>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 07-18.03.2012

Status
Zamknięty.
G 277

geryx

Użytkownik
Zgadzam się ze można coś grać przeciw Kvitovej.
Również +6,5 dla Ardvidsson warte grzechu, Szwedka niemal w zyciowej formie ( od dawna tak dobrze nie grała) , Karolina ostatnio w kratkę jak wiadomo.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Safarova-Schiavone
Typ:1
Kurs:1.85
Bukmacher:Expekt
Spoglądałem na dzisiejsze oferty i odrazu rzuciła mi się jedna w oczy z ZAWYŻONYM kursem na Czeszkę, nie mam pojęcia dlaczego buki taki wystawili chyba nie po pokonaniu przeciętnej Tsurenko, nie oglądając meczu Włoszki jestem pewny że obecna dyspozycja Safarovej w zupełności wystarczy na pokonanie słabej Włoszki i to nie ulega wątpliwości, piękne value, naprawdę warto, pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 27

witekp20

Użytkownik
Safarova-Schiavone
Typ:1
Kurs:1.85
Bukmacher:Expekt
Spoglądałem na dzisiejsze oferty i odrazu rzuciła mi się jedna w oczy z ZAWYŻONYM kursem na Czeszkę, nie mam pojęcia dlaczego buki taki wystawili chyba nie po pokonaniu przeciętnej Tsurenko, nie oglądając meczu Włoszki jestem pewny że obecna dyspozycja Safarovej w zupełności wystarczy na pokonanie słabej Włoszki i to nie ulega wątpliwości, piękne value, naprawdę warto, pozdrawiam.
Radzę uważać z pobieraniem jakichkolwiek typów na Indian Wells ze względu na panujący wirus. Jeśli już to tylko za minimalną stawkę, no chyba że ktoś lubi loterie. Najlepszym przykładem był wczorajszy mecz Melzer&#39;a.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
I kto to mówi? :confused:
Kolega widzę nie w temacie i wyrywa z kontekstu to co napisze. Proszę kolego zobaczyć do którego postu się odniosłem i potem coś napisać. Użytkownik którego skomentowałem podał wyłącznie 4 typy które oscylowały w kursach od 1,08 do 1,22 z tego jeden w ogóle nie wszedł więc jak można mówić tu nawet o zarobku z tych typów? Powiedz kiedy podałem typ o kursie 1,08? Proszę weź go znajdź. A teraz komentując mnie proszę kliknąć na dole mój link z typami i sobie zobaczyć jakie kursy podaje i i z jaką skutecznością mam i proszę sobie wyliczyć średnią. Nie jesteś w temacie? Nie pisz lepiej nic.
M. Bartoli - C. Sheepers - 1 (1,30) ✅
bet365
Tutaj konsekwentnie stawiam na Marion która wprawdzie w pierszym spotkaniu męczyła się z Lepchenko jednak tak jak napisałem wcześniej było to jej pierwsze spotkanie po kontuzji. Ch. Sheepers ostatnio bardzo sobie ładnie poczyna pokonała w końcu K. Kanepi gładko w dwóch setach. Wcześniej z troszkę większymi problemami M. Jahansson która jest zupełnie bez formy. Marion to jednak wyższa półka i uważam że nie powinna tego spotkania przegrać. Jej forma jest dobra brakuje jedynie stabilizacji. Zdarzają się jej nierówne okresy w trakcie gry. Jest nieobliczalna ale waleczna. Marion jak dotąd przegrywała tylko z dziewczynami z fantastyczną formą lub z pierwszą 10 w tym roku. Wyjątkiem jest S. Peng wtedy akurat Francuzka miała problemy z kontuzją i ledwo pojedynek dokończyła. Jak dla mnie jest faworytem.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maloun 20

maloun

Użytkownik
Ma ktoś jakieś info czemu kursy na Cibulkovę rosną? Rybarikova z którą Domnika &quot;grala&quot; wcześniejszy mecz niby ma grupę zołądkową, czyżby zaraziła Cibulkovą?:p
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
D. Cibulkova - R. Vinci - 2 (2,00) ✅
bet365
Kursy na D. Cibulkova rosną prawidłowo ponieważ Roberta Vinci ma tutaj większe szanse moim zdaniem na zwycięstwo niż Dominika która jest w fatalnej formie.. Od początku tego roku Słowaczka dosłownie nic nie pokazała a do kolejnej rundy w Indian Wells ślizgnęła się bez walki z rywalką która skreczowała. R. Vinci w swojej dobrej dyspozycji także nie jest jednak prezentuje się znacznie lepiej. W Acapulco pokazała się już całkiem nieźle odpadając dopiero w półfinale z S. Errani. D. Cibulkova tymczasem w tym roku wygrała ledwo 4 mecze z tego jeden przez krecz zawodniczki. Sama Dominika podczas turnieju w Dubaiu skreczowała w pierwszym secie więc jej dyspozycja stoi pod wielkim znakiem zapytania. Po takim kursie jak najbardziej warto spróbować zagrać Włoszkę.
F. Schiavone - L Safarova - 2 (1,83) KRECZ ZWROT
bet365
Tego kursu także do końca nie rozumiem i ponownie typuje przeciwko Włoszce. L. Safarova jest w bardzo dobrej dyspozycji chociaż bywa nieobliczalna.. Jednak ostatnie jej wyniki jak najbardziej mnie przekonują. Niedawno pisałem o jej wynikach więc nie będę się powtarzał. Forma Czeszki na pewno jest wysoka o czym świadczy chociaż niedawno przegrany 3setowiec z S. Stosur, wcześniej dotarła do ćwierćfinału w Doha przegrywając ostatecznie z M. Bartoli. Tymczasem Włoszka prezentuje się bardzo słabo. Dosłownie przeciętnie. Nie przekonuje mnie pokonanie w jej wykonaniu L. Tsurenko. Jej gra jest w kratkę. L. Safarova prezentuje w moim odczuciu lepszy tenis od Włoszki i powinna ją wymęczyć.

S. Arvidsson - C. Wozniacka - +6,5 gemów S. Arvidsson
(1,80) ✅
bet365
Tak jak pisałem gdzieś tam niedawno.. Wozniacka aby pokonać wystarczy w tej chwili mieć dobra formą. Nie podoba mi się Carolina zupełnie w tym roku. Widać że chce ale to wszystko wygląda jak walenie głową o ścianę. Jej gra to cały czas ta sama przebijanka na siłę... polegająca na wymęczeniu rywalki. S. Arvidsson jest w formie bardzo obiecującej i tutaj upatruje szanse gemową dla Szwedki. Jak dotąd dostawała lanie reguralnie od Dunki jednak gra C. Wozniackiej w tym roku pozostawia wiele do życzenia. Szwedka jak dotąd w Indian Wells miała groźne rywalki i obie odprawiła w dwóch setach. A mianowicie E. Daniilidou oraz M. Niculescu. Szczerze nie rozumiem tak niskiego kursu na C. Wozniacką która jest za bardzo faworyzowana.. Zobaczymy.
by scotratez
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Bartoli - Scheepers (+1.5 seta) @1,90 Expekt ⛔
Bartoli - Scheepers @3,30 Expekt ⛔
Francuzka jeszcze nie powróciła do formy z przed kontuzji kostki której nabawiła się w Doha i widać to było w jej pierwszym meczu w Indian Wells z Lepchenko. A dzisiaj zagra z tenisistką z nieco wyższej półki z reprezentantką Republiki Południowej Afryki Chanelle Scheepers która jest w niezłej dyspozycji pokonała już tutaj Johansson i w drugiej rundzie Kaie Kanepi z Estoni w dwóch gładkich setach do 3 i do 2 a dodam że Estonka na początku roku wygrała turniej w Brisbane. Także Marion czeka dzisiaj ciężka przeprawa i nie zdziwi mnie fakt zwycięstwa i awansu do kolejnej rundy Chanelle Scheepers. To moja teoria czy się sprawdzi przekonamy się wieczorem dodam jeszcze że jest to pierwsze spotkanie obu pań w cyklu WTA.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wczorajsze surprise ustrzelona pięknie w postaci Mchale. Wcześniej udało mi się zarobić na porażce Horse Face z Hampton.Czyli dwie paskudy przegrały z Amerykankami niedocenianymi przez buków.
Co zagrać na dziś jeszcze nie wiem,dlatego zapytam tu w tymże wpisie;)

Wiem,że wszędzie niespodzianek nie będzie ale rozważam takie bety:

Arvidsson-Wozniacki: Arvidsson +1,5 seta @3,50 Unibet✅✅

Pervak-Ivanovic: Pervak +1,5 seta @2,10 Unibet✅✅

Oczywiście znów szukam niespodzianki. Urwać seta Wozniacki to naprawdę nie jest wielki wyczyn. Szwedka chyba w gazie bo trochę zwycięstw ma ostatnio na swoim koncie.
Ivanovic to też żaden pewniak do wygrania 2-0. Nadal nie potrafi wskoczyć na wyższy poziom w swojej grze i obawiam się,że już nie wskoczy dopóki będą te wszystkie sesje zdjęciowe i bankiety..

Może jakieś wasze opinie na temat tych dwóch meczów?
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
D. Cibulkova - R. Vinci - 2 (2,00)
bet365
Kursy na D. Cibulkova rosną prawidłowo ponieważ Roberta Vinci ma tutaj większe szanse moim zdaniem na zwycięstwo niż Dominika która jest w fatalnej formie.. Od początku tego roku Słowaczka dosłownie nic nie pokazała a do kolejnej rundy w Indian Wells ślizgnęła się bez walki z rywalką która skreczowała. R. Vinci w swojej dobrej dyspozycji także nie jest jednak prezentuje się znacznie lepiej. W Acapulco pokazała się już całkiem nieźle odpadając dopiero w półfinale z S. Errani. D. Cibulkova tymczasem w tym roku wygrała ledwo 4 mecze z tego jeden przez krecz zawodniczki. Sama Dominika podczas turnieju w Dubaiu skreczowała w pierwszym secie więc jej dyspozycja stoi pod wielkim znakiem zapytania. Po takim kursie jak najbardziej warto spróbować zagrać Włoszkę.
Owszem Cibulkova nie wygrała zbyt dużo meczy w 2012 do tej pory, ale grała z mocnymi rywalkami i często urywała im sety Hantuhova, (wo)ziemniacki, penneta.
Vinci nie lepiej spisuje się w tym roku, a trafiała na znacznie słabsze rywalki. Vinci owszem zaszła do pólfinału w Acapulco, ale na drodze do tego pólfinału stawały jej Falconi, jakaś estrella i kwalifikantka Edina, cała trójka to nawet nie pierwsza setka rankingu.
Ja skłaniam się jednak ku Cibulkovej.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Lucie Safarova - Francesca Schiavone
Typ: 1
Kurs: 1,86
Bilans między tymi zawodniczkami jest remisowy i wynosi 3:3 w meczach i 6:6 w setach. Trzy razy grały na kortach ziemnych, wszystkie trzy razy wygrała Włoszka w dwóch setach. Trzy razy grały na hardzie, wszystkie trzy razy wygrała Czeszka w dwóch setach. Wniosek przynajmniej teoretycznie prosty - na kortach twardych to Safarova jest lepszą tenisistką. Schiavone ma 32 lata, a jej największy sukces czyli wygrana French Open nadszedł dopiero w 2010 roku. Na hardzie też gra nieźle, ale zdecydowanie jej kluczową nawierzchnią jest clay. Początek tego roku ma fatalny. Przegrane między innymi z Wickmayer bez formy (1 runda Doha), Ivanovic w średniej dyspozycji (1 runda Dubaj). Na deser druga runda Australian Open i wtopa z Oprandi 0-2. W pierwszej rundzie tutaj pokonała Tsurenko (z którą też w tym roku już przegrała), tutaj nie widzę dla niej większych szans. W porywach set, ale to totalne maksimum - Lucie musiałaby pomóc błędami.
Safarova to dla mnie jedna z lepszych tenisistek, ale pod warunkiem, że gra na wysokich obrotach. Jej spotkanie z Wozniacki w Doha to chyba najlepszy kobiecy mecz jaki widziałem w tym roku, długimi momentami dziewczyny prezentowały taki poziom, że kopara opadała. Zwłaszcza Czeszka, bo to oczywiście ona pierwsza próbowała kończyć akcję. Po niej można się wiele spodziewać, więc stawianie na nią nigdy nie jest pewne. Jej grę można porównać do np. gry jej rodaczki Kvitovej, choć moim zdaniem jest lepsza, mimo mniejszych sukcesów. Jest to po prostu gra opierająca się mocno na serwisie + w miarę szybkim kończeniu akcji, bez cackania się, a przy takim stylu gry wiele zależy od dyspozycji danego dnia i trudno jest zagrać kilka meczów pod rząd na wysokim poziomie. Kvitovej się to kilka razy już udało, zwłaszcza ostatni rok bardzo udany, ale teraz z uśmiechem na ustach będę obserwował jej spadek w rankingu, bo na pewno nie utrzyma się w TOP3. Mam nadzieję, że Szafa nie będzie miała tutaj pecha tak jak w meczu ze Stosur w Dubaju i spokojnie wygra w miarę kontrolując wszystko od początku. Uważam, że po takim kursie warto, bo lepiej się prezentuje w ostatnim czasie i ogólnie jest lepsza na hardzie, jak już pisałem. Dla mnie takie solidne 6/10.
Wynik: ✅ 6-2 i Schiavone zrezygnowała :Lucie Safarova - Francesca Schiavone
Typ: 1
Kurs: 1,86
Bilans między tymi zawodniczkami jest remisowy i wynosi 3:3 w meczach i 6:6 w setach. Trzy razy grały na kortach ziemnych, wszystkie trzy razy wygrała Włoszka w dwóch setach. Trzy razy grały na hardzie, wszystkie trzy razy wygrała Czeszka w dwóch setach. Wniosek przynajmniej teoretycznie prosty - na kortach twardych to Safarova jest lepszą tenisistką. Schiavone ma 32 lata, a jej największy sukces czyli wygrana French Open nadszedł dopiero w 2010 roku. Na hardzie też gra nieźle, ale zdecydowanie jej kluczową nawierzchnią jest clay. Początek tego roku ma fatalny. Przegrane między innymi z Wickmayer bez formy (1 runda Doha), Ivanovic w średniej dyspozycji (1 runda Dubaj). Na deser druga runda Australian Open i wtopa z Oprandi 0-2. W pierwszej rundzie tutaj pokonała Tsurenko (z którą też w tym roku już przegrała), tutaj nie widzę dla niej większych szans. W porywach set, ale to totalne maksimum - Lucie musiałaby pomóc błędami.
Safarova to dla mnie jedna z lepszych tenisistek, ale pod warunkiem, że gra na wysokich obrotach. Jej spotkanie z Wozniacki w Doha to chyba najlepszy kobiecy mecz jaki widziałem w tym roku, długimi momentami dziewczyny prezentowały taki poziom, że kopara opadała. Zwłaszcza Czeszka, bo to oczywiście ona pierwsza próbowała kończyć akcję. Po niej można się wiele spodziewać, więc stawianie na nią nigdy nie jest pewne. Jej grę można porównać do np. gry jej rodaczki Kvitovej, choć moim zdaniem jest lepsza, mimo mniejszych sukcesów. Jest to po prostu gra opierająca się mocno na serwisie + w miarę szybkim kończeniu akcji, bez cackania się, a przy takim stylu gry wiele zależy od dyspozycji danego dnia i trudno jest zagrać kilka meczów pod rząd na wysokim poziomie. Kvitovej się to kilka razy już udało, zwłaszcza ostatni rok bardzo udany, ale teraz z uśmiechem na ustach będę obserwował jej spadek w rankingu, bo na pewno nie utrzyma się w TOP3. Mam nadzieję, że Szafa nie będzie miała tutaj pecha tak jak w meczu ze Stosur w Dubaju i spokojnie wygra w miarę kontrolując wszystko od początku. Uważam, że po takim kursie warto, bo lepiej się prezentuje w ostatnim czasie i ogólnie jest lepsza na hardzie, jak już pisałem. Dla mnie takie solidne 6/10.
Wynik: ✅ 6-2 i Schiavone zrezygnowała :[
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
również skłaniałbym się w kierunku Dominiki. Vinci choć ma za sobą udany turniej w Acapulco, w końcu trafiła na rywalkę z pierwszej 20tki ranku. Dominika 3 ostatnie turnieje, totalna klapa, tzn. porażki w pierwszych rundach w Pattaya City, Doha, Dubai. Największą wtopę zaliczyła w Pattaya City odpadając z Koethavong, w Doha zaś porażka z Pennettą, a w Dubaju niestety kontuzja, już w 1 secie z Benesovą. W 1 rundzie Indian Wells też się nie nagrała, gdyż przy stanie 2:1 Rybarikova kreczowała i było po meczu. Dominika nie rozegrała zatem pełnego meczu od 14.02.2012 r. (porażka z Pennettą). Vinci jest jak najbardziej w zasięgu Dominiki.
D. Cibulkova - R. Vinci @ typ: 1 (1.75) betsafe ⛔
Cibulkova (+1,5)
(1.379) Pinnacle ✅
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Ktoś może widział grę Samanty oraz Petrovj?
Początek sezonu Stosur nie może zaliczyć do udanego lecz widać, że ostatnio poprawiła swoja grę i notuje coraz lepsze wyniki. natomiast Petrova nie ma czym się zbytnio pochwalić, wygrana z Lauren Davis zbyt dużo nie mówi o jej dyspozycji i możliwościach.
Kusi mnie żeby przylutować DW 2 0 dla Australijki, jeżeli chodzi o turnieje wyższej rangi to Samanta potrafi spiąć poślad i dobrze zagrać.
Jakieś opinie na temat spotkania mile widziane.
obejrzałem pierwszy set i zwątpiłem, dobrze że nie przylutowałem ;)
 
arekstr 18

arekstr

Użytkownik
Stosur w pierwszym secie bezsilna wobec silnego serwisu Rosjanki.
W drugim Petrova cały czas kontroluje sytuacje i dalej punktuje.
Ja niestety postawiłem na Stosur.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Halep - M. Sharapova -5 gemów M. Sharapova (2.00) ⛔
bet365
Grać tutaj na win Rosjankę sensu za bardzo nie ma, ale spróbować zagrać na gemy jak najbardziej. Jak to się mówi &quot;a nóż widelec się uda&quot;. Kurs adekwatny do zakładu 50/50. A tak bardziej serio to Simona mnie specjalnie nie przekonuje. No okej udał jej się mecz z D. Hantuchova, a nawet Benesovą ale już potem nic niezwykłego się nie działo. Pokonała P. Cetkovską która ostatnio cieniuje. Wcześniej zdemolowała S. Zheng ze 160 miejsca w rankingu. Maria Sharapova jak dotąd przegrywała i traciła gemów dużo zarazem z zawodniczkami będącymi na fali. Simona Halep raczej na fali nie jest..
by scotratez
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
✅1.20 Rosjanka
Nie znoszę tej pryszczatej gęby. Jej wycie jest obrzydliwe. Ale na bok awersja, liczą się pln w tej grze. Rumunke szanuje za dotychczasowe osiągnięcia. Widać, że jej kariera ruszyła w końcu z kopta i nabrała rumieńców. Naprawdę fajnie Simona sobie pogrywa i ma wielkie serce do walki. Jest malutka ale lubi kąsać mocnymi zagraniami. Szkoda, że natura obdarzyła ją tylko slicznym biustem, który notabene musiała sobie zmniejszyć...mogła by byc odrobinę wyższa, pewie byłaby jeszcze grozniejsza. Ale co tam, nie ma co wybrzydzać, Simona naprawdę ostatnio zaskakuje... ale tu się kończy ta piękna idylla o tej utalentowanej rumunce...N a przeciwko staje do walki z &quot;bestią&quot;, która jak sie wstrzeli to rozszarpuje swoje &quot;ofiary&quot;, pewnie sporo popsuje, pewnie zarzuci pare popsutych podwójnych serwisów ale ostatecznie wygra, jest mocniejsza, silniejsza i agresywniejsza - inna półka... typuje zwycięstwo rosjanki!


Andre@

// Dzięki wyjcu!
@http://gwizdek24.se.pl/tenis/simona-halep-zmniejszyam-biust-i-jestem-szczesliws_140866.html

@ Miqq - kolego w tej &quot;grze&quot; chodzi o zarabianie pieniędzy!!! swoje &quot;obrazy&quot; ...daruj sobie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
również nie jestem zwolennikiem talentu Marii. Skracam sobie męczarnie słuchania jej stękania, więc gram tylko na pierwszy set, gemowo i setowo nie ruszam, gdyż mam zbyt mały budżet i nie mogę sobie pozwolić na uszczuplenia, gram czysto, kursik taki sobie, ale chwytam, że pierwszy secik dla Rosjanki. Rónież jak mój poprzednik, Andre@ szanuję Simonę, za jej grę. Naprawdę solidna tenisistka, jednakże to za mało na jęczącą. Przy kursiku 1.29 (
) stawiam na pierwszego seta dla Rosjanki. Halep, bardzo przyzwoite wyniki osiagała, porażki tlyko z Woźniacką i Azarenką, a więc z potęgami dwiema. Indian Wells jak na razie bez straty seta, ale to naprawdę za mało na jęczącą, która rozjedzie ją w 1 secie, a dalej niech się dzieje co chce, chociaż prawdopodobne jest 2:0. Sharapova jak na razie jeden mecz w Indian Wells i rozgromiła Argentynkę Dulko, ale większe wrażenie zrobiła na mnie wygrana Halep z Cetkovską 2:0 (6:2, 6:4). Cetkovska to jednak nie Maria, prawdziwe schody zaczynają się dla Rumunki już dzisiaj o 23:30, naszego czasu.

Kto wygra pierwszego seta?
@ typ: Maria (1.290)
✅
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Errani/Vinci-Kvitova/Azarenka
2,20
Betsafe

Kompletnie nie rozumiem kursow i dlaczego ten sztuczny zlepek zawodniczek jest faworytem w tym pojedynku z idacym jak burza wloskim deblem. Oczywiscie fakt ze niedawno zakonczyl sie mecz Vinci komplikuje troche sprawe dlatego ze stawka nie przesadzam ale i tak lepsze wrazenie robia Wloszki. Kvitova w deblu to drewniak i jedynie serwisem moze cos zdzialac a Azarenka cos tam potrafi ale bez przesady. Dla niej glownym zadaniem jest zwyciestwo w singlu i debla zapewne traktuje ulgowo, Czeszka odpadla wczoraj z McHale i czas jechac do domu albo na wygrzewanie w słońcu ktore swieci w Indian Wells.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Andre powinieneś zostać poetą ???? uwielbiam czytać te Twoje analizy!
Podpisuję się rękoma i nogami pod tym typem. Maria dysponuje dużą siłą ognia o wiele większą niż Simona. Maria jak na dziewczynę z TOP 10 bardzo mało gra turniejów jednak w każdym gra maksymalnie ulegając jedynie dziewczynkom w bardzo dobrej formie. Dokładnie to co napisałem troszkę wyżej.. Sądzę że pomniejszony biust S. Halep będzie miał tutaj decydujący wpływ na wynik spotkania.
S. Halep - M. Sharapova - 0:2 (1,50) ✅
bet365
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Maria Sharapova – Simona Halep ✅
Typ: Simona Halep +5,5 gemów; @1,72
Bet365


Simona Halep ma jak na razie, poza wpadką na Australian Open, bardzo udany sezon. Tutaj w IW dwa pewne zwycięstwa. Dawid Celt, współkomentujący z Witoldem Domańskim dzisiejszy mecz Stosur-Petrova, wspominał, że widział w tym roku kilka razy Rumunkę i że prezentowała się ona naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o Marię, to w poprzednim meczu gładko z Dulko (ale Dulko ostatnio fatalnie spisuje się w singlu; ona chyba bardziej koncentruje się teraz na grze podwójnej; zresztą Sharapova prawie zawsze niszczyła wynikowo Giselę). Wolny hard w IW powinien teoretycznie działać trochę na korzyść Rumunki. Simona potrafi przetrzymać piłkę w korcie, czym może zmuszać Marię do dużej liczby UE, co powinno być kluczem do prowadzenia w miarę wyrównanej gry. Liczę na to, że Rumunka potwierdzi w tym spotkaniu swoją dobrą formę i pokryje handi +5,5 gemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drago 108

drago

Użytkownik
Azarenka - Goerges
Weźmy sobie Viktorie na warsztat... Azarenka szlifuje sobie niebanalną serie zwycięstw, bawi się w zeszłorocznego Djokovica, ale aktualnie nie jest jeszcze na półmetku serii Serba. Białorusinka ma ciekawy turniej. W pierwszej rundzie, gdzie po krótkim spotkaniu powinna znaleźć się w szatni nagle znalazła się prawie za burtą turnieju. Mimo wszystko udało się ograć Barthel, a dalej trafiła na Kuznetsovą i tym razem ograła ją w prawidłowym wymiarze czasowym. Problemu mieć nie mogła. Rosjanke wystarczyło ruszyć z lewej do prawej, a ta po drugiej kątowej piłce nie była w stanie dobiec do kolejnego odbicia. Wiadomo, jeśli Victorii będzie wchodzić, to Julia nie da rady, ale wątpię, by tak właśnie było. Dziewczyny rozegrały do tej pory dwa pełne spotkania i w obu Niemka wygrała 6 gemów mniej niż rywalka. Rozglądając się za ciekawym kursem widzę ciekawy kąsek w bwinie, gdzie za +6.5g dla Julii jest 2.05. Mi się to podoba.
Goerges +6.5g @2.05 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom