>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

H 52

hadal

Użytkownik
Ja dzis probowałem wplacic z Inteligo PKO BP na końcu pojawiło się wpłata sie nie powiodła ale kwota z konta zeszła, pozatym live chat na unibecie nie działa to chyba bedzie koniec ostateczny, mam nadzieje ze jak koledze powyzej kwota mi na konto wróci
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Ja dzis probowałem wplacic z Inteligo PKO BP na końcu pojawiło się wpłata sie nie powiodła ale kwota z konta zeszła, pozatym live chat na unibecie nie działa to chyba bedzie koniec ostateczny, mam nadzieje ze jak koledze powyzej kwota mi na konto wróci
Ja dziś rano wplacalem też Inteligo i wszystko gra. Jak najlepiej wypłacać ?
 
H 52

hadal

Użytkownik
Dostałem zwrot na konto dzien pozniej czyli dzis, moze to jakis bład na łaczach a wypłacac najlepiej chyba tak samo przez Trustly ,,,,chyba
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Wypłaty przechodzą normalnie zarówno bezpośrednio na konto jak i na konto poprzez trustly.Tylko wpłaty karta poblokowali.
 
K 0

kamilos9047

Użytkownik
Wypłaty przechodzą normalnie zarówno bezpośrednio na konto jak i na konto poprzez trustly.Tylko wpłaty karta poblokowali.
Mam sprawę jestem Nowy Ale szukam odpowiedzi założyłem konto przed wczoraj wplacilem karta na konto Unibet zero problemów. Wygrałem parę stow i dałem wypłatę . Po godzinie dostałem maila ze została ta kwota zleconą do wypłacenia i ze może to trwać 1-3dni . DZiś mija 2dzień a ten w tym mailu było info ze wypłaty na karty konta są robione po 8h i nie wiem czy to normalne ze tak idzie długo. Czat nie działa na maile nie odpisuje
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Na konto zawsze mam na drugi dzień jeśli wypłatę zrobię do godziny siodmej rano.Na kartę z tego co pamiętam szlo koło 3dni a więc jutro powinieneś mieć już na 100%. Dziwne, że udało Ci się wpłacić karta bo większość banków poblokowała tą opcję
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Normalnie komedia , unibet wyslal niby kase na konto w banku , bank nie ma kasy , unibet nie dostal zwrotu , jedni i drudzy rece umywaja . Gdzie takie sprawy mozna zglosic bo to juz przestalo byc smieszne ?
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Ja nie mam żadnych problemów, trzy wypłaty zlecone od czwartku i wszystko ekspresem na drugi dzień.Ziomek robił na pko, drugi na reiffeisen i również wszystko ok.
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Unibet sobie ładnie w kulki leci dziś mija 10 dzień od zlecenia wypłaty i nadal czekam chcieli od razu jeszcze skan konta bankowego to też wysłałem i od tego czasu nic na mejle nie odpowiadają a czat nie działa. Dodam ze wypłata na bankowe, masakra jakaś.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Unibet sobie ładnie w kulki leci dziś mija 10 dzień od zlecenia wypłaty i nadal czekam chcieli od razu jeszcze skan konta bankowego to też wysłałem i od tego czasu nic na mejle nie odpowiadają a czat nie działa. Dodam ze wypłata na bankowe, masakra jakaś.
Przeciągają jak mogą , oni się tłumaczą , że mają 5 dni roboczych od ostatniego nadesłanego dokumentu , a jak usłyszałem ostatnio , że kontakt z nimi na czacie resetuje ten ich 5 dniowy limit , to gościa tak nabluzgałem , że aż mi się go szkoda zrobiło... Ja czekam już 14 dni na kase od nich wysłaną ze zweryfikowanego konta... Do kolegi natomiast przyjebali się , że list z banku to nie wystarczający dokument jest do weryfikacji , list na którym są jego dane i adres i data i wszystko i chcą z urzędu pismo - też cyrk
Dostałem wytłumaczenie czemu przelew idzie tak długo - ponieważ konto mam założone na polski adres , a wypłatę robiłem będąc w UK z angielskiego IP - no przecież w życiu większego debilizmu nie słyszałem
 
Do góry Bottom