>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - French Open (28.05.2023 - 11.06.2023)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 20:15
Spotkanie: Stephens - Sabalenka
Typ: powyżej 18.5 gema
Kurs: 1.65
Bukmacher: Superbet
Analiza: Na papierze wygląda to na szybki awans bialorusinki do ćwierćfinału, ale doskonale wiadomo jakie szlemy potrafią pisać scenariusze. Zawodniczka ze Stanów, w ostatnim czasie zaliczyła ogromny progres w swojej grze i widać że na Francuskich kortach czuje się bardzo dobrze. Przeglądając się poczynaniom Sabalenki na tym turnieju, można zauważyć że setów tracić nie lubi ale over gemowy jaki dziś jest wymagany, potrafiła pokryć w drugiej rundzie z rosjanka z trzeciej setki rankingu. Jeśli Stephens będzie w miarę trzymać serwis to pokrycie 19 gemow powinno być łatwym zadaniem. Osobiście liczę na pierwsze zawirowania Sabalenki na tym turnieju, która jak każdy dobrze wie, miewa spore problemy ze swoją psychika. Może i Stephens nie miała trudnej przeprawy by znaleźć się w czwartej rundzie to swoimi występami w tym roku pokazywała że będzie to rok o wiele lepszy od poprzedniego. Liczę na choć jeden zacięty set a wtedy pokrycie overa będzie formalnością.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +791
Tenis by Dawid 819,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Gauff vs. Schmiedlova
Spotkanie o ćwierćfinał French Open, które już jest wielkim sukcesem dla Słowaczki, którą od lat oglądamy w tourze, lecz jej ranking nie odzwierciedla potencjału. Dziś jest zdecydowanym underdogiem i uważam, że jest trochę niedoceniona. Karolina nie powinna się przestraszyć Cori, głównie dlatego, że ona tylko może, a nic nie musi. Bukmacherzy skazują ją na wyraźną porażkę, a to zdecydowanie najlepsza pozycja do ataku. Schmiedlova w tym turnieju nie miała wcale najłatwiejszych rywalek, ale to wynika z faktu, że już w I rundzie "wyczyściła" sobie drabinkę pokonując rozstawioną rywalkę czyli Kudermetovą, sprawiając niemałą niespodziankę. Później pokonała Bolsovą czyli ograną na mączce zawodniczkę i Day, a to wszystko bez straty seta. Na pewno warto ją pochwalić za grę, a dysponuje niezłym arsenałem ofensywnym. Silnie uderza z obu stron, a na serwisie (szczególnie tym pierwszym) raczej nie zwalnia ręki i szuka asów, co także może okazać się niezłym kierunkiem. W ostatnich spotkaniach zaliczyła co najmniej jednego asa, a linie ustawione są jak najniżej się da, więc wypada trzymać kciuki za kontynuację tej serii. Amerykanka dobrze broni, ale nie jest to przykład idealnej defensorki i nawet Andreeva czy Grabher potrafiły zmieścić jej asa, choć zazwyczaj robią ich bardzo mało. Warto pochylić się nad formą Amerykanki, która pokonała tutaj Masarovą w trzech setach, Grabher oraz Andreevą. W każdym meczu miała raczej większe niż mniejsze problemy. Pojedynek z Austriaczką należał do jednych z gorszych jakie w życiu widziałem, głównie za sprawą rywalki, lecz sama Cori mocno dopasowała się poziomem i popełniała masę niewymuszonych błędów, głównie na serwisie, ale także w wymianach. Z Masarovą było nieco lepiej, ale już z Andreevą zagrała najlepiej, choć daleko było do ideału. Trzeba jej oddać, że zminimalizowała liczbę błędów i wytrzymała wymiany. Rosjanka potrafiła grać cierpliwie wysokie piłki pod końcową linię, lecz Gauff świetnie wchodziła na nie i z dużą siłą kontratakowała. Pierwsza partia padła zasłużenie łupem Mirry, lecz później przestała grać. Trudno powiedzieć czy przez, iż miała sporo w nogach czy może nie wytrzymała mentalnie. W drugim i trzecim secie nie istniała i całkowitą inicjatywę przejęła faworytka. Teraz nasuwa się pytanie czy Amerykanka będzie kontynuować dobrą grę czy może będzie to sinusoida i nawiąże do poprzednich spotkań z Hiszpanką i Austriaczką? Jeśli tak, to otwiera się szansa przed Schmiedlovą, która ma spore doświadczenie na cegle. Dodam na koniec, że panie grały ze sobą raz i było to przed rokiem - wyraźnie wygrała Amerykanka, więc to dobry moment, by wyciągnąć wnioski i się zrewanżować. Liczę, że Słowaczka nawiąże walkę i niekoniecznie coś ugra, lecz napsuje krwi przesadnie faworyzowanej nastoletniej Gauff.

👉 Schmiedlova +6 gemów (ha azjan) @1,6 forBET 🔁 ZWROT
👉 Schmiedlova powyżej 0,5 asów @2,4 betclic ✅

Typy bez analizy:
👉 Jabeur vs. Pera powyżej 18,5 gemów @1,5 forBET ❌
👉 Świątek vs. Tsurenko poniżej 18 gemów azjan @1,4 forBET
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +205
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
B. Pera - O. Jabeur

Pera wygra przynajmniej jeden set @2.18 Fortuna


Kolejny dzień i po raz kolejny spróbuje poszukać niespodzianki, lub przynajmniej liczę na walkę ze strony Amerykanki, która jak do tej pory idzie jak burza i osiągnęła swój życiowy sukces awansując do 4 rundy w Paryżu. Za niski ten kurs na Tunezyjkę, rozumiem, gdyby była w pełni sił, ale w tym sezonie boryka się z problemami zdrowotnymi - w lutym operacja kolana, w kwietniu w spotkaniu z Igą Świątek kontuzja łydki, która wykluczyła ją z gry na 3 tygodnie, dopiero pojawiła się w Rzymie i to było jedyne spotkanie przed Paryżem. Tutaj pojawiły się dopiero problemy w 3 rundzie z Serbką Danilovic, gdzie wróciła z dalekiej podróży i po długim , wyczerpującym meczu udało się awansować do kolejnej rundy. Oczywiście, Jabeur jest dziś faworytką, ale liczę na podobny przebieg spotkania ,jak w starciu z Serbką - to nie jest optymalna forma tej zawodniczki, więc Pera nie jest na straconej pozycji, zagrała dobre spotkania z Vekic czy Cocciaretto. Mączka to jej chleb powszedni, potrafi grać przy siatce i kombinacyjnie, więc set jak najbardziej w zasięgu tej dziewczyny.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Iga Świątek - Lesia Tsurenko
Którykolwiek set zakończy się 6:0 lub 0:6: Tak @ 3.25 zwrot 5-1 krecz Tsurenko
1. set - dokładny wynik: 6:0 @ 5.80
BETFAN

Niech nas nie zwiedzie sympatyczna powierzchowność Igi i wizerunek wyluzowanej Gówniary z paletką. Kiedy przychodzi sezon kortów ziemnych to Świątek staje się tenisowym zabójca który nie bierze jeńców. Normalnie na tym poziomie set do zera to ewenement, nawet wśród kobiet. No więc, w przypadku Igi to już nie ewenement, ale norma i to wyrażona w liczbach. Przynajmniej w tym French Open. Świątek wygrała 3 mecze, 6 wygranych setów, z których aż 4, czyli znaczącą większość (66.6%) wygrała do zera. W ostatnim meczu widzieliśmy klasyczny rowerek 6-0 6-0 z Chinka Wang. Kiedy ostatnio widzieliśmy taki wynik w Szlemie? Pewnie były, ale ja sobie nie przypominam. Do tego akurat z ta rywalką set 6-0 również jest normą. Z Tsurenko grała 2 razy i oba mecze skończyły się takim samym wynikiem: 6-2-6-0. Oba te mecze były na ziemi co ważniejsze pierwszy na ubiegłorocznych Roland Garros, a drugi niedawno na turnieju w Rzymie. Dlatego myślę, że choć to brzmi absurdalnie, ale typ na seta do zera po takim, wciąż po wysokim kursie, wydaje się dużym value którego po prostu warto skorzystać.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jak sięgnie po 6-0 to prędzej w 2.secie. Nie wiem tak mi się widzi. Tak czuję. Częściej chyba było kolo od roweru w drugich setach, nie? Ukrainki są nieprzewidywalne, ale to nie Kostjuk no i halo, tak jak powiedział kolega nasza zabójczyni się nie bawi. Ciekawi mnie co zrobi z Sabalenką ;]
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jak sięgnie po 6-0 to prędzej w 2.secie. Nie wiem tak mi się widzi. Tak czuję. Częściej chyba było kolo od roweru w drugich setach, nie? Ukrainki są nieprzewidywalne, ale to nie Kostjuk no i halo, tak jak powiedział kolega nasza zabójczyni się nie bawi. Ciekawi mnie co zrobi z Sabalenką ;]
Tylko że na 2 seta nie ma typów przedmeczowych, a też bym wolał. Więc zostaje to co dają.
 
marts 14,5K

marts

Użytkownik
Iga Świątek - Lesia Tsurenko

Lesia Tsurenko over 6 gemów
Kurs 2.95 ETOTO

Może wywołam burzę, ale Iga tak do końca mnie nie przekonuje, ma przestoje, łatwo się denerwuje, przyjdzie wreszcie mecz, w którym dziewczyny spędzą więcej czasu na korcie.
Kusi mnie nawet set dla Tsurenko za 6.60,ale nie będę pazerny. Typ trochę na przełamanie za szybką porażkę z Rzymu:)
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Świątek - Tsurenko Tsurenko +1,5seta 6.50

Typ na czuja. Iga z gorszymi zawodniczkami była przełamywana. Pewnie Ukrainka nie da sobie rady wygrać meczu ale na set zdecydowanie ja stać. W następnej rundzie Gauff odsyła Polke do domu.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Odesłać do domu Igę może jedynie Sabalenka lub sama Iga Świątek, która przegra z kontuzją. Gauff w takiej formie to niech się modli o słabszą dyspozycję Polki , to może powalczy i ugra parę gemów...
 
Otrzymane punkty reputacji: +285
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Świątek - Tsurenko Tsurenko +1,5seta 6.50

Typ na czuja. Iga z gorszymi zawodniczkami była przełamywana. Pewnie Ukrainka nie da sobie rady wygrać meczu ale na set zdecydowanie ja stać. W następnej rundzie Gauff odsyła Polke do domu.
Ta Gauff co została rozbita w 5 poprzednich meczach przez Igę? Max 5 gemów w meczu tyle wygra Gauff
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Svitolina +1,5 seta @2,25
superbet

Elina po przerwie macierzyńskiej wreszcie zaczyna wracać do dawnej dyspozycji. Początki były trudne, ale to nic dziwnego. W maju półfinał Chellengera w Saint Malo był pierwszym promykiem lepszej dyspozycji Ukrainki. Tuż przed Rolandem wygrała turniej WTA w Strasbourgu. Oczywiście można sie przyczepić, że obsada nie była najmocniejsza, bo większość czołowych zawodniczek była juz w Paryżu, ale taki turniej też trzeba wygrać. Do ćwierćfinału szlema nie dochodzi sie przypadkowo. Dziś czeka ją wielki sprawdzian czyli Sabalenka. Jednak juz poprzedni mecz Białorusinki z Stephens pokazał że jest do ugryzienia. Mimo prowadzenia 5:0 w 1 secie doszło do tb gdzie 2 pkt od wygranej była amerykana. Kluczem do powodzenia w tym meczu będzie doprowadzenie Aryny do jej starszej wersji, a mianowicie przebijanie piłek i prowokowanie do błędu. Publika w całości będzie za Eliną tak jak w poprzednich meczach. Jeżeli Sabalenka zacznie się spieszyć w wymianach to jest duża szansa na większą ilość błędów. Aryna miewała już przestoje w poszczegónych setach m.in z Sherif w Madrycie gdzie grała tragicznie, psując 2 na 3 piłki. Podobnie było z Kenin w Rzymie. Mecz z dodatkowym podtekstem o czym nie trzeba wspominać.

Dodatkowe typy:
Svitolina +6,5 gema @1,42 superbet
Svitolina o6,5 gema @1,45 fortuna
Svitolina mecz @4,5 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +349
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
With all due respect, Switolina ma coś do wyjaśnienia Blinkowej. Bach! Switolina ma coś do wyjaśnienia Kasatkinie. Bach! Switolina ma coś do wyjaśnienia Sabalence. Bach! Switolina ma coś do wyjaśnienia Świątkowej. A nie, tu nie ma. No dobra, tylko na 80% możliwości. Bach! Wygrywa Świątek. Switolina stała się medialnie najlepszą pokerzystką, rozdającą tutaj karty. Fajnie, bo trochę zabawnie.
:LOL:
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Wezmę tego seta Svitoliny, zobaczymy co z tego będzie, w sumie prawdą jest, że Elina może biegać po korcie i dobrze grać w obronie przedłużając wymiany, a dla Sabalenki, to niekoniecznie dobry znak.
Jeszcze tylko zapytam. Żadnych przerw i MTO w meczu z Kasatkiną nie było? Ukrainka dobrze wyglądała fizycznie?
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Prawie tak dobrze jak Arlovsky ;) Dobrze gra dziewczyna, chyba tylko Kasatkina brała tamtego dnia medicala. A się napalacie na Svitę...
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ja się boje , że Ukraince zabraknie już paliwa, już z Kasatkiną leciała na oparach , a jednak trochę spotkań ma ostatnio w nogach i po tak długim urlopie macierzyńskim może to mieć już znaczenie. Wszystko zależy od dyspozycji Sabalenki , jeśli będzie się myliła jak ze Stephens , to jest szansa na seta , a jak nie to nie przewiduje niespodzianki
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Elina Svitolina To Win 2-0 & Win Each Set 6-3 Or 6-4 kurs31 williamhill
jak spadac to z wysokiego drzewa , a jak Svitolina leci na oparach to powinna próbować pozamiatać szybko .
za drobne dla lepszego ogladania.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jakubie ja nie lubie Sabalenki , a dla Światek tez by było lepiej by ktos odwalił Sabalenkę.Jesli nie dzisiaj to Muchowa tez nie bedzie bez szans.
A na Pavluschenkovą bym nie stawiał juz z Mertens mogło byc 2:0.
Szkoda tego tajbreka w meczu Sabalenki ze Stephens.
Bylo 5:0 a skonczyło sie 7:6 to tez mowi cos o stabilnosci Sabalenki.
 
Tenis by Dawid 819,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Jabeur vs. Haddad Maia
Nie jest to najprostszy mecz do analizy tego dnia, ale oferta jest tak wąska i niestety trzeba wybierać z tego co jest. Wyższe fazy turniejów cechują się tym, że teoretycznie sporo wiemy, ale zawodnicy są w wysokiej formie i zazwyczaj zapowiadają się "ciasne" spotkania. Jednym z nich (miejmy nadzieję) jest pojedynek tunezyjsko-brazylijski, lecz to zawodniczka z Afryki jest wyraźną faworytką bukmacherów, do czego nie jestem do końca przekonany. Ons ma w tym sezonie swoje problemy zdrowotne i wykluczona była z kilku turniejów, przez co nie była wymieniana w gronie największych faworytek turnieju. Przed French Open widziana była tylko na chwilę w Rzymie oraz Stuttgarcie, jeśli chodzi o Europę. W samej Francji rozegrała cztery spotkania, w których straciła jednego seta, lecz trzeba podkreślić, że rywalki miała zwyczajnie słabe. Z Danilovic straciła nawet seta, a przecież Serbka zazwyczaj gra poniżej oczekiwań i odgrywa jeszcze znaczącej roli w WTA Tour. Liczyłem, że problemy jej sprawi Pera czyli ostatnio rywalka, lecz ta zagrała poniżej wszelkiej krytyki, nie utrzymując w trakcie meczu żadnego serwisu. Dlatego nie należy też przeceniać dorobku Ons, która nie rozegrała jeszcze żadnego spotkania na najwyższym poziomie, choć oczywiście trzeba jej oddać, że gdy jest w formie to na cegle jest bardzo groźna. Technicznie przewyższa większość rywalek, a potrafi robić użytek także z serwisu. Na ten moment nie mam do niej jeszcze zaufania i chciałbym ją zobaczyć w starciu z kimś mocniejszym. Teoretycznie taką rywalką jest Haddad Maia, lecz tutaj też mam pewne znaki zapytania. Od jakiegoś czasu nie serwuje już na tak wysokim poziomie, a ma za sobą już trzy z rzędu spotkania na pełnym dystansie, w tym ostatnie z rekordowym czasem ponad 4 h. Być może Jabeur wykorzysta ten fakt, gdyż może rywalka mieć problem ze świeżością. Wydaje się, że Beatriz miała nieco trudniejszą drabinkę, ponieważ trafiła kolejno na Marię, Shnaider, Alexandrovą i Tormo czyli zawodniczkami powiedzmy z drugiego szeregu, ale prezentującymi dość dobry poziom gry na cegle. Ons mimo, że bazuje na podaniu to w ostatnim meczu nie było tego widać i popełniła sporo błędów tracąc serwisy kilkukrotnie. Nie ukrywam, że liczę znów na pomoc, lecz nie mam pewności co pokaże Brazylijka, która jest bardzo waleczna i posiada duży potencjał ofensywny, ale miewa problemy fizyczne czy też zdrowotne tak jak to było choćby niedawno z Kalininą. Spójrzmy jeszcze w kierunku H2H, a tam 2-0 dla Jabeur, a ostatni mecz rozegrany niedawno w Stuttgarcie - tam Tunezyjka wygrała wyraźnie i liczę na wyciągnięcie wniosków. Na koniec warto spojrzeć jeszcze na zakłady specjalne, a dokładnie asy, ponieważ linia jest teoretycznie nisko ustawiona, a takową Jabeur jest w stanie sama pokryć (w ich ostatnim meczu właśnie to zrobiła). Podczas Roland Garros zaserwowała kolejno 5, 6, 2 i 1 asa, lecz warto pamiętać, że mecze zazwyczaj były krótkie. Jeśli chodzi o Brazylijkę to wygląda to słabo, ponieważ zaliczyła dwa razy zero i dwa razy po jednym asie, choć jej potencjał jest wiele wyższy. Jednak tutaj jest inny argument, który sprawia, że może nie zaliczać asów w ogóle, a mianowicie mobilność i głęboka defensywa Ons. Jeśli liczyć na over to głównie za sprawą Tunezyjki, a jeśli coś wpadnie po drugiej stronie to dobrze, choć to raczej życzenie niż realna szansa. Jeśli pierwszy typ okaże się trafny to wyraźnie wzrośnie szansa na drugi.

👉 powyżej 19 gemów azjan @1,5 (forBET) ✅
👉 powyżej 2,5 asów @1,45 (forBET) ✅

Typ bez analizy:
➡ Świątek vs. Gauff poniżej 20,5 gemów @1,41 forBET ✅

Na tenisbydawid.pl znajdziecie analizę i typ Damiana na mecz Świątek vs. Gauff TUTAJ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +706
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
I. Świątek - C. Gauff

Gauff poniżej 5.5 podwójnych błędów serwisowych @2.00 ForBet


Ja spróbuję trochę inaczej, i statystycznie ugryźć ten mecz. W dotychczasowych 6 spotkaniach Amerykanka ani razu nie przekroczyła zaproponowanej linii błędów - najbliżej była rok temu w Rzymie, gdzie zanotowała 5 DF, ale tam mieliśmy wyrównane dwa seta, a dziś mimo wszystko tego nie przewiduje, bo Gauff nie jest w swojej optymalnej formie. W Paryżu w dwóch ostatnich spotkaniach udało jej się nazbierać więcej DF, ale też była spora ilość gemów. Myślę, że Iga nie dopuści tutaj do walki i 3 setów i będzie chciała szybko załatwić rywalkę - forma jest, więc myślę, że Coco nie zdoła przekroczyć zaproponowanej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1398
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom