>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

B 0

benek87

Użytkownik
Unibet zawołał o zdjęcie z jedną i drugą stroną dowodu oraz rachunek za media. Wszystko wysłałem, dokumenty nie zostały zweryfikowane, a po czasie otrzymałem informację, że moje konto zostało zawieszone.
Pokaż załącznik 31818
Na czacie uzyskałem taką informację.
Pokaż załącznik 31819
Czy ktoś miał podobnie i co zrobić w takiej sytuacji? Miałem tam prawie 4000zł, wygląda, że to ukradli.
Odezwij się do mnie na priv
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
Widzę, że Muchbetter dodało możliwość wpłaty blik, ale wypłata już jest tylko na numer konta, nie ma już portfel krypto. Cos się zmienia, czekać tylko na powrót kart.
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Witam, będę dopiero zakładał skrilla i nie mam w tym kompletnie doświadczenia, moje pytanie brzmi :
Jeżeli wpłacę na skrill PLN , potem na unibet wpłacę PLN , to przy wypłacie z unibet na skrill nie będzie problemów?
Chodzi o to , że unibet wypłaca tylko w euro,z tego co wiem.
Pytanie do osób doświadczonych w tego typu płatnościach, wolę spytać, gdyż z bukmacherami w przeszłości miałem całą masę problemów jeżeli chodziło o wypłacenie kasy / dodatkowe weryfikacje. Pozdrawiam
 
K 5K

kajo88

Użytkownik
Witam, będę dopiero zakładał skrilla i nie mam w tym kompletnie doświadczenia, moje pytanie brzmi :
Jeżeli wpłacę na skrill PLN , potem na unibet wpłacę PLN , to przy wypłacie z unibet na skrill nie będzie problemów?
Chodzi o to , że unibet wypłaca tylko w euro,z tego co wiem.
Pytanie do osób doświadczonych w tego typu płatnościach, wolę spytać, gdyż z bukmacherami w przeszłości miałem całą masę problemów jeżeli chodziło o wypłacenie kasy / dodatkowe weryfikacje. Pozdrawiam
Wypłata Unibet -> Skrill dochodzi dokładnie w takiej kwocie jaką zleciłeś w PLN
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Witam nie grałem z pół roku i widzę że przywrócili Muchbetter na unibet - nie ma zadnych problemów z wpłatą / wypłatą ?
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Miał ktoś sytuacje, że nie może wpłacić przez muchbetter, bo w numerze telefonu ma podwójnie podany numer kierunkowy? Numer się zaczyna od 4848 zamiast od 48
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
Miał ktoś sytuacje, że nie może wpłacić przez muchbetter, bo w numerze telefonu ma podwójnie podany numer kierunkowy? Numer się zaczyna od 4848 zamiast od 48
Ja miałem troche podobnie. Numer był dobry, ale informacja, że błędny numer. Napisałem na support i pomogli ogarnąc sprawę. Dzisiaj wpłaciłem testowo 50 zł i działa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +159
M 0

mrk886

Użytkownik
Hej, macie możne pomysł jak rozwiązać problem z wypłata ? Korzystam od wielu lat z Unibet, jedno konto bez kombinacji. ostatnio zrobiłem wpłatę z nie mojej karty (brata) a wypłatę standardowo jak od początku korzystania z Unibet. Podczas wypłaty poprplosili o dodatkowe dokumenty dot. akurat ostatniej karty, która wplacalem... Czy w tym momencie zablokują mi konto i skonfiskuja wszystkie środki (wpłata i wygrana)?

Macie jakiś pomysł jak to dalej poprowadzić ?
 
A 12,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Hej, macie możne pomysł jak rozwiązać problem z wypłata ? Korzystam od wielu lat z Unibet, jedno konto bez kombinacji. ostatnio zrobiłem wpłatę z nie mojej karty (brata) a wypłatę standardowo jak od początku korzystania z Unibet. Podczas wypłaty poprplosili o dodatkowe dokumenty dot. akurat ostatniej karty, która wplacalem... Czy w tym momencie zablokują mi konto i skonfiskuja wszystkie środki (wpłata i wygrana)?

Macie jakiś pomysł jak to dalej poprowadzić ?
Ja bym chyba powiedział że się po prostu pomyliłeś i użyłeś złej karty. Dzisiaj, w erze trzymania danych o kartach w "sejfach cyfrowych" bez fizycznej potrzeby posiadania karty to nie takie aż niemożliwe. Mogłeś korzystać z brata kompa i akurat przypadkiem nie zmieniłeś sesji i w sejfie Google... Pytanie czy da się to jakoś obronić, bo tam trzeba jednak wpisać CCV chyba...
 
B 17

blancik

Użytkownik
Witam, jak wygląda teraz sprawa z wpłatami i wypłatami? Jak szybko idzie wpłata/wypłata z karty płatniczej? Karte mam podpiętą pod złotówkowe konto i pod walutowe. Widzę że wypłacają w euro czyli zasili moje konto walutowe? Kiedyś używałem skrilla ale odkąd przestałem tam grać to poszło w zapomnienie. Jestem w delegacji w Niemczech, mam tu meldunek podobnie jak w PL. Jak będę grał z terytorium Niemiec i wypłacał na polskie konto to nie będzie problemów?
 
S 248

skoda27588

Użytkownik
Witam, jak wygląda teraz sprawa z wpłatami i wypłatami? Jak szybko idzie wpłata/wypłata z karty płatniczej? Karte mam podpiętą pod złotówkowe konto i pod walutowe. Widzę że wypłacają w euro czyli zasili moje konto walutowe? Kiedyś używałem skrilla ale odkąd przestałem tam grać to poszło w zapomnienie. Jestem w delegacji w Niemczech, mam tu meldunek podobnie jak w PL. Jak będę grał z terytorium Niemiec i wypłacał na polskie konto to nie będzie problemów?
Witam mi się zdaje że bedą inny kraj logowania inny do wypłat
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Pany na uni można wpłacać i wypłacać skrillem ? :O dawno nie byłem na swoim koncie tutaj , dzisiaj się zalogowałem i widzę, że jest dostępna ta metoda wpłaty i wypłaty. Działa bezproblemowo ?
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +265
Do góry Bottom