>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

F 20

fazer.

Użytkownik
mam takie pytanko skad unibet bierze kurs euro 4.09 skoro wszedzie jest 4.27
wyplacilem wczoraj 900zl na konto bankowe przyszlo mi 210euro co dalo 860zl i co oni tak na kazdej wyplacie sobie zarabiaja? bo jak wplacam to liczy mi euro za 4.27 a nawet i wiecej wiec nie ogarniam co tu sie wyprawia
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Bank ci pobiera taką prowizję, 210e według dzisiejszego przelicznika to 899.58zł tak więc Uni jest w porądku.Mój bank skasował 16zł z 550.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
No nareszcie, wcześniej też było ok ale prawie 100zł tracił człowiek na przewalutowaniu przy wypłacie 3k
 
D 319

defox

Użytkownik
Pol h temu wplacilem 1k, do teraz nie ma na koncie. Z bankowego przelew wyszedl. Przy moim banku byl napis &quot;natychmiastowy dostep&quot;
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
To pewnie takie natychmiastowe jak i w bahu, a czekam po dwa dni na wypłatę. Nic nie warte to Trustly, wypisują pierdoły żeby zachęcić do gry, a realnie to już tak fajnie nie wygląda.
Ale wypłacałeś z Unibetu poprzez to Trustly? Czy tylko gdybasz i marudzisz?? Mnie zastanawia czy szybciej będzie poprzez Trustly czy normalnie na konto przelewem
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Tez testuje Trustly.
U mnie wyglada to tak.
Pierwsza wypłata zlecona w niedziele,email potwierdzajacy wypłatę o 15.40( niedziela) w poniedziałek o 11 pieniadze na koncie.
Druga wypłata zlecona wczoraj ,email o 14,nie doszła
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
1. Czy można wypłacić przez Trustly jak się nigdy nie wpłacało tą metodą?
2. Czy przy wypłacie przez Trustly też trzeba podać login i hasło do rachunku bankowego?
Proszę o pilną odpowiedź, bo mam tam trochę kasy, a Unibet jakoś nie kwapi się by wejść legalnie do Polski mimo zapowiedzi
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
1. Czy można wypłacić przez Trustly jak się nigdy nie wpłacało tą metodą?
2. Czy przy wypłacie przez Trustly też trzeba podać login i hasło do rachunku bankowego?
Proszę o pilną odpowiedź, bo mam tam trochę kasy, a Unibet jakoś nie kwapi się by wejść legalnie do Polski mimo zapowiedzi
1.Tak
2.Tak
 
Do góry Bottom