>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wspomnienia z dzieciństwa

soldier31 8K

soldier31

Użytkownik
dobre jaja były jak moda była na te plastry na nos ala Mięciel,Burkhardt
Nasze gwiazdory szybko podłapały modę z zachodu. Dziennikarz zapytał w wywiadze ówczesnego napastnika Legii Cezarego Kucharskiego, jaką funkcję spełnia ten plaster na nosie. To Kucharski powiedział, ze to tylko tak na ozdobe. Hahaha, a te plastry miały rzekomo ułatwiać oddychanie podczas meczu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ogarnięty, chyba blisko ambasady ZSRR mieszkałeś - bowiem w tych latach to dzieciaki miały kapsle z Szurkowskim, Hanusikiem i Szozdą ????
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Ogarnięty, chyba blisko ambasady ZSRR mieszkałeś - bowiem w tych latach to dzieciaki miały kapsle z Szurkowskim, Hanusikiem i Szozdą ????
To tylko dla przykladu znalezione w necie, ale sam takich mialem z 5 skladow zrobionych chyba ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W czasach komuny na sklepowych półkach były niezłe konserwy rybne made in USSR, a ja szczególnie lubiłem &quot;Byczki w tomacie&quot; czyli w pomidorach, choć byłem jedynym domownikiem który je konsumował.
Te dzisiejsze to mają już zupełnie inny smak:

Gdy po raz 1. wyjechałem do Rosji, to w żadnym ze sklepów nie spotkałem tego w/w produktu, smak którego miałem w pamięci z dzieciństwa - natomiast wszędzie były tylko &quot;Byczki w masle&quot; czyli w oleju.
Rozpytałem miejscowych, dlaczego nigdzie nie ma tych &quot;Byczków w tomacie&quot; a oni odpowiedzieli mi, że to jest wielki rarytas i cała produkcja idzie na eksport a oni od wielu lat nie widzieli ich na oczy.
 
Do góry Bottom