>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wspomnienia z dzieciństwa

chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
To ja stary pryk jestem. Pierwszy mecz jaki pamiętam to chyba Milan-Bari w 93 i zaskoczony wolnym Sebastiano Rossi, a pierwsza impreza mistrzowska to mundial w USA i finał oglądany u braciaka ciotecznego który miał szalik Forza Italia.Jednak najlepsze mistrzostwa to mundial w 1998 i Euro 2000.Baje to wiadomo Czubasa i długo długo nic.Miało się niemiecką satelitę to i niemieckie się katowało a w weekendy Ran na Sat1 jako jedyny kontakt z europejskim futbolem stąd sentyment do Bundesligi,a teraz wszędzie można meczydło obejrzeć aż do przesytu jak mi się coś jeszcze przypomni to uzupełnię.
 
E 1

exi

Użytkownik
hmm
A czy ktoś z was w pokoju grał w piłke pstrykając piłeczką pingpongową do małych bramek np zbudowanów z klocków? Dywan to boisko, nadgarstek to główka, palec wskazujacy to noga.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
A czy ktoś z was w pokoju grał w piłke pstrykając piłeczką pingpongową do małych bramek np zbudowanów z klocków? Dywan to boisko, nadgarstek to główka, palec wskazujacy to noga.
Ja byłem bardziej pogrzany,bo piłkarzami były resoraki,piłką kostka do gry, a bramką nogi od krzesła :razz:
 
E 1

exi

Użytkownik
Tak sobie teraz a propo wspomnień myśle.. czy ktoś (rocznik około 85 i w dół) kurka ma podobne zdanie na temat dziewczyn. Z mojego dowiadczenia wynika że dziewczyny były inne... Bardziej otwarte, NIEBOJAZLIWE, miłe i chętne na poznanie. około 8lat temu i wstecz zupełnie inna była mentalność dziewczyn. Dlaczego? nie mam własnie pojęcia. Wina Mediów internetu? Jestem pewny tego że były inne, same zagadywały i to ładne. Miałem super dziewczyne gdy miałem 19lat, teraz nie mam żadnych szans by taką poznać... mimo że jestem bogatszy mam dobre auto, lepiej sie ubieram, lepiej sie zachowuje i dbam o siebie hmm
 
E 1

exi

Użytkownik
Czas pokemonów nadszedł, narcyzmu, solarium i pogonią za kasą . Wystarczy wejsc na fotke.pl, a niektóre rozmowy w komentarzach nastolatek żałosne &quot;ale sie zjaramy, bedzie ostre picie&quot; Teraz to większość dziewczyn to komputer albo jaranie/picie. Sport zanika, pływać nawet nie potrafią.
 
Do góry Bottom