>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Indian Wells, 07-18.03.2012

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
L. Safarova - T. Peszek 2:0 (1,61) KRECZ ZWROT
bet365
T. Peszek dopiero się przełamała po fatalnym ciągu porażek z zawodniczką którą powinna była połknąć a wygrała po 3 setach dopiero.Teraz konfrontacja z bardzo mocną i nieobliczalną zarazem Czeszką L. Safarova. Patrząc na formę Czeszki nawet jeśli zagra na 80% powinna ograć T. Peszek. Może L. Safarova nie wygrała ostatnio ale należy spojrzeć z kim grała Ostatnie spotkanie było z S. Stosur na trzy sety. Wcześniej było z P. Martic wygrane też po 3 setach. Ale należy zauważyć że P. Martic ma formę. Jeszcze wcześniej udany turniej w Dubaiu. Gdzie przegrała dopiero w ćwierćfinale po trzech setach z M. Bartoli.
by scotratez
 
P 160

peter42

Użytkownik
Davis-Petrowa 3-6,2-6
typ 1 kurs 2,7
buk-Betathome

Davis moze być czarnym koniem dzisiejszego wieczoru,ograła juz w IW Martic teraz pora na Petrowa.Rosjanka to zawodniczka chimeryczna i do tego podatna na kontuzje a także ostatnio pod forma,wię dlaczego młoda amerykanka miałaby tego nie wykorzystac. Kurs ładny można zaryzykować.

Hampton-Gajdosowa 6-2,6-7,6-2
typ 1 kurs 1,7
buk-Betathome

Kolejna młoda nadzieja amerykańskich kibiców,w californii gra świetnie a jej rywalką bedzie zawodniczka absolutnie w jej zasiegu.Gajdosowa dokonała juz tutaj dwóch cudownych odwróceń z wiki i coco,ale w meczu z hampton nie daje jej juz szans. Od poczatku roku grała piach i te dwa zwyciestwa w IW nie zrobia z niej faworytki.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Makarova - Wozniacki powyżej 19 gemów @1,80 Betsson ⛔
Według mnie najciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia na kortach w Indian Wells z uwagi na to że Rosjanka jest w bardzo dobrej formie na początku tego sezonu co pokazał ćwierćfinał jaki osiągnęła w Australian Open eliminując po drodze min Kanepi, Zvonarevą i Serene Williams. Natomiast Dunka była liderka światowego rankingu ma jak na nią słabiutki sezon co prawda była w ćwierćfinale AO ale to nie jest szczyt jej możliwości. Będzie chciała z pewnością pokazać się tutaj z lepszej strony ale już w pierwszym swoim meczu trafiła na poważną przeszkodę. Spodziewam się interesującej i zaciętej konfrontacji bo Makarova na pewno łatwo skóry nie sprzeda.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
**********
M.Niculescu vs S.Arvidsson ???? Niculescu, Monica @ 1.66

M.Kirilenko vs I.Begu ???? Kirilenko, Maria @ 1.39

Kurs: 2,307 (Panbet)
**********
Kurs na Niculescu to kpina..Tu nawet nie ma co się rozpisywać..Tym razem dla odmiany napiszę dlaczego moim zdaniem Szwedka tu nic nie zwojuje..
Śledziłem Arvidsson w turnieju w Sydney..Dwa mecze z rzędu z Rumunką Dulgheru..Pierwszy z kwalifikacjach wygrany fartownie w trzech setach 6:7,7:6,7:5..I drugi w pierwszej rundzie tego samego turnieju przegrany gładko 1:6,1:6..W pierwszej rundzie do AO zlała ją Australijka Olivia Rogowska 6:3,6:1..I o ile przegrać z Rogowską to nie wstyd o tyle fakt, że Szwedka nie miała tam nic do powiedzenia jest nie do przyjęcia..Przełamać Rogowską to nawet Funt by dał rade na jednej nodze i z ręka w gipsie..
Arvidsson w pierwszej rundzie tego turnieju wygrała dość niespodziewanie z Greczynką Danillidou, ale po dwóch zaciętych setach..A Eleni to co najmniej jedna półeczka nizej niż MN..
Co do pięknej Marii to sytuacja jest podobna..I szkoda klawiatury..Begu wygrała w poprzedniej rundzie z Hradecką, choć Czeszka prowadziła już w drugim secie 5:2 i przy stanie 5:4 miała 5 piłek meczowych..Psim swędem dostała się do drugiej rundy..Ale na tym koniec..O ile Kirilenko nie skreczuje to wynik tego meczu może byc tylko jeden..
W ostatnim spotkaniu Maria po ciekawym meczu uległa piękniejszej Annie w Dubaju 2:6,6:7..Co ciekawe w pierwszej rundzie zmiotła gwiazdę powyższego typu..Monike Niculescu 6:3,6:0..
Bez wahania..Ale i bez świrowania z 2:0 w setach..​
P.s. Funt przed południem nie pije..Arvidsson faktycznie dwa razy z rzędu grała z Dulgheru w tym samym turnieju..
E: odnośnie postu poniżej szybkość nawierzchni ustaliliśmy już w tym dziale nieco wcześniej.. ???? a co do poprzednich meczy to gdzie dwóch Polaków tam trzy różne opinie.. ????
Nie czepiam się..tylko uwazam, że atuty po stronie rumuńskiej..
Pozdrawiam kolegę i uważnie obserwuję poczynania w TD..Dziś wyjątkowo nie dopinguję ????
Kupa..Kupa..Kupa..Popiół na głowę.. ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells 20-00 10.03.2012
Arvidsson - Niculescu
typ; 2-0 ✅
4.00
Betsson
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w indian wells, Szwedka Sofia Arvidsson zagra z Rumunka Monika Niculescu. Obie jak do tej pory graly ze soba raz, wtedy gora byla Szwedka. Dzis oczekuje podobnego scenariusza tego meczu. Dlaczego bukmacherzy az tak faworyzuja Rumunke? Nie mam zielonego pojecia. Rumunka przeciez najlepiej radzi sobie na kortach ceglanych. Osiagnela w tym sezonie kilka niezlych rezultatow, III runde Australian Open, czy cwiercfinal w Doha. Rumunka jednak w ostatnim swoim turnieju zaprezentowala sie zenujaco slabo i odpadla w I rundzie z Maria Kirilenko. Ogladalem tamto spotkanie, Rumunka w nim wygladala na zawodniczke raczej z cyklu ITFów niz WTA. Arvidsson natomiast w ostatnich tygodniach radzi sobie niezle. Wygrala turniej w Memphis, na podobnej nawierzchni kortu, tracac po drodze do zwyciestwa zaledwie jednego seta. W I rundzie, w dwoch setach ograla doswiadczona Greczynke - Danilidou. Doswiadczenie, ogranie jest dzis po stronie Szwedki. Biorac pod uwage ostatnie spotkania rozgrywane przez obie tenisistki rowniez wskazywalbym dzis na Arvidsson i tak tez typuje.
p.s. Koledze &quot;Funt&quot; dziś niestety nie mogę życzyć powodzenia, co najwyżej mogę Go pozdrowić, co też czynię, pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pervak-Peng 1 2,00 4/10 Bet365 ✅

Kurs na Rosjanke zachęca.W R1 gładko ograła Govortsovą 6-3 6-1,Peng jeszcze na IW nie grała.Chinka tydzień temu grała w Kuala Lumpur i nie pokazała się tam z dobrej strony.Najpierw wymęczyła 3-setowe zwycięstwa z Meusburger oraz Pliskovą by następnie przegrać z Martic 1-2.Te przetarcie Pervak z Govortsovą i forma jaką Peng pokazała w Kuala Lumpur przekonują mnie by zagrać na Rosjankę,myśle,że szanse spore.

Tsurenko-Schiavone 1 2,37 2/10 Bet365 ⛔

Schiavone w ogóle mnie nie przekonuje,zwłaszcza tutaj,na hardzie (choć nie jest to szybki hard).Wyniki osiągane przez nią w ostatnim czasie z pewnością nie napawają optymizmem.Tsurenko grała tu już 3 mecze a więc z tym hardem się już zapoznała.Kurs zachęca,głównie typ przeciwko Włoszce,która nic nie prezentuje w tym sezonie.

Cibulkova-Rybarikova 2 3,25 2/10 Bet365 zwrot

Cebula też jak Schiavone w ostatnim czasie nic nie gra a Dubaju kreczowała z Benesovą i wątpie,że jest w 100% zdrowa.Rybarikova
w R1 pokonała Pegulę,ale Magdalena to zawodniczka,który potrafi sprawiać niespodzianki,umiejętności ma gorsze niż bardziej doświadczona rodaczka,ale sądze,że mocno powalczy i jest w stanie wygrać ten mecz.Cebula na hardzie w tym roku 2/6 co również mnie przekonuje na zagranie Rybarikovej
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Bartoli - V. Lepchenko - 1 (1,28) ✅
bet365
Kurs nie powala ale nie ma co wybrzydzać! Marion miała dużo czasu aby doprowadzić swoją nóżkę do stanu używalności. Jej forma dotychczas stała na wysokim poziomie. Dzisiaj rano zmierzy się z V. Lepchenko która będzie miała atut własnej publiczności. Nie sądzę aby wpłynęło to w jakiś większy sposób na wynik spotkania. Amerykanka jest groźna jednak w konfrontacji z Francuzką nie daje jej wielkich szans. Największym sukcesem Amerykanki było pokonanie w Doha Juli Georges. Z Agnieszką Radwańską nawiązała podczas tametgo turnieju nawet walkę w pierwszym secie. Od tamtej pory jednak z nikimi konkretnym nie grała. Dzisiaj zmierzy się z zawodniczką z TOP10 która prezentuje się godnie w przeciwieństwie co do niektórych pań z pierwszej 10. Nie sądze aby Marion odpuściła. Dobrze wie że nie może odpuścić turnieju ponieważ wszystkie jej najgroźniejsze rywalki z rankingu grają w Indian Wells. Spotkanie może być trudne ponieważ Francuzka będzie musiała wejść w mecz bezpośrednio po urazie. Spodziewam się nawet mordęgi w 3 setach ale jednak mimo wszystko na korzyść Francuzki która walczy zawsze do końca.
by scotratez
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
A Radwańska 2-0 z Penettą? 1.60
co sądzicie
sklaniam sie rowniez do tego. Flavia gra jak gra na wiele to wystarcza gdyz jest mala brzydka i zwinna istotka ???? natomiast ten mecz to inna bajka, Aga jest w sztosie gra ciagle na hardzie (Flavia wrocila z maczki). Radwanska ciagle awansuje progresywnie co napewno spelnia jej ambicje ktore napewno sa wieksze. Pennetta nie ma atutow w tym meczu i mysle ze 2:0 dla naszej !
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A. M Garrigues - J. Goerges - 2 (1,28) ✅
bet365
Znowu kurs nie zachwyca ale co poradzić. Każdy kto ogląda tenis ziemny WTA a nawet każdy kto spojrzy na wyniki zobaczy natychmiast że Julia jest w gazie. Zanotowała fantastyczny występ w Dubaiu ogrywając C. Wozniacka, D. Hantuchova. W finale przegrała jedynie z z A. Radwańską która jest obecnie jedną z kilku najmocniejszych obecnie tenisistek WTA. W drugiej rundzie Julia zmiotła z ziemi E. Baltache która jednak wysoko poprzeczki nie zawiesiła, zresztą ostatnio w ogóle tego nie potrafi zrobić. Dzisiejsza rywalka Niemki to Hiszpanka która zajmuje bardzo podobny ranking do Julii jednak forma podobna absolutnie nie jest do rankingu. W Dubaiu przegrała ze słabą wtedy Flavia Pennetta. A W Doha pokonała jedynie Zakopolova po to aby potem zmiotła ją ziemi M. Bartoli 2:6 0:6. W Melbourne skreczowała, nie pokonując po drodze nikogo specjalnego w Hobart przegrała w dwóch setach z M. Barthel natomiast w Perth na hali przegrała wszystkie 3 spotkania. Tak wygląda w skrócie obecny rok Hiszpanki. Ciężko sobie wyobrazić aby dzisiaj udało się jej pokonać Niemkę która jest w formie. W drugiej rundzie pokonała S. Mirze która jest w totalnej rozsypce, mimo to w drugim secie bardzo się meczyła.. wynik spotkania to 6:2 7:5. Jeżeli Niemka nie zlekceważy rywalki zagra na 80% wygra to spotkanie.
V. Azarenka - S. Kuznetsova + 5 gemów S. Kuznetsova
(2,37) ⛔
bet365
Zapewne Victoria odniesie i tutaj swoją victorie i pokona Rosjankę z która ciężko jej się zawsze grało. Jednak nadchodzi powoli moment w którym trzeba próbować grać przeciwko Białorusince. I nie chodzi tutaj wyłącznie o wynik spotkania z Mona Barthel. Każda seria zwycięstw musi się kiedyś skończyć. P. Kvitova będąca w gazie od turnieju w Linz ubiegłego roku także w końcu skapitulowała odnosząc przy okazji 18 zwycięstw z rzędu. Victoria Azarenka obecnie także ma 18 zwycięstw z rzędu i już widać było podczas spotkania z M. Barthel że seria cała mogła być przerwana. Można powiedzieć że fuks wyratował Białorusinkę. Aza jest już zmęczona graniem cały czas bez przerwy na tak wysokim poziomie. Musi nadejść moment że obniży loty. Prawdopodobnie wygra dzisiaj Viki o ile nie opadnie z sił lub nie skreczuje. Jak dotąd jest 4:1 dla S. Kuznetsowy. Viki tylko raz wygrała z Rosjanką w 3 setach. Było to rzecz jasna kawałek czasu temu ale widać że rywalka nie leży Białorusince. Rosjanka ma z pewnością więcej sił ponieważ pierwsza rywalka S. Kuznetsowy skreczowała w drugim secie. Liczę że Rosjanka napsuje krwi V. Azarence i pourywa jej sporo gemów zwłaszcza w drugim secie, ponieważ pierwszy na pewno będzie chciała wygrać wymęczona Viki po bitwie z M. Barthel 6:4, 6:7, 7:6.
by scotratez
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Jie Zheng - Na Li typ Zheng kurs 2.80 bwin
Bardzo wysoki i atrakcyjny kurs na Jie. W h2h jest 4:0 dla Zheng. Moze byc zaciety mecz. Na Li naprawde roznie gra. Czasami popelnia multum bledow , a czasami gra rewelacyjnie ze ciezko ja zatrzymac. Jednak tu bardziej przemawia mi Zheng. Widac ze zna gre Li i ma widocznie na nia sposob. Na Li meczyla sie w 3 setowce z Voskoboeva a Zheng bez problemu pokonala w 2 setach Krajcek. Mysle ze mozna zaryzykowac tu bo jest dobrt Value.

Pennetta - Radwanska typ Radwanska bwin 1.20

Radwanska pokazuje jak potrafi dobrze grac w tym sezonie. Jest jedna z faworytek tego turnieju. Pennetta nie powinna zrobic jej najwiekszego problemu. Mozna zaryzykowac 2:0 na ISIE
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
F. Pennetta - A. Radwańska - 2 (1,22) ✅
Bet365

Tutaj nawet nie ma o czym dyskutować, Polka jest w bardzo wysokiej formie a Włoszka do jakiejś formy dopiero dochodzi. Tak czy owak różnica klas jest widoczna. Na plus dochodzi nawierzchnia na której Polka cały czas gra. Flavia ma za sobą udany turniej w Acapulco który rozegrany był jednak na cegle. Włoszka przegrała w finale z S. Errani którą należałoby pokonać jeżeli się myśli o zwycięstwie z A. Radwańską. Polka od 26 spotkań przegrała jedynie 3krotnie z V. Azarenką. Oprócz tego ostatnio oddała walkowerem spotkanie z S. W. Hsieh. Jednak gdyby chciała wygrałaby ten mecz pewnie na lajcie.
by scotratez
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Jie Zheng - Na Li typ Zheng kurs 2.80 bwin
Bardzo wysoki i atrakcyjny kurs na Jie. W h2h jest 4:0 dla Zheng. Moze byc zaciety mecz. Na Li naprawde roznie gra. Czasami popelnia multum bledow , a czasami gra rewelacyjnie ze ciezko ja zatrzymac. Jednak tu bardziej przemawia mi Zheng. Widac ze zna gre Li i ma widocznie na nia sposob. Na Li meczyla sie w 3 setowce z Voskoboeva a Zheng bez problemu pokonala w 2 setach Krajcek. Mysle ze mozna zaryzykowac tu bo jest dobrt Value.
Nie zgodzę się z tym typem, argumenty:
1. h2h dla Zeng lecz zobacz kiedy to było 6-8 lat temu gdzie Na Li w dodatku kreczowała więc nie wiemy jak spotkania by się zakończyły. W tej chwili Na Li jest w czołówce i prezentuje o wiele lepszy poziom niz kilka lat temu.
2. Nie ma co porównywać rywalek w poprzedniej rundzie gdyż Galina jest znacznie lepszą zawodniczką od Krajicek i po przegranym secie szybko się pozbierała i kolejne dwa pewnie wygrała.
3. W końcu trzeba zmazać &quot;plamę&quot; z przeszłości i ograć swoja rodaczkę a moment jest do tego odpowiedni.
~1,4 w bet365 na Na Li jest dla mnie dobrym kursem i pobieram go. 6/10
GL
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
F. Pennetta - A. Radwańska - 2 (1,22)
Bet365

Tutaj nawet nie ma o czym dyskutować, Polka jest w bardzo wysokiej formie a Włoszka do jakiejś formy dopiero dochodzi. Tak czy owak różnica klas jest widoczna. Na plus dochodzi nawierzchnia na której Polka cały czas gra. Flavia ma za sobą udany turniej w Acapulco który rozegrany był jednak na cegle. Włoszka przegrała w finale z S. Errani którą należałoby pokonać jeżeli się myśli o zwycięstwie z A. Radwańską. Polka od 26 spotkań przegrała jedynie 3krotnie z V. Azarenką. Oprócz tego ostatnio oddała walkowerem spotkanie z S. W. Hsieh. Jednak gdyby chciała wygrałaby ten mecz pewnie na lajcie.
by scotratez
Ja bym tutaj uwazal... Agnieszka w wysokiej formie jest juz bardzo dlugo...Gra fajnie bo caly czas trzyma pilke w korcie, ale Flavia, takze zawsze prezentowala bardzo doby styl gry w obronie, takze trzymala pilke w korcie jak nalezy tak mi sie zawsze kojarzyla z bardziej defensywna gra niz ofensywna... napewno jest doswiadczona zawodnicka bardziej niz Aga... ja bym tutaj uwazal...tym bardziej, ze buki daja kurs 1.22 z taka zawodniczka jak Wloszka... no nie wiem nie wiem...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
A.Kerber-V.King 1 1.53 4/10 Bet365 zwrot

Vania jakoś mi się tutaj nie widzi.Owszem pokonała Errani i Pavlyuchenkovą,ale jakoś mnie te zwycięstwa nie przekonują.Errani z clayu przeniosła się na hard a Pavlyu bez formy.Kerber dopiero po trzech setach ograła tutaj Stephens,ale traktuje to jako zapoznanie się z hardem na IW ;) Wcześnie w Paryżu Niemka wygrała pokonując m.i.n Sharapovą czy Bartoli i dla mnie wygra dzisiejsze spotkanie.Dla King już starczy ;)
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Ja bym tutaj uwazal... Agnieszka w wysokiej formie jest juz bardzo dlugo...Gra fajnie bo caly czas trzyma pilke w korcie, ale Flavia, takze zawsze prezentowala bardzo doby styl gry w obronie, takze trzymala pilke w korcie jak nalezy tak mi sie zawsze kojarzyla z bardziej defensywna gra niz ofensywna... napewno jest doswiadczona zawodnicka bardziej niz Aga... ja bym tutaj uwazal...tym bardziej, ze buki daja kurs 1.22 z taka zawodniczka jak Wloszka... no nie wiem nie wiem...
Obawy jak najbardziej słuszne jednak skierowane bardziej do gry na 2:0 na Polkę. Takiego zakładu nie proponuje. Tutaj trzy sety są realne. Rzeczywiście Włoszka długo trzyma piłkę w korcie i powiem nawet że podobnie jak Agnieszka lubi sobie tą piłką pograć. Mecz na pewno będzie bardziej wyrównany niż ostatni pomiędzy tymi zawodniczkami kiedy to Polka bez problemu pokonała Włoszkę w dwóch prostych dosyć setach. Jednak pomysłowość Polki i mimo wszystko lepsza dyspozycja powinna być decydującą. Włoszka gra po prostu dobrze ale mnie osobiście niczym nie zachwyca.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
J. Zheng - Na Li - 2 (1,40) ✅
bet365
Kolega wyższej jak najbardziej ma rację. Przynajmniej w mojej opinii. Okej obie zawodniczki mają swoje lata, obie zawodniczki grały ze sobą wielokrotnie i zawsze wygrywała J. Zheng jednak. Po pierwsze było to dawno. Po drugie oba ostatnie wygrane pojedynki przez J. Zheng odbyły się przez krecz Na Li. I wcale nie były to krecze wymuszone ze względu na fatalny wynik spotkania. Pierwszy krecz nastąpił przy stanie 3:3 w pierwszym secie. Więc przewagi jednostronnej nie było. Drugi krecz nastąpił przy stanie w setach 6:7 7:6 czyli w 3 secie kiedy znowu nie było nic wiadomo. J. Zheng gra bardzo nierówno. Okej, pokonała M. Krajicek dosyć gładko ale chciałbym zauważyć że ta zawodniczka rozegrała 3 pojedynki pod rząd po trzy sety. Czwarty prawdopodobnie okazał się zbyt męczący. J. Zheng wcześniej przegrała w Dubaiu dwóch setach z 17letnią dziewczyną która jest totalnym noobem tenisowym. Na Li wraca na korty po kontuzji. Chinka zdaje sobie sprawę że musi gonić punkty jeżeli myśli jeszcze o zachowaniu się w TOP10. Mecz z G. Voskoboeva był pierwszym meczem po kontuzji. W takie spotkania łatwo się nie wchodzi. Przykładem jest chociażby mecz ostatnio M. Bartoli która także po kontuzji weszła w turniej i też męczyła się w 3 sety. Tutaj mimo wszystko stawiałbym jako faworytkę Na Li która pewnie wymęczy to zwycięstwo i w końcu raz wygra z średnio się spisującą w tej chwili J. Zheng.
by scotratez
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Kerber - King
Typ: 1
Kurs: 1,62/1.60
Ladbrokes/Expekt
Kerber jest jedną z niewielu zawodniczek w WTA, która gra mocno, agresywnie, ze świetny serwisem. Vania natomiast drobniutka (59kg), niziutka, ledwo wystająca nad siatkę (165 cm wzrostu) nie ma co sie oszukiwać w przeciwienstwie do Kerber pary w ręce nie ma w ogóle. Fakt, Amerykanka na IW gra bardzo fajny tenis. Pokonała pozostajaca juz dlugi czas bez formy Pavlyuchenkova oraz Włoszkę Errani, która obecny sezon ma na prawdę świetny. Kerber oglądałem na turnieju we Paryżu, który wygrała. Grała tam tak jak napisałem w pierwszym zdaniu. Piłki bite mocno, płasko, masa winnersów. Na turniej w Dausze nie patrzyłbym w ogóle. Tam Angelique pojechała po morderczym juz wspomnianym wyzej truneiju we Francji. Z zawodniczkami grajacymi podobnie jak Niemka King ma problemy (przegrane w zeszłym sezonie z Hradecka, Rybarikova, Mirza). W pierwszej rundzie Niemka w Kalifornii ograła, nie bez klopotw, inną zawodniczkę gospodarzy - duzy talent Stephens. Meczu nie wizdialem, ale patrzac na statystki mozna wnioskowac, ze Angelique miała spore problemy, szczegolnie z pierwszym serwisem.. Wg mnie jedank jest ona lepszą zawodniczka niż Vania. Jak juz wspomniaelm, King ma klopoty z zawodniczkami grajacymi jak Kerber. Wg mnie zobaczymy dzis zwyciestwo Niemki polskiego pochodzenia.
 
H 28

henka

Użytkownik
Kerber lokata
Vania King ‏ @queen_v21 Reply Retweet Favorite ˇ Open
Just spent one of the worst nights of my life (gruesome details) fever, vomiting, diarrhea..all at the same time..caught a bug from someone
edit by hell/
Gdyby to bylo zawsze takie latwe jak sportowiec napisze na facie, twicie czy innym portalu że rzygał, jest na tabsach, zachorował przypominam przypadki Wickmayer, Nieminena, Haasego
Nie mówie że typ nie wejdzie, ale przypominam że to nie jest zawsze takie proste
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Henka kiedy pisaleś tego posta było już wiadomo że Vania King wycofała sie z turnieju.
Hell akurat po ty co napisała raczej i tak by meczu nie dograła, nawet jak by wyszła
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kvitova-Mchale: Mchale wygra seta@2,55 Bwin✅✅ Bye Bye paskudo!

Nie będę analizował gry oraz potencjału obu zawodniczek,bo tutaj na chwilę obecną ciężko faworyzować Amerykankę w starciu z Czeszką. Po prostu szukam tu małej niespodzianki,których na tym turnieju już było kilka w wykonaniu gospodyń.Kvitova po AO zagrała tylko w Fed Cup,gdzie wymęczyła dwie wygrane z Lisicki i Goerges.W pierwszym meczu rozbiła rodaczkę Zahlavovą,więc chyba odpoczynek jej dobrze zrobił. Przed rokiem Kvitova poszła inna drogą,wygrała turniej halowy w Paryżu,a później odpadała w 1 rundzie w Dubaju,Indian Wells oraz w 2.rundzie w Miami. Wiem,że rok temu to było dawno. Tak naprawdę to do Mchale przekonują mnie dwie kwestie: jest Amerykanką,a sportowcy z tego kraju walczą od pierwszej do ostatniej piłki tak jak tylko potrafią.Druga sprawa to wynik z 1 rundy AO,gdzie w 2 setach ograla Safarovą-grającą podobny tenis do Kvitovej. Nie zjedzcie mnie za ten wpis,pamiętajcie że to kobietki grają więc trzeba szukać niespodzianek a nie grać Azarenką po 1,10 i patrzeć jak się męczy z Barthel np..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom