>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - French Open (28.05.2023 - 11.06.2023)

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Typ pod logikę. Iga powinna domknąć 1.seta z H&M do linii 7,5 gema. Brazylijka się długo nakręca, więc pójdzie szybko w 1.secie.Trochę więcej w TD ode mnie.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Paryż
godzina 15.00
C.Muchova - A.Sabalenka
Typ K.Muchova handicap +3gemy
Kurs 2.75
Forbet
Analiza:
Hm Sabalenka nie do Ruszenia? Moze to i prawda.Kto wygra pierwszego seta ? Ta ktòra wygra ostatnie dwa punkty w secie-:)kto wygra mecz ? Ta ktora wygra ostatnie dwie piłki w meczu.:)
Miedzy tymi ostatnimi piłkami w pierwszym secie a ostatnimi piłkami w meczu moze się wiele wydazyc:)
Sabalenka dwie rundy wczesniej wygrała I przegrała 5 gemow z rzedu w pierwszym secie.hm trenerze co robiny ?uciekamy czy gonimy?
Tu zdania sa podzielone czy lepiej gonic seta od 0:5 czy juz uciekac w drugim?
Muchova juz nic nie musi a tylko może ,
Będzie rozstawiona na Wimbledonie.
W poprzednich meczach udowadniała ze potrafi gonic .Ja bym tutaj uciekał.
W h2h jeden mecz na hardzie dawno wygrała Sabalenka 7;5 7:6 .
W pierwszym secie przełamały sie na wzajem juz w dwoch pierwszych gemach.:)

WYgrała dwa ostatnie punkty w secie . i dwa ostatnie punkty w meczu:)))
A ty kolego którego wpisy moderator wykasował niczego się nie nauczyłeś.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +667
Tenis by Dawid 849,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Muchova vs. Sabalenka
Niezwykle ciekawy mecz o finał Roland Garros i prawdopodobne starcie z Igą Świątek. Jeśli zrobi to Sabalenka to będziemy mieć dodatkowy smaczek, ponieważ będzie to też bój o fotel liderki, na którym od wielu miesięcy jest Polka. Jako polscy kibice wypada wspierać Czeszkę, lecz stricte sportowo szansa ma dość małe. Aryna od początku turnieju gra bardzo solidnie i ofensywnie czyli w swoim stylu. Popełnia bardzo mało błędów i jest konsekwentna. Ograła dobrze dysponowaną Stephens oraz Svitolinę i pytanie czy Muchova będzie trudniejszą rywalką czy co najwyżej o podobną. Wydaje się, że to drugie, ale na pewno należy ją docenić i muszę trochę umniejszyć poprzednim rywalkom, ponieważ Stephens nigdy mocna na cegle nie była, choć tu grała bardzo dobrze, a Svitolina mogła już powoli odczuwać trudy turnieju, ponieważ tuż przed nim wygrała inny turniej. Czeszka z kolei ma bardzo duży potencjał, lecz jej karierę co jakiś czas torpedują kontuzje i jeśli zrobiłaby tutaj finał, to byłaby to piękna historia. Już kilka lat temu wróżono jej finały szlemów i chyba nikt nie będzie w przesadnym szoku, jak to zrobi. Zawodniczka mobilna, techniczna i można rzec, że prawie kompletna. W Paryżu największe problemy sprawiła jej niespodziewanie Podoroska, który lubi te korty, a łatwiej poradziła sobie z Pavlyuchenkovą czy Sakkari. Liczę, że dziś nie zawiedzie i podejmie rękawice, także dlatego, iż nie ma tu nic do stracenia, a cała presja spoczywać będzie na Białorusince. Dlatego też mam nadzieję, że dojdzie stres, który przełoży się na podwójne błędy. Sabalenka co prawda serwuje tutaj znacznie lepiej i najwięcej w jednym meczu popełniła trzy błędy, więc jak na nią bardzo mało. Wspomnę tylko, iż Muchova zazwyczaj popełniała 1 podwójny błąd w meczu, lecz warto podkreślić, że zdecydowana większość to były mecze dość krótkie, a tutaj presja na returnie będzie ogromna i będzie musiała nieco zaryzykować serwisem. Zbyt łatwe podanie będzie skarcone ofensywą. Dlatego opcja podwójnych błędów Aryny, jak i w meczu to ciekawe rozwiązanie. Mamy także niską linie na asy Sabalenki, które zaczynają się już od 1,5. Spójrzmy zatem jak serwowała w Paryżu, a jak na nią nie było rewelacji, pewnie głównie przez piłki, które z gema na gem mocno tracą na jakości i szybko miękną. Zaliczyła kolejno: 1, 2, 6, 2 i 1 asa, więc bardzo mizernie. Myślę, że to dobry moment, by poszukać przełamania serii, tym bardziej, że poprzednie mecze były krótkie, a ten ma potencjał, by wyjść poza 20 gemów. Ewentualnie można zaryzykować linię wyższą z kursem wyraźnie ponad 2,0.

👉 powyżej 4,5 podwójnych błędów @1,63 (fortuna) ✅
👉 Sabalenka powyżej 2,5 podwójnych błędów @1,55 (etoto) ✅
👉 Sabalenka powyżej 1,5 asów @1,4 (betclic) ✅

Moje analizy znajdziesz także w osobnym kanale TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3018
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
1ga - Beatriz
Typ: under 3.5 asów @1,87
(unibet)

Moim zdaniem kurs zawyżony z bardzo duża szansa powodzenia. Bukmacherzy opierają się na wczorajszym meczu Haddad Mai w którym zaserwowała aż 4 asy. Ale to wydaje się, że był to jednorazowy wybryk. We wcześniejszych meczach (1, 0, 1, 0, asów). Warto zaznaczyć, że wszystkie te mecze były trzysetowe. Iga robiła na RG w poprzednich meczach (1, 1, 2, 1, 1 asy) jak więc widzicie bieda z asami, a spodziewam się krótkiego meczu (co też zagrałem - u18.5) więc tym bardziej linia nie powinna być przekroczona. U pozostałych bukmacherów na linie 3.5 kursy nawet po 1,50.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1219
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Melichar-Martinez N / Perez E - Hsieh S-W / Wang X

Hsieh S-W / Wang X wygrają kurs 2.00
Hsieh S-W / Wang X wygrają 2:1 kurs 4.8
Brawo Sajgonki:)
hm trochę w ciemno bo nic nie oglądałem z debla pań .Melichar-Martinez/Perez tutaj minimalnymi faworytkami a szczerze mówiąc spodziewałem się że bendą wiekszymi faworytkami, w koncu to stała deblowa para kontra składak ale ciekawy ten składak i troche jestem zdziwiony że zaszły tak daleko a już zwycięstwo z Kudermetovą i Samsonovą 2:0 pogłębia to zdziwienie.
Wamg Xinyu dostała rower od Igi ale nie ona jedna ( Pliskova , Pavluschenkova ostatnio w sumie dobre toważystwo również deblowo).
ale chyba już się podniosła po tym wyniku , i może jej coś w nagrodę los zgotuje. Su-Wei jest woźnicą w tym deblowym zaprzęgu a to najlepsza deblistka w tym zestawieniu.Chinka z Tajwanką:)) i to samo w sobie jest super:) mają słaby serwis zwłaszcza drugi ale w innych elementach nie odstają a Świątek dzisiaj nie będzie na returnie.
Obie Pary przegrały przed Garosem w Sztrasburgu z siostrami Chan , obie po deciderze Amerykanka z Australijką 10-7 , Tajwanka z Chinką 10-8
wydaje mi się że powinien byc mecz na styku
Zgranie na pewno po stronie Amerykanki i Australijki ale Chinka i Tajwanka to może być mieszanka wybuchowa a do tego SU-Wei wie jak się wygrywa deblowe szlemy , tego również co prawda 9 lat temu ale średnią wieku ratuje tu Xinyu;-)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +695
U 0

Usunięty użytkownik 176886

Gość
Muchova piękny kurs 6.50 , grubo przesadzony. Warto pobrać przeciw Światek. Argumenty ma :). W 2019 i 2020 Muchova 2x ograła Igę
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Papier wszystko przyjmie, nawet 6,50 na Muchę, ale czy jest w stanie wygrać z Igą? Wg mnie bardzo, ale to bardzo małe szanse. Przytaczanie spotkań z 2019 mija się z celem a w szczególności charytatywny mecz z 2020 roku. Oczywiście 1,13 nieopłacalne by to grać, ale już np. 1/+16.5 wydaje się lepszą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +167
jaroslav_ 327,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Fernandez L A/Townsend T - Gauff C/Pegula J
Gauff C/Pegula J wygrana @ 1.57
Unibet

Amerykanki tworzą bardzo dobry duet, grają ze sobą od 2021 roku i praktycznie w każdym z turniejów w którym uczestniczą dochodzą do finału lub też ten finał wygrywają. Ponadto, jak wiemy obie zawodniczki to ogólnie świetne tenisistki, które w grze single radzą sobie równie dobrze. Po drugiej stronie siatki, niżej notowane w rozrywkach singlowych Panie z Ameryki i Kanady, rywalizujące w rozgrywkach deblowych wspólnie od tego roku - w tym czasie udało się im osiągnąć raz finał, w kwietniu tego roku na twardej nawierzchni, gdzie przegrały 2:0 właśnie ze swoimi dzisiejszymi rywalkami. Dzisiaj liczę na taki sam wynik na mączce.
 
Ostatnia edycja:
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Mam pytanie do ekipy tutaj udzielającej sie w betfanie jest zakład :
Wynik 2-2 po pierwszych 4 gemach w pierwszych dwóch setach
Kurs: 6.00


Jak myślicie realne bo mocny zdziwiony jestem tym kursem ??
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Co tu można powiedzieć ... Kurs @6 na pewno atrakcyjny, ale czy 3:1 dla Igi kogoś zdziwi ? Nie. Czy 4:0 dla Igi kogoś zdziwi ? Nie.

Na przestrzeni 4 gemów wiele się może wydarzyć, typa dosyć loteryjny, ale @6 moim zdaniem warto

:)
 
Tenis by Dawid 849,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Świątek vs. Muchova
Wielki dzień dla polskiego tenisa, ponieważ nasza liderka rankingu WTA stanie przed szansą na czwarty triumf wielkoszlemowy. Wcześniej wygrała dwa razy Roland Garros i raz US Open, lecz do rzeczy. Iga jest zdecydowaną faworytką bukmacherów i cała presja będzie na niej, lecz ona dobrze sobie z nią radzi. Rywalkę ma nie byle jaką, ponieważ Muchova ma duże doświadczenie i gdyby nie kontuzje to pewnie nie raz grałaby w finale szlema. Wielki talent i zawodniczka wręcz kompletna, która potrafi zagrać znakomicie w dużych zawodach. W Paryżu pokazała sporo jakości, co widzieliśmy szczególnie w starciu z Sabalenką. Znakomita na serwisie, ale także z głębi kortu. Wiele fantastycznych wymian i praca w defensywie. Iga może mieć z nią problem i nie wiem czy te kursy nie są lekko przesadzone. Po stronie Polki stoi doświadczenie, ale z drugiej strony miewa przestoje, szczególnie na własnym podaniu. Najgorzej radzi sobie z zawodniczkami, które grają agresywnie czyli przykładowo Rybakina, ale też ten problem pojawił się z Haddad Maią, która nie kalkulowała, co prawie dało jej seta i w zasadzie powinna go mieć. Świątek nie ustrzegła się błędów także ze znacznie gorszymi zawodniczkami jak Bucsa czy Liu, ale to było na początku zmagań, a kolejne spotkania były już znacznie lepsze. Raszynianka gra niczym Djokovic czyli z meczu na mecz coraz lepiej, co pokazuje tylko jej wielkość. Mam wielką nadzieję, że nie da się zaskoczyć, a jej serwis będzie na tyle pewny, że pozwoli to na triumf, lecz niestety nie zdziwią mnie przełamania na korzyść Czeszki, która gra płasko i szybko. Karolina jeśli mentalnie „dojedzie” to jestem przekonany, że zobaczymy bardzo dobre zawody, niekoniecznie jednostronne. Muchova raczej nie jest zawodniczką z tych, które pękają, ale pamiętajmy, że to jej debiut. Sprawdźmy zatem jak Iga radziła sobie na podaniu w Paryżu. Tendencja jest bardzo wyraźna, gdyż nie licząc spotkania z Wang, którą odprawiła na „rowerku”, to traciła serwis w każdym meczu co najmniej raz i zawsze było to w pierwszym secie. Co ciekawe poza meczem z Haddad Maią (i oczywiście Wang) Iga została przełamywana tylko i wyłącznie w I secie, a później już się rozkręcała. Na logikę wypada zagrać przełamanie na korzyść Czeszki w I secie, choć to oczywiście tylko statystyka, ale jakże ciekawa.
Drugi kierunek, który chciałem omówić to asy serwisowe i pod tym względem minimalnie bardziej doceniam Muchovą. Co prawda brakuje jej stabilności pod tym względem i jej liczby to sinusoida, ale potrafi mieć odchyły nieosiągalne dla Igi, a mianowicie zaliczyć nawet 6 asów w starciu z Sabalenką. Był to tylko jeden taki wypad podczas Roland Garros, lecz patrząc na historię to jest w stanie taki wynik powtórzyć. Oczywiście Iga lepiej broni i nie spodziewam się tak wysokiej wartości, ale czy na Polkę wiele potrzeba? Raczej nie jest konkurencyjna pod tym względem i tylko raz w tym turnieju zaliczyła więcej niż jednego asa. We wszystkich pozostałych zainkasowała równo jednego asa, więc mamy tu do czynienia ze stabilizacją. Ponadto Muchova bardzo dobrze broniła wiele mocniejsze serwisy Sabalenki, która przez 1,5 seta miała problem zaliczyć drugiego asa i dopiero później złapała odpowiedni rytm. Nie muszę porównywać potencjału serwisowego Polki i Białorusinki. Według mnie Muchova ma potencjał, by zaliczyć więcej asów od Igi, szczególnie jak powtórzy jakość podania z półfinału, które było według mnie kluczowe. Co prawda Muchova zaliczyła tu dwa spotkania z zerowym licznikiem, ale bazując na potencjale jest na to spora szansa. Niestety jest to finał, więc dochodzi aspekt nieprzewidywalności, wynikający z dodatkowych emocji, lecz miejmy nadzieję, że będzie to mieć marginalne znaczenie.

👉 Muchova powyżej 0,5 przełamań w I secie @1,47 (forBET) ❌
👉 Muchova więcej asów @1,8 (forBET) ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +411
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Świątek vs. Muchova
Podobno finały są do oglądania nie do obstawiania i oczywiscie coś w tym jest.Mimo wsztstko uważam że dobrze się stało że nie gra z Sabalenką tylko z Muchovą ale nie wydaje mi się by było to dla Świątek łatwe spotkanie.Muchova po cięzkich bojach i pogoniach w niektórych meczach ale w pełni zasłużyła na obecnośc w finale i chyba gra teraz swój najlepszy tenis.
Zagram Muchova +6,5 gema kurs 1,67
superbet.pl

i takie coś ze statystyk serwisowych .
Muchova over 1.5 asa w pierwszym secie kurs 3.60
superbet.pl
Hm tutaj ryzykownie ale kurs kuszący i może być tutaj Value.
Muchova na serwisie w całym turnieju wygląda więcej niż dobrze za to Świątek na returnie wygląda najlepiej,Gra się tak jak przeciwnik pozwala albo tak jakie warunki postawi.Na returnie poprzeczka postawiona chyba najwyżej w biznesie .2 asy w pierwszym secie to się może udać.
I tak jeszczeidąc tym tropem , przypominam sobie jakiś mecz o ile pamiętam z Burel , gdzie Karolina posłała 2asy jeden po drugim , co prawda na hardzie i na hali ale jednak.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1851
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
➡ Informacja.

Jeśli ktoś idzie (tak jak ja) w kierunku wiecej asów Muchovej to jednak polecam zrobić to czym prędzej w STSie bo tam kurs 2,15 - u innych "lokalsów" 1,65 - 1,80.
 
Otrzymane punkty reputacji: +264
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Muchova o65,5% wygranych pkt przy siatce @1,85 18/28 - 64% jedną akcje wystarczyło przy siatce skończyć, a conajmniej 3 proste smatche wywalone w aut. Fajny finał pod względem emocji.

Typ trochę innego rodzaju niż klasyczne na gemy czy kto wygra finał. Muchova na przestrzeni całego turnieju bardzo dobrze radzi sobie w grze przy siatce. I dziś spodziewam się, że będzie często sie wybierać do przodu, bo raczej okopując się za linią końcową z Igą będzie ciężko wygrać.
Patrząc statystycznie to Muchova w tym roku w RG:
1R z Sakkari 17/24 - 71%
2R z Podoroską 15/20 - 75%
3R z Begu 18/23 - 78%
4R z Avanesian 22/31 - 71%
1/4 z Pavluchenkovą 14/16 - 88%
1/2 z Sabalenką 21/28 - 75%

czyli jak widać za każdym razem na spokojnie pokrywana linia. Oczywiście dziś po drugiej stronie najlepsza zawodniczka w ostatnich miesiącach. Jednak skoro z Sabalenką skuteczność przy siatce była bardzo wysoka uważam że z Igą może być podobnie, bo jak pokazał ostatni mecz Świątek z Haddad Maią, miała problemy z minięciem brazylijki.

Dodatkowy typ u1,5 przełamań Muchova w 1 secie @1,45

Oba typy pochodzą z Superbet.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Mam takie pytanie moze ktos ma jakis pomysł na odpowiedz.
Kto dzis bedzie pierwszy serwował
Iga czy Karolina?
Wiem ze jest losowanie Iga raczej wybiera serwis a co wybierze Muchova?
 
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Karolina Muchova - Świątek
Typ: Karolina Muchova kurs 7,50 Superbet

Faworytem spotkania jest Polka, ale znowu bez przesady. Nie gra dzisiaj pierwszej rundy z zawodniczką z drugiej setki, tylko z będąca w rewelacyjnej formie Karolina Muchovą. Czeszka odprawiła już w tym turnieju takie rakiety jak Sakkari czy też Sabalenka. Polka wygrywa gładko, ale trzeba zaznaczyć, że miała zdecydowanie łatwiejszą drabinkę i drogę do finału. Gra Polki nie porywa, to nie jest Jej top tenis. Dzisiejszy mecz to finał, a więc jeden mecz. Czeszka nie jest bez szans i wg mnie ten kurs jest okazją. Powinien oscylować w okolicach 3, a nie aż takie przestrzelenie. Warto spróbować. Iga Świątek grała w 3 finałach Wielkiego Szlema i wszystkie wygrała. Prawo serii mówi, że musi nastąpić przełamanie, a więc dziś góra będzie Czeszka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Szybko jeszcze, zanim się rozpocznie.
Świątek - Muchova
over 18,5 gema 1,71 STS
No co drodzy państwo? Tak, dziś będzie trudno. Ale nie tak trudno, by dograć 1.seta 6-4 lub 6-3 i potem zrobić 6-4 lub 6-3. Tyle wystarczy, by linia została pokryta. A Muchova łatwo meczu nie odda. To jej życiowa szansa a i presja po stronie Polki. Ważne, że 1.sze miejsce w rankingu wciąż niezagrożone. Powodzenia wszystkim!

Edit: Pierwsza serwuje jednak Iga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1249
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Muchova w finale zagrała fantastycznie:) W Madrycie napisałem typ na MUchovą w meczu z Badossa:)
Pozdrawiam kolegów ktoży pisali że nie będzie mieć podejscia do Badossy i żadnych argumętów:)
ale to tak na marginesie:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom