>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
L 234

lalus85

Użytkownik
Ktoś wypłacał w ostatnim miesiącu na konto bankowe PKO? Doszło bez problemu?
Bo coś tam słszałem, że ipko będzie blokować jakieś przelewy. Lepiej przez skrilla?
Ja bym wolał na konto wyplacac i miec pewnosc ,ze dojdzie , wyplacilem duza sume na skrilla to mi miesiac prawie zablokowali konto i weryfikacje mózgu robili
 
L 14

luksz78

Użytkownik
Zleciłem wypłatę dziś o 8:30 i do tej pory nie została przetworzona, a robili to zawsze szybko. W czym tkwi problem?

Wszystko już gra ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Jeśli konto jest zlimitowane, to jedyną metodą wypłaty jest konto bankowe.
Nie zawsze . Mi nigdy nie zablokowali możliwości wyplaty na Skrilla mimo limitow do 3zl na zaklad . Mozliwosc wyplaty blokuja wedlug mnie jak ktos wplacac z wiecej jak 1 metody platnosci , wtedy zostawiaja tylko tą drugą i skrilla wyłączaja calkowicie
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
jest jakiś dobry sposób (skrill mi zablokowali), żeby nie tracić tyle na przewalutowaniach? kolejny bukmacher gdzie sie nie oplaca przez to grac bo traci sie przez to kupe kasy...
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
jest jakiś dobry sposób (skrill mi zablokowali), żeby nie tracić tyle na przewalutowaniach? kolejny bukmacher gdzie sie nie oplaca przez to grac bo traci sie przez to kupe kasy...

Jeśli posiadasz kartę skrill to polecam granie w euro i pozniej wypłacanie gotówki też w euro ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom