>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
matiee 407

matiee

Użytkownik
jest jakiś dobry sposób (skrill mi zablokowali), żeby nie tracić tyle na przewalutowaniach? kolejny bukmacher gdzie sie nie oplaca przez to grac bo traci sie przez to kupe kasy...
Graj w Dafabet. Porządny Bukmacher. Polski Język na czacie, szybko weryfikują i nie robią problemów z wypłata na skrill w Polskich złotych ????
 
kensins 228

kensins

Użytkownik
Mam pytanie , na skrilla nie mogę wypłacić bo mam zablokowany. Chce wypłacić 400zl czy jest zrobię to na konto bankowe polskie mogę mieć problemy? Chce podkreślić ze wpłaciłem 100zl na unibet po.przez paysefcard
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
wypłaty dostajesz od pośredników, nigdzie tam nie jest napisane że to pieniądze od unibet, także takie kwoty wypłacaj spokojnie, nie zdziw się tylko że dostaniesz mniej kasy bo unibet przelicza teraz wszystko na EUR i tracisz na przewalutowaniach... ????
 
A 185

adikos

Użytkownik
wypłata na konto jest tylko w Euro, na skrilla jest w PLN-ach, blokady na buki to coś co w praktyce będzie obowiązkowe od 1 lipca, ale wątpliwe że to zapobiegnie wchodzenie na takie &quot;zakazane&quot; strony.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ludzie nie rozumieją, że dopóki przegrywają to nie ma różnicy gdzie, mogą w Unibecie, mogą w firmie krzak z Curacao, problemy pojawią się dopiero przy wypłacie wygranej, ale to w sumie ich problem
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
chodziło mi o to, że ludzie mają poblokowane kanały płatności i zostawione tylko konto bankowe a tam jak wiadomo lepiej większych sum nie przelewać, więc przegrana problem ale i większa wygrana też się robi problemem
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
czy ktos potwierdzi ta informacje?
potwierdzam, kilka stron wcześniej wklejałem screena jak wyglądają przelewy od Unibet. Wypłata idzie od pośrednika, nie ma żadnych wzmianek o tym, że to kasa z bukmachera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 1

casualstyle

Użytkownik
Dobrze, to czy w ostatnich kilku dniach ktoś z Was dokonywał wypłaty na konto bankowe? Obojętnie jakie, najbardziej wskazane dla mnie jest PKO.
Czy wypłata na inne konto, zagraniczne stanowić będzie ogromny problem?
 
H 52

hadal

Użytkownik
w tym tygodniu przychodzi jak koledze powyżej, ale pytanie z innej beczki jest godzina 20:13 i nie otwiera mi sie stronka unibetu. Działa u was ? bo nie wiem czy to ogólny problem czy dostawca neta zacząl blokować booka
 
C 1

casualstyle

Użytkownik
U mnie blokują,wracając do mojego poprzedniego pytania, jeśli jest możliwość, przelać pieniądze na brytyjskie konto bankowe? Spowoduje to uniknięcie problemów?
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Jeżeli masz w unibecie podany polski adres to nie da rady podać banku z innego kraju niż PL.

Co do blokowania wypłat na Skrill, jest to już niestety bardzo popularne zjawisko. Krzywdzące dla nas (Polaków) tym bardziej, że mając konto w walucie PLN traci się na podwójnym przewalutowanie PLN (konto w UB) -&gt; EUR (przelew od pośrednika) -&gt; PLN (konto w PL banku)

Jakimś rozwiązaniem jest posiadanie walutowego rachunku w polskim banku, wtedy jest tylko jedno przewalutowanie, aczkolwiek nie wiem, jak przelicza pośrednik, czy odbywa się to po kursie średnim, czy tak jak przykładowo Skrill kroją dodatkową prowizję za przewalutowania.

Niech się wypowie może ktoś, kto już realizował wypłatę na konto bankowe w ostatnim czasie. Jaką kwotę zlecał, a jak de facto doszła na konto bankowe w złotówkach?

pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom