>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
edyp 186

edyp

Użytkownik
minimalne wpłaty i wypłaty zmieniły się coś w stosunku do 1 posta na 1 stronie? bo nie chce mi się czytać 27 stron...
 
J 0

jeziorrr

Użytkownik
Czy moge zlecic wyplate przed tym jak wyslalem im wszystkie papiery jakie chcieli do weryfikacji, i dostalem odpowiedz ze w ciagu kilku dni to rozpatrza, to moge juz zlecic takowa wyplate czy musze poczekac na @ od nich ze juz moge?
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Wiesz, zawsze możesz próbować. Najwyżej Ci cofną. Nie ma opłat, więc nie ma ryzyka.
Dziś rano zleciłem wypłatę przelewem i jest JUŻ na koncie. Mega ✅. W lekkim pozytywnym szoku jestem.
 
J 0

jeziorrr

Użytkownik
WERYFIKACJA
Cześć, dziś jest 3 dzień od czasu weryfickacji konta, wyslalem to co chcieli + zadzownilem do nich i powiedzialem, ze wygralem i wyslalem to o co poprosili, Pani Monika powiedziala, ze sprawdzila to co powiedzialem (podalem login) i rzekla, ze przekazala dokumenty do wydzialu finansow w celu weryfikacji konta, wiec chyba przyspieszylo to moj czas weryfikacji, ile czekaliscie Wy na weryfikacje?
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Witam,
chciałbym spytać ile trwa weryfikacja i wypłata środków z Unibet na Skrill ? Gram na unibet.be a nie na unibet.com, jednak myślę że co do weryfikacji i wypłat nie ma różnic.
Pytam o standardowe wypłaty już po weryfikacji konta.
Skan dowodu wystarcza czy trzeba coś jeszcze im wysyłać ? Jakie są wasze doświadczenia z tą firmą ?
 
J 10

jerky

Użytkownik
Zleciłem dziś wypłatę z Unibet na konto. Nie przechodziłem jeszcze żadnej weryfikacji. Czy każdego weryfikują? Wysłać im teraz skan dowodu/paszportu czy poczekać aż poproszą? Ile najczęściej idzie wypłata na konto?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie weryfikują każdego, poczekaj. Po zaakceptowaniu wypłaty (dostaniesz maila) czeka się około 2 dni.
 
J 10

jerky

Użytkownik
Dostałem od nich takiego maila:

To znaczy, że nie muszę już nic weryfikować, tylko wypłata przyjdzie na konto, tak?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To znaczy, że nie muszę już nic weryfikować, tylko wypłata przyjdzie na konto, tak?
Tak i pewnie jutro będziesz już miał kasę na koncie bo wypłaty od Unibet po przetworzeniu, pojawiają się najczęściej następnego dnia na koncie.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Jak juz dostales taka wiadomosc to juz bedzie bez weryfikacji ;) Nastepnym razem jak bedzisz chcial wplacac/wyplacac to polecam na Skrilla, wyplata czasami jest na koncie nawet w 30 min
 
J 10

jerky

Użytkownik
Depozytu dokonałem paysafecard i dlatego musiałem wypłacać na konto :/
Na razie wypłaciłem tylko część i jak bym zrobił coś takiego. To co mi przeleją na konto, wpłacałam na MB, potem Depozyt do Unibet&#39;u, a potem bez żadnego obrotu mógłbym od razu wypłacić na MB?
Kasa 24h po zatwierdzeniu wypłaty. Jedna rzecz mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła ????
Półgodziny temu napisałem do supportu czy te 3-10 to jest na zawietrdzenie wypłaty czy na długość trwania transakcji. Pan Piotr powiedział mi, że wypłata na konto trwa do 5 dni roboczych, nie wiem czy to przypadek czy nie, ale zaraz po tej rozmowie kasa pojawiła się na moim koncie :p
 
W 0

widen

Użytkownik
ostatnia wypłata na Skrill dotarła w godzinę po zatwierdzeniu (w niedzielę) - jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wypłacałem tego samego dnia z kilku bukmacherów (expekt, betsson, bwin), unibet przelał wygraną jako pierwszy.
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Depozytu dokonałem paysafecard i dlatego musiałem wypłacać na konto :/
Na razie wypłaciłem tylko część i jak bym zrobił coś takiego. To co mi przeleją na konto, wpłacałam na MB, potem Depozyt do Unibet&#39;u, a potem bez żadnego obrotu mógłbym od razu wypłacić na MB?

Kasa 24h po zatwierdzeniu wypłaty. Jedna rzecz mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła ????
Półgodziny temu napisałem do supportu czy te 3-10 to jest na zawietrdzenie wypłaty czy na długość trwania transakcji. Pan Piotr powiedział mi, że wypłata na konto trwa do 5 dni roboczych, nie wiem czy to przypadek czy nie, ale zaraz po tej rozmowie kasa pojawiła się na moim koncie :p
Przypadek.
Jak firma buchmacherska ma konto w polskim banku, To jak juz wyplata wyjdzie od nich to na Twoim koncie pojawi sie zgodnie z sesjami eliksir http://www.money.pl/banki/elixir/
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Można w Unibecie przesyłać pieniądze za pomocą przekazu pocztowego? (Mam na myśli sytuację,kiedy idziemy na pocztę,prosimy o odpowiedni druczek i podajemy pieniądze miłej pani zza okienka)
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Można w Unibecie przesyłać pieniądze za pomocą przekazu pocztowego? (Mam na myśli sytuację,kiedy idziemy na pocztę,prosimy o odpowiedni druczek i podajemy pieniądze miłej pani zza okienka)
Polecam ci wpłacać kuponami paysafcard albo ukash które można w różnych sklepach kupować w całej Polsce. Przy takiej wpłacie nie trzeba żadnych druczków wypełniać a kasę masz natychmiast w unibet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom