>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 8.03-21.03.2010

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP

BNP Paribas Open

Data: 8.03.2010 - 21.03.2010
Ranga: Premier
Rozmiar drabinki: S-96 D-32
Pula nagród: 4.500.000 $
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa: http://www.bnpparibasopen.org
Finał 2009 (singiel): Vera Zvonarieva - Ana Ivanovic 7:6(5), 6:2
Finał 2009 (debel): Azarenka/Zvonarieva - Dulko/Peer 6:4, 3:6, 10:5
Drabinki: singiel, debel, kwalifikacje
Order of Play: link

Zapraszam do pisana analiz!
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Evgeniya Rodina - Nuria Llagostera-Vives 1 @ 1,72

Kwalifikacje do Indian Wells, pierwszego wielkiego turnieju po Australian Open. W dalszym ciągu pozostajemy na szybkiej nawierzchni, która w tym spotkaniu zdecydowanie będzie sprzyjala Rosjance. Rodina to niesamowicie agresywnie grająca dziewczyna, dysponująca potężnym serwem. Oczywiście nie wszystko w jej grze jest super. Jest to tenisistka grająca falami. Jak wychodzi, to jest nie do zatrzymania. Ale wystarczy pare błędów i wpada w dołek, przegrywając gemy seriami. Jednak jej rywalka nie powinna sprawic większych kłopotów. Laga ma 150 w kapeluszu, jest regularna, gra dośc lekko, ale za to kombinacyjnie. Na clayu mogłaby zamęczyc
Rodinę. Ale na hardzie Rosjanka powinna ją rozstrzelac.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Z dzisiejszych, pierwszych meczy kwalifikacji wyłoniłem dwa bardzo ciekawe spotkania. Domachowska - Rus... Mimo iż nie śledzę zbyt bacznie rozgrywek pań i Arantxe Rus znam chyba tylko z nazwiska, nie jest raczej tenisistką o specjalnych możliwościach, bo już bym ją zapewne oglądał, a wyników nadzwyczajnych jeszcze nie zrobiła. Marta jaką tenisistką jest wiemy... Spory, głównie ofensywny potencjał i wielkie wahania formy. Jednak już podczas Fed Cup było bardzo dobrze (mimo dwóch porażek) później nieudany start w turnieju WTA Tour i udany start w turnieju niższej rangi. Trzeba się odbudować i idealnym miejscem do tego wydaje mi się duży turniej w Indian Wells, na który Marta będzie zapewne potrójnie zmobilizowana! I drugi mecz, tenisistek znacznie bardziej &quot;rozpoznawalnych&quot;. Niculescu zagra z Tanasugarn i za wielu atutów po stronie Rumunki nie widzę. Tamarine gra dużo mocniej, lepiej serwuje, więc drobno zbudowana rywalka może mieć niewiele do powiedzenia.

Marta Domachowska - Arantxa Rus 1 @ 1.65
Tamarine Tanasugarn - Monica Niculescu 1 @ 1.34
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Z dzisiejszych, pierwszych meczy kwalifikacji wyłoniłem dwa bardzo ciekawe spotkania. Domachowska - Rus... Mimo iż nie śledzę zbyt bacznie rozgrywek pań i Arantxe Rus znam chyba tylko z nazwiska, nie jest raczej tenisistką o specjalnych możliwościach, bo już bym ją zapewne oglądał, a wyników nadzwyczajnych jeszcze nie zrobiła. Marta jaką tenisistką jest wiemy... Spory, głównie ofensywny potencjał i wielkie wahania formy. Jednak już podczas Fed Cup było bardzo dobrze (mimo dwóch porażek) później nieudany start w turnieju WTA Tour i udany start w turnieju niższej rangi. Trzeba się odbudować i idealnym miejscem do tego wydaje mi się duży turniej w Indian Wells, na który Marta będzie zapewne potrójnie zmobilizowana!
Marta Domachowska - Arantxa Rus 1 @ 1.65
Tego meczu zdecydowanie bym nie obstawiał. Arantxa to jeden z wiekszych talentów, wygrała AO dla juniorek 2 lata temu. W tym roku wygrała na Fed Cupie m.in. z Shahar Peer czy Katie O&#39;Brien, pokonała tez Pironkovą i Vaidosovą. Dziewczyna radzi sobie coraz lepiej i uważam, że to może byc sezon, w którym na dobre zadomowi sie w turniejach rangi WTA Tour.
Mecz jest z pewnościa warty obejrzenia, ale nie tylko z powodów czysto-tenisowych....

vs.

http://img97.imageshack.us/i/2rr86e1.jpg/
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Olga Govortsova – Iveta Benesova
Typ: 1
Kurs: 1,6
Interwetten
Analiza:
W meczu pewną faworytką jest Białorusinka , która gra coraz lepszy tenis , ogrywa swoje przeciętne przeciwniczki a i coraz częściej potrafi walczyć z najlepszymi.
Przykład z Dubaju gdzie wygrała 2-0 z Schiavone.
Nie ma co ukrywać też że Olga ten sezon super też nie zaczęła bo przytrafiały jej się wpadki, chociażby pod koniec lutego w słabo obsadzonym Kuala Lampur przegrywa z słabą Rosjanką Rodionovą.
Benesova? baty baty od wszystkich prawie , ostatnio w Meksyku przegrała z tą coraz szybciej rozwijającą się Sevastovą , Iveta nie jest w formie i sądzę że po tym meczu to się nie zmieni. Dlatego jak najbardziej wygrana Olgi w meczu .
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Aleksandra Dulgheru-Michelle Larcher de Brito

typ:1✅

kurs:1,76

Powiem szczerze,że żadnej z obu zawodniczek nie widziałem ostatnio,a de Brito nigdy. Kurs rzucił mi się w oczy,oglądam statystyki i według nich jako faworytka jawi mi się Rumunka. Jest ona o 65 pozycji wyżej w rankingu,ale to oczywiście nie przesądza jej wygranej. Bardziej przekonują mnie wyniki obu zawodniczek w tym sezonie ???? ulgheru w I rundzie AO przegrała w 3 setach z Wickmayer,w Paryżu gładko w I rundzie z Wesniną,w Dubaju w I rundzie gładko pokonało Schnyder,ale w II równie gładko przegrała z Bartoli.De Brito w tym sezonie była tylko w II rundzie w Memphis,poza tym odpadła w kw.do AO i teraz udało jej się przebić do turnieju głównego Indian Wells. Kusi mnie żeby postawić na bardziej doświadczoną i znaną mi Dulgheru. Jeśli ktoś wie coś o de Brito lub ma jakąś opinię o tym meczu to bardzo proszę o wypowiedź na forum! ????
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Aleksandra Dulgheru-Michelle Larcher de Brito

typ:1

kurs:1,76

Powiem szczerze,że żadnej z obu zawodniczek nie widziałem ostatnio,a de Brito nigdy. Kurs rzucił mi się w oczy,oglądam statystyki i według nich jako faworytka jawi mi się Rumunka. Jest ona o 65 pozycji wyżej w rankingu,ale to oczywiście nie przesądza jej wygranej. Bardziej przekonują mnie wyniki obu zawodniczek w tym sezonie ???? ulgheru w I rundzie AO przegrała w 3 setach z Wickmayer,w Paryżu gładko w I rundzie z Wesniną,w Dubaju w I rundzie gładko pokonało Schnyder,ale w II równie gładko przegrała z Bartoli.De Brito w tym sezonie była tylko w II rundzie w Memphis,poza tym odpadła w kw.do AO i teraz udało jej się przebić do turnieju głównego Indian Wells. Kusi mnie żeby postawić na bardziej doświadczoną i znaną mi Dulgheru. Jeśli ktoś wie coś o de Brito lub ma jakąś opinię o tym meczu to bardzo proszę o wypowiedź na forum! ????
De Brito dużo krzyczy po każdym uderzeniu jęczy jakby dochodziła czym doprowadza swoje rywalki do szewskiej pasji
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ja widzę zupełnie inny scenariusz w tym meczu. Larcher De Brito to już 17 letnia dziewczyna (patrząc na to, że jest najmłodszą zwyciężczynią meczu w tour w historii) i myślę, że powoli zacznie pokazywać to czego nauczyła się w akademii tenisowej Nicka Bollettieriego. Portugalka pół życia spędziła więc w Stanach Zjednoczonych, myślę, że na ten &quot;prestiżowy&quot; event w tym kraju specjalnie się zmobilizuje. W kwalach odprawiła Zakopalovą i Rus (której nie doceniłem kilka dni temu). Jest ograna, ma też więcej atutów. Posiada bardzo fajny forhend, bekhendem też potrafi zaskoczyć. Serwis jak na wiek całkiem przyzwoity, dobrze kierowany. Dulgheru to dziewczyna na cegłę, mimo wszystko grająca bardzo przeciętnie. Nie ma za bardzo czym straszyć młodszą o 4 lata koleżankę. Myślę, że taki kurs warto spróbować...

Alexandra Dulgheru - Michelle Larcher De Brtio 2 @ 2.05
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
No Mozi trochę zwątpiłem przez Ciebie i po dłuższym przeglądaniu oferty na dziś w Indian rzucił mi się w oczy mecz:

Melanie Oudin- Roberta Vinci 1 @ 1,53⛔

Amerykankę oglądałem w Paryżu gdzie odpadła dopiero w półfinale po walce z Dementiewą. Później widzę,że była w 1/4 w Memphis. Vinci z kolei grała 2 turnieje w Meksyku, gdzie 2 z 3 meczów przegrała, w tym ostatni z Cibulkovą. Myślę,że Oudin na twardym korcie w swojej ojczyźnie powinna sobie poradzić z Włoszką.
I od tego typu chyba nawet mnie Mozi nie odwiedzie,no chyba że ma jakieś dokładniejsze info o formie obu zawodniczek?
 
marts 14,5K

marts

Użytkownik
Ładny turniej się rozpoczyna,więc wypada skromnie się wypowiedzieć;)
Mimo,iż tenis nie jest moją wiodącą dyscypliną postanowiłem cos tam
wymęczyć...

Barbora Strycova v Andrea Petkovic DW 0-2 1.9 bet365.com

Jedyny mecz warty moim zdaniem postawienia kilku złotówek,który &quot;wyłowiłem&quot; z dzisiejszej oferty jeśli chodzi o kobiety

Niezbyt urodziwa jak na moje upodobania Niemka,zagra z młodszą o rok Czeszką.Niemka swój ostatni turniej zaliczyła w Dubaju,gdzie pokonała po zaciętym pojedynku Alone Bondarenko oraz przegrała z Włoszką Panettą w dwóch setach,z kolei Barbora podróżowała po Meksyku w poszukiwaniu formy próbując grać na hardzie i na cegle,z marnym z resztą skutkiem...Andrea ma bardzo dobre warunki,ciekawy serwis,który na pewno będzie dodatkowym atutem na nawierzchni,na której odbędzie się dzisiejsze spotkanie.Niemka moim zdaniem ma wielkie szanse na pierwszą 20 rankingu,przegrana po walce z Dementievą,zwycięstwo z Bondarenko dobrze prognozują i nie daję dziś naszej sąsiadce z południa większych szans na urwanie chociażby seta dobrze zapowiadającej się Petkovic.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Spotkanie: Radwanska Agnieszka vs Chakvetadze Anna
Typ: 2
Kurs: 5,10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W dniu dzisiejszym planowane jest spotkanie w ramach I rundy turnieju WTA Indian Wells. Spotkałem ciekawy typ, mecz w ktorym zagraja Polka Agnieszka Radwańska i Rosjanka Anna Chakvetadze. Spotkanie ma rozpoczac sie o godzinie 20. Po pierwsze co mnie zaskoczylo patrzac na to spotkanie, kursy wahaja sie od 3,20 do 5,10 na Rosjankę. Szczerze nie rozumiem takiej rozbieżnosci. Polce źle nie zyczę ale dzis bedzie miala problem z ograniem Rosjanki. Wiadomo ze odpoadniecie bodajże turniejowej piątki byłoby zaskoczeniem a moze stac sie to faktem. Polka ostatnio grala z Beligijkami, wygrala, ale nic szczególne nie zarezentowala. Ograla walczącą z kontuzję Belgijkę. Uważam że popularna Isia nigdy nie bedzie czołowo tensisitka, psychika słaba, trener? co to za trener, ehh szkoda gadac. Poczekajmy kilka lal moze cos sie poprawi, a Ula i Aga będą polskimi siostrami Williams. Przechodzac do dzisiejszego spotkania, Agnieszka z Anną zagraly jak dotychczas 3 razy, dwukrotnie gora byla Rosjanka, wygrywala po 2-1 na nawierzchni ceglastej i betonowej. Jednak w ramach ostatniego pojedynku miedzy tymi zawodniczkami gora byla Polka wygrywajac 2-0. Zastanawiam sie co Agę sklania do gry w debla, przeciez to jest dodatkowe zmeczenie, w parze z Marią Kirilienko nie radzi sobie nadto rewelacyjnie, czy czynnikiem do gry w debla jest kasa, byc moze. Ale jeszcze kilka słów o statystykach, jak narazie w dotychczasowej karierze Agnieszka rozegrala na nawierzchni betonowej 17 spotkań z czego 15 wygrala, dwukrotnie uznala wyzszosc rywalek, przegrala z wczesniej wymieniona swoja koleżanką deblową Kirilienko oraz z Sybillie Bammer. Natomiast Rosjanka nie ma tak dobrego bilnasu. wygrala 7 spotkan z 12 rozegranych, ale to jest mniej ważne, ważne żeby dzis wygrala. Zarzucicie mi brak patriotyzmu ale takie są fakty, przypominam start 20 kort numer 3, powodzenia :koniczyna:
 
F 0

filweb

Forum VIP
Agnieszka ma bilans 15-2 na hardzie? Nie wiem, co to za statystyki. A co jej gry w deblu z Kirilenko - raczej idzie im nieźle, najpierw 1/2 AO, wczoraj pokonały wysoko notowane Raymond i Stubbs.
 
adraso 2

adraso

Użytkownik
Schiavone, Francesca vs. Date Krumm, Kimiko 1,43 8/10 ✅

Włoszka jest waleczna dobrze gra z glebi kortu umie wykanczac akcje co na babcie japonke powinno starczyc.

Petrova, Nadia vs. Schnyder, Patty 1,43 7/10 ✅

Co tu duzo pisac.. forma forma i jeszcze raz forma a w przypadku szwajcarki jej brak Rosjanka dobrze zaprezentowała sie w AO tu napewno nie opadnie w 1 rundzie.

Typy bez analiz:
Peng, Shuai vs. Bondarenko, Alona 1,44 7/10 ⛔
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Podpisuję się pod typami na Alonę i Schiavone.
Do tego jak dla mnie
Aleksandra Wozniak - Kirsten Flipkens 2 ,@1.85
Kanadyjka ostatnio pod formą, ugrywa po kilka gemów w meczach.
Jedna wygrana z Rybarikova nic po za tym.
Belgijka Flipkens według mnie bez problemów dziś powinna wygrać. Oglądałem jej kilka meczów w poprzednim sezonie jak i w tym sezonie w Fedcup gdzie zaprezentowała się poprawnie.
H2h na korzysc , Flipkens.
Grały nie tak dawno w Hobart i pewne 7-5 6-2.
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Kleybanova A. - Pironkova T
tYP: dw 2-0
Kurs: 1,6
Buk: bet-at-home
Analiza:

Mecz 2 rundy Indian Wells.
Nie widzę większych szans dla Bułgarki w tym meczu , która zagrała już 3 mecze w tym turnieju . W 1 rundzie wyeliminowała Amanumradovą w dwóch setach . Kleybanova natomiast jest w świetnej formie , ostatnio wygrana w Kuala Lampur w finale z Dementievą to na pewno świadczy o klasie tej zawodniczki. Wcześniej w Ao grała również bardzo dobrze i odpadła po 3 setowym pojedynku z Henin , lecz mogła to spotkanie wygrać Rosjanka mając w 2 secie przewagę Breaka.
Kleybanova preferuje ofensywną grę , ma bardzo dobry serwis jak na kobiecy tenis.
Sądzę że wygra to 2-0 , bo gdyby miałoby dojść do seta numer 3 to Rosjanka na pewno miałaby już mniej duzo szans , dlaczego? A bo dlatego że kondycja do jeszcze nie jest jej dobra strona , jeżeli trafi zawodniczkę którą potrafi ją rozrzucić po korcie to Kleybanova po prostu nie daję rady fizycznie i najczęsciej przegrywa 3 seta. Lecz Pironkova taką zawodniczką nie jest, sądzę że Alisa zaatakuje od początku i spokojnie to spotkanie wygra 2-0 ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Nadia Petrova - Shuai Peng 1 1.57

Rosjanka to zawodniczka dwie klasy lepsza. Pokonała Peng nawet w momencie, kiedy ta była w życiowej formie i na swoim terenie ogrywała takie nazwiska jak Sharapova. Nadii po świetnym AO zdarzyła się wpadka w Dubaju, ale teraz powinna się zrehabilitować i pokonać pewnie Chinkę.



Jak widać wielka Justine Henin nie jest nawet na tyle dobra, żeby móc zmierzyć się z naszą Agnieszką w 3 rundzie Indian Wells. Strasznie żałuję, że nie postawiłem na Dulko, bo radość byłaby dwukrotnie większa. Ciekawe, kiedy odpadnie Clijsters. Jak widać, obie Belgijki wykorzystały efekt &quot;wejścia smoka&quot; i im więcej grają, tym gorzej im to wychodzi. Viva Gisela Dulko ???? !
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Nadia Petrova - Shuai Peng 1 1.57

Rosjanka to zawodniczka dwie klasy lepsza. Pokonała Peng nawet w momencie, kiedy ta była w życiowej formie i na swoim terenie ogrywała takie nazwiska jak Sharapova. Nadii po świetnym AO zdarzyła się wpadka w Dubaju, ale teraz powinna się zrehabilitować i pokonać pewnie Chinkę.



Jak widać wielka Justine Henin nie jest nawet na tyle dobra, żeby móc zmierzyć się z naszą Agnieszką w 3 rundzie Indian Wells. Strasznie żałuję, że nie postawiłem na Dulko, bo radość byłaby dwukrotnie większa. Ciekawe, kiedy odpadnie Clijsters. Jak widać, obie Belgijki wykorzystały efekt &quot;wejścia smoka&quot; i im więcej grają, tym gorzej im to wychodzi. Viva Gisela Dulko ???? !

Absolutnie się z Tobą nie zgadzam, dwie klasy lepsza chyba przesadzasz gdyby tak było to kurs na Pietrova mialbys 1,10 a masz prawie 1,60, Pietrovej wyszedł w tym sezonie tylko AO, a wczorajszy mecz ze słabą Schnyder nie napawa optymizmem. Ja osobiście stawiałem na Chinkę w meczu z Bondarenko mimo iz nie była faworytką i w meczu z Rosjanką też stawiam na Peng.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Schnyder relatywnie to też zawodniczka znacznie lepsza od Peng. Teraz jest już stara, gra mniej, z tego co wiem, to ma także obowiązki rodzinne. Mimo wszystko jej styl gry i spryt na korcie powodują, że zawsze będzie groźną rywalką. Petrova natomiast to jedna z 20 najlepszych tenisistek świata, co oczywiste, kiedyś zajmowała nawet 5 lokatę w rankingu i dalej stać ją na powrót do top 10. Różnica dwóch klas między nią a Peng jest bezdyskusyjna.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jeden z większych turniejów WTA a ja w ofercie nie mogę znaleźć nic ciekawego. Buki szaleją z kursami-wczoraj 1,08 na Dementiewą,która się męczyła w 3 setach. Dziś chciałem zagrać na moją ulubioną Azarenkę,a tu kurs 1,10:;/: A nie gra z jakąś anonimową zawodniczką tylko z 47 w rankingu Bammer. Więc według mnie kurs tragicznie niski.
Zastanawiam się na takim typem:
Penetta -Kvitova 1@1,30✅
Chociaż Flavia z tego co pamiętam ostatnio w meczu z Radwańską miała kontuzję,więc nie wiadomo w jakiej jest formie fizycznej. Może ktoś coś wie?
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Jeden z większych turniejów WTA a ja w ofercie nie mogę znaleźć nic ciekawego. Buki szaleją z kursami-wczoraj 1,08 na Dementiewą,która się męczyła w 3 setach. Dziś chciałem zagrać na moją ulubioną Azarenkę,a tu kurs 1,10:;/: A nie gra z jakąś anonimową zawodniczką tylko z 47 w rankingu Bammer. Więc według mnie kurs tragicznie niski.
Zastanawiam się na takim typem:
Penetta -Kvitova 1@1,30
Chociaż Flavia z tego co pamiętam ostatnio w meczu z Radwańską miała kontuzję,więc nie wiadomo w jakiej jest formie fizycznej. Może ktoś coś wie?
Rzeczywiście dziś większość kursów na faworytki jest bardzo niska, ale nie oszukujmy się nie będą same jedynki. W meczu Pennetta vs Kvitova rzeczywiscie moze paść 2, tak samo jak w meczy pomiędzy Wickmayer vs Goerges, Jankovic vs Martic, Cibulkova vs Errani. Ja polecam na dziś Sevastovą. Ivanovic niestety dalej bez formy, a Sevastova gra coraz lepiej i w tym sezonie według mnie pokonała już dużo lepsze zawodniczki niż Anna. Kurs zdecydowanie warty zagrania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom