>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - French Open (28.05.2023 - 11.06.2023)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
miały po 17 lat ciut za dużo na piaskownicę , niczego nie szukam na siłę , gość mówi że nie spotkały się jeszcze na korcie a spotkały się w pólfinale juniorskiego Wimbledonu .To czy się to wlicza do h2h to inna sprawa .
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Co myślicie o Svitolinie @1.48?
Dokładać na kupon? Ukrainka wróciła do gry i bardzo udany występ w poprzednim tygodniu, przeszła jak burza przez cały turniej. Grały finał w Strasbourgu i w sobotę Svita rozwaliła rusko 6:2, 6:3, na RG wolniejsze korty, a Svita, zawsze była bardzo dobra w defensywie, siła w uderzeniu i serwis dobry. Wszystko mi pasuję, tylko u tych bab to często tak bywa, że jak kilka dni temu łatwo wygrała, to dzisiaj może być na odwrót.
Gra ktoś Svitoline?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ja odpuściłem Svitolinę z Hunter wyglądała słabo, koniec końców wygrała ten mecz, ale pierwszy set i początek drugiego nie zapowiadał że Ukrainka wygra ten mecz, później wrzuciła wyższy bieg, ale myślałem że ten mecz raczej na luzie wygra, a tu gdyby Hunter utrzymała poziom z pierwszego seta, to Svitoliny juz by mogło nie być na tym turnieju
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Słusznie kolega mówi. Może być trudny mecz, bo z podtekstami. Niby pasuje Svita, ale czy nie lepiej puścić jakiś over gemowy??
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
No bet raczej , over gemowy tez ryzykowny bo w weekend miały under a Blinkova z Garcią zagrała 2 poziomy wyzej niz w weekend .Ja odposciłem.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Pavlyuchenkova - Potapova
over 1.5 tajbreka kurs 34 betfair
Over 1.5 tajbreka w mwczach u Pań do żadkość ale w Rzymie w tym roku padło kilka.Na tego rocznym French Open jeszcz ani jednego takiego meczu , ale ten woreczek moze się rozwiazac.Szanse nie duze ale kurs smaczny .Stawka 3e
w h2h jeden mecz 2:1 Potapowa i po tajbreku w każdym z dwóch pierwszych setów:)
 
Tenis by Dawid 849,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Gauff vs. Andreeva M.
Spotkanie o IV rundę Roland Garros, które zapowiada się ciekawie, głównie ze względu bukmacherskich, ponieważ szczerze mówiąc nie liczę na bardzo wysoki poziom meczu, szczególnie po tym co widziałem w wykonaniu Amerykanki. Sezon na mączce ma co najwyżej średni i widać ewidentne problemy czy to na forhendzie czy z serwisem. W I rundzie wymęczyła zwycięstwo z Masarovą, a w II razem z Grabher zagrały prawdopodobnie najgorszy mecz turnieju, głównie ze względu na postawę Austriaczki, która nie istniała w żadnym elemencie. Wyrzucała większość piłek na serwisie, a do tego w wymianach wyglądało to bardzo źle. Nie dość, że większość piłek była lobami to lądowały głównie w siatce lub w aucie. Nie zgadzało się tam nic, a mimo to Julia mogła wygrać drugiego seta. Obie miały ogromny problem z utrzymaniem podania i jeśli Gauff za wiele nie zmieni to ciężko widzę jej awans do kolejnej rundy. Rzadko się to zdarza, ale dziś można rzec, że będzie znacznie bardziej doświadczoną zawodniczką od rywalki, którą jest ledwie 16-letnia Rosjanka, która mierzy bardzo wysoko. Śmiało mówi o triumfach wielkoszlemowych i w jej grze widać sporo dojrzałości. Grając tak cierpliwie i konsekwentnie istnieje spora szansa, że wyczeka Amerykankę, która się w końcu pomyli. Wystarczy bardzo solidna defensywa i podanie, z ograniczeniem podwójnych błędów do minimum. Mirra nie jest zawodniczką z przypadku, a wystarczy spojrzeć z kim wygrywała w tym sezonie. Na swoim rozkładzie ma Haddad Maię, Linette, Fernandez czy Osorio. Z tą ostatnią się trochę męczyła, ale trzeba oddać Kolumbijce, że także trafiła z formą, ale miała ogromny problem z utrzymaniem podania. Andreeva zagrała tutaj już pięć spotkań, ale ciężko mówić o zmęczeniu, bo każde wygrywała dość pewnie, a może wręcz przeciwnie i będzie to jej handicap, ponieważ znakomicie zaznajomiła się z kortami i mogła wyciągnąć odpowiednie wnioski. Oczywiście ustępuje Gauff pod względem doświadczenia i mental będzie tu wręcz kluczowy, bo bez tego nie da się wygrać nic. Jeśli utrzyma dyspozycję to namiesza i na to liczę.

👉 Andreeva wygra seta @1,45 (forBET) ✅

Typy bez analizy:
👉 Świątek vs. Wang poniżej 17,5 gemów @1,45 forBET ✅
👉 Rybakina powyżej 4,5 asów @1,85 (vs. Tormo) betclic 🔄 ZWROT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Można mówić o słabszej dyspozycji Coco w turnieju, ale ona z meczu na mecz będzie się rozkręcać. W końcu broni sporej ilości pkt za ubiegłoroczny finał. Ja rozumiem, że 16-tnia Ruska to spory talent na miarę Igi Świątek, ale ona dopiero zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki w zawodowej karierze, a kursy wystawiony jakby to była doświadczona zawodniczka z czołowej dziesiątki rankingu, a do tego jeszcze spora droga. Oczywiście po tym co ostatnio prezentuje ta dziewczyna , może to nie być łatwy mecz dla Amerykanki, ale mental i doświadczenie będą tutaj kluczowe i to , że zagrają na drugim pod względem wielkości korcie też - to będzie nowość dla Andreevy. Nie wykluczam wyrównanego spotkania, ale też nie zdziwi mnie gładka wygrana Gauff, podobnie jak to miało miejsce w Madrycie, kiedy Sabalenka pokazała młodej miejsce w szeregu.

C. Gauff @1.80 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +781
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Muchova wygra Roland Gaross @26.00 UNIBET

Dlaczego taki typ?

Nie mam zamiaru tutaj się specjalnie rozpisywać, bo oczywistym jest to, że to Iga jest ogromną faworytką a w dalszej kolejności Sabalenka, ale oglądając wczoraj Muchovą w akcji gdzie wyglądała naprawdę bardzo dobrze przede wszystkim pod względem motorycznym, ale też ogólnie pod względem samej gry i uderzeń gdzie wyglądała całkiem pewnie zajrzałem sobie na kursy na zwycięstwo w RG, a następnie spojrzałem na drabinkę i zdecydowałem się spróbować takiego zakładu.

Mianowicie teraz w 4 rundzie zagra z Awensian która zrobiła fajny wynik, ale nie sądzę, żeby Czeszka miała tutaj jakieś problemy.

Ćwierćfinał to Mertens lub Pavlyuchenkova i tutaj Muchova również powinna być faworytką niezależnie z kim zagra.

W półfinale czekać powinna Sabalenka. Tutaj oczywiście mogą być problemy, ale doskonale znamy Białorusinkę, która mimo, że się znacznie poprawiła w tym aspekcie to dalej zdarzają jej się mecze gdzie walczy sama ze sobą i co drugą piłkę wywala 5 metrów za kort albo w pół siatki. Nie skreślam tutaj Muchovej

Najtrudniejsza przeszkoda oczywiście powinna czekać w finale w postaci naszej IGI, ale według mnie Polka nie jest już w tak nieziemskiej dyspozycji i można ją spróbować ugryźć.

Ja to widzę tak

Muchova - Awensian - 1.20
Muchova- Mertens/Pavlyuchenkova - 1.50
Muchova - Sabalenka - 3.00
Muchova - Świątek - 4.00

Łączny kurs w przypadku najtrudniejszej drabinki: 21-22

Podsumowując: Unibet proponuje kurs 26.00 na zwycięstwo Czeszki a ja zakładając, że powinna ona się zameldować w półfinale próbuje takiego zakładu bo nie widzę, aż tak dużej dysproporcji pomiędzy nią a Sabalenką/Igą które zresztą również mogą się gdzieś po drodze wyłożyć i ta przeciwniczka może być z dużo niższej półki co tylko będzie korzystne dla tego typu
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Sabalenka/Rybakina/Świątek, to jest święta trójca obecnie w kobiecym tenisie. Tej magii nie przeskoczy pani Muchowa. Ale 100% pewności nigdy nie ma.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Rybakina oddała dzisiejszy mecz walkowerem i jej już w turnieju nie zobaczymy.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Nie mówiąc już o tym, że trawa to najgorsza nawierzchnia naszej gwiazdy i Iga nie lubi występów na nawierzchni gdzie głównie liczy się umiejętność poruszania się po trawie, dobry return oraz świetna gra obronna. Przez pierwszą lepszą zawodniczkę która zepchnie ją do obrony, Świątek się gubi, dlatego ma takie problemy gdy gra z Rybakinami czy Sabalenkami, taka rywalka jak dziś i to na mączce, gdzie już return i gra obronna nie jest tak istotna a raczej siła rażenia aby przebić się przez ten piach a siłe uderzenia i precyzyjnosc zagrań ze stojącej piłki Świątek ma perfekcyjną, myślę, że dlatego jest nazywana nową królową mączki i jak dla mnie jest murowanym kandydatem to triumfu we French Open, a na Wimbledonie cóż...ja to widzę średnio ale będe kibicował całym sercem oczywiście aby również na trawie nasza zawodniczka potrafiła grać. Tak jak Radwańska która miała siłe rażenia minimalną a świetną gre obronną i wolała milion razy bardziej trawe od RG gdzie często odpadała w pierwszych rundach bo nie miała po postu jak przebić się przez piach i zepchnac rywalke do obrony co jest jednak jednym z kluczy wygrywania spotkań tenisowych. U Świątek mamy zupełnie odwrotną sytuacje czyli kocha ziemie a trawy nie lubi zbyt specjalnie.
Ale aby obyło się bez zbędnego offtopu, chociaż mam nadzieję że nie wyleciałem za bardzo ponad sensowne fakty to zaproponuje po prostu:

Świątek - Wang @ Świątek -7.5 (1.69) STS

Kurs 1.70 z kimś takim jak Wang, a wiadomo że Chinki i Chińczycy czują się ryba w wodzie na hardzie a pozostałe turnieje po prostu grają słabo, bo w ich kraju 99% kortów to albo szybki hard, albo trochę wolniejszy i nie gra się tam w ogóle na mączce ani nie uczy się tego graczy. Najlepszy z Chińczyków, dostał baty od Bautisty że można było tylko patrzeć jak puchnie, a Świątek ze swoim spychaniem rywali do defensywy kapitalnym bhndem i fhndem ze stojących piłek po prostu rozjedzie tego typu rywalke, znów pewnie robiąc "rower" przynajmniej jednokołowy ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +778
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja również bardzo sobie cenię posty DX2

Alexandrova - Haddad Maia over 1,5 tajbreka kurs 34 betfair
Śaiątek - Wang XinYu over 1,5 tajbreka kurs 51
taki dubelek za drobne , szanse trochę słabe ale kurs dubelka fajny:)
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Znowu trafiają na siebie dobre przeciwniczki. Pavla z Mertens. Co za szkoda.

dx2 jest dobrym fachowcem, tylko trochę zadziornym.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
E. Svitolina - D. Kasatkina 1 @2.50 Betclic
Svitolina/Powyżej 20,5 gema @3.80


Ukr & Rus i to już powinno dać wiele do myślenia. Wiadomo jakie jest nastawienie Svitoliny do całej sytuacji i rywalizacji z zawodniczkami z tego kraju, ona da z siebie 1000% i nie odpuści do ostatniej piłki. H2h między tymi Paniami to 6:0 na korzyść Ukrainki - wiadomo, to nie jest ta sama zawodniczka sprzed kilku lat, dopiero wraca do rywalizacji po urlopie macierzyńskim i daleka jest od swojej najlepszej formy, ale mimo wszystko zaryzykuje i wierzę w jej zwycięstwo. Ruska jest w formie, połykała swoje dotychczasowe rywalki, ale jest do ugryzienia. Do tej pory wychodziła obronną ręka i radziła sobie z ofensywnie nastawionymi rywalkami, teraz po drugiej stronie siatki zawodniczka, która potrafi pograć kombinacyjnie , nie boi się długich wymian, więc coś nowego. Wsparcie po stronie męża i całej publiczności dla Ukrainki też będzie widoczne i myślę, że po długim boju to ona zamelduje się w kolejnej rundzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1148
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zgadzam sie z Tarki , miedzy paniami zawsze iskrzyło , sa w h2h 3 sety do 0
Kasatkina wygrała raz pierwszego seta do 0 a dostała dw razy 6:0 , w deciderach .
W dodatku Gael miał pecha to moze Svitolinie sie poszczesci.
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Akurat dla Kasatkiny to szacun za jej postawe i odwage.
Kasatkina opuściła Rosję, krytycznie odniosła się do wojny, nazywając ją "koszmarem", rozumiejąc decyzję Ukraińców o niepodawaniu sobie rąk.

"Jestem wdzięczna Dashy (Kasatkinie) za zajęcie takiego stanowiska. Tego oczekuje się również od innych. To naprawdę odważne z jej strony" – powiedziała Svitolina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +712
Tenis by Dawid 849,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Stephens vs. Sabalenka
Kończymy pierwszy tydzień French Open, a w zasadzie już drugi łącznie z kwalifikacjami, a pod lupę wezmę znów panie, tym razem mecz dnia czyli starcie faworyzowanej Białorusinki, która stoi przed szansą objęcia fotelu liderki i doświadczonej Amerykanki, która od kilku lat szuka optymalnej formy. Wydaje się, że w Paryżu złapała odpowiedni rytm i może być groźna dla Aryny, która nie jest najlepszą zawodniczką na tej nawierzchni i zdecydowanie woli szybsze obiekty. Korty należą do średnio szybkich, ale co ważne piłki po kilku gemach tracą swoje właściwości, a przy tak ofensywnym tenisie jest to niezwykle ważne. Otwiera się szansa przed Sloane, która tutaj nic nie musi, a jedynie może. Póki co Sabalenka wszystkie spotkania wygrywa pewnie, a największe problemy miała niespodziewanie z rodaczką Shymanovich, która była bliska wygrania pierwszej partii. Z Kostyuk i Rakhimovą wygrała bardzo pewnie, lecz to raczej Stephens powinna być najtrudniejszą rywalką, która będzie mieć w sobie najwięcej cierpliwości i doczeka się błędów. Warto spojrzeć na bezpośrednie pojedynki obu pań, ponieważ grały ze sobą trzy razy i za każdym razem Amerykanka urwała seta. Największym jej problemem będzie serwis, a w zasadzie utrzymanie piłki w korcie po returnie Białorusinki. W wymianach walka powinna być wyrównana, a te dłuższe mogą padać nawet częściej łupem Sloane. Jeśli mecz się wydłuży na co liczę, to warto też spojrzeć na podwójne błędy, które lubi inkasować faworytka. W poprzednich meczach zaliczyła kolejno 3, 2 i 1 podwójny błąd, lecz pamiętajmy, że były to dość krótkie spotkania. Sabalenkę stać spokojnie na wartości powyżej 5 i możliwe, że warto poszukać przełamania serii. Jeśli mielibyśmy teraz sporo gemów, a najlepiej trzy sety to szansa na podwójne błędy mocno wzrośnie. Rywalki coraz trudniejsze, więc i presja z rundy na rundę coraz wyższa, tym bardziej, że walczy o światową jedynkę, czego jest raczej świadoma. Iga pokazała w poprzednim meczu, że łatwo nie odpuści i być może czeka je bezpośredni mecz w finale.

👉 powyżej 17,5 gemów @1,4 (forBET) ✅
👉 Sabalenka powyżej 2,5 podwójnych błędów @1,51 (fortuna) ❌

Typ bez analizy:
👉 Svitolina vs. Kasatkina powyżej 18,5 gemów @1,45 (forBET) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Stephens - Sabalenka
Stephens win kurs 4,5 williamhil
Hm Pegula zatruła się Rybą , Ryba chyba w dodatku była przestraszona przed spotkaniem z Soribes Trosmo , Sloane raczej się nie przestraszy , ma -3 bilans wszystkie mecze przegrywała 2:1.
Najlepiej to zrobić szybko , łatwo się mówi , Kenin ostatnio się udało , choć podobno się podłożyła , moze i tak Badossa w Sztutgarcie już serwowała na mecz i Sabalenka wróciłą psim swędem , ostatnio jest stabilna ale nie miał jej jeszcze któ sprawdzić.Kostyuk , Szymanovich i Rakhimova????Sabalenka jeszcze nie była w drugim tygodniu Garossa i nie mial bym nic przeciwko żeby tak zostało.
Typ życzeniowy , nie pierwszy i pewnie nie ostatni , a jeśli wejdzie to nie pierwszy i nie ostatni który wszedł.
Stephens jeszcze cos może ma w zanadrzu do pokazania.
Zawsze Sabalenka po meczu będzie mogła powiedziec że jadła rybę:)10e
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom