>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

G 1

gorniks

Użytkownik
Czy jest jakis limit dzienny transakcji między bzwbk a trustly ? Po południu wplacilem 100 zl na unibet, pieniądze pobralo z konta bankowego,jednak na uni sie kasa nie pojawiła. Jak myslicie kiedy sue moge spodziewać pieniędzy?
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Jeszcze mam pytanko odnosnie wyplat.
Im wieksza wygrana tym dluzej sie czeka ?
Wyplacalem 70zl to 1-3 dni
wyplacam 200zl to 3-10 dni
Jak to jest ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kolumbo u mnie karta mBank jest całkowicie zablokowana do wpłat hazardowych. Chociaż do unibet to akurat nie próbowałem nią wpłacać. A ewentualne opłaty to na pewno są takie same dla wszystkich. DobryX przypadek, ewentulnie zastosowałeś 2 inne kanały wypłat. A 200zł to nie jest duża wypłata.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jeszcze mam pytanko odnosnie wyplat.
Im wieksza wygrana tym dluzej sie czeka ?
Wyplacalem 70zl to 1-3 dni
wyplacam 200zl to 3-10 dni
Jak to jest ?
Przypadek, szczególnie że 70zł a 200zł to dla nich na pewno dużo
 
S 0

strumen

Użytkownik
Witajcie, a czy przy wypłacie przez trustly nadal trzeba podawać hasło do konta? Bo według mnie to trochę słabe. A co do wpłaty to mam tylko opcję karta kredytowa, są jeszcze jakieś inne? Pozdrawiam
 
C 197

chemik95

Użytkownik
Witajcie - gram na Unibecie od 2 lat (ostatnio mialem kilka miesiecy przerwy). W zeszly weekend wplacilem sobie kilkaset zlotych. Pogralem kilka zakladow i wyszedlem lacznie na kilkanascie zlotych minusu. Wczesniej nie mialem zadnych problemow z wypata srodkow (po 2 dniach wyplaty byly na koncie), az do teraz. Zlecilem wyplaty w sobote i do dzis na zielono pisze „Wyplata Zlecona„, ale co z tego, skoro od 6 dni widnieje obok niej „Wyplata wyslana do zatwierdzenia„. Mieliscie kiedys taki problem? Pisalem do supportu i nikt nie raczy odpowiedziec...
Konto jest zweryfikowane i nie chca zadnych dokumentow ( Wszystko gotowe! Nie ma oczekujących dokumentów bądź zleceń wypłaty. Wróć do gry i ciesz się nią!)
 
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Kwota przekracza bieżący limit natychmiastowych wpłat, dlatego też pieniądze nie będą dostępne aż do następnego dnia roboczego.
Czy ktoś również ma ten problem wpłacając przez trustly na Unibet i czy ktoś wie jak go rozwiązać?
 
I 0

imdedude

Użytkownik
cześć,
Wpłaciłem pieniążki na unibet i po zatwierdzeniu wyskoczył mi komunikat że depozyt nie może zostać zrealizowany. Miał ktoś coś takiego? dodam że kasa z konta bankowego zniknęła a na live chacie odpisali mi że z powodu błędów technicznych zostanie mi zwrócona do dwóch dni ( pytam jeszcze tutaj bo im wierzyć nie można)
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Witam, ostrzegam przed unibet miałem u nich konto kilka lat, aż dziś po wpłacie pieniedzy &quot;dział odpowiedzialnej gry zablokował mi konto&quot; musiałem z nimi rozmawiać telefonicznie. Mają 72h odpowiedź i wszystko w dupie. Nie mogę nawet wypłacić pieniędzy, które wpłaciłem tak więc ostrzegam bo nigdy nie robili takich zagrywek.
 
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
Ja też mam kilka lat u nich konto i nigdy nie miałem problemu z wypłatą kasy. Powiem szczerze że dziwią mnie i martwią takie opinie.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Mozesz zacząć siać ferment po tych 72 godzinach na odpowiedź?Rozumiem, ze czasy sa niepewne, ale nie dajmy się zglupiec.
Mam prawo &quot;siać&quot; już teraz bo dostanę np tylko możliwość wypłaty pieniędzy dopiero w piatek i będę musiał czekać do poniedziałku na pieniądze. Użytkownik powinien miec możliwość wypłaty środków w każdej chwili jeśli konto jest zweryfikowane. A moje takie jest.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
To ciekawe.Idac do banku w piatek tez mowisz, ze chcesz przelew dzis, a nie w kolejny dzień roboczy, bo dowod masz przy sobie i przecież zameldowany jestes tam gdzie jestes?Jak waszmosci nie pasuje gra online, to do budy zapraszam, tam od ręki.
Wpłacałem pieniądze dziś nie w piątek. Jakbym w banku wpłacił dziś pieniądze to miałbym możliwość ich wypłaty tego samego dnia. Co to za porównanie w ogóle.. Kolega z unibetu haha. Tu nie chodzi o długość przelewu tylko o bezprawne przetrzymywanie moich pieniedzy
 
L 0

lostfun

Użytkownik
Panowie, czy przy wypłacie przez trustly, założmy 150zł - dokladnie taka kwota trafia na konto, czy moze jest jakoś cięta? tak jak przy wypłacie bezpośrednio na konto?
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Panowie, czy przy wypłacie przez trustly, założmy 150zł - dokladnie taka kwota trafia na konto, czy moze jest jakoś cięta? tak jak przy wypłacie bezpośrednio na konto?
Trafia dokładnie 150zl
 
M 2

manolo99

Użytkownik
MAM PROBLEM:
W niedzielę otrzymałam bonus od UNIBETu, który obróciłam do 900zł i zleciłam tą wypłatę, zażądali weryfikacji dokumentów oraz kart z których korzystałam do depozytu. Większość dokumentów została zweryfikowana (dowód, wyciąg bankowy, moja karta debetowa) Była jeszcze jedna karta z której zrobiłam ostatnio kilkakrotnie depozyt mojego narzeczonego. Oczywiście przyczepili się do tego, bo złamałam regulamin, że nie mogę deponować środków z nieswojej karty. Wyjaśniłam im, że nieświadomie to robiłam, bo nie wiedziałam o tym, że jeżeli użyję karty mojego narzeczonego to będzie taka afera. Przeprosiłam i obiecałam, że więcej jej nie użyje i nie chciałam działać na szkodę UNIBETu, powiedzieli, że rozumieją i zdaża się, ale nie wiedzą jak do tego się ustosunkuje dział bezpieczeństwa bo złamałam jeden z podpunktów (dodam, że wysłałam im zdjęcia tej karty i powiedziałam, że chciałam być uczciwa i wyjaśniłam dlaczego tak się stało) Zawiesili 2 dni temu konto na czas rutynowej kontroli, tłumaczyli, że do końca weryfikacji. Moje wypłaty są zawieszone i czekają także na koniec procesu weryfikacji. Aktualnie czekam już 2 dzień i kazali czekać na email do 5 dni roboczych od 15-08-17. Jak myślicie, czy odblokują mi to konto i wypłacą pieniądze czy już po ptakach?
Powiedzieli, że proces się wydłużył teraz ze względu na to, że karta nie była moja i jest normalne i muszą to sprawdzić.
Co mam robić, doradzcie coś proszę..
KONTO ZAŁOŻONE w marcu 2018 przeszło już weryfikację telefoniczną po założeniu
U znajomej sytuacja podobna, jeden przelew poszedł z konta osoby z rodziny, a nie z jej, wypłata wstrzymana, weryfikacja trwa już tydzień, nie widać końca zbywanie na chat, pieniądze raczej przepadły, zdecydowanie odradzam unibet, w BAHu żadnych takich problemów przy analogicznyh sytuacjach, tyle w temacie, przy depozytach pieniążki brali nic nie pisząc o złamaniu regulaminu, przy wygranej sporej pojawia się regulamin ???? Frajerstwo straszne
Dodam brak korzystania z jakiegokolwiek bonusu ???? Tej firmie już dziękujemy
5 dni roboczych od 15-08-17
5 dni roboczych od 15 sierpnia raczej już minęło ????
 
Do góry Bottom