>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
T 0

tomek1927

Użytkownik
A ja czekam już miesiąc na moje 100zl ktore przelałem na unbit z PKO przelewem. Suport ciągle odbija piłeczke. PKO potwierdziło że pieniądze zostały wysłane na ich konto a oni twierdzili na poczatku że pieniądze zostana zwrócone w ciągu 7 dni pożniej że ich nie maja tylko PKO i nie odpisują na email. Staraja się abym zapomniał o tak małej kwocie. Mam wszystkie dowody przelewu i pismo z pko potwierdzające ze te pieniadze wyszły od nich do unibet. Mało solidna firma aby tak postępować z uczciwymi ludźmi. Dobrze ze to było 100 a nie 1000
 
fanatyskok 0

fanatyskok

Użytkownik
Zleciłem wypłatę w piątek wieczorem,status wypłaty &#39;&#39;trwa przetwarzanie&#39;&#39; nie chcieli puki co żadnej weryfikacji.zobaczymy kiedy pieniądze trafią na konto
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
jak daja limity, to kasuja opcje wypłaty na skrila. trzeba wyplacac na bank, troche mam stracha bo to konto na brata jest. czy jak pisze te same imie a konto bankowe jest na inne imie, to czy przyjdzie kasa na konto bankowe?
 
S 22

sieko

Użytkownik
Założyłem konto na Unibecie, nie weryfikowałem go jeszcze, ale chciałbym zlecić wypłate na konto bankowe, ponad 300zł. Są jakieś problemy? Jestem nowy na unibecie i nie jestem w temacie. Widzę, że automatycznie konwertuje na euro i bank wypłaca w PLNach po ich kursie. Nie zaczynają węszyć w takich sytuacjach? Czy to zbyt mała kwota żeby się czepiali?
 
damianq 1,1K

damianq

Użytkownik
Założyłem konto na Unibecie, nie weryfikowałem go jeszcze, ale chciałbym zlecić wypłate na konto bankowe, ponad 300zł. Są jakieś problemy? Jestem nowy na unibecie i nie jestem w temacie. Widzę, że automatycznie konwertuje na euro i bank wypłaca w PLNach po ich kursie. Nie zaczynają węszyć w takich sytuacjach? Czy to zbyt mała kwota żeby się czepiali?
Właśnie Panowie, jak to jest? Sam mam ogółem 200zł z groszami ze spinów + zakład za wygraną ze spinów, dzisiaj zakładałem konto (na unibecie nigdy wcześniej nie grałem) i mam tylko dostępną wypłatę na konto bankowe, skrill itp niedostępny. Czy warto ryzykować na bankowe? Dodam, że w 90% gram w FORTUNIE (2/3 razy grałem w betsonie) i to wszystko jeżeli chodzi o buki. Pozdr
 
A 185

adikos

Użytkownik
Dziś generalnie Unibet zaliczył epic faila z promocją w kasynie, ta pomyłka kosztowała ich kilka mln(każdy kto zagrał wygrał od kilku zł do nawet ok 700 zł) bo była dostępna dla wszystkich klientów z Europy, więc wypłaty pewnie będą opóźnione z tego powodu bo masa osób robiła wypłaty zaraz po wygranej.
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Dziś generalnie Unibet zaliczył epic faila z promocją w kasynie, ta pomyłka kosztowała ich kilka mln(każdy kto zagrał wygrał od kilku zł do nawet ok 700 zł) bo była dostępna dla wszystkich klientów z Europy, więc wypłaty pewnie będą opóźnione z tego powodu bo masa osób robiła wypłaty zaraz po wygranej.
ja ugralem kilka dobrych stowek, po ugraniu i zleceniu wyplaty na skrill wprowadzili proces weryfikacji, blokada konta i komplet dokumentów na meila, zdjecie dowodu, zrzut ekranu ze skrilla, potwierdzenie rachunku za prad z danymi. Ciekawe co bedzie z kasa.
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
będą blokować teraz jak najwięcej kont, ja mam zablokowane konto, czekam na informację, wysłałem dokumenty weryfikacyjne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom