>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

G 1

gorniks

Użytkownik
Czy jest jakis limit dzienny transakcji między bzwbk a trustly ? Po południu wplacilem 100 zl na unibet, pieniądze pobralo z konta bankowego,jednak na uni sie kasa nie pojawiła. Jak myslicie kiedy sue moge spodziewać pieniędzy?
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Jeszcze mam pytanko odnosnie wyplat.
Im wieksza wygrana tym dluzej sie czeka ?
Wyplacalem 70zl to 1-3 dni
wyplacam 200zl to 3-10 dni
Jak to jest ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kolumbo u mnie karta mBank jest całkowicie zablokowana do wpłat hazardowych. Chociaż do unibet to akurat nie próbowałem nią wpłacać. A ewentualne opłaty to na pewno są takie same dla wszystkich. DobryX przypadek, ewentulnie zastosowałeś 2 inne kanały wypłat. A 200zł to nie jest duża wypłata.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jeszcze mam pytanko odnosnie wyplat.
Im wieksza wygrana tym dluzej sie czeka ?
Wyplacalem 70zl to 1-3 dni
wyplacam 200zl to 3-10 dni
Jak to jest ?
Przypadek, szczególnie że 70zł a 200zł to dla nich na pewno dużo
 
S 0

strumen

Użytkownik
Witajcie, a czy przy wypłacie przez trustly nadal trzeba podawać hasło do konta? Bo według mnie to trochę słabe. A co do wpłaty to mam tylko opcję karta kredytowa, są jeszcze jakieś inne? Pozdrawiam
 
C 197

chemik95

Użytkownik
Witajcie - gram na Unibecie od 2 lat (ostatnio mialem kilka miesiecy przerwy). W zeszly weekend wplacilem sobie kilkaset zlotych. Pogralem kilka zakladow i wyszedlem lacznie na kilkanascie zlotych minusu. Wczesniej nie mialem zadnych problemow z wypata srodkow (po 2 dniach wyplaty byly na koncie), az do teraz. Zlecilem wyplaty w sobote i do dzis na zielono pisze „Wyplata Zlecona„, ale co z tego, skoro od 6 dni widnieje obok niej „Wyplata wyslana do zatwierdzenia„. Mieliscie kiedys taki problem? Pisalem do supportu i nikt nie raczy odpowiedziec...
Konto jest zweryfikowane i nie chca zadnych dokumentow ( Wszystko gotowe! Nie ma oczekujących dokumentów bądź zleceń wypłaty. Wróć do gry i ciesz się nią!)
 
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Kwota przekracza bieżący limit natychmiastowych wpłat, dlatego też pieniądze nie będą dostępne aż do następnego dnia roboczego.
Czy ktoś również ma ten problem wpłacając przez trustly na Unibet i czy ktoś wie jak go rozwiązać?
 
I 0

imdedude

Użytkownik
cześć,
Wpłaciłem pieniążki na unibet i po zatwierdzeniu wyskoczył mi komunikat że depozyt nie może zostać zrealizowany. Miał ktoś coś takiego? dodam że kasa z konta bankowego zniknęła a na live chacie odpisali mi że z powodu błędów technicznych zostanie mi zwrócona do dwóch dni ( pytam jeszcze tutaj bo im wierzyć nie można)
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Witam, ostrzegam przed unibet miałem u nich konto kilka lat, aż dziś po wpłacie pieniedzy &quot;dział odpowiedzialnej gry zablokował mi konto&quot; musiałem z nimi rozmawiać telefonicznie. Mają 72h odpowiedź i wszystko w dupie. Nie mogę nawet wypłacić pieniędzy, które wpłaciłem tak więc ostrzegam bo nigdy nie robili takich zagrywek.
 
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
Ja też mam kilka lat u nich konto i nigdy nie miałem problemu z wypłatą kasy. Powiem szczerze że dziwią mnie i martwią takie opinie.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Mozesz zacząć siać ferment po tych 72 godzinach na odpowiedź?Rozumiem, ze czasy sa niepewne, ale nie dajmy się zglupiec.
Mam prawo &quot;siać&quot; już teraz bo dostanę np tylko możliwość wypłaty pieniędzy dopiero w piatek i będę musiał czekać do poniedziałku na pieniądze. Użytkownik powinien miec możliwość wypłaty środków w każdej chwili jeśli konto jest zweryfikowane. A moje takie jest.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
To ciekawe.Idac do banku w piatek tez mowisz, ze chcesz przelew dzis, a nie w kolejny dzień roboczy, bo dowod masz przy sobie i przecież zameldowany jestes tam gdzie jestes?Jak waszmosci nie pasuje gra online, to do budy zapraszam, tam od ręki.
Wpłacałem pieniądze dziś nie w piątek. Jakbym w banku wpłacił dziś pieniądze to miałbym możliwość ich wypłaty tego samego dnia. Co to za porównanie w ogóle.. Kolega z unibetu haha. Tu nie chodzi o długość przelewu tylko o bezprawne przetrzymywanie moich pieniedzy
 
L 0

lostfun

Użytkownik
Panowie, czy przy wypłacie przez trustly, założmy 150zł - dokladnie taka kwota trafia na konto, czy moze jest jakoś cięta? tak jak przy wypłacie bezpośrednio na konto?
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Panowie, czy przy wypłacie przez trustly, założmy 150zł - dokladnie taka kwota trafia na konto, czy moze jest jakoś cięta? tak jak przy wypłacie bezpośrednio na konto?
Trafia dokładnie 150zl
 
M 2

manolo99

Użytkownik
MAM PROBLEM:
W niedzielę otrzymałam bonus od UNIBETu, który obróciłam do 900zł i zleciłam tą wypłatę, zażądali weryfikacji dokumentów oraz kart z których korzystałam do depozytu. Większość dokumentów została zweryfikowana (dowód, wyciąg bankowy, moja karta debetowa) Była jeszcze jedna karta z której zrobiłam ostatnio kilkakrotnie depozyt mojego narzeczonego. Oczywiście przyczepili się do tego, bo złamałam regulamin, że nie mogę deponować środków z nieswojej karty. Wyjaśniłam im, że nieświadomie to robiłam, bo nie wiedziałam o tym, że jeżeli użyję karty mojego narzeczonego to będzie taka afera. Przeprosiłam i obiecałam, że więcej jej nie użyje i nie chciałam działać na szkodę UNIBETu, powiedzieli, że rozumieją i zdaża się, ale nie wiedzą jak do tego się ustosunkuje dział bezpieczeństwa bo złamałam jeden z podpunktów (dodam, że wysłałam im zdjęcia tej karty i powiedziałam, że chciałam być uczciwa i wyjaśniłam dlaczego tak się stało) Zawiesili 2 dni temu konto na czas rutynowej kontroli, tłumaczyli, że do końca weryfikacji. Moje wypłaty są zawieszone i czekają także na koniec procesu weryfikacji. Aktualnie czekam już 2 dzień i kazali czekać na email do 5 dni roboczych od 15-08-17. Jak myślicie, czy odblokują mi to konto i wypłacą pieniądze czy już po ptakach?
Powiedzieli, że proces się wydłużył teraz ze względu na to, że karta nie była moja i jest normalne i muszą to sprawdzić.
Co mam robić, doradzcie coś proszę..
KONTO ZAŁOŻONE w marcu 2018 przeszło już weryfikację telefoniczną po założeniu
U znajomej sytuacja podobna, jeden przelew poszedł z konta osoby z rodziny, a nie z jej, wypłata wstrzymana, weryfikacja trwa już tydzień, nie widać końca zbywanie na chat, pieniądze raczej przepadły, zdecydowanie odradzam unibet, w BAHu żadnych takich problemów przy analogicznyh sytuacjach, tyle w temacie, przy depozytach pieniążki brali nic nie pisząc o złamaniu regulaminu, przy wygranej sporej pojawia się regulamin ???? Frajerstwo straszne
Dodam brak korzystania z jakiegokolwiek bonusu ???? Tej firmie już dziękujemy
5 dni roboczych od 15-08-17
5 dni roboczych od 15 sierpnia raczej już minęło ????
 
Do góry Bottom