>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
Swoją drogą te 50 darmowych spinów w Leprechaun goes to Hell było zamierzone? Nie dało się przegrać, żadnego depozytu czy obrotu, mnóstwo ludzi powygrywało niezłe pieniądze, musiało to kosztować majątek. Żadnej reklamy nie widziałem przed tym wydarzeniem, dowiedziałem się o promocji od znajomego. Unibet ma za dużo hajsu i rozdaje czy pomyłka? xD
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@edhelred
To była pomyłka. Jak celowo robi się promocje to o nich się maksymalnie nagłaśnia np. na swojej stronie głównej, czy wysyła się e-mail do partnerów, że jest taka promcja z darmowymi spinami i mamy to wrzucić na forum. To był ewidentny ich błąd, ale za błędy się płaci...
 
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
No właśnie, ten brak nagłośnienia i nagle taka promocja... Ale mi udało się wypłacić od razu po wygraniu i pieniądze dotarły na skrilla na szczęście. Współczuję tym, którzy będą mieli teraz pod górkę z wypłatą :&lt;
 
S 22

sieko

Użytkownik
Ja jeszcze nie zleciłem wypłaty, ale bede robił to na konto bankowe, więc raczej nie ma bata żeby bez weryfikacji przeszło ???? dzisiaj sie rejestrowałem ze względu na ten bonus ze spinami, ale to było moje pierwsze konto, nikt w domu poza mną nie ma, podałem swoje dane, więc nawet jak beda chcieli skany dowodu i jakieś wyciągi z banku to moge im podesłać. Oby tylko wypłacili ten hajs ????
 
A 0

artur89

Użytkownik
Wyplacal ktoś z bingo? Wczoraj o 18 Zleciłem wypłatę nadal nic nie ma dziś próbuje się zalogować i wyskakuje komunikat że Złe hasło,mówię może pomyliłem coś po Sobocie więc wziąłem reset ale nic nie doszło na maila, ma ktoś podobną sytuację? Przy zleceniu wypłaty wszystko było ok niby zatwierdzilo
 
P 10

pk95

Użytkownik
Wyplacal ktoś z bingo? Wczoraj o 18 Zleciłem wypłatę nadal nic nie ma dziś próbuje się zalogować i wyskakuje komunikat że Złe hasło,mówię może pomyliłem coś po Sobocie więc wziąłem reset ale nic nie doszło na maila, ma ktoś podobną sytuację? Przy zleceniu wypłaty wszystko było ok niby zatwierdzilo
Mialem to samo. W koncu mi pokazalo, ze zablokowane konto i zeby sie z nimi kontaktowac.
Wczoraj okolo 21 dostalem maila zeby wyslac dok do weryfikacji, ale teraz nie moge wejsc i zalaczyc tam tych dok.
Napisalem maila do supportu.
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Panowie analogiczna sytuacja co u mnie. Ja zalozylem u nich konto dobre kilka late temu, kilka razy wplacilem przez p24 , ugralem przegralem obrocilem ale nigdy nie wyplacalem. W dniu wczorajszym na promo ze spinow ugralem kilka stowek bylo to okolo godziny 13, od 13 do godziny 19 na live ugralem kolejnych kilka stowek, w miedzy czasie zrobilem wplate przez skrill i gralem dalej , kolo godziny 20 zlecilem wyplate niby bylo wszystko ok, pozniej chcialem zlecic kolejna wyplate z kolejnej ugranej ale juz nie moglem i nagle wylogowanie z konta i nie moge sie zalogowac. Na czasie dostalem info o weryfikacji blokadzie konta do czasu zweryfikowania. Wyslalem komplet dokumentow i czekam.
 
P 10

pk95

Użytkownik
Panowie analogiczna sytuacja co u mnie. Ja zalozylem u nich konto dobre kilka late temu, kilka razy wplacilem przez p24 , ugralem przegralem obrocilem ale nigdy nie wyplacalem. W dniu wczorajszym na promo ze spinow ugralem kilka stowek bylo to okolo godziny 13, od 13 do godziny 19 na live ugralem kolejnych kilka stowek, w miedzy czasie zrobilem wplate przez skrill i gralem dalej , kolo godziny 20 zlecilem wyplate niby bylo wszystko ok, pozniej chcialem zlecic kolejna wyplate z kolejnej ugranej ale juz nie moglem i nagle wylogowanie z konta i nie moge sie zalogowac. Na czasie dostalem info o weryfikacji blokadzie konta do czasu zweryfikowania. Wyslalem komplet dokumentow i czekam.
Na jaki adres mail te docsy? To tez wysle, bo pewnie dlatego blok konta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom