>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Dokumenty wysłane 10 dni temu, od 4 dni zaakceptowane, w zakładce zweryfikuj konto jedna informacja - twoja wypłata nie zostanie zrealizowana, i druga informacja - twoja wypłata została zaakceptowana i zostanie przetworzona przez operatora. Live chat nagle działający - konieczna będzie weryfikacja telefoniczna. Konto od roku, było z niego wypłacane już.

Kurtyna.
Może zleciles na inne dane wypłatę?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Jak nie masz konta zweryfikowanego to kasy nie dostaniesz. Napisz na angielski czat
Weryfikacja trwała 5 dni. Postanowiłem wejść na angielski czat i opisać im sytuację że czekam od 19.03 sprawa została załatwiona po 2 godz.(niedziela)
Czekam na kase bo dostałem wiadomość ze wypłata jest zaakceptowana i zlecona.
To miałeś farta, u mnie angielski lc stwierdził, że to musi potrwać ????
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Jeśli chodzi o Unibet, to nigdy nie miałem problemów z wypłatą.
Gram u nich już od ponad 2 lat i jest wszystko dobrze, ostatnie wypłaty robione kolejno w piątek i w niedzielę, na koncie w poniedziałek wieczorem ;)
 
Z 0

zie1inski

Użytkownik
Mam problem z Unibet. Myslalem ze są bardzo poważną firmą, jednak się myliłem.
Dnia 18-03-2017 zleciłem wypłatę moich środków.
Dnia 19-03-2017 zostałem poproszony o wysłanie dokumentów.
Dnia 19-03-2017 wysłałem dokumenty.
Czekałem 3 dni, zero kontaktu z ich strony.
Dnia 22-03-2017 wchodzę na angielski chat i Pani informuje mnie ze moze potrwać to kilka dni, ale ona już teraz widzi ze Screen Skrilla jest nieodpowiedni
Dnia 22-03-2017 wysyłam wszystkie dokumenty poprawione
23-03-2017 Pani na chacie informuje mnie natomiast ze teraz nie odpowiada im &quot;a proof of address&quot;
23-03-2017 wysyłam potwierdzenie opłaty za szkołe z bankowości online w wersji PDF oraz JPG
24-03-2017 dostaje w koncu maila ze moja sprawa jest w toku realizacji
28-03-2017 dzisiaj zapytałem się na angielskim czacie co jest nie tak, dlaczego nadal nie mam odblokowanego konta, Pani poinformowała mnie ze potrzebują jeszcze kilka innych proof of addres..
28-03-2017 dziwnym trafem za kazdym razem zostaje rozlaczony z chatem, gdy napisal moj kolega z tego samego komputera tylko podajac inne dane wszystko dziala w jak najlepszym porządku
28-03-2017 wysyłam tym razem trzy proof of addres, skrill oraz dowod karty ID
Wysyłam zgodny proof of address z ich regulaminem czyli wyciag z konta bankowego onliine w postaci pdf gdzie widnieja moje dane oraz instytucji ktorej wysylam pieniadze,a takze logo i stępel banku.

Co o tym myślicie? Czy jest to poważny bukmacher?
Na pierwszy rzut oka widać ze starają się nie wypłacić tych 320 zł.
???? dla nich!
 
L 234

lalus85

Użytkownik
OOOO kur............. Zlecilem 65 tysiecy wyplaty z unibet i na konto wplywa mi 60590 no przeciez zwariowalem. Euro kurs 4,01 mi bank policzyl i jeszcze 5zl za prowizje . Ale mnie wyruch.........Teraz rozumiem dlaczego te mendy blokuja wyplate na skrilla jak zlimitują konto . Jeszcze sobie przeciagali jak zlecalem wyplate kurs euro 4,35 , dzisiaj 4,25 . Oni chyba specjalnei przeciagaja weryfikacje po to zeby lepszy kurs euro byl no litosci
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
OOOO kur............. Zlecilem 65 tysiecy wyplaty z unibet i na konto wplywa mi 60590 no przeciez zwariowalem. Euro kurs 4,01 mi bank policzyl i jeszcze 5zl za prowizje . Ale mnie wyruch.........Teraz rozumiem dlaczego te mendy blokuja wyplate na skrilla jak zlimitują konto . Jeszcze sobie przeciagali jak zlecalem wyplate kurs euro 4,35 , dzisiaj 4,25 . Oni chyba specjalnei przeciagaja weryfikacje po to zeby lepszy kurs euro byl no litosci
Przelew 60 tys. bezpośrednio na konto?!? No comment...
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Dlatego lepiej nie grajcie w unikrzaku. Oni zostaną na rynku po 1 kwietnia bo mogą na Polakach sporo zarobić. Jeżeli nie przegrasz u nich kasy to zablokują kanał płatności skrill więc i tak zarobią, chyba że ktoś zaryzykuje wypłatę na konto. Niepoważna firma i bierzcie to pod uwagę że rejestrując się w unikrzaku jeżeli będziecie na + to nie wypłacisz od nich bezpiecznie pieniędzy.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
stary po 12 dniach walki z tepakami , to i osobiscie moglem to odebrac byle wyplacili przed 1 kwietnia sie modlilem
Z punktu widzenia gracza, obstawianie u zagranicznych buków było, jest i będzie również po 1 kwietnia nielegalne! W tej kwestii nic się nie zmienia. W przypadku tej nowelizacji, głównie chodzi o monopol na automaty/hazard.
Chyba rozsądniej byłoby rozbić tę wypłatę na mniejsze transze lub pokombinować coś z zagranicznym kontem. W przypadku takiej kwoty można było chociaż troszkę się wysilić i spróbować jakoś wybrnąć z tej sytuacji.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Z punktu widzenia gracza, obstawianie u zagranicznych buków było, jest i będzie również po 1 kwietnia nielegalne! W tej kwestii nic się nie zmienia. W przypadku tej nowelizacji, głównie chodzi o monopol na automaty/hazard.
Chyba rozsądniej byłoby rozbić tę wypłatę na mniejsze transze lub pokombinować coś z zagranicznym kontem. W przypadku takiej kwoty można było chociaż troszkę się wysilić i spróbować jakoś wybrnąć z tej sytuacji.
Jak założysz konto w euro to bank wpierw i tak przewalutuje przelew z euro na zlotowki , a potem spowrotem na euro - polski system bankowy jest chory . Ja się bałem o to ,że będzie sytuacja jak w Niemczech ,że odliczają sobie 6 % od wypłaty podatku a 6 % daja z własnej kabzy i w ten sposob unibet jeszcze w dojczlandzie działa
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Jak założysz konto w euro to bank wpierw i tak przewalutuje przelew z euro na zlotowki , a potem spowrotem na euro - polski system bankowy jest chory . Ja się bałem o to ,że będzie sytuacja jak w Niemczech ,że odliczają sobie 6 % od wypłaty podatku a 6 % daja z własnej kabzy i w ten sposob unibet jeszcze w dojczlandzie działa
Ty się obawiasz kosztów związanych z przewalutowaniami przelewu a ja miałem na myśli odpowiedzialność karną. Poza tym weź to pod uwagę, że gdy bank zainteresuje się tym przelewem, to na start masz blokadę tych środków a długoterminowo prawie na pewno ich przepadek. No chyba, że mieszkasz za granicą, to nie masz się czego obawiać.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Ty się obawiasz kosztów związanych z przewalutowaniami przelewu a ja miałem na myśli odpowiedzialność karną. Poza tym weź to pod uwagę, że gdy bank zainteresuje się tym przelewem, to na start masz blokadę tych środków a długoterminowo prawie na pewno ich przepadek. No chyba, że mieszkasz za granicą, to nie masz się czego obawiać.
Mało wypłat od buka robiłes widze . Raz ,że konsekwencje karne mi koło dupy lataja , bo za mandaty się nie idzie siedzieć , a tutaj tylko grzywna grozi , nic więcej . Wpłacasz 20zł 1 rata i pozniej masz w dupie , wyraziles chec splaty i nie moga nic zrobic - tak mowi prawo. Po drugie nie wiem kto wam tych bzdur nagadal , ze bank zablokuje przelew czy dostep do środków niewiaodmego pochodzenia przy takiej kwocie ... Oni sie interesują kwotami 200 tysięcy + a nie 60 ...
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Mało wypłat od buka robiłes widze . Raz ,że konsekwencje karne mi koło dupy lataja , bo za mandaty się nie idzie siedzieć , a tutaj tylko grzywna grozi , nic więcej . Wpłacasz 20zł 1 rata i pozniej masz w dupie , wyraziles chec splaty i nie moga nic zrobic - tak mowi prawo. Po drugie nie wiem kto wam tych bzdur nagadal , ze bank zablokuje przelew czy dostep do środków niewiaodmego pochodzenia przy takiej kwocie ... Oni sie interesują kwotami 200 tysięcy + a nie 60 ...
Ten komunikat może być podstawą do zablokowania środków pochodzących z nielegalnego hazardu.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Ten komunikat może być podstawą do zablokowania środków pochodzących z nielegalnego hazardu.
Srodki wyplacone , ktore wplynely na moje konto nie pochodza z nielegalnego hazardu . Wplaty na konto dokonalem celem ogladania transmisji meczow na live , ktorych nie moglem uraczyc w telewizji . W tym celu potrzebne jest zasilenie konto co tez uczynilem . Srodki po zakonczonym spotkaniu wyplacilem i stad przelew na moim koncie . W razie jakichkolwiek watpliwosci , prosze o kontakt z moim adwokatem . Srodki zablokowac bez pozwu sadowego można na 48h , pozniej mogą mnie pocalowac w dupe
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Srodki wyplacone , ktore wplynely na moje konto nie pochodza z nielegalnego hazardu . Wplaty na konto dokonalem celem ogladania transmisji meczow na live , ktorych nie moglem uraczyc w telewizji . W tym celu potrzebne jest zasilenie konto co tez uczynilem . Srodki po zakonczonym spotkaniu wyplacilem i stad przelew na moim koncie . W razie jakichkolwiek watpliwosci , prosze o kontakt z moim adwokatem . Srodki zablokowac bez pozwu sadowego można na 48h , pozniej mogą mnie pocalowac w dupe
Naprawdę nie życzę Ci źle, ale nie licz na to, że w sądzie mógłbyś opowiadać takie bajki ???? Tzn opowiadać jak najbardziej możesz, ale to nie przedszkole i nikt w to by nie uwierzył. 60 tys. na oglądanie transmisji live?
No way :spokodfhgfh:
Zapomniałem dodać, że Unibet bez problemu przekazałby historię Twoich zakładów prokuratorowi.
https://scr.hu/1jo4/avy15
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Naprawdę nie życzę Ci źle, ale nie licz na to, że w sądzie mógłbyś opowiadać takie bajki ???? Tzn opowiadać jak najbardziej możesz, ale to nie przedszkole i nikt w to by nie uwierzył. 60 tys. na oglądanie transmisji live?
No way :spokodfhgfh:
Kto bogatemu zaborni to raz ? A dwa niech mi udowodnia ,ze bylo inaczej ? A sad w tak krotkim czasie nie wyda im nakazu konfiskaty srodkow
Pomijam tego cymbała co wklejał tutaj posty , że 3,3mlna złotych niby wyplacil z bukmachera , jak trzeba byc glupim zeby kont nie zmieniac i nie otwierac nowych co chwile zeby uniknac sytuacji wykrycia , a pozniej łzy i placz , że sprawa w sądzie . JAk człowiek mysli to i daleko zajdzie
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Kto bogatemu zaborni to raz ? A dwa niech mi udowodnia ,ze bylo inaczej ? A sad w tak krotkim czasie nie wyda im nakazu konfiskaty srodkow
Pomijam tego cymbała co wklejał tutaj posty , że 3,3mlna złotych niby wyplacil z bukmachera , jak trzeba byc glupim zeby kont nie zmieniac i nie otwierac nowych co chwile zeby uniknac sytuacji wykrycia , a pozniej łzy i placz , że sprawa w sądzie . JAk człowiek mysli to i daleko zajdzie
Muszę Ci przyznać, że masz &quot;zdrowe&quot; podejście do tematu. Większość osób, zabija sam strach przed organami ścigania, a to z reguły stawia ich na start na przegranej pozycji. Tak czy inaczej, życzę powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom