>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Drugie pytanie odpowiedź brzmi nie, jest już konto z którego wpłacałeś zapisane i wystarczy kliknąć że na to akurat chcesz wypłatę .
A po2 poczytaj o trustly na necie to całkiem bezpieczne.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Drugie pytanie odpowiedź brzmi nie, jest już konto z którego wpłacałeś zapisane
Nie wpłacałem przez Trustly, co napisałem zresztą, po prostu trochę kasy mi w tym buku zostało i nie wiem jak wypłacić.
Trochę mi Ted pomąciłeś, bo w sumie nie wiem, czy przy wypłacie trzeba podawać login i hasło do konta bankowego. Logika mówi mi, że login i hasło do rachunku bankowego nie powinny być potrzebne. Wystarczy nr rachunku oraz imię i nazwisko. Nr rachunku mogę podać u buka.
Reszta w moim odczuciu nie wchodzi w grę. Nie jest to ani bezpieczne, a poza tym nie pozwala na to umowa z bankiem, by podawać osobom trzecim dane do logowania. Czytałem o Trustly w necie i zdecydowanie więcej jest komentarzy negatywnych o tym systemie. W każdym razie ja się na to nie piszę.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja pierdykam. A co za problem założyć na szybko konto internetowe w alior banku. Bez karty jest darmowe, a założenie online to kwestia 10 minut. Ja tak zrobiłem, i wpłacam z tego konta. I podaje ten login i hasło, i jeszcze ani jeden grosz poza moją wiedzą mi nie zniknął. Jakbyś zresztą poczytał, to trustly nigdzie nie zapisuje twojego hasła do konta bankowego. Za każdym razem wpisujesz swoje hasło. A trustly przez szyfrowane połączenie, ma dostęp każdorazowo do jednej tranzakcji. To taki jakby &quot;most&quot; połączeniowy. Każdorazowo do jednej tranzakcji, i oni nie znają twojego hasła. Nigdzie nie jest zapisywane. Wszystko idzie przez połączenie szyfrowane. To w pełni bezpieczne. A co do wypłat, to nie trzeba wcześniej tym kanałem wpłacać. I nie podajemy przy wypłacie loginu i hasła. Jak nie wpłacałeś przez trustly, to przy wypłacie wpiszesz tylko swój numer konta.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
A co do wypłat, to nie trzeba wcześniej tym kanałem wpłacać. I nie podajemy przy wypłacie loginu i hasła. Jak nie wpłacałeś przez trustly, to przy wypłacie wpiszesz tylko swój numer konta.
Jeśli tak jest to o.k. Zresztą to wydaje się logiczne, bo po kiego grzyba komu by był mój login i hasło do konta, by przeleć nie nie pieniędze. Dzięki
 
G 3,2K

general1973

Użytkownik
Zacznę od tego,że druga wypłata zlecona w poniedzialek,we wtorek na koncie.
Róznica jest taka tylko,ze w opisie przelewu widnieje społka Vinds z Polski,w pierwszym przelewie w opisie jest Trustly Group AB ze Sztokcholmu.
Skąd taka zmiana ,wie ktos?
Jesli chodzi o wypłatę i podanie loginu i hasła.
W moim przypadku podawałem i login i hasło,ale tylko podczas pierwszwego przelewu(wypłata)
Być moze procedury zależa od banku w jakim posiadamy konto.
Ja do Trustly zalożyłem osobne konto bankowe i tylko do tego mi służy w innym przypadku tez bym hasła nie podał.
Podsumowujac,2 wypłaty zlecone,pieniadze na koncie na drugi dzien,co ważne bez przewalutowania.
Ogolnie duży plus dla Unibetu za udostępnienie tego kanału do wypłat.
PS.Po przeczytaniu wczesniejszych postow,taka myśl.
Ode mnie chcieli login i hasło przy wypłacie bo ja nie wpłacalem przez Trustly.
Natomiast osoba ,która wpłacała przez Trustly nie musi już podawac loginu i hasła.
Być moze tak to działa,lub zależy od banku w ktorym mamy konto.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Iban to numer konta poprzedzony znakami PL
Czyli piszesz PL20 4020 3311 0202 2031 0441
Kod BIC banku jest to kod identyfikujący bank, który jest uczestnikiem systemu SWIFT, zaakceptowany przez organizację SWIFT i publikowany w wydaniach kodów BIC wszystkich jej uczestników. Zawiera 8 albo 11 znaków. Kod BIC dla PKO Banku Polskiego to BPKOPLPW.
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Wplacalem normalnie trustly wszystko działało, aż do wczoraj wyjebalo mi przelew gdzies zniknal i w dalszym ciagu support nie raczyl odpisac po 9 godzinach co sie stalo ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zdarza się, też mi kiedyś wcięło przelew. A z konta bankowego zeszło. Jutro, maximum pojutrze będziesz miał przelew u bukmachera. Z jakiego banku wpłacałeś? Może bank nie był z listy natychmiastowych?
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Dostałem wlasnie przed chwilą zwrot.
Po prostu dziwiłem się, że nie ma żadnej odpowiedzi ze strony suppotu mailowo, ale przebiegło w miare sprawnie.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Możecie wpłacać karta? Bo mi chyba właśnie bank zablokował wpłaty.Pierwszy raz takie coś mam, dla porównania zrobiłem wpłaty w innych serwisach i wszędzie ok tylko na Unibet bank blokuje.
Jeśli to nie jakaś usterka to mBank zaczyna się brać za to niestety. Ktoś ma jeszcze mbank?
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Możecie wpłacać karta? Bo mi chyba właśnie bank zablokował wpłaty.Pierwszy raz takie coś mam, dla porównania zrobiłem wpłaty w innych serwisach i wszędzie ok tylko na Unibet bank blokuje.
Jeśli to nie jakaś usterka to mBank zaczyna się brać za to niestety. Ktoś ma jeszcze mbank?
u mnie to samo, widocznie mbank faktycznie zaczal blokowac..
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak mBank zaczął blokady, nie tylko w unibet. Mi odrzuciło w kilku miejscach. Dajcie znać, jak to wygląda w innych bankach. Wiem że ktoś miał kłopot z wpłatą kartą także w tmobile bank. Czyżby to odgórna blokada wpłat hazardowych visa/ mastercard na Polskę? Jakiś bank może jeszcze nie blokuje takich wpłat?
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
To teraz ciekawe jak będzie wyglądała sprawa wypłat, będe robił dopiero po weekendzie i na konto jak zwykle.Mam nadzieje, że sie nie skumali.
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Panowie mam 3k do wypłacenia na konto bankowe PKO. W jakich kwotach najlepiej to wypłacić bo chyba całość nie od razu bo się mogą doczepić.
 
Do góry Bottom