>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

G 3,3K

general1973

Użytkownik
Dziś chciałem wypłacic przez trustly bo pisali,ze wpłaty zablokowane ale wypłacać można.
Od dziś już nawet wypłacać nie można.
Papa trustly
 
L 3,1K

ledek

Użytkownik
Dziś chciałem wypłacic przez trustly bo pisali,ze wpłaty zablokowane ale wypłacać można.
Od dziś już nawet wypłacać nie można.
Papa trustly
Chyba jakiś błąd miałeś. Ja po przeczytaniu teraz tej wiadomości że się wycofują zleciłem wypłatę przez trustly i przeszło.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
W opcjach wypłaty w Unibecie dalej jest Trustly. Jak ktoś tak wpłacał to dalej może wypłacać przez
Trustly chyba, że wszystko się przerżnie to nową wpłatę i ewentualne wypłaty już nową metodą trzeba robić.
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Chyba jakiś błąd miałeś. Ja po przeczytaniu teraz tej wiadomości że się wycofują zleciłem wypłatę przez trustly i przeszło.
Też mam w opcjach,zę mogę wypłacić przez trustly,jednak nie mogłem.Wbiłem na czat i klient mi napisał,że już nie można wypłacać tą metodą.Więc nie wiem jak to jest,że mogłeś wypłacić a ja nie.
A wpłacałem i wypłacałem tą metodą dziesiątki razy
 
L 3,1K

ledek

Użytkownik
Też mam w opcjach,zę mogę wypłacić przez trustly,jednak nie mogłem.Wbiłem na czat i klient mi napisał,że już nie można wypłacać tą metodą.Więc nie wiem jak to jest,że mogłeś wypłacić a ja nie.
A wpłacałem i wypłacałem tą metodą dziesiątki razy
To dziwne, tak jak pisałem, zleciłem wypłatę przez trustly i odjęli mi tą kwotę z konta. Zobaczymy jeszcze jutro czy nie będzie coś anulowane albo przelew odrzucony.
 
0 0

0123

Użytkownik
Pytał ktoś parę stron wcześniej i nie dostał odpowiedzi, więc ponawiam pytanie.
Jak jest z wpłatami i wypłatami przez polską karte Mastercard/Visa?
1.Czy ta metoda jest rzeczywiście dostępna (bo ktoś napisał tutaj, że nie) i w jakich bankach można uniknąć prowizji przy wpłacie?
2. I dlaczego niektórzy piszą , że wypłacić można tylko na Visę a na Mastercard już nie?

Chodzi mi o wpłaty rzędu kilkaset złotych i wypłaty max paru tysięcy (zł)
Z góry dzięki za odpowiedź.
Post automatycznie złączony:

Aha czytałem gdzieś, że przy płatności kartą jest widoczny nr działalności na jaki trafiają pieniądze (kod mcc) a wiec zakłady bukmacherskie i kasyna( ten kod to MCC 7995). Niestety w necie nic prawie nie znalazłem na ten temat, domyślam się, ze to spore ułatwienie dla izby skarbowej.
Czy jednak przy małych kwotach (jak pisałem wpłaty max kilkaset złotych, wypłaty kilka tysięcy) i grze zagranicą można spać spokojnie?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Trustly tak jak i eco wycofuje sie z niektorych bukow. Z betsona juz znikneli a z unibeta na dniach znikna. U mnie juz trustly jest niedostepne.
Post automatycznie złączony:

Pytał ktoś parę stron wcześniej i nie dostał odpowiedzi, więc ponawiam pytanie.
Jak jest z wpłatami i wypłatami przez polską karte Mastercard/Visa?
1.Czy ta metoda jest rzeczywiście dostępna (bo ktoś napisał tutaj, że nie) i w jakich bankach można uniknąć prowizji przy wpłacie?
2. I dlaczego niektórzy piszą , że wypłacić można tylko na Visę a na Mastercard już nie?

Chodzi mi o wpłaty rzędu kilkaset złotych i wypłaty max paru tysięcy (zł)
Z góry dzięki za odpowiedź.
Post automatycznie złączony:

Aha czytałem gdzieś, że przy płatności kartą jest widoczny nr działalności na jaki trafiają pieniądze (kod mcc) a wiec zakłady bukmacherskie i kasyna( ten kod to MCC 7995). Niestety w necie nic prawie nie znalazłem na ten temat, domyślam się, ze to spore ułatwienie dla izby skarbowej.
Czy jednak przy małych kwotach (jak pisałem wpłaty max kilkaset złotych, wypłaty kilka tysięcy) i grze zagranicą można spać spokojnie?
Wczesniej zawsze wplacalem/wyplacalem na karte i problemow nie bylo. Przez pewien czas wyplaty robilem nawet na konto firmowe i nikt nigdy sie nie przyczepil. Jednak ostatnio wszystko mocno sie zmienia dlatego nie zalecam wyplat na konto. Na uni zostaje eco albo muchbetter.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 3,1K

ledek

Użytkownik
Ledek,to proszę napisz jutro co i jak i czy przelew Tobie przez trustly doszedł
Doszedł przelew, bez żadnych problemów. Może tak jak ktoś wspomniał wyżej, używałeś w międzyczasie innej metody płatności. Ja w ubiegłą sobotę wpłaciłem kasę przez trustly bez problemu. Wczoraj gdy na forum przeczytałem że się wycofują zleciłem wypłatę i bez problemu dzisiaj są pieniądze na koncie.
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Doszedł przelew, bez żadnych problemów. Może tak jak ktoś wspomniał wyżej, używałeś w międzyczasie innej metody płatności. Ja w ubiegłą sobotę wpłaciłem kasę przez trustly bez problemu. Wczoraj gdy na forum przeczytałem że się wycofują zleciłem wypłatę i bez problemu dzisiaj są pieniądze na koncie.
Własnie chodzi o to,że jeszcze zanim zablokowali wpłaty,to wpłaciłem przez trustly.
Wbiję na czat do nich,może wyjaśnią o co chodzi.
Dzięki za info.
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Sprawa wyjaśniona.
Nadal można wypłacać przez trustly.
Problem u mnie był taki,że chciałem dodać nowe konto bankowe do wypłaty,a tak nie przechodzi.
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Jak teraz wpłacacie na Unibecie bez Trustly? Normalnie kartą? Jeśli tak to czy jest to bezpieczne? A jeśli ecopayz, to powiedzcie mi jak to ogarnąć :p
Z czym dokładnie masz problem? Zakładasz konto na stronie ecoPayz. Pewnie trzeba je zweryfikować (ja mam je kilka lat więc nie pamiętam tego) i można korzystać. Zamawiasz kartę po to by móc wypłacać pieniądze w bankomacie i to wszystko. Nic skomplikowanego.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Wczoraj wypłacałem na MuchBetter. O 18:00 zlecona wypłata, o 22:00 na MuchBetter.
O 23:00 z MuchBetter wypłaciłem na konto i dziś o 12:00 na koncie.

Kwota nie duża bo na próbę 500 zł i minus jest taki, że MuchBetter pobiera prowizję 2% to jeszcze ujdzie ale jak nie masz konta w euro to bank naliczy opłatę za przewalutowanie. Z 500 zł na konto trafiło 451 zł czyli prawie 50 zł opłat po drodze. Czyli wychodzi prawie tak samo jakbym sobie w PL zagrał hege

Przelew x MuchBetter przyszedł z Litwy.

MuchBetter szybka weryfikacja i prosta obsługa. Karty jeszcze nie mam.
Można wpłacać do bukmachera środki tylko które zostały wpłacone poprzez wypłatę od bukmachera, przelew p2p lub przelew 24. Jeśli ktoś na MuchBetter wpłaci kartą to tych środków nie będzie mógł wpłacić do bukmachera.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Można wpłacać blikiem i przelewać do buka nie ma problemu.
Problemy są z wypłatą kartą mega limity które nie wiem jak podnieść: 300zł dzień, 2000 miesiąc, 20000 rok.
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli MuchBetter masz w takiej samej walucie jak konto u buka to nie ma żadnych przewalutowań. Płacisz tylko prowizję przy wypłatach. Przy wypłacie 300 z bankomatu biorą niecałe 3zł także niecały 1%.
 
Do góry Bottom