>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 07-18.03.2012

Status
Zamknięty.
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Ale kolega nie zaklinal się ze to super szybka nawierzchnia..podał swoją propozycje..jak na razie ma rację ..Wnerwiajace jest takie czepianie się..aż się nie chce tu pisać..nikt Cię nie zmusza byś to grał..może inni się skusza..zamiast się czepiac wydus coś z siebie..pozdro

do usunięcia..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drago 108

drago

Użytkownik
Ale kolega nie zaklinal się ze to super szybka nawierzchnia..podał swoją propozycje..jak na razie ma rację ..Wnerwiajace jest takie czepianie się..aż się nie chce tu pisać..nikt Cię nie zmusza byś to grał..może inni się skusza..zamiast się czepiac wydus coś z siebie..pozdro
do usunięcia..
Między wierszami się zaklinał.
&quot;Indian Wells rozgrywany jest na korcie twardym, co juz na starcie spotkania wiecej szans daje Czeszce. Hradecka o wiele lepiej niz rumunka czuje sie na takiej nawierzchni kortu. Dla Begu jedynym godnym uwagi wynikiem byl polfinal w Acapulco, ktory to turniej byl rozgrywany na .... ziemi.&quot; Podany wycinek (zwłaszcza to &#39;na wstępie&#39;), jak i dalsze przywoływanie gier Hradeckiej z hardu i Begu z clayu mija się z faktem, iż w Ameryce mamy do czynienia z wolnym kortem.
W moim odczuciu jest zupełnie odwrotnie. Ja się nie skusze, ale osoba która tu przyjdzie raz na rok może się skusić po prawdzie na suchy typ, czy trafiony czy nie to nie ma znaczenia.
Wydusiłem z siebie argumenty przeciw typowi, wręcz na Begu.
 
eriksson88 16

eriksson88

Użytkownik
Ale kolega nie zaklinal się ze to super szybka nawierzchnia..podał swoją propozycje..jak na razie ma rację ..Wnerwiajace jest takie czepianie się..aż się nie chce tu pisać..nikt Cię nie zmusza byś to grał..może inni się skusza..zamiast się czepiac wydus coś z siebie..pozdro
do usunięcia..
Z uwagą czytam Twoje posty, ale tutaj zgodzić się kategorycznie nie mogę. Nie jest niczym trudnym wejść na stronę turnieju i w przeznaczonych do drukowania drabinkach turniejowych znaleźć, jaki to &quot;konkretny&quot; hard. Tak samo jak mamy do czynienia z green clayem i clayem tradycyjnym, podobnie działa to tutaj (aż popadam w banały).
I ma to znaczenie, nawet jeśli założymy, że u kobiet odgrywa to mniejszą rolę niż w męskim tourze.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Zheng - Krajicek @ typ: 2 (2,25)
⛔
Nie umiem przejść obojętnie obok takiego kursu na Krajicek. Zheng co na nią stawiałem to mi wywijała numery. Od 23.01 br. Chinka nie wygrała jeszcze meczu turniejowego. Ma za sobą dwie porażki z rzędu (w Pattaya City i Doha). Tak jak w Pattaya mogłaby jeszcze tłumaczyć się zmęczeniem, gdyż rozegrała tydzień wcześniej 4 mecze w ramach wielkiego szlema AO. W Australii dotarła do 1/16 finału gdzie odpadła z Sarą Errani. Po drodze ograła m. in. Keys, Bartoli i Vinci Robertę. W Pattaya City zanotowała wpadkę z Hsieh Su-Wei, a w Doha ze śliczną Marią Kirilenką. 1:2. Oczywiście trzeba odnotować, że zarówno Hsieh (1986 r.) jak i Kirilenko (1987 r.) to tenisistki bardziej doświadczone od Holenderki Krajicek (1989 rok urodzenia), mimo, że różnica wieku nieznaczna. Krajicek ma szansę zaistnieć, a rywalka jak najbardziej w jej zasięgu.


Krajicek ma za sobą rundę qual. do Indian Wells, gdzie przeszła Meusburger i Minellę w 3 setowych pojedynkach, rozstrzyganych na swoją korzyść. W 1 rundzie turnieju głównego ograła w 3 setowym pojedynku naszą rodaczkę Ulę Radwańską i właśnie ten mecz dał mi bodziec do tego, aby spróbować za grosze na Krajicek.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Zdaniem autora niniejszego postu to piękny dubelek na dzisiaj..
Strach pisać tu jakieś analizy bo zaraz jakiś znawca mi coś wytknie..więc najnormalniej w swiecie stwierdzam, że przy doborze tego kuponu kierowałem się ostatnim meczem Suarez, który powinna przegrać w dwóch setach, a który w takim stosunku wygrała..Ot WTA i Pironkova..:razz:

F.Pennetta vs C.Suarez Navarro ???? Pennetta, Flavia @ 1.34 ✅ 2:0 (6:3,6:4)
C.McHale vs E.Vesnina ???? McHale, Christina @ 1.42 ✅ 2:0 (6:4,7:5)
tylko 6 punktów oddanych po pierwszym serwisie (27/33=82 %)..

Kurs: 1.903 (Panbet)

✅✅

**********

Pennetta to nie Pironkova..Skoro Bułgarka miała 15 breakpointów w meczu z Hiszpanką..To ile bedzie miała Włoszka?..I czy też wykorzysta tylko jednego? ;) Wykluczone..Pennetta jest zbyt doświadczona by grać tak jak lubi Hiszpanka..
Czy tym razem Funt ma rację?..On wierzy że tak..

McHale kontra Vesnina w Stanach na korcie twardym?...;)
Z zamkniętymi oczami..Ale bez brawury..1,42 to elegancki kurs na ten mecz..
Za analizę niech posłużą statystyki Amerykanki..Obejmują one 20 ostatnich meczy tylko z pierwszych i drugich rund..Warto zwrócić uwagę na jej wyniki na amerykańskich kortach..I jakich rakiet trzeba by ją ograć..Bartoli i Peng..Jankovic i Radwańska również dokonały tej sztuki..(TT traktuję jako wypadek przy pracy..)
Vesnina jeszcze długo długo nie.. ;)


 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
G. Voskoboeva - Na Li - 2 (1,33) ✅
bet365
Jak dla mnie ten kurs to prezent. Galina gra beznadziejnie. Nadal tak uważam. Udał jej się męcz z Marina Erakovic chociaż wszystko mogło się podczas tamtego spotkania różnie potoczyć. Nie daje Kazaszce wielkich szans z Chinką która wprawdzie ostatnio miała problemy zdrowotne jednak otrzymała dużo czasu na odpoczynek i ewentualną rehabilitacje. Gdyby uraz był poważny zapewne nie wystąpiłaby. W Fed Cupie Chinka z urazem grała już z Galiną i wygrała z nią w 3 setach. Teraz zapewne będzie w lepszej dyspozycji. Stawiam na Chinkę ponieważ jest o kilka klas lepsza niż Galina. Tyle w temacie.
V. King - A. Pavlyuchenkova - 1 (1,57) ✅
bet365
Tutaj sprawa wygląda tak. Venia ma formę, Anastasia jej nie ma. Rosjanka ostatnio gra bardzo nierówno. Dziewczyny grały ze sobą niedawno w Melbourne i wygrała wtedy Venia po spotkaniu na 3 sety. Po tym okresie widać że gra Anastasi się tylko pogorszyła a Venia gra mniej więcej na tym samym poziomie. Amerykanka jeśli zagra swoje powinna ograć Rosjankę w dwóch setach. Anastasia w tym roku od początku gra katastrofalnie i nie sądze aby nagle weszła na wyżyny po przegranym ostatnio spotkaniu w dwóch setach z S. Halep która prezentuje się bardzo dobrze.

F. Pennetta - C.S Navarro - 2:0
(1,83) ✅
bet365
Tutaj podpinam się pod Funta z typem. Pokonanie Tsvetany Pironkovej to żaden wyczyn. Aczkolwiek spodziewał się zwycięstwa Bułgarki w spotkaniu z Hiszpanką. Nie spodziewałem się że może zawodniczka tak tragicznie zagrać. Wszystko wskazuje na to że Bułgarka idzie równią pochyłą w dół. Hiszpanka jest do ogrania nawet przez Flavie której forma jest dla mnie często zagadką. Po udanym turnieju dla Włoszki w Acapulco jestem w stanie jej uwierzyć że poradzi sobie dzisiaj w miarę szybko. Bym się bardzo zdziwił gdyby Włoszka przegrała ten mecz. Kurs na zwycięstwo jest niski więc warto spróbować zagrać za 2:0 dla Włoszki. Jak dotąd traciła seta z zawodniczkami będącymi w formie. No.. może wyjątkiem jest Dominika Cibulkova która gra dno totalne.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Elena Baltacha - Julia Goerges
Typ: 1
Kurs: 5,80
Wynik: ⛔ 0-2
Pierwsza rakieta Wielkiej Brytanii zmierzy się z Julią Goerges. Niemka to jedna z najmniej równych zawodniczek w tourze. Potrafi wygrać z kimś naprawdę dobrym, ale też przegrać z kimś beznadziejnym (z kimś dużo słabszym od Baltachy), czyli w sumie okazałość kobiecego tenisa pełną gębą. Po niej nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Zawsze wyjdzie jej sporo piłek kończących, ale ich spora ilość idzie w parze z jeszcze większą ilością błędów. Powtórzę, jeżeli ma swój dzień, to może być groźna dla każdego, a jak się nie będzie układać, to tutaj może popłynąć, czemu nie. Julia znacznie lepiej sobie radzi na mączce, na hardzie jej nie ufam.
Elena natomiast za dużo w swoim życiu nie osiągnęła, poniekąd przez kontuzje. Dziwi to trochę, bo ta dziewczyna ma naprawdę szeroki wachlarz uderzeń, widziałem parę jej spotkań i nawet jak przegrywała, to pozostawiała dobre wrażenie, bardzo dobrze porusza się po korcie, jednak robi masę UE. Wierzę, że wybiega Niemkę, która chcąc skończyć będzie waliła po outach.
 
A 47

all_in

Użytkownik
Azarenka (-6,5)- Barthel 1 1,85
Aza mega gaz. Nie wiem czy wycofała się z Dubaju z powodu kontuzji czy po prostu bała się że ją złapie. Widać teraz wszystko jest już ok wczoraj grała z Kvitovą w deblu gładko wygrały. Barthel niezła tenisistka, ale nie ten poziom jeszcze do czołówki. H2H 2:0 w tym sezonie W AO 6:2 6:4 i w ostatnim Azy turnieju w Doha 6:1 6:0. Vika wypoczęta, miała trochę przerwy więc będzie głodna gry. Za bardzo nie ma co analizować, wszystko zależy od Białorusinki, lubi wchodzić ostatnio ostro w turnieje więc mam nadzieję że tak będzie i tym razem
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Azarenka - Barhel (Azarenka -1.5 seta) kurs 1.22 bwin
Nie trzeba za wiele mowic o grze Azarenki w tym sezonie. Jest bezwzgledna wobec swoich rywalek. Dominuje jak Djokovic rok temu. Jest moim typem nr 1 do wygrania turnieju.

Cirstea - Radwanska - typ radwanska 1.15 bwin

Ostatni mecz Aga przegrala z Cirstea. Wiec czas teraz na rewanz! Aga znakomicie sie prezentuje i z Cirstea nie bedzie miala najmniejszego problemu

Kerber - Stephens typ kerber kurs 1.18
Petra Kvitova (CZE) - Barbora Zahlavova typ Kvitova kurs 1.08
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Ale żeś pojechał tymi kursami.. ;)
co do Baltachy to się nie zgodzę, kto jak kto ale Baltacha prezentuje się beznadziejnie i nie wierze aby pokonała Julie która jest jednak w gazie. Mecz się zaczął więc nie będę tutaj podawał typu ale nie wierze aby Julia to przegrała.. to nie jest mecz na niespodziankę.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Li ma za sobą kontuzję, którą długo nie mogła wyleczyć. W Paryżu podczas turnieju halowego, w trakcie pojedynku z Pironkovą musiała kreczować z powodu odnawiającego się urazu. Teraz, gdy minęło trochę czasu od tego meczu wydaje się, że Chinka problemy zdrowotne ma za sobą. Spodziewam się zaangażowania z jakiego słynie Li. Jeżeli tylko zdrowie pozwoli, to Galina może szybko zejść pokonana. Galina pozytywnie zaskoczyła na kortach Australian Open, gdzie dotarła do 1/16 finału odpadając z naszą Isią. Po drodze ograła Wickmayer oraz właśnie Pironkovą z którą Chinka nie dokończyła meczu. Mająca problemy zdrowotne za sobą, Chinka Na Li może być groźna w tym turnieju, jednak 8 miejsce w rankingu WTA powinno do czegoś zobowiązywać.
Li @ 1,35
✅
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wiktoria Azarenka(-6,5g) - Monika Barthel
Typ: Azarenka
Kurs: 1,71
Bukmacher: Pinnacle

Kolejny typ na dziś, mianowicie pojedynek Azarenki czyli numer 1 w rankingu światowym kontra Monika Barthel, czyli tenisistka która wchodzi na arenę międzynarodową. Jednak w tym meczu Niemka wskazana jest na pożarcie tak jak mecz wcześniej, gdzie Niemka wygrała tylko 1 gema. Handicap -6,5g jest sporą linią, gdyż Azarenka musi wygrać 6:2, 6:3 lub mniej, jednak sądzę, że białorusinka na spokojnie sobie poradzi i pokaże młodej Niemce gdzie jest jej miejsce i musi wiele się jeszcze uczyć. Azarenka podchodzi do każdego spotkań na poważnie i niepokonana w tym roku Wiktoria celuje w wygranie całego Indian Wells. Kurs zasługuje na zagranie.
 
salva 22

salva

Użytkownik
od razu przepraszam za zasmiecanie tematu( niech admin skasuje ten post po otrzymaniu odpowiedzi).
chcialbym aby ktos mi odpowiedzial czy mozna gdzies ogladac turniej w Indian W.??
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Zvonareva - K Date-Krumm - 1 (1,20) ✅
bet365
Kurs nie powala zgadza się, ale tutaj jestem skłonny postawić na Rosjankę która po tylu falstartach musi w końcu coś zagrać. Forma Rosjanki zapewne wysoka nie jest ale uważam że przez drugą rundę musi się przecisnąć inaczej będzie to kompromitacja. Date Krum nie należy do wymagających zawodniczek. Nie tak dawno przegrała gładko w dwóch setach. z V. Savinykh która nie pokazuje nic szczególnego. Ostatni mecz był wygrany z P. Parmentier która jest totalnie bez formy. Rosjanka powinna sobie poradzić z 41 letnią już Japonką. Vera bardzo różnie zaczyna turnieje może go zacząć bez straty wielu gemów a może pojedynek zakończyć się również na 3 setach więc jakikolwiek handicap byłby tutaj dosyć ryzykowny. A tak 1,20 wydaje się być ładnym kursem do podpięcia pod jakiś kupon.
by scotratez
 
drago 108

drago

Użytkownik
chcialbym aby ktos mi odpowiedzial czy mozna gdzies ogladac turniej w Indian W.??
Streamy mają być od jutra.
Lauren Davis - Nadia Petrova
Amerykanka z rocznika &#39;93 to jedna z wielu młodych dziewczyn nabierających szlifu w większych turniejach. Przed IW rozegrała ledwie 4 spotkania w oficjalnych turniejach, co prawda wszystkie z nich przegrała, ale startowała w australijskim i amerykańskim Wielkim Szlemie, niedawno ograła ją Lepchenko w Memphis, no i po raz drugi melduje się w Kalifornii. Jej sporym sukcesem jest wygrana prestiżowego Orange Bowl w 2010 roku. Turniej ten wygrywały takie sławy, jak Henin, czy Woźniacka. W I rundzie trochę narozrabiała, wygrywając z Martic 62 76(6). Młodsza o 11 lat tenisistka lubi grać agresywnie i jak zdecydowana większość Amerykanek preferuje hard-courty. Jednak przy jej wzroście (1.57m) ciężko o atletyczne mocne uderzenie. Zatem po jednej stronie mamy obiecującą zawodniczkę, a po drugiej Rosjankę, która gra w singla bardziej rekreacyjnie. W tym sezonie ma podobny bilans co jej rywalka, zaliczyła ledwie jedną wygraną z Hlavackovą. Myślę, że Petrova w aktualnej dyspozycji jest jak najbardziej do ogrania.
Davis @2.70 ⛔
+1.5s @1.60 ⛔

+4.5g powinno pojawić się później. ⛔
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Li ma za sobą kontuzję, którą długo nie mogła wyleczyć. W Paryżu podczas turnieju halowego, w trakcie pojedynku z Pironkovą musiała kreczować z powodu odnawiającego się urazu. Teraz, gdy minęło trochę czasu od tego meczu wydaje się, że Chinka problemy zdrowotne ma za sobą. Spodziewam się zaangażowania z jakiego słynie Li. Jeżeli tylko zdrowie pozwoli, to Galina może szybko zejść pokonana. Galina pozytywnie zaskoczyła na kortach Australian Open, gdzie dotarła do 1/16 finału odpadając z naszą Isią. Po drodze ograła Wickmayer oraz właśnie Pironkovą z którą Chinka nie dokończyła meczu. Mająca problemy zdrowotne za sobą, Chinka Na Li może być groźna w tym turnieju, jednak 8 miejsce w rankingu WTA powinno do czegoś zobowiązywać.

Li @ 1,35
Skąd wiesz że problemy zdrowotne ma już za sobą? Od czasu kontuzji nie rozegrała żadnego meczu o ile mi wiadomo. Nawet jeżeli jest już zdrowa to niewiadomo w jakiej jest formie. Po takim kursie odradzam gry, jednak każdy gra co chce ;)
 
M 0

mirabik

Użytkownik
Czy ktoś wie co się stało Azarence?
Było 5:1 w drugim secie... Nie wierze, żeby Barthel nagle zaczęła grać coś niesamowitego... Co się stało Vice?! ;)
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Czy ktoś wie co się stało Azarence?
Było 5:1 w drugim secie... Nie wierze, żeby Barthel nagle zaczęła grać coś niesamowitego... Co się stało Vice?! ;)
Nie było 1:5, tylko 1:4, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5 itd...

kasa panie kasa ;). nie musze mowic jaki kurs wtedy byl hehe
Kurs na nią wynosił ok 6.
Może po prostu Bathel przestały wchodzić te jej &quot;bomby&quot; po 140 km&#39;h ????
Jak było naprawdę, pewnie nigdy się nie dowiemy ????

Ale aż tak? Nie, nie uwierzę w to ;)

Może znowu kontuzja...

Było 5:1 w drugim secie... Wiem, bo wtedy poszedłem spać... ;) livesports.pl/mecz/ldkI8NCm/#historia-meczu;2
Livesports suck ! ????

Śledziłem na bet365, na pewno było 2:4 :p

Nie można powiedzieć, że &quot;aż tak&quot;, bo cały czas musiała być walka
To nie było holdowanie do zera, tylko do 40, do 30..
Po prostu kobiety ????


Edit: Ahh sorry, myślałem, że rozmiawiamy o 3 secie ! ????
Zwracam honor, w drugim było 5:1 dla Azy ????
 
M 0

mirabik

Użytkownik
Był jakiś wałek w tym meczu jak nic... Albo znowu kostka Azarenki... Z jej charakterem nie wierze, żeby tak po prostu z 5:1 stało się 6:7... Radwańska by do tego dopuściła ale nie Azarenka (chyba,że wystąpiło coś z wyżej wymienionych ;) ).
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Mecz Azarenki był bardzo podejrzany i muszę przyznać że wygrała totalnym rzutem na taśmę. Viki wielkim szczęściem ten mecz dograła do końca. Szczerze wierzyć mi się nie chce że udało jej się ten mecz dociągnąć. Przy stanie 5:1 dla Białorusinki w drugim secie zrobiło się nagle 7:6 dla Mony Barthel. Nie wierzę znowu że Victoria nie umiała nawet gema urwać przy własnym podaniu. W trzecim secie było jeszcze zabawniej. Viki dała się dwa razy przełamać. Potem desperacko robiła wszystko żeby odrobić straty. Przy stanie 6:5 dla Mony Barthel przy serwisie Mony Viki miała ostatnią szansę aby przełamać rywalkę inaczej byłoby po meczu. Udało się. Natomiast w dogrywce Aza odskoczyła na 3:0 po to aby doprowadzić znowu do wyrównania. I naprawdę niewiele brakowało a to Niemka byłaby w kolejnej rundzie. Dlaczego tak się stało? Victoria trafiła na dzień dobry na świetnie dysponowaną Niemkę. Mona Barthel gra na poziom TOP10. Musze przyznać otwarcie że to wielki talent i jej awans w rankingu to tylko kwestia czasu. Victoria natomiast podkpiła sprawę i widać że miała problem z wejściem w ten mecz. Kolejny powinien być łatwiejszy dla niej. Myślę że to spotkanie dało jej wiele do myślenia. I nie oszukujmy się ale ile można wygrywać? W końcu nadejdzie moment że Viki przegra i bardzo możliwe że z zawodniczką z którą będziemy się pewnie najmniej spodziewać. Jeżeli chodzi o ten mecz to nie zrażałbym się do formy Azy. Po prostu z tą zawodniczką powinna była walczyć w ćwierćfinale conajmniej. Mona gra naprawdę dobry tenis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom