>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Pytanie mam:
Czy jak raz zleciłem wypłatę to czy nie mogę za 1h zlecić kolejną ?
Po godzinie zlecam kolejną wypłatę i pojawia się infro: Sorry, the transaction cannot be completed. You have exceeded your allowed Skrill withdrawal frequency limit. WTF ??
za takie historie ode mnie ⛔
Można 3 razy na 24h. Taki komunikat pojawia się gdy w kwocie użyjemy kropki zamiast przecinka. Głupi błąd systemu, ale nie naprawili tego choć zgłosiłem.
edit:
Od dziś nie polecam tego bukmachera, jest o wiele lepszych firm, gdzie wypłaty są w kilka minut. Ónibet się stoczył, czekanie po kilka, kilkanaście godzin na wypłatę na skrill. Jeszcze kilka miesięcy temu robili to w kilka minut po poproszeniu na chacie. Teraz nie ma takiej możliwości. Jeśli ktoś chce mieć pieniądze szybko po zleceniu wypłaty nigdy nie wybieraj ónibetu. Pozdrawiam w szczególności Martina (zabrakło jaj żeby ciągnąć rozmowę? A może jednak problemy finansowe firmy? Najlepiej uciec z chatu choć to kto inny powinien kończyć rozmowę. Dno i niekompetencja)
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
Czy w Unibecie po założeniu konta aby wypłacić pieniądze jest potrzebna weryfikacja konta? Czy tak jak np. w niektórych bukmacherach jest to losowe i albo wypłata przechodzi albo chcą skan?
Ty akurat nie musisz się o to martwić Fonfe, przecież Ty tylko wpłacasz do buka ????
No ale może komuś innemu ta informacja się przyda.

P.S. rozlicz te wtopy w swoim temacie po kolejnym falstarcie ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jak nie wypłacasz systematycznie jakiś większych sum rzędu kilku tysięcy i nie kombinujesz z kontami w sensie masz jedno to teoretycznie nie weryfikują, praktycznie mogą to zrobić i musisz się z tym liczyć.
 
artur1985 12

artur1985

Użytkownik
Czy ktoś ostatnio robił wypłatę przez przelew bankowy? Czytałem że w teorii to 3-10 dni ale chciałem dowiedzieć się jak to wygląda w praktyce ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
2-3 dni jak nie wypłacasz nie wiadomo ile.to 10 dni mają wpisane żeby im ludzie nie płakali że po kilku dniach jeszcze kasy nie mają
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
dużo też zależy jak twój bank księguje, oni z reguły wypłacają do następnego dnia.jak już nie da się wycofać wypłaty to przelew już poszedł lub pójdzie lada moment.
 
K 4

kolo-olo

Użytkownik
ja zalozylem konto wyplacalem sobie po 1,2 tys zl jednorazowo ,zadnej weryfikacji.pewnego slonecznego dnia juz sie nie zalogowalem ,konto zablokowane nawet weryfikacja nie pomogla,konto zamkniete,plus taki ze 3 tys co zostalo odeslali na konto bankowe , na skrilla nie chcieli dac...
 
artur1985 12

artur1985

Użytkownik
ja zalozylem konto wyplacalem sobie po 1,2 tys zl jednorazowo ,zadnej weryfikacji.pewnego slonecznego dnia juz sie nie zalogowalem ,konto zablokowane nawet weryfikacja nie pomogla,konto zamkniete,plus taki ze 3 tys co zostalo odeslali na konto bankowe , na skrilla nie chcieli dac...
Jesli wolno spytac to do jakiego buka sie przeniosles? Sam mam konto w Unibecie i ostatnio regularnie wyplacam po kilka stowek. Gdyby u mnie rowniez taka sytuacja zaistniala to trzeba bedzie poszukac czegos innego. Zamykac konto z 3k...mialem ich za powazna firme.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie wypłat gotówki. Korzystam z unibet.com na tablecie chciałem zrobić wypłatę na skrill ale nie mamtakiej opcji sa tylko 3 : przelew bankowy, karta Visa, przelew telefoniczny. Gdzie szukac opcji Skrill? Wyplacacie wprost na konto bankowe, bezpieczne to jest? Dodam ze zawsze wplacalem przez P24, nigdy przez Skrill moze dlatego nie ma tej opcji?
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie wypłat gotówki. Korzystam z unibet.com na tablecie chciałem zrobić wypłatę na skrill ale nie mamtakiej opcji sa tylko 3 : przelew bankowy, karta Visa, przelew telefoniczny. Gdzie szukac opcji Skrill? Wyplacacie wprost na konto bankowe, bezpieczne to jest? Dodam ze zawsze wplacalem przez P24, nigdy przez Skrill moze dlatego nie ma tej opcji?
Nie pamiętam jak było dokładnie, ale spróbuj zrobić małą wpłatę przez skrill i powinna Ci się opcja wypłaty tą metodą pokazać. Lub uderz na czat i zapytaj.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
zleciłem wypłatę na Skrill jest to moja pierwsza wypłata z Unibetu kwota nie wielka ale myślałem że kasa będzie szybciej a podali info ze 2-3 dni i będą środki na skrillu. to tylko takie ich zabezpieczenie czy rzeczywiście 1 wypłata tyle czasu trwa?
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Nie trwa tyle czasu nigdy na Skrill. Do kilku godzin bedziesz mial $$$ . Czasem nawet w godzine sie wyrabiaja
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bikowalczyk 6

bikowalczyk

Użytkownik
Cześć ;)

Założyłem konto w Uni i chciałem złożyć swój 1 depozyt, jako że nie było opcji wpłaty przez Skrill (tylko Neteller), wpłaciłem przez przelewy24. Teraz mam pytanie: czy będę mógł wypłacić pieniądze przez Skrill? Jeśli nie to jakim sposobem będę musiał wypłacać? Oraz czy będą mnie męczyć z weryfikacją? ????

Dzięki za pomoc
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
To zalezy czy masz dostepna opcje wyplaty przez Skrill. Wyplate na konto na pewno masz dostepna. Szybko idzie 1-2 dni. Nie zawsze weryfikuja przy pierwszej wyplacie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom