>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Indian Wells, 07-18.03.2012

Status
Zamknięty.
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
ja bym uwazal z tą Rodionovą ... rzeczywiscie Wozniak wydaje sie byc faworytką ale Anastasia dosyc niedawno jeszcze pokazala ze potrafi zagrac przegrywajac minimalnie z Maria Kirilenko ktora jest bardzo dobra zawodniczka, wczesniej 8 lutego pokonala Grete Arn ktora przypominam jest rozstawiona z numerem 1 w kwalifikacjach do Indian Wells. Co do samej Rodionovej rzeczywiscie gra w kratke ale potrafi zaskakiwac wiec mysle ze w tym meczu jest ryzyko. W ostatnim turnieju kazdy mecz jaki zagrala to byly 3 sety co pokazuje ze za mocna nie jest, wygrywa sie 2:0 pokazujac swoja sile ... pierwsza runda byla latwa teraz napiecie rosnie a najbardziej wlasnie u kwalifikantow a umowmy sie co ona takiego ugrała ... dzieli je zaledwie 20 oczek w rankingu generalnym podobny poziom prezentuja, czekam na niespodzianke ????
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Paula Ormaechea - Jessica Pegula
Typ: 2
Kurs: 3,75
Wynik: ✅ 0-2 (2-6, 2-6)

Co za kurs!!! Odsmakerzy chyba sugerują się tylko miejscem w rankingu, Paula jest 120-ta, Jessica 305-ta, a ja się sugeruję ich spotkaniami w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej. Ormaechea zgodnie z planem pokonała Katerynę Bondarenko, ale to był trudny i dziwny mecz. W pierwszym secie aż dwa razy serwowała po seta, a uczyniła to dopiero w tb. W drugim secie dziewczyny łamały się gem za gemem, Argentynka tylko raz utrzymała swoje podanie, dzięki czemu wygrała tego seta 6-4 (pozostałe 9 gemów to same przełamania). Co ciekawe, zarówno Bondarenko i Ormaechea przeważnie wtapiały swoje serwisy gładko (bez równowag nawet), na live kursy na utrzymanie serwisu bywały większe niż na break. Także Paula ma bardzo niepewne podanie, popełnia sporo podwójnych błędów, a ilość wygranych pkt po drugim serwie jest bardzo niska. Zdecydowanie lepiej jej idzie przy podaniach przeciwniczki. Po drugiej stronie siatki stanie niejaka Jessica Pegula, która dysponuje dosyć dobrym serwisem, wyeliminowała wczoraj Bojanę Jovanovski. Uważam, że reprezentująca USA tenisistka nie będzie się dawała tak łamać jak wczoraj Ukrainka oraz sama będzie bez problemów przełamywać kilka razy Paulę. Dla mnie zdecydowanie Pegula i daję jej wyraźnie więcej niż 50% szans na zwycięstwo, także valuebet niemiłosierny. Polecam.

Virginie Razzano - Kristina Barrois
Typ: 2
Kurs: 2,40
Wynik: ✅ 0-2 (3-6, 3-6)
Barrois solidnie serwuje. Wczoraj wygrała z Rezai 67 62 61, w pierwszym i trzecim secie nie dała Francuzce ani jednego bp. To jedna z tych tenisistek, którym serwis nie przeszkadza, tj. potrafią lepiej grać przy swoim podaniu, niż rywalki. Niemka nie grała w tym roku dobrze, ale wczorajszymi statystykami mi zaimponowała i jestem gotów jej zaufać ponownie. Razzano także do tej pory nie grała nic wielkiego. Obie w Australian Open odpadły w pierwszej rundzie. Virginie wczoraj ograła Lucic, też nieźle serwuje, pierwszy set 64 czyli przewaga jednego przełamania, a sama broniła trzech bp, drugi już na lajcie 62. Jak Barrois będzie siedzieć pierwszy serwis, to będzie trzymać pewnie podanie, w wymianach generalnie minimalną przewagę daję &quot;dziewicy&quot;, ale ostatecznie Kristina powinna wygrać to spotkanie. Także value, choć mniejsze od typu wyżej i mniej jestem przekonany, ale gram i tak. Będzie rewanż za Indian Wells 2010, kiedy to górą była Razzano 63 64.
Osobiście gram grubiej singiel na Pegulę oraz lekko sama Barrois i Pegula+Barrois w dublu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
T 44

tomaso

Użytkownik
@up

Pegula to młoda, utalentowana tenisistka, mająca już ciekawe wyniki na koncie i każdy turniej może być dla niej przełomowym, ale...

To, że Amerykanka dysponuje dosyć dobrym serwisem jest absolutnie twoim wymysłem. Jessica serwuje zupełnie przeciętnie, często traci podanie, a jej mecze na poziomie ITF wyglądają tak, jak wczorajszy Bondarenko - Ormaechea. To co wyróżnia Pegulę to bardzo dobry oburęczny backhand i światowej klasy trener, za którego zapewne zapłacił ojciec bilioner. Ponadto Jessica raczej preferuje clay i na tej nawierzchni ma największe sukcesy. Jeśli szukać punktu zaczepienia między Pegulą, a Ormaecheą to jest to osoba Gail Brodsky.

Brodsky bilans 2-0 z Pegulą, Ormaechea 2-0 z Brodsky.

Typu nie neguję, ale value tutaj nie widzę, a faworyzowanie przez ciebie Peguli to czysta abstrakcja.

Edit:

Jednak Pegula. Teraz czeka ją debiut na poziomie MD WTA. Może w najbliższym czasie ta dziewczyna sprawi kilka niespodzianek. Pierwsza runda to mecz z Rybarikovą. Kursów jeszcze nie ma, oddmakerzy najwyraźniej mają problem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Czas na sprawdzian dla Casey Dellacqua, która stoi przed szansą pokazania się z dobrej strony na kortach Indian Wells. Pozostała do pokonania tylko Japonka Misaki Doi, która rozprawiła się w 1 rundzie z Gruzinką Tatishvili. Casey rozgromiła Brytyjkę Robson, która zbyt wielkich oporów nie postawiła swojej rywalce. Zadziwiająco niski kurs na Dellacqua bo na betsafe 1,37. Powinien by nieco wyższy ponieważ grają ze sobą odpowiedni 103 i 127 rakieta ranku WTA. Nie mogę się wypowiedzieć na temat Japonki, a Casey śledzę od 2 turniejów i lubię na nią grać. Moim zdaniem nie da szans Japonce. Mam nadzieję, że takiego wiru przełamań nie będzie jak wczoraj m in. w meczu Bojany Jovanoski i Woźniak Alex.
Doi - Dellacqua @ typ: 2 (1,37)
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Rafi masz rację - to będzie duży sprawdzian dla Dell&#39;Acqua. Po wczorajszej pewnej wygranej nad Laurą Robson widać, że wciąż jest w dobrej formie i zależy jej na awansie do turnieju glównego. Sądzę jednak, że dziś czeka ją nieco trudniejsze zadanie, a pojedynek rozstrzygnie się w trzech setach. Casey zmierzy się z Japonką Misaki Doi, zajmującą 127. pozycję w rankingu WTA, ktora wczoraj w dwóch setach pokonała faworyzowaną przez bukmacherów Gruzinkę Tatishvili i dziś pewnie tanio skóry nie sprzeda. Młoda Japonka nie najlepiej zaczęła ten sezon, wygrywając zaledwie 3 z 6 spotkań, jednak w ubiegłym roku było podobnie, a jednak udało jej się przejść kwalifikacje i awansować do pierwszej rundy kalifornijskich zawodów. Widać, że do turnieju w Indian Wells przykuwa szczególną uwagę i dziś da z siebie wszystko, aby powtórzyć wyczyn z poprzedniego sezonu. Sądzę, że Casey wygra, ale nie skreślam szans Japonki i liczę, że ta wygra przynajmniej seta.

Doi - Dell&#39;Acqua 1(+1.5set)@1.75 Betway
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Zgodnie z typowaniem Casey dostała się do 1 rundy Indian Wells (USA) i dziś w nocy (01:30 czasu polskiego) zmierzy się z Rosjanką Eleną Vesniną. Wcześniej pisałem, że na drodze do turnieju głównego została tylko Japonka Misaki Doi. Dellacqua ograła pewnie Doi 2:0 (6:3, 6:3). Utwierdziłem się w przekonaniu, że należy dać szansę Australijce w pojedynku z Rosjanką. Od 3 turniejów (Doha, Hobart oraz AO) Vesnina odpada już w pierwszym swoim meczu turnieju. W Auckland potrafiła dojść do ćwierćfinału turnieju gdzie została rozgromiona przez Pennettę. Dellacqua ma odmienne cele, ona dopiero zaczyna pokazywać się z dobrej storny w turniejach. Dzielnie przechodzi rundę kwalifikacyjną już trzeciego turnieju z rzędu. Ranking WTA nic tutaj nie pomoże do dokonania właściwej analizy. Casey w formie co widać po wynikach, a Vesnina, nie widziałem jej dawno na żywo od pojedynku z Niculescu, która odesłała ją do domu po szybkim 0:2 (1:6, 0:6). Czysto na Australijkę zatem polecam.
⛔ Casey Dellacqua 1,60
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Erakovic - G. Voskoboeva - 1 (2,00) ⛔
bet365
Bardzo zadowala mnie ten kurs na 24-letnią Marine która ma za sobą udany turniej w Memphis, podczas którego dostała się do finału. Przegrała z Szwedką S. Arvidsson która jest w dobrej dyspozycji. Galina natomiast wyraźnie obniżyła loty. Ostatnio więcej puszcza fochów na korcie niż gra coś ciekawego. Jej forma jest dosłownie mówiąc marna. I proszę nie sugerować się, że Kazaszka rozegrała 3setowy pojedynek z Na Li. Chinka była kontuzjowana. I w następnej rundzie skreczowała z T. Pironkova. Ostatni pojedynek Galliny był przegrany przez krecz. Nie sądzę aby było to coś poważnego. Prędzej uwierzę że Kazaszce odechciało się grać i puściła focha. Większej księżniczki od Galliny na korcie już dawno nie widziałem. M. Erakovic co prawda ubiegły turniej rozegrała na hali i może mieć problemy z oswojeniem się z nawierzchnią twardą dzisiaj, jednak nie sądzę aby to zadecydowało o wyniku. Kurs bardzo ciekawy więc czemu nie spróbować. W przeciwieństwie do Galliny Marina &quot;coś&quot; ostatnio gra.
T. Pironkova - C.S Navarro - 1 (1,50) ⛔
bet365
Bułgarka od początku roku zawodzi na całej linii. Przynajmniej w Australii Tsvetana zupełnie rozczarowała swoją dyspozycją. Nie ma co się ukrywać ale Bułgarka nie weszła dobrze w nowy sezon. W Fed Cup było już lepiej. W Paryżu trafiła na nieźle dysponowaną wtedy K. Zakopolova, natomiast w Doha już było lepiej. Co prawda pokonała w A. Kerber która się praktycznie wyłożyła, ze względu że już sił nie miała po zwycięskim ostatnim turnieju ale wygrała z Polona Herog i nawiązała walkę z również zmęczoną M. Bartoli. Wydaje mi się że forma Tsvetany zacznie w końcu powoli zwyżkować. Jej dzisiejsza rywalka jest do ogrania. Należy zauważyć że 23letnia Hiszpanka miała ostatnio mocniejsze rywalki niż Tsvetana jednak nic poza 3setowcem z P. Kvitova która ma problemy zdrowotne od długiego czasu nie udało się zdziałać. Wygrała z N. Petrova która jest bez formy. Zapowiada się ciekawy pojedynek bardzo możliwe że na 3 sety. Stawiam jednak na Bułgarkę.
by scotratez
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Vania King - Sara Errani
Typ: 1
Kurs: 3,50
Wynik: ✅ 2-0
Jedyny fajny kurs jaki znalazłem z oferty na wieczór. Vania w tym roku przegrywała jedynie dwukrotnie z Hantuchovą (niegładko) i raz z Ivanovic, stąd jej bilans wynosi 10:3. Errani także 10 spotkań wygrała, przegrała 4, ale imo z gorszymi rywalkami bo z Kerber (moim zdaniem kiepską tenisistką), Kvitovą (wybaczymy), Tsurenko (niedobrze!), Babos (say what?). Wygrała turniej w Acapulco, ale nie było tam zbyt mocnych przeciwniczek, może z wyjątkiem Pennetty bez formy. Uważam, że kurs trochę zawyżony, więc próbuję, ale stawka bardzo mała. Dla mnie to dwie przeciętne i dość podobnie grające tenisistki. King jest młodsza, a już kilka razy docierała do 3 rund wielkiego szlema, więc coś może z niej być, a u Errani jednak nie widzę tej smykałki do wygrywania większych turniejów.

Kristina Barrois - Sania Mirza
Typ: 1
Kurs: 1,80
Wynik: ⛔ 1-2 :-(
A teraz bardziej na nockę. Tutaj mamy niższy kurs, ale znacznie pewniejszy bet. Barrois w tym turnieju może się okazać czarnym koniem (bez beki), jest w niesamowitej formie serwisowej. Nie ma mam tu na myśli może zwycięstwa, ale ćwierćfinał osiągalny (wtedy na drodze stanie Azarenka). Jest już wiekowa, ale to solidna tenisistka, niestety bez większych sukcesów w swojej karierze, z pewnością zmarnowany talent, miewa przebłyski, ale nie potrafi grać przez powiedzmy parę miesięcy na wysokim poziomie. Miejmy nadzieję, że teraz trafiliśmy na dobry moment. Jak słyszę Mirza, to nasuwa mi się jak kiedyś odjechała rowerem (0-6 0-6) w spotkaniu z Flavią Pennettą (co prawda wtedy w życiowej dyspozycji, ale żeby głupiego gema nie ugrać, to trzeba się postarać, a właściwie nie postarać) i nie śmiałym na nią zagrać za żadne pieniądze. Patrzę na jej ostatnie poczynania i tylko utwierdziłem się w tym przekonaniu. O Niemce pisałem już wyżej przy okazji analizy spotkania z Razzano, więc nie będę się powtarzał. Dla mnie easy win Kristina. 8/10 śmiało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
funt 2,9K

funt

Użytkownik
T.Pironkova vs C.Suarez Navarro ????T.Pironkova 2:0 @ 2.30⛔ Od stanu 4:1 w pierwszym secie nic już nie zwojowała..Niezwykłym jest fakt, że miała aż 15 szans na przełamanie Hiszpanki..????wykorzystała zaledwie jedną na początku meczu..18 gemów grały w sumie dwie godziny..

Z dzisiejszych meczy najsolidniej wygląda mecz Bułgarki z Hiszpanką..Dwa zupełnie różne style gry..Bułgarka preferuje tenis bardziej siłowy..Zaś Suarez grę techniczną i finezyjną..Funt lubi oglądać grę Hiszpanki, bo gra niekonwencjonalnie..Sporo skrótów i wycieczek pod siatkę..Na kortach ziemnych wychodzi jej to znacznie lepiej (bądź co bądź to hiszpańska krew)..Jednak dziś o ile Pironkova nie będzie się wdawać w zbędne dłuższe wymiany i bieganie po korcie to sprawa powinna zakończyć się w dwóch setach..Serwis Suarez w najlepszym wypadku jest słaby...Drugi praktycznie nie isnieje..Tsvetana będzie tłukła returny, bo to kopalnia punktów..

Jeśli mecz zakończy sie w dwóch setach to tylko Bułgarka..W trzech może być różnie różniście..Więc na 90 % jeśli Pironkova (1,56) to w dwóch po kursie 2,30..

J.Gajdosova vs C.Vandeweghe ???? Vandeweghe, Coco @ 2.10⛔ Coco to agentka..w trzecim secie prowadziła 3:1 i ..i nic..nie zrobiła juz zupełnie nic..przegrała 5 gemów z rzedu. .

Na Australijkę bym funta nie postawił..
W tym sezonie zupełnie pod kreską..
Grają w Stanach, a Coco ma czasem przebłyski..Zgaduję, że może w końcu w tym roku pokaże na tym turnieju coś więcej..W zeszłym roku padła w drugiej rundzie z Jankovic..
Coco rzecz jasna jest Amerykanką..
W tym roku jeszcze nie grała na tej nawierzchni..Twierdzi, ze jest dobrze przygotowana do tego turnieju..
Gajdosova zagrała dwa mecze i obydwa przegrała w dwóch szybkich setach..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Anna Keothavong - Timea Bacsinszky
Typ: 1
Kurs: 2,04
Bukmacher: Pinnacle

Dziś zaczynamy już turniej główny w Indian Wells u pań i od razu widzę ciekawy typek z dobrym kursem na wieczór. Bukmacherzy w tym meczu faworyzują Szwajcarkę i ja bym mógł to zrozumieć, ale gdyby Timea grała regularnie, bo jest dobrą tenisistką, a tak to dopiero 2 mecze grała w tym roku i 2 przegrała. Wcześniej grała dopiero w kwietniu 2011 roku i nie wiadomo co z jej formą. Brytyjka nie gra super, ale według mnie powinna sobie poradzić, gdyż nie jest pionkiem i dość nie dawno wygrała z Paszek czy Watson. Po takim kursie żal nie skorzystać i zagrać przeciwko komuś co rok nie grał... Dla mnie dobra promocja.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Errani - King +1.5s @ 1.96 ✅ 67(3) 46
Wygrany turniej, zmęczenie, przejście z mączki na hc to moje główne powody na to że stawiam na przynajmniej urwanie seta przez Vanie w tym spotkaniu.
Errani już kiedyś pokazywała że aspiracje na gre posiada lecz zawsze czegos brakowalo, Vania niezla deblistka ale jednak główny cykl lub cyrk kobiet odciąga mnie od grania tej dyscypliny, tutaj spróbuje jednak postawić na to że spotkanie będzie zacięte na korzyść Amerykanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 9

katmai1916

Użytkownik
Date Krumm K. (Jpn) - Parmentier P. (Fra) typ.2 1.72 bet365⛔
Date Kimiko sezon rozpoczela wg. mnie slabo. W Pattaya jej nie poszlo, w AO odpadla w 1 rundzie. Parmentier caly czas robi postepy, pnie sie w gory i w tym pojedynku to wlasnie ona jest dla mnie faworytka. Kurs wysoki wiec wartoo sprobowac.

Krajicek - U. Radwanska typ.1 1.66 bet365✅
Nie wiem w jakiej obecnie formie jest Ula ale Krajicek w gazie. W kwalifikacjach wygrywala po 2:1 ale dla mnie to bez wiekszego znaczenia. Od wrzesnia awansowala o jakies 100 pozycji w rankingu, co na mnie robi wrazenie. Ula jak to Ula, malo przewidywalna. Moze byc roznie ale ja stawiam na Krajicek. Kurs tez jest spoko chociaz nieco spadl.
Barrois K. (Ger) - Mirza S. (Ind) typ.1 1.57 bet365⛔

Nie bylem przekonany co do formy Niemki ale w kwalifikacjach udowodnila ze forma jest, chociazby pokonujac latwo Razzano. Mirza jak dla mnie gra fatalny tenis, nie widze tu dla niej zadnych szans.

Cirstea S. (Rou) - Benesova I. (Cze) typ.2 1.66 bet365⛔

Bardzo ciezki mecz, obie w dobrej formie ale cos mi mowi ze Benesova poradzi sobie z rumunka. Jej doswiadczenie odegra tu glowna role. Nie wyobrazam sobie zeby odpadla juz w 1 rundzie.

Powodzenia!
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Lepchenko-Panova 1 1,50 ✅

Obie niby blisko siebie w rankingu,ale dla mnie wyraźną faworytką jest leworęczna Amerykanka.Obie musiały przebrnąć przez kwalifikacje do turnieju głównego.Lepchenko gładko ograła najpierw Rogowską a potem Gallovits,Panova z kolei Garcie a późnie po kreczu Foretz(wygrywając pierwszego seta 6-2).Amerykanka jednak bardziej mnie przekonuje,gra u siebie,kwale przeszła jak burza,lubi grać na hardzie (jak więszkość tenisistów z tego kraju) a Panova w tym sezonie niby coś tam gra,ale przyjdzie co do czego to przegrywa.Kurs do przyjęcia.

Dulko-Dokic 2 1,66 zwrot

Obie poniżej oczekiwań w tym sezonie,ale mimo wszystko można spróbować na Australijkę.Dokic na hardzie potrafi rozegrać niezłe zawody,tutaj przeciwniczka niby niezła,ale Argentynka w tym sezonie gra dno,sporadycznie wygrywa na swojej ulubionej nawierzchni-clayu,to co będzie na hardzie?Typ głównie przeciwko Dulko aniżeli na Dokic,która gra słabo,ale jej rywalka jeszcze gorzej według mnie poradzi sobie na tej nawierzchni.

Z wyższych kursów według mnie warto Yakimovą oraz Falconi ale typy do głębszej analizy ;)
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Bardzo rozczarowała mnie Tsvetana swoim poziomem a raczej jej brakiem.

S. Stephens - A. Wozniak - 2 (1,33) ⛔
bet365
Tutaj stawiam konsekwentnie na Kanadyjkę ponieważ po raz kolejny będzie grać z dziewczyną w jej zasięgu. Amerykanka notuje bardzo słabe wyniki ostatnio i jedynym jej argumentem dzisiaj jest własny teren. Aleksandra pewnie pokonała A. Rodionowa, widać że nadal jest w gazie i podejrzewam że daleko tutaj może zajść. Nie powinno być tutaj niespodzianki.
U. Radwańska - M. Krajicek - 1 (1,83) ⛔
bet365
Nie rozumiem za bardzo w stawianiu tutaj w roli faworytki spotkania Holenderki. Zresztą zauważyć można że kursy już się wyrównują i bardzo prawidłowo. Urszula tutaj nie jest bez szans, powiedziałbym nawet że ma większe szanse wygrać dzisiejsze spotkanie w nocy niż M. Krajicek. Powód? Holenderka zagrała dwa mecze z rzędu w trzech setach z zawodniczkami wcale nie aż tak wymagającymi jakby się można było spodziewać. W pierwszej rundzie Holenderka pokonała Y. Meusburger która jest obecnie w dołku. Przegrała nawet z słabo grającą obecnie S. Peng. Okej. S. Peng to 18stka ale co z tego skoro w tym roku gra beznadziejnie. Jedyną znaczącą rakietę jaką udało jej się pokonać było ogranie kontuzjowanej M. Bartoli która zamiast skreczować, podskakiwała na jednej nodze na korcie niczym kangur. Później M. Krajicek pokonała w 3 setach M. Minella która już była bardziej wymagająca. Urszula Radwańska tymczasem sukcesywnie podnosi swoje umiejętności w tenisie z roku na rok. Ostatnio przegrała pop ambitnej walce z L. Safarova która spisuje się ostatnio rewelacyjnie. Polka miała dużo czasu na odpoczynek i trening. Nie sądzę aby się łatwo poddała. Uważam że Holenderka nie wytrzyma kolejnego 3setowca z taką zawodniczką jak Urszula. Szanse są spore dla Polki.
by scotratez
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Simona Halep 2:0 @ 1.57 5/10 bwin ✅
Zhang Shuai to tenisistka typu pusher. Chinka opisuje swój styl jako zbalansowany, ale jej gra sprowadza się głównie do przebijania przez środek i od czasu do zagrania jakiegoś kąta. Generalnie jej styl nie porywa. Serwis jak na warunki fizyczne Chinka ma słaby. Pamiętam jej mecz na AO z Aleksandrą Wozniak w którym po drugim podaniu wygrała tylko 3 punkty.
Chinka przeszła kwalifikacje wracając dwa razy ze stanu 01 w setach. Meczu z Dusheviną nie widziałem, natomiast mecz z Cornet stał na bardzo marnym poziomie. Co prawda tego dnia w Indian Wells wiał silny wiatr, ale przewracanie się przy serwisie, czy smecze w siatkę mówią same za siebie.
Simona Halep ma za sobą udane występy w turniejach na Bliskim Wschodzie. W Dausze przegrała z Azarenką, w Dubaju z Wozniacki, ale w obu meczach pokazała, że potrafi grać na wysokim poziomie. Rumunka jest na tyle sprytną, inteligentną, wszechstronną i solidną zawodniczką, że nie wyobrażam sobie, aby miała jakiekolwiek problemy z wyeliminowaniem bezbarwnie grającej Chinki.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Hmm..
A.Dulgheru vs I.Falconi ???? Falconi, Irina @ 3.80(Panbet)✅ Dulgheru skreczowała w drugim secie..:browar565: :browar565: :browar565: :browar565: :browar565:

Ten jeden mecz nie daje spokoju Funtowi już od wczoraj...
Czy aby na pewno Rumunka jest aż taką faworytką w tym meczu?..
Cóż ją wywyższa aż tak bardzo?..W tym roku gra po japońsku (jako tako)..Postawiła się Kvitovej w Sydney i Zvonarevej w AO..Potem przez półtora miesiąca zagrała na tej nawierzchni tylko raz..z Soler - Espinoza..Wynik można sprawdzić poniżej..
Falconi zagra dziś jako pierwsza na korcie numer 1..Tam gdzie wczoraj Coco splamiła..
Dość naiwne to sformułowanie..Ale gra w tak dużym turnieju na największym korcie przed własną publiką to jak handicap kilku gemów a może i seta..
Wczoraj tylko Craybas dostała porządne baty z Amerykanek (ale kurs na nia był grubo pow. 7)..Coco przegrała głupio w trzech setach... a pozostałe Amerykanki już w drugiej rundzie (Hampton, King,Stephens) - żadna z nich nie była faworytką w swoim meczu..
Nie namawiam..nie polecam..Ale warto się przyglądnąć..Sam zagrałem aż za odważnie po kursie 3,80..



A jeszcze wkleję coś odnośnie tego meczu..Internauci typują w tym meczu 50/50..Czyli coś w tym może być..


Jeśli ktoś ciekawy z czym ja tą Amerykanke wymieszałem na kuponie i jaki kurs wyszedł..;)
To się nie uda..Ale spróbowac czasem trzeba..
No i zrobiło się ciekawie..:grin::grin::grin: Najgorsze juz za nami..✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Pervak, Ksenia - Govortsova, Olga @ typ: 1 (1,86)
✅
To spotkanie mnie zaciekawiło na dzisiejszy wieczór. Zagram je razem z Martić, która zagra późno w nocy. Pervak, głównie urzekła mnie swoją przyzwoitą grą w turnieju Doha, gdzie dotarła 1/16 finału. Ogrywając po drodze Pavlyuchenkovą i Razzano. Odpadła na Yaninie Wickmayer przegrywając z kretesem 4:6, 0:6. W Memphis podobnie 1/16 i tylko dwa mecze rozegrane w tym turnieju. Wygrany z Marino a przegrany z Brianti.
Govortsova pograła sobie trochę w Midland, ale na to nie patrzę gdyż potykała się ze słabiutkimi zawodniczkami. Dwa ostatnie mecze kwalifikacyjne Govortsovej to wygrane z Karatantchevą 2:1 i Hlavackovą 2:0. Jednak pojedynek z Pervak będzie dla niej konkretnym sprawdzianem. Według mnie Pervak (41. miejsce w WTA rank.) ogra Govortsovą Olgę (87 lokata). Niby H2H dla Białorusinki, raz grały ze sobą, ale było to w 2009 roku i nie warto tym się sugerować. Sugeruję się bardziej formą Kseni, która jest lepsza od tej którą prezentuje Olga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
klemi 52

klemi

Użytkownik
Lepchenko Varvara - Panova Alexandra
typ: 1
kurs: 1.50
Ladbrokes
Kolejny raz uderzam w Lepchenko. Kwale przeszła jak burza. Nie do ruszenia przy własnym serwisie przez zawodniczki właśnie pokroju Panovej. Rosjanka także grała tutaj w kwalifikacjach, jednak wg mnie powinna odpaść juz z Garcia. Francuzka zagrała po frajersku, nie wykorzystując 11 szans na złamanie Panovej, sama oddała zaś swój 2x serwis nie broniąc ani jednego bp. Całkiem niezły mecz za to zagrała z inna reprezentantka Francji Foretz Gacon jednak to zupełnie inna półka niż Lepchenko. Wg mnie Varvara nie powinna miec problemow z pokonaniem Ruski. U Panovej return cieniutki, przy tak serwującej Amerykance nie widze dla niej szans w tym meczu.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells, 23-30 8.03.2012r
Begu - Hradecka
typ: 0-2
3.10
Bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w indian wells, Rumunka Begu, zagra z Czeszka Lucie Hradecka. Wielki turniej Indian Wells rozgrywany jest na korcie twardym, co juz na starcie spotkania wiecej szans daje Czeszce. Hradecka o wiele lepiej niz rumunka czuje sie na takiej nawierzchni kortu. Dla Begu jedynym godnym uwagi wynikiem byl polfinal w Acapulco, ktory to turniej byl rozgrywany na .... ziemi. Rumunka wlasnie tam czuje sie najlepiej, nie liczac turnieju w Acapulco, wygrala jak do tej pory w tym sezonie zaledwie jedno spotkanie. Zupelnie inaczej Czeszka, ktora na hardzie czuje sie niezle. Hradecka byla w II rundzie Australian Open, cwiercfinale w Middland, czy II rundzie w Memphis. Rumunka na korcie twardym w tym sezonie moze sie co najwyzej pochwalic II runda w Hobart i to by bylo na tyle. Jesli dzis Czeszka zagra tak jak potrafi, to ona awansuje do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
drago 108

drago

Użytkownik
Pudło.
Nawierzchnia na Indian Wells jest jedną z wolniejszych w tourze. I właściwości tego hardu faworyzują zawodniczki potrafiące dłużej pograć w wymianie, a swoje ataki planują długo przed ostatnim uderzeniem. Bombardowanie Lucie nie musi przynieść jej sukcesu w tym spotkaniu. Przy korzystnych wiatrach, jak będzie jej wszystko wchodzić od razu, to faktycznie może narobić problemów Rumunce, tak jak zrobiła to Woźniackiej w Pekinie. Taka defensorka, jak Karolina miała spore kłopoty by awansować do drugiej rundy. Irina stopniowo osiąga coraz lepsze wyniki w tourze. Przyzwoity return oraz umiejętność gry na wolnej nawierzchni według mnie dają większe szanse Begu niż Czeszce.
W dodatku typ na 2:0 całkiem z czapy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom