Jeżeli już wszystko chcesz opierać na suchych statystykach i bilansach, ok.. Siostry V a w szczególności Serene pomijamy bo wiadomo narazie poza zasięgiem, Venus do ogrania, czekam tylko na to przełamanie. Jankovic, 2 mecze były 2 lata temu, a to bardzo dużo, przypomnij sobie gdzie była wtedy Caro, z Dementieva prawie na równi, nie widzę w niej groźnego przeciwnika, tym bardziej że najlepsze lata ma już za sobą, a Wozniacka przed. Tak wiec nie zasługuje na TOP3? Może wg Ciebie Radwanska powinna być w TOP3? ????

Aha i muszę Cie zmartwić bo Caroline jest już przyszłą vice liderka ????


Kończąc, chciałbym, żebyście obaj napisali ZA CO TE ZACHWYTY NAD KAROLINĄ? ZA TEN JEDEN MECZ Z AGNIESZKĄ ???????????
Wiesz co nawet tego meczu nie oglądałem bo wiedziałem jak to się skończy ????

W dalsze dyskusje się nie wdaje bo widzę że nie ma sensu.
 
D 0

dasiezarabiac

Użytkownik
Panowie spokojnie :) widze, ze polemika rozgorzala na dobre - dorzuce wiec i swoje kropelki do oliwy :grin:


mysle, ze ludzie tutaj dziela sie na fanow radwanskiej i nie-fanow. ja stoje posrodku ale raczej nie jestem jej fanem. a dokladnie jej stylu gry. mysle, ze ci co tutaj sa anty-ISIOWi doskonale sobie potrafia wytlumaczyc, czemu polka jest tak wysoko - kontuje/absencje, czy niezbyt wysoka forma czolowych zawodniczek jest tego przyczyna :razz: styl polki jest anemiczny, himeryczny i zupelnie nijaki. napewno nie jest to styl, z ktorym sie wygra z kazdym. a jak wiemy isia nie zamierza zmieniac trenera. wiec wszystko jasne. ja uwazam ze nigdy nie bedzie w top5, a co dopiero mowic o top3. gdy stare odejda na emeryture przyjda nowe, ktore sie nie zatrzymaja i beda sie wiecej uczyly, niz aga. ot, chocby taka sevastova o ktorej 4 miesiace temu nie wiedzialem, ze w ogole istnieje. a w dubaju mocno wkurzyla iske i pomeczyla.

do &quot;fanow&quot; WOZZZ mam natomiast dwa wyrazy: Sabine Lisicki.

niestety owa niemka gra totalna kaszane; wtapia, ma kontuzje i tylko w polowie sezonu 2009 miala wejscie smoka. jesli juz zapomnieliscie, to wam przypomne: Amelia Island. turniej bez straty seta, williams V. gdzies tam po drodze tylko jeden set miala cokolwiek do powiedzenia (tie-break). natomiast w finale panna Wozniacki mowiac &quot;lekko&quot; sie zblaznila ;) i stala jak glupia, gdy Sabinka posylala jej kolejnego winnersa, czy Ace&#39;a. palce lizac. naprawde mowie wam !! mam ten meczyk i sie nim delektuje jak &quot;smakosz&quot;. ogladam WTA Tour od polowy 2004 i nie jestem pewien, czy widzialem w damskim tenisie tak silnie, rowno, celnie bitych pileczek w calym meczu / turnieju u 1 zawodniczki. widac w tym meczu dokladnie, ze kto ma POWERA i mu wszystko SIEDZI (no moze nie wszystko ale PRAWIE), to nie ma innej mozliwosci, niz tegie baty. nic, nichts, null - zadna technika, przebijanie pileczek po rogach, &quot;czarowanie&quot; przy serwowaniu ruszajac rakieta jak to robi iska - nie pomoze. w tym meczu jesli wozniacki serwowala 2 serw to niemka od razu wchodzila w kort i szykowala sie na winnersa. i z bardzo dobra skutecznoscia go egzekwowala. no to jak to ? mocniejsza wozniacka dostawala taka odpowiedz bombe ? to co na to drugi serwis polki ? obawiam sie, ze jeszcze gorzej by bylo ????

buki byly strasznie skretyniale - bo nie zrozumiem nigdy, jak na kogos, kto pokonal williamsa i przechodzi caly turniej bez straty seta mozna bylo w finale z wozniacki dac kurs 2.7 :) pamietam, ze dobrze sie wtedy oblowilem i zalowalem, z ze tylko nie dalem na DW 0-2.

oh oh oh - zaluje, ze wtedy niemka nie trafila na polke :) mysle, ze nie byloby co zbierac z kortu. a taka pilka dostac tez by niebylo przyjemnie :] . taki meczyk uwidocznilby i osmieszyl (ktory notebene moim zdaniem zdarza sie raz na kilka lat), ze spoko - technike, pomysl, psyche, glowe mozna miec na mecz, na kogos. ale nie na wszystkich. nie wszyscy dadza sie zirytowac. ale jak ktos sie takie pi..y wali a ty masz chudziutkie raczki, jestes szuply to naprawde nie masz szans dobrze tego odebrac a co dopiero myslec o zagraniu takich piek i pomyslu na gre w takim meczu (typowe &quot;poprzebijam pare razy, moze ta druga sie &quot;skusi&quot;, a ja wygram bo przeciez mam stalowe nerwy :grin::grin: &quot;).

ale konkluzja oczywiscie taka, ze ta-super forma zdarza sie rzadko lub moze raz w zyciu. dlatego bedzie skazani na bardziej stabilne-w-forme acz nie fenomenalnie, nie widowiskowe, nie porywajace mecze w wykonaniu zawodniczek takich, chocby jak aga. gdyby lisicki grala od tamtej chwili caly czas na tym poziomie to bylaby w top3. to slyszalem wielokrotnie w komentarzach. i sie z tym zgadzam.

podsumowujac - na cala reszte zycia bardziej zapamietam taka Lisicki, ktora blysnla forma top3, niz radwanska ktora przez cala kariere sie meczyla w &quot;okolicy 10&quot;. tyle :grin: i tak naprawde nigdy nie pokazala czegos &quot;fuc*in unbeliveable&quot; przez cala swoja kariere ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Pisanie, że przed meczem z Agą byłeś przekonany o tym, że Wozniacki wygra to kolejna bzdura. Biorąc pod uwagę jej poprzednie rezultaty nie miałeś prawa tak sądzić, chyba że masz problemy z myśleniem i wyciągasz zawsze wnioski odwrotne do rzeczywistości. Powtórzę - słabe AO, słaby Dubaj, 3 - setówki z Zheng i Petrovą. Wygrana z Agnieszką to pierwszy sukces Dunki w tym sezonie i to nie jest moja prywatna opinia, ale fakt.
Dyskusja z Tobą jest ciężka - podejrzewam, że jesteś fanem Caroline i żaden argument na Ciebie nie zadziała. A Venus Williams jak gra totalnie zmotywowana to według mnie nie ustępuje mocno siostrze. Jest zdecydowanie poza zasięgiem Dunki.
A Lisicki pamiętam z zeszłego sezonu więcej dobrych występów - genialne Charleston i bardzo dobry Wimbledon.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom