>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
L 147

luminat

Użytkownik
Nie wiem, czy było napisane wcześniej, ale mam pytanie - jeśli daliśmy wypłatę do realizacji i nie została jeszcze przetworzona, to nie można zlecić drugiej na mb/skrill?
ps. Ok, już wiem, powinno być to napisane w pierwszym poście. Nie można złożyć kolejnej wypłaty na moneybookers dopóki nie zostanie zrealizowana wcześniejsza.
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Kilka dni temu po raz pierwszy zleciłem wypłatę na początku mniejszą sumę aby sprawdzić jakość transakcji. Niestety od kilku dni pieniądze nie dotarły na Moneybookers ani nie wróciły na Unibet
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Pytanie odnośnie wypłaty, unibet zaksięgował mi juz wczoraj wypłatę, ale czy bank mi ją np. dzisiaj zaksięgować może na koncie? czy sesje w weekend nie działają? bank to mbank
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pytanie odnośnie wypłaty, unibet zaksięgował mi juz wczoraj wypłatę, ale czy bank mi ją np. dzisiaj zaksięgować może na koncie? czy sesje w weekend nie działają? bank to mbank
w weekendy przelewy nie działają. unibet ma bardzo szybką formę wysyłki na konto, ja momentami jak zrobię rano przelew z konta gracza na konto tak o 10 rano to już nawet o 17 mam tego samego dnia (poza weekendami)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Witam! Prosze o jak najszybsze odpisanie, będę zobowiązany!
Przy wypłacie opcją bankową w miejscu &quot;nazwisko&quot; mam wpisać pełne IMIE i NAZWISKO, czy tylko nazwisko? W miejscu numer konta mam wpisać ze spacjami numer czy bez i czy ma to jakieś znaczenie?
 
niverx 162

niverx

Użytkownik
zlecilem wyplate w niedziele poznym wieczorem. We wtorek okolo godz 16 juz na koncie. Przelew bankowy, a bank to &#39;Deutsche Bank&#39;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jeszcze ode mnie aktualne info co do wypłat z Unibet.
Postanowiłem wypłacać na konto bankowe,bo denerwowały mnie koszta obsługi podjęcia pieniędzy z konta Neteller.Kto wypłacał kartą Neteller z bankomatu w Polsce ten wie o co chodzi.
Byłem miło zaskoczony,kiedy zleciłem wypłatę w nocy z minionej środy na czwartek i w czwartek po ostatniej sesji księgowania po godz 17.00 miałem już kasę na koncie w FM Banku.
 
scorpow 1

scorpow

Użytkownik
Wypłacam normalnie z unibet na konto pieniądze. Mam do wypłaty dzisiaj nieco ponad 5tyś. Pytanie czy rozłożyć to na dwie wypłaty czy na raz moge ? nie będzie żadnych czap ? Zazwyczaj jak wypłacam to do 2tyś i wyplata idzie max dzień na konto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom