>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
G 0

genek21

Użytkownik
Witam próbowałem wypłacić pieniądze w Unibet i pojawia mi sie taki oto komunikat: Sorry, the transaction cannot be completed! There is a problem with your IBAN length.
Bardzo proszę o podpowiedz co jest nie tak. Wpisuje Swift WBKPPLPP a w IBAN PL i nr konta
 
K 0

killer35

Użytkownik
No z tego co napisali to jest. Aż jestem zdziwiony, inny buk mógłby cię olać. I co najwyżej wypłacić depozyt. A tutaj chyba ci wypłacą całą kasę. Jednak bardzo porządny bukmacher.
Jednak rzeczywisice unibet to jeden z porządniejszych bukmacherów, gdyz wyplacil mi cala kwote na konto. ;]
A jeszcze mozecie mi powiedziec jak tu jest z podatkiem, czy US monitoruje takie przelewy do 10tys.?
Bo unibet przelal mi 9tys na konto, przyjdzie jakis pit czy cos?
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Do mnie jeszcze pieniądze nie dotarły, strasznie długo.To juz bet365 szybciej mi wypłacał na karte
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Do mnie jeszcze pieniądze nie dotarły, strasznie długo.To juz bet365 szybciej mi wypłacał na karte
Mnie nawet dochodzą tego samego dnia, jak zrealizujesz przelew rano ;) w jakim banku masz konto, że tak długo? ..
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Mnie nawet dochodzą tego samego dnia, jak zrealizujesz przelew rano ;) w jakim banku masz konto, że tak długo? ..
doszły w poniedziałek... 3 dni to minimum dla wypłat na karte.Wypłaciłem w czwartek a po drodze był jeszcze weekend i w poniedziałek doszły a więc wszystko gra.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ogólnie jak robicie przelew sobie na konto dajmy na to w piątek w południe, to wiadomo że na konto bankowe, przelewem z Unibet dojdzie najwcześniej w poniedziałek, bo w weekend banki nie działają.... niby 3 dni minimum, ale mnie jakoś dochodzą jeszcze tego samego dnia jak zrealizuje przelew z konta gracza rano to po 16-do 18 już na koncie są ;) , nie liczę weekendów.
 
V 19

vicone

Użytkownik
Zleciłem wpłatę kasy na Unibet w piątek około 23, kasa nie doszła do teraz. Wczoraj wysłałem drugi raz mniejszą sume i kasa dziś na koncie u buka jest. Czemu nie doszła ta z piątku? Zawszę dochodziła w kilka minut, a tu echo aż do dziś. Miał ktoś podobnie?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Zleciłem wpłatę kasy na Unibet w piątek około 23, kasa nie doszła do teraz. Wczoraj wysłałem drugi raz mniejszą sume i kasa dziś na koncie u buka jest. Czemu nie doszła ta z piątku? Zawszę dochodziła w kilka minut, a tu echo aż do dziś. Miał ktoś podobnie?
Napewno sprawdziles czy nie popelniles bledu przy wplacie? Np bledna kwota czy tytul przelewu przy wplacie przez p24.? Jezeli zrobiles blad napisz do p24. Powinnienes to zrobic od razu to juz dawno bys mial kase u buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
siwylfc 5

siwylfc

Użytkownik
Dziś zleciłem wypłatę 5 tyś zł.
Dam znać jak dojdą ???? .
Wypłatę zleciłem w niedziele i w poniedziałek o godz. 19 miałem już pieniążki na koncie :grin:.
Nie musiałem wysyłać żadnych skanów.
 
V 19

vicone

Użytkownik
Napewno sprawdziles czy nie popelniles bledu przy wplacie? Np bledna kwota czy tytul przelewu przy wplacie przez p24.? Jezeli zrobiles blad napisz do p24. Powinnienes to zrobic od razu to juz dawno bys mial kase u buka.
Kasa już jest, po interwencji p24. Dzięki.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
lipa, moja trzecia wypłata ale tym razem na bardzo dużą kwote i od nowa trzeba weryfikować konto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom